Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  14 11 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I liga grupa A, I liga grupa B II liga,  
Strona główna - - Wyniki  

   Wyniki - 1 liga Spadek Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 109.02.19  09:50 EPRO  2- 3( 2- 1) SGS  PM  6.0  rozegranrelacja filmowa

">Ko 
 209.02.19  13:10 OIRP Warszawa  2- 7( 1- 3) Alea Iacta Est  PR  5.5  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa 1

Druga połowa 2

">Ko 
 309.02.19  15:40 Legendarni FF  2- 0( 0- 0) KFC Rurabomber  AR  4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 410.02.19  14:50 Football Champions  2- 7( 1- 2) Skorpiony  DS  6.0  Ko 
 510.02.19  15:40 Portugalia Sport Klub  4- 3( 1- 1) NWM Warszawa  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 610.02.19  21:30 TG Sokół Brwinów  2- 3( 1- 1) Uwiąd Starczy  DS  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 2   
 116.02.19  12:20 Alea Iacta Est  2- 5( 1- 2) SGS  PM  6.0  Ko 
 216.02.19  15:40 OIRP Warszawa  3- 4( 1- 1) Portugalia Sport Klub  PR  5.5  Ko 
 316.02.19  16:30 Football Champions  2- 8( 0- 5) Legendarni FF  PR  5.0  Ko 
 417.02.19  14:00 Skorpiony  1- 5( 0- 5) Uwiąd Starczy  PJ  6.0  Ko 
 517.02.19  14:50 EPRO  3- 3( 0- 3) TG Sokół Brwinów  PJ  5.5  Ko 
 617.02.19  19:00 KFC Rurabomber  0- 5( 0- 0) NWM Warszawa     walkowerKo 
Kolejka nr 3   
 123.02.19  11:40 NWM Warszawa  2- 4( 1- 2) Alea Iacta Est  PJ  6.0  rozegranKo 
 223.02.19  12:30 OIRP Warszawa  5- 1( 1- 0) EPRO  AR  5.5  relcja frelacja filmowa 1

relacja filmowa 2

">Ko 
 323.02.19  14:05 SGS  3- 3( 3- 3) Uwiąd Starczy  DS  6.0  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

">Ko 
 423.02.19  15:45 Portugalia Sport Klub  10- 2( 4- 1) Legendarni FF  DS  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 524.02.19  15:40 TG Sokół Brwinów  3- 2( 3- 1) Skorpiony  PM  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 624.02.19  20:40 KFC Rurabomber  4- 8( 1- 4) Football Champions  PR  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 4   
 102.03.19  12:20 Legendarni FF  2- 2( 0- 1) EPRO  PM  5.0  Ko 
 202.03.19  14:00 SGS  6- 7( 1- 5) Skorpiony  PM  6.0  Ko 
 302.03.19  15:40 Football Champions  10- 3( 5- 2) Alea Iacta Est  AR  5.0  Ko 
 403.03.19  14:50 Portugalia Sport Klub  4- 2( 2- 2) KFC Rurabomber  AS  4.0  Ko 
 503.03.19  15:40 Uwiąd Starczy  3- 3( 3- 1) NWM Warszawa  AR  6.0  Ko 
 603.03.19  21:30 OIRP Warszawa  0- 5( 0- 2) TG Sokół Brwinów  DS  5.0  Ko 
Kolejka nr 5   
 109.03.19  11:30 KFC Rurabomber  2- 10( 0- 5) OIRP Warszawa  DS  6.0  Ko 
 209.03.19  13:10 Skorpiony  4- 9( 0- 2) Legendarni FF  DS  6.0  Ko 
 309.03.19  16:30 NWM Warszawa  7- 6( 2- 4) Football Champions  PL  6.0  Ko 
 410.03.19  14:00 Alea Iacta Est  4- 8( 2- 4) TG Sokół Brwinów  PJ  5.5  Ko 
 510.03.19  14:50 SGS  4- 2( 1- 0) Portugalia Sport Klub  PJ  5.5  Ko 
 610.03.19  21:30 EPRO  1- 3( 0- 2) Uwiąd Starczy  DS  6.0  Ko 
Kolejka nr 6   
 116.03.19  11:30 EPRO  5- 3( 1- 2) KFC Rurabomber  PM  5.5  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 216.03.19  13:10 Skorpiony  5- 2( 1- 1) OIRP Warszawa  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 316.03.19  15:40 NWM Warszawa  1- 1( 1- 1) SGS  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 417.03.19  13:10 TG Sokół Brwinów  8- 4( 3- 0) Legendarni FF  PM  6.0  Ko 
 517.03.19  14:00 Alea Iacta Est  2- 5( 0- 2) Portugalia Sport Klub  DS  6.0  Ko 
 617.03.19  21:30 Football Champions  7- 6( 3- 3) Uwiąd Starczy  DS  5.0  relacja Ko 
Kolejka nr 7   
 123.03.19  11:30 EPRO  2- 2( 1- 1) Portugalia Sport Klub  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 223.03.19  12:20 OIRP Warszawa  4- 2( 3- 1) NWM Warszawa  PM  6.0  mecz kolPierwsza połowa

druga połowa 1

druga połowa 2

wywiad

">Ko 
 323.03.19  13:10 Skorpiony  6- 4( 3- 4) Alea Iacta Est  PM  6.0  relacja relajca filmowa

">Ko 
 423.03.19  15:40 Legendarni FF  0- 4( 0- 0) SGS    4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 524.03.19  14:00 Uwiąd Starczy  8- 2( 4- 1) KFC Rurabomber  PJ  6.0  Ko 
 624.03.19  21:30 TG Sokół Brwinów  3- 5( 1- 1) Football Champions  PR  4.5  Ko 
Kolejka nr 8   
 130.03.19  13:10 SGS  2- 0( 1- 0) OIRP Warszawa  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 230.03.19  14:00 Alea Iacta Est  11- 0( 2- 0) KFC Rurabomber  AR  4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 331.03.19  12:20 EPRO  3- 4( 1- 1) Football Champions  DS  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 431.03.19  13:10 NWM Warszawa  2- 7( 0- 2) TG Sokół Brwinów  AR+PM  6.0  relacja Ko 
 531.03.19  14:00 Skorpiony  3- 7( 0- 7) Portugalia Sport Klub  DS  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 631.03.19  21:30 Uwiąd Starczy  3- 2( 2- 1) Legendarni FF  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 9   
 106.04.19  09:30 EPRO  4- 1( 2- 0) Alea Iacta Est  PM  6.0  Ko 
 206.04.19  10:20 NWM Warszawa  1- 4( 0- 4) Skorpiony  PM  6.0  Ko 
 306.04.19  12:00 OIRP Warszawa  3- 3( 1- 1) Legendarni FF  PM  6.0  Ko 
 406.04.19  13:40 Portugalia Sport Klub  2- 3( 2- 1) Uwiąd Starczy  DS  6.0  rozegranKo 
 506.04.19  15:20 SGS  6- 1( 2- 0) Football Champions  AR  6.0  Ko 
 606.04.19  19:30 TG Sokół Brwinów  1- 2( 0- 0) KFC Rurabomber  DS  5.0  Ko 
Kolejka nr 10   
 113.04.19  10:00 Skorpiony  6- 4( 6- 2) EPRO  DS  6.0  mecz kolPierwsza połowa 1

Pierwsza połowa 2

Druga połowa 1

Druga połowa 2 

">Ko 
 213.04.19  10:50 SGS  5- 0( 2- 0) KFC Rurabomber  DS  6.0  relacja relacja filmowa 1

relacja filmowa 2

">Ko 
 313.04.19  13:20 NWM Warszawa  1- 3( 0- 1) Legendarni FF  AR  6.0  relacja relacja filmowa 1

relacja filmowa 2

">Ko 
 414.04.19  11:30 Football Champions  2- 5( 1- 1) OIRP Warszawa  PM  5.5  mecz rozKo 
 514.04.19  14:00 Alea Iacta Est  2- 5( 2- 3) Uwiąd Starczy  PM  6.0  relacja relacja filmowa 1

relacja filmowa 2

">Ko 
 614.04.19  21:30 TG Sokół Brwinów  5- 4( 2- 1) Portugalia Sport Klub  DS+PR  5.5  relacja relacja filmowa 1

relacja filmowa 2

">Ko 
Kolejka nr 11   
 127.04.19  11:10 EPRO  4- 2( 1- 0) NWM Warszawa  PM  6.0  relacja Ko 
 227.04.19  12:00 Legendarni FF  2- 3( 1- 3) Alea Iacta Est  PM  3.5  relacja Ko 
 327.04.19  12:50 Skorpiony  8- 1( 2- 0) KFC Rurabomber  PM  6.0  relacja Ko 
 427.04.19  19:30 SGS  5- 3( 3- 0) TG Sokół Brwinów  DS  5.5  relacja Ko 
 528.04.19  13:10 OIRP Warszawa  2- 2( 0- 0) Uwiąd Starczy  DS  5.5  mecz kolKo 
 628.04.19  14:50 Portugalia Sport Klub  4- 3( 1- 1) Football Champions  AR+DS  6.0  Ko 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 5456249