Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    ¦roda  20 03 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Liga Biznesu, Ekstraklasa, 1 liga Awans, 1 liga Spadek, 2 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr B  
Strona główna - 1 liga gr A - Wyniki  

   Wyniki - 1 liga gr A Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 127.10.18  11:30 EPRO  2- 4( 2- 1) Nieobliczalni  PM  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 227.10.18  12:20 OIRP Warszawa  2- 6( 2- 3) Same Konkrety  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 327.10.18  13:10 Wybrzeże Klatki Schodowej  6- 4( 4- 2) Przyjaciele Fryzjera  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 427.10.18  14:00 Football Champions  5- 3( 1- 0) SGS  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 527.10.18  19:00 Alea Iacta Est  2- 11( 0- 2) FC United  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 627.10.18  19:50 Legendarni FF  2- 4( 2- 1) Kuternogi  DS  6.0  relacja relacj filmowa

">Ko 
Kolejka nr 2   
 103.11.18  10:40 Same Konkrety  2- 2( 0- 1) Przyjaciele Fryzjera  DS  5.5  rozegranKo 
 203.11.18  12:20 SGS  3- 2( 1- 1) EPRO  PM  5.5  relacja Ko 
 303.11.18  13:05 Nieobliczalni  -  -  Wybrzeże Klatki Schodowej     mecz przKo 
 403.11.18  18:10 FC United  1- 1( 1- 1) Legendarni FF  DS  6.0  rozegranKo 
 504.11.18  14:00 Football Champions  2- 11( 2- 2) Alea Iacta Est  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 604.11.18  17:20 Kuternogi  7- 2( 1- 1) OIRP Warszawa  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 3   
 110.11.18  10:20 OIRP Warszawa  4- 6( 3- 4) EPRO  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 210.11.18  11:10 Przyjaciele Fryzjera  3- 2( 1- 1) SGS  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 310.11.18  12:00 Alea Iacta Est  1- 2( 0- 0) Same Konkrety  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 410.11.18  12:55 Football Champions  7- 4( 3- 2) Nieobliczalni  AR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 510.11.18  15:20 Legendarni FF  3- 5( 1- 1) Wybrzeże Klatki Schodowej  AR  6.0  rozegranKo 
 610.11.18  17:00 FC United  1- 7( 0- 3) Kuternogi  GB  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 4   
 117.11.18  11:30 Nieobliczalni  2- 4( 1- 2) Same Konkrety  DS  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 217.11.18  12:20 EPRO  5- 0( 0- 0) Football Champions     walkowerKo 
 317.11.18  13:10 Wybrzeże Klatki Schodowej  4- 0( 4- 0) SGS  DS  6.0  relacja Ko 
 417.11.18  16:30 Alea Iacta Est  1- 2( 0- 0) Legendarni FF  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 517.11.18  19:00 OIRP Warszawa  2- 6( 2- 2) FC United  AR  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 617.11.18  19:50 Kuternogi  0- 0( 0- 0) Przyjaciele Fryzjera  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 5   
 124.11.18  10:00 Przyjaciele Fryzjera  3- 2( 0- 1) OIRP Warszawa  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 224.11.18  11:40 SGS  5- 2( 2- 1) Alea Iacta Est  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 324.11.18  15:30 Same Konkrety  12- 2( 6- 2) Football Champions  DS  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 424.11.18  16:20 Nieobliczalni  5- 1( 1- 0) Legendarni FF  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 524.11.18  18:50 FC United  8- 1( 3- 1) EPRO  GB  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 625.11.18  14:50 Kuternogi  8- 5( 5- 3) Wybrzeże Klatki Schodowej  PM  6.0  mecz kolrelacja filmowa 1

relacja filmowa 2

wywiad

jedna bramka samobójcza

">Ko 
Kolejka nr 6   
 101.12.18  11:30 Wybrzeże Klatki Schodowej  4- 3( 1- 0) EPRO  PR  5.5  Ko 
 201.12.18  12:20 Alea Iacta Est  3- 4( 1- 2) OIRP Warszawa  PR  5.5  Ko 
 301.12.18  13:10 SGS  7- 3( 2- 2) Same Konkrety  PR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 401.12.18  14:00 Przyjaciele Fryzjera  6- 7( 2- 4) FC United  PR  5.0  Ko 
 501.12.18  16:30 Football Champions  0- 5( 0- 0) Legendarni FF  DS   WalkowerKo 
 602.12.18  14:50 Nieobliczalni  5- 1( 4- 1) Kuternogi    5.0  Ko 
Kolejka nr 7   
 108.12.18  11:30 EPRO  2- 3( 1- 0) Przyjaciele Fryzjera  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 208.12.18  12:20 OIRP Warszawa  5- 3( 1- 1) Wybrzeże Klatki Schodowej  PM  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 308.12.18  13:10 SGS  1- 5( 1- 3) Nieobliczalni  PM  5.0  mecz kolpierwsza połowa

druga połowa

wywiad

">Ko 
 408.12.18  15:40 Same Konkrety  9- 2( 5- 0) Legendarni FF  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 508.12.18  16:30 FC United  17- 5( 5- 4) Football Champions  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 608.12.18  18:10 Kuternogi  11- 0( 7- 0) Alea Iacta Est    6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 8   
 115.12.18  11:30 Nieobliczalni  5- 2( 1- 0) Alea Iacta Est  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 215.12.18  12:20 Wybrzeże Klatki Schodowej  2- 5( 1- 1) Same Konkrety  AR  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 315.12.18  15:40 Legendarni FF  0- 9( 0- 3) Przyjaciele Fryzjera    4.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 415.12.18  16:30 EPRO  1- 1( 0- 0) Kuternogi    5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 516.12.18  14:00 Football Champions  5- 10( 1- 5) OIRP Warszawa  DS  5.5  relacja filmowa

">Ko 
 616.12.18  16:30 FC United  6- 1( 3- 0) SGS  AR  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 9   
 105.01.19  11:30 OIRP Warszawa  3- 7( 1- 1) SGS  PJ  5.0  Ko 
 205.01.19  12:20 Alea Iacta Est  1- 3( 0- 1) Wybrzeże Klatki Schodowej  PJ  6.0  Ko 
 305.01.19  13:10 Przyjaciele Fryzjera  4- 4( 3- 2) Nieobliczalni  PJ  5.0  Ko 
 405.01.19  14:00 FC United  5- 1( 2- 0) Same Konkrety  PJ  5.5  Ko 
 505.01.19  16:30 EPRO  5- 1( 2- 0) Legendarni FF  DS  6.0  2 bramkiKo 
 606.01.19  14:00 Nieobliczalni  8- 4( 4- 1) Wybrzeże Klatki Schodowej    5.0  mecz zalKo 
 706.01.19  15:40 Kuternogi  4- 5( 2- 2) Football Champions    5.0  Ko 
Kolejka nr 10   
 112.01.19  12:20 Nieobliczalni  6- 2( 1- 1) OIRP Warszawa  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 212.01.19  13:10 Same Konkrety  6- 2( 1- 0) Kuternogi  PM  5.5  relacja lacja filmowa

">Ko 
 312.01.19  15:40 Football Champions  1- 7( 0- 5) Przyjaciele Fryzjera  AR  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 413.01.19  13:10 Alea Iacta Est  0- 5( 0- 0) EPRO  DS  6.0  mecz kolpierwsza połowa 1

pierwsza połowa 2

Druga połowa

">Ko 
 513.01.19  16:30 Legendarni FF  4- 4( 2- 2) SGS  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 613.01.19  17:20 Wybrzeże Klatki Schodowej  3- 5( 2- 2) FC United  PM  4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 11   
 119.01.19  10:50 Same Konkrety  2- 1( 1- 1) EPRO  PM  6.0  Ko 
 219.01.19  11:40 Przyjaciele Fryzjera  8- 3( 0- 2) Alea Iacta Est  PM  6.0  Ko 
 319.01.19  12:30 Nieobliczalni  9- 4( 3- 2) FC United  AR  5.5  Ko 
 419.01.19  13:20 OIRP Warszawa  6- 6( 2- 4) Legendarni FF  AR  6.0  Ko 
 519.01.19  15:50 Wybrzeże Klatki Schodowej  5- 0( 0- 0) Football Champions     Ko 
 620.01.19  14:00 SGS  4- 2( 3- 2) Kuternogi  DS  6.0  Ko 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4780308