Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  21 08 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Wyniki  

   Wyniki - III Liga Grupa B Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 106.02.10  12:20 Straszni Ludzie  1- 5( 0- 2) LAWA  BO  5.0  Ko 
 206.02.10  13:10 ALBICELESTES  26- 0( 10- 0) Polska  BO  6.0  K(11) 
 306.02.10  14:00 Lions  8- 5( 4- 2) Młodzi i Jurni  DS  3.5  K(7) 
 406.02.10  14:50 Adventure Squad.pl  2- 4( 0- 1) Spartak Tartak  DS  6.0  K(3) 
Kolejka nr 2   
 113.02.10  10:40 International Level  7- 2( 4- 1) Młodzi i Jurni  PM  5.0  K(3) 
 213.02.10  12:20 Straszni Ludzie  5- 0( 0- 0) Adventure Squad.pl  DF  5.0  Ko 
 313.02.10  13:10 Spartak Tartak  2- 3( 0- 1) MediaCom Warszawa  DF  4.5  K(9) 
 413.02.10  14:00 Lions  10- 0( 2- 0) LAWA  DF  4.5  K(5) 
 513.02.10  14:50 ALBICELESTES  9- 6( 2- 3) NO TO PYK  DF  4.0  Ko 
 614.02.10  18:10 Bękarty R  8- 4( 4- 3) Polska  DF  6.0  K(6) 
Kolejka nr 3   
 120.02.10  12:20 Straszni Ludzie  1- 3( 1- 1) International Level  DS  5.0  K(2) 
 220.02.10  13:10 ALBICELESTES  16- 0( 6- 0) Spartak Tartak  DS  6.0  K(26) 
 320.02.10  14:00 Młodzi i Jurni  2- 3( 1- 1) Bękarty R  DF  4.0  K(8) 
 420.02.10  14:50 Polska  1- 15( 0- 8) LAWA  DF  6.0  K(3) 
 520.02.10  15:40 Lions  6- 7( 3- 2) NO TO PYK  DF  3.5  K(9) 
 620.02.10  16:30 MediaCom Warszawa  5- 3( 3- 2) Adventure Squad.pl  DF  4.0  K(1) 
Kolejka nr 4   
 127.02.10  12:20 Spartak Tartak  2- 4( 1- 2) Bękarty R  PL  6.0  K(8) 
 227.02.10  13:10 Młodzi i Jurni  7- 1( 2- 1) MediaCom Warszawa  DS  5.5  K(5) 
 327.02.10  14:00 Adventure Squad.pl  13- 3( 6- 2) Polska  DS  6.0  K(2) 
 427.02.10  14:50 ALBICELESTES  18- 3( 10- 0) Straszni Ludzie  DS  5.5  K(3) 
 527.02.10  15:40 NO TO PYK  5- 0( 2- 0) LAWA  DS  5.0  K(5) 
 627.02.10  16:30 Lions  10- 1( 6- 0) International Level  DS  4.0  K(12) 
Kolejka nr 5   
 106.03.10  12:20 Adventure Squad.pl  4- 9( 3- 4) LAWA  PM  5.0  K(2) 
 206.03.10  13:10 Polska  1- 7( 0- 3) Straszni Ludzie  PM  4.5  Ko 
 306.03.10  14:00 International Level  4- 4( 2- 2) Bękarty R  BO  4.5  K(2) 
 406.03.10  14:50 ALBICELESTES  10- 1( 5- 1) Młodzi i Jurni  BO  4.5  Ko 
 506.03.10  15:40 Spartak Tartak  1- 14( 1- 7) NO TO PYK  BO  6.0  K(1) 
 606.03.10  16:30 Lions  6- 1( 3- 0) MediaCom Warszawa  BO  5.5  K(32) 
 707.03.10  09:00 International Level  0- 7( 0- 4) NO TO PYK  GS  5.0  K(1) 
Kolejka nr 6   
 113.03.10  12:20 International Level  2- 3( 2- 0) LAWA  DS  5.5  K(11) 
 213.03.10  14:00 Polska  1- 11( 1- 3) MediaCom Warszawa  DS  5.5  K(4) 
 313.03.10  15:40 Adventure Squad.pl  4- 11( 1- 4) NO TO PYK  JB  4.0  K(1) 
 413.03.10  16:30 Bękarty R  2- 7( 1- 2) Straszni Ludzie  JB  4.5  K(5) 
 513.03.10  19:00 ALBICELESTES  4- 3( 3- 2) Lions  BO  3.0  K(8) 
 614.03.10  11:30 Bękarty R  16- 4( 8- 2) MediaCom Warszawa  PM  5.5  Ko 
Kolejka nr 7   
 120.03.10  12:20 Polska  0- 5( 0- 0) Młodzi i Jurni     walkowerKo 
 220.03.10  12:20 Lions  7- 2( 2- 2) Bękarty R  MT  4.5  Ko 
 320.03.10  13:10 Spartak Tartak  2- 4( 0- 3) Straszni Ludzie  DS  5.5  K(2) 
 420.03.10  14:00 International Level  5- 3( 2- 0) Adventure Squad.pl  DS  5.0  Ko 
 520.03.10  14:50 ALBICELESTES  6- 1( 2- 1) LAWA  PM  5.0  K(1) 
Kolejka nr 8   
 127.03.10  10:40 MediaCom Warszawa  2- 9( 0- 4) NO TO PYK  MT  5.5  mecz zalK(4) 
 227.03.10  12:20 MediaCom Warszawa  2- 6( 0- 2) International Level  DS  4.5  K(1) 
 327.03.10  13:10 Młodzi i Jurni  2- 5( 0- 4) Straszni Ludzie  DS  5.0  K(3) 
 427.03.10  14:00 Bękarty R  5- 1( 2- 1) LAWA  DS  4.5  K(5) 
 527.03.10  14:50 ALBICELESTES  9- 5( 5- 0) Adventure Squad.pl  DS  4.5  K(6) 
 627.03.10  15:40 Spartak Tartak  1- 6( 0- 0) Lions  DS  6.0  K(3) 
 727.03.10  16:30 NO TO PYK  5- 0( 0- 0) Polska     walkowerK(1) 
Kolejka nr 9   
 110.04.10  13:10 Młodzi i Jurni  5- 2( 0- 2) LAWA  MT  5.0  K(7) 
 210.04.10  14:00 ALBICELESTES  12- 1( 5- 0) International Level  MT  6.0  Ko 
 310.04.10  14:50 Bękarty R  3- 3( 1- 2) NO TO PYK  DS  5.5  K(1) 
 410.04.10  15:40 Lions  5- 4( 3- 2) Adventure Squad.pl  DS  5.0  K(21) 
 510.04.10  16:30 Spartak Tartak  5- 0( 0- 0) Polska     walkowerKo 
Kolejka nr 10   
 117.04.10  14:00 Adventure Squad.pl  0- 5( 0- 1) Bękarty R  DS  5.5  K(7) 
 217.04.10  14:50 Spartak Tartak  1- 12( 1- 7) LAWA  BO  6.0  K(7) 
 317.04.10  15:40 Lions  4- 4( 1- 1) Straszni Ludzie  BO  6.0  K(10) 
 417.04.10  16:30 Polska  0- 5( 0- 0) International Level     walkowerKo 
 517.04.10  19:00 ALBICELESTES  14- 3( 6- 1) MediaCom Warszawa  DF  5.5  K(18) 
 617.04.10  20:40 Młodzi i Jurni  2- 3( 0- 1) NO TO PYK  DF  5.5  K(3) 
Kolejka nr 11   
 124.04.10  12:20 Spartak Tartak  10- 3( 5- 1) International Level  PM  6.0  K(2) 
 224.04.10  13:10 LAWA  12- 1( 7- 0) MediaCom Warszawa  DS  6.0  K(3) 
 324.04.10  14:00 Adventure Squad.pl  1- 7( 0- 5) Młodzi i Jurni  DS  5.5  K(2) 
 424.04.10  14:50 ALBICELESTES  10- 4( 6- 0) Bękarty R  DS  5.0  K(5) 
 524.04.10  15:40 Straszni Ludzie  3- 6( 0- 2) NO TO PYK  DS  5.0  K(5) 
 624.04.10  16:30 Lions  5- 0( 0- 0) Polska     walkowerKo 
 725.04.10  09:00 MediaCom Warszawa  0- 5( 0- 0) Straszni Ludzie     walkowerK(1) 
 825.04.10  11:30 Spartak Tartak  3- 6( 1- 1) Młodzi i Jurni  DS  6.0  mecz zalK(4) 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4378736