Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  26 10 2021    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I Liga Awans A, I Liga Awans B, I Liga Spadek A, I Liga Spadek B, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga Awans, I Liga Spadek, II liga, Summer League A, I liga grupa A, Summer League B, Summer League 1, Summer League 2  
Strona główna - I liga grupa B - Wyniki  

   Wyniki - I liga grupa B Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 102.11.19  00:00 BRAK DANYCH  1- 6( 0- 3) Uwiąd Starczy  DS  6.0  Ko 
 203.11.19  00:00 Skorpiony  3- 5( 2- 5) Football Champions  DS  5.5  Ko 
 303.11.19  00:00 T.G. Sokół  5- 3( 2- 1) Spartak Tartak  AR  5.0  Ko 
 403.11.19  00:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  8- 0( 2- 0) PSK  AR  6.0  Ko 
 503.11.19  00:00 Kartofliska  0- 5( 0- 3) Dzierżążnia    6.0  Ko 
Kolejka nr 2   
 109.11.19  14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  8- 2( 3- 2) Spartak Tartak  PR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 210.11.19  15:20 BRAK DANYCH  4- 5( 3- 3) Football Champions    4.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 310.11.19  17:50 PSK  7- 6( 4- 1) Skorpiony  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 410.11.19  19:30 T.G. Sokół  5- 3( 1- 1) Kartofliska  KS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 510.11.19  22:00 Dzierżążnia  1- 3( 0- 1) Uwiąd Starczy  KS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 3   
 117.11.19  14:30 Uwiąd Starczy  2- 2( 0- 1) T.G. Sokół  PR  5.0  Ko 
 217.11.19  15:20 Football Champions  1- 1( 1- 1) PSK  PR  6.0  Ko 
 317.11.19  16:10 Spartak Tartak  4- 7( 0- 3) Skorpiony  PR  6.0  relacja Ko 
 417.11.19  18:40 Kartofliska  2- 17( 0- 9) Wybrzeże Klatki Schodowej    6.0  Ko 
 517.11.19  22:00 Dzierżążnia  0- 3( 0- 0) BRAK DANYCH  AR  6.0  Ko 
Kolejka nr 4   
 123.11.19  15:40 BRAK DANYCH  2- 5( 0- 1) PSK  KS  4.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 224.11.19  16:10 Football Champions  6- 4( 1- 0) Kartofliska  KS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 324.11.19  17:50 T.G. Sokół  3- 3( 1- 1) Wybrzeże Klatki Schodowej  AR  5.5  Ko 
 424.11.19  21:10 Uwiąd Starczy  10- 4( 5- 2) Spartak Tartak  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 524.11.19  22:00 Dzierżążnia  1- 3( 1- 2) Skorpiony  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 5   
 130.11.19  14:00 Dzierżążnia  1- 4( 1- 3) Wybrzeże Klatki Schodowej  PR  6.0  Ko 
 230.11.19  15:40 BRAK DANYCH  6- 7( 1- 6) Skorpiony  AR  4.5  Ko 
 301.12.19  16:10 PSK  3- 4( 1- 1) Uwiąd Starczy  PR  6.0  Ko 
 401.12.19  21:10 Spartak Tartak  11- 3( 4- 1) Kartofliska  KS  6.0  Ko 
 501.12.19  22:00 Football Champions  2- 4( 0- 2) T.G. Sokół  KS  4.5  Ko 
Kolejka nr 6   
 107.12.19  15:40 Football Champions  3- 7( 2- 2) Spartak Tartak  AR+PL  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 207.12.19  19:50 T.G. Sokół  7- 0( 1- 0) Dzierżążnia  KS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 308.12.19  15:20 Kartofliska  2- 6( 1- 2) PSK  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 408.12.19  17:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  5- 2( 1- 2) BRAK DANYCH  PR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 508.12.19  22:00 Skorpiony  1- 3( 0- 2) Uwiąd Starczy  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 7   
 115.12.19  13:40 Skorpiony  5- 9( 3- 2) Wybrzeże Klatki Schodowej  PL  6.0  Ko 
 215.12.19  15:20 Uwiąd Starczy  5- 2( 3- 2) Football Champions  PL  5.5  Ko 
 315.12.19  19:30 Dzierżążnia  1- 5( 0- 2) Spartak Tartak  AR  5.0  Ko 
 415.12.19  21:10 BRAK DANYCH  5- 2( 2- 1) Kartofliska  PR  6.0  Ko 
 515.12.19  22:00 PSK  2- 3( 0- 1) T.G. Sokół  PR  5.5  Ko 
Kolejka nr 8   
 121.12.19  10:40 Skorpiony  2- 5( 1- 0) T.G. Sokół  AR  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 221.12.19  15:40 Football Champions  1- 5( 1- 1) Wybrzeże Klatki Schodowej  AR+PL  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 322.12.19  13:40 BRAK DANYCH  4- 4( 3- 2) Spartak Tartak  PR  6.0  Ko 
 422.12.19  21:10 Dzierżążnia  2- 3( 2- 2) PSK  AR  5.5  Ko 
 522.12.19  22:00 Kartofliska  2- 3( 1- 0) Uwiąd Starczy  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 9   
 111.01.20  15:40 Kartofliska  1- 2( 1- 2) Skorpiony  PL  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 211.01.20  16:30 PSK  9- 2( 4- 1) Spartak Tartak  PL  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 312.01.20  15:20 Football Champions  6- 2( 3- 1) Dzierżążnia  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 412.01.20  21:10 Uwiąd Starczy  6- 5( 2- 3) Wybrzeże Klatki Schodowej  PR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 512.01.20  22:00 T.G. Sokół  6- 5( 2- 3) BRAK DANYCH  PR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 7167098