Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Piatek  20 07 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga Awans - Wyniki  

   Wyniki - I Liga Awans Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 103.02.18  11:30 SGS  3- 0( 0- 0) LKS Dzika Grażyna  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 203.02.18  13:10 Same Konkrety  2- 7( 0- 4) SPoprzekątnej  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 303.02.18  19:00 OKS SŁUŻEW  2- 3( 1- 0) ANTRAKT  DS  6.0  mecz kolpierwsza połowa

druga połowa

">Ko 
 404.02.18  15:40 Alea Iacta Est  2- 2( 1- 1) Uwiąd Starczy  GB  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 504.02.18  16:30 NWM Warszawa  0- 1( 0- 0) FC SPONTAN  GB  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 604.02.18  21:30 Okno na Świat  8- 4( 4- 2) Wybrzeże Klatki Schodowej  PR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 2   
 110.02.18  11:10 Alea Iacta Est  2- 5( 2- 2) Same Konkrety  PJ  5.5  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

Wywiad

jedna bramk samobójcza

">Ko 
 210.02.18  12:00 LKS Dzika Grażyna  1- 6( 1- 3) SPoprzekątnej  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 310.02.18  16:30 NWM Warszawa  1- 3( 0- 1) OKS SŁUŻEW  DS  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 410.02.18  19:50 ANTRAKT  8- 1( 4- 1) Wybrzeże Klatki Schodowej  DS  6.0  mecz rozKo 
 511.02.18  15:40 FC SPONTAN  3- 0( 2- 0) SGS  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 611.02.18  21:30 Uwiąd Starczy  1- 9( 1- 3) Okno na Świat  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 3   
 117.02.18  12:20 Same Konkrety  4- 6( 2- 2) SGS  PJ  5.5  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

wywiad

">Ko 
 217.02.18  14:00 SPoprzekątnej  5- 1( 1- 1) Alea Iacta Est  GB  5.0  mecz rozKo 
 317.02.18  18:10 Okno na Świat  5- 2( 3- 1) OKS SŁUŻEW  GB  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 417.02.18  19:00 ANTRAKT  6- 1( 3- 0) FC SPONTAN  GB  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 518.02.18  14:50 NWM Warszawa  3- 3( 0- 2) LKS Dzika Grażyna  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 618.02.18  21:30 Wybrzeże Klatki Schodowej  1- 1( 0- 1) Uwiąd Starczy  AR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 4   
 124.02.18  12:00 Alea Iacta Est  1- 3( 0- 3) SGS  PM  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 224.02.18  13:40 Same Konkrety  4- 3( 3- 1) NWM Warszawa  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 324.02.18  18:40 ANTRAKT  3- 2( 1- 0) LKS Dzika Grażyna  AR  5.0  Relacja Relacja filmowa

">Ko 
 425.02.18  14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  2- 6( 1- 2) OKS SŁUŻEW  DS  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 525.02.18  20:40 Uwiąd Starczy  1- 1( 1- 1) SPoprzekątnej  PR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 625.02.18  21:30 Okno na Świat  2- 2( 2- 0) FC SPONTAN  PR  5.5  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

Wywiad

">Ko 
Kolejka nr 5   
 103.03.18  13:10 Wybrzeże Klatki Schodowej  2- 6( 1- 2) LKS Dzika Grażyna  DS  6.0  mecz rozKo 
 203.03.18  14:00 SPoprzekątnej  3- 3( 1- 1) NWM Warszawa  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 303.03.18  19:00 ANTRAKT  7- 0( 2- 0) Alea Iacta Est  DS  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 404.03.18  14:00 Uwiąd Starczy  2- 5( 1- 2) SGS  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 504.03.18  18:10 FC SPONTAN  8- 2( 3- 1) OKS SŁUŻEW  PR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 604.03.18  21:30 Same Konkrety  2- 2( 1- 0) Okno na Świat  PR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 6   
 110.03.18  13:10 LKS Dzika Grażyna  1- 6( 1- 2) Alea Iacta Est  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 210.03.18  15:40 NWM Warszawa  1- 3( 0- 1) Wybrzeże Klatki Schodowej  GB  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 310.03.18  16:30 FC SPONTAN  5- 0( 2- 0) SPoprzekątnej  GB  6.0  Mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

Wywiad

">Ko 
 410.03.18  19:50 ANTRAKT  3- 3( 1- 2) Okno na Świat  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 511.03.18  14:00 SGS  3- 4( 1- 2) OKS SŁUŻEW  DS  4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 611.03.18  21:30 Uwiąd Starczy  2- 8( 1- 4) Same Konkrety  PR  6.0  relacja relacja filmowa

jedna bramka samobójcza

">Ko 
Kolejka nr 7   
 117.03.18  12:20 Same Konkrety  3- 1( 1- 0) LKS Dzika Grażyna  AS  6.0  Ko 
 217.03.18  14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  5- 4( 2- 2) SGS  PM  6.0  relacja realcja filmowa

">Ko 
 317.03.18  14:50 FC SPONTAN  9- 3( 5- 1) Alea Iacta Est  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 417.03.18  19:00 ANTRAKT  4- 2( 1- 0) Uwiąd Starczy  DS  6.0  relacja realcja filmowa

">Ko 
 518.03.18  17:20 OKS SŁUŻEW  2- 5( 0- 4) SPoprzekątnej  PM+DS  6.0  relacja realcja filmowa

">Ko 
 618.03.18  21:30 NWM Warszawa  4- 4( 2- 1) Okno na Świat  PR  4.5  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

Wywiad

">Ko 
Kolejka nr 8   
 124.03.18  12:20 Wybrzeże Klatki Schodowej  1- 5( 0- 2) Same Konkrety  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 224.03.18  13:10 SGS  6- 2( 3- 0) NWM Warszawa  PJ  5.5  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa 1

Druga połowa 2

Wywiad

">Ko 
 324.03.18  15:40 LKS Dzika Grażyna  3- 3( 1- 0) OKS SŁUŻEW  PM  5.0  relacja relacja filmowa

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 424.03.18  19:00 SPoprzekątnej  0- 2( 0- 1) ANTRAKT  PR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 524.03.18  19:50 Okno na Świat  12- 2( 0- 5) Alea Iacta Est  PR  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 625.03.18  22:00 Uwiąd Starczy  1- 5( 1- 0) FC SPONTAN  PR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 9   
 107.04.18  13:10 Alea Iacta Est  5- 3( 2- 2) Wybrzeże Klatki Schodowej  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 207.04.18  19:00 ANTRAKT  3- 1( 1- 1) SGS  DS+PL  6.0  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

Wywiad

">Ko 
 308.04.18  12:00 FC SPONTAN  5- 0( 0- 0) LKS Dzika Grażyna     walkowerKo 
 408.04.18  13:40 NWM Warszawa  2- 1( 0- 0) Uwiąd Starczy  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 508.04.18  17:00 OKS SŁUŻEW  1- 9( 0- 5) Same Konkrety  PM  6.0  relacja Ko 
 608.04.18  22:00 SPoprzekątnej  0- 0( 0- 0) Okno na Świat  AR  4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 10   
 114.04.18  14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  2- 3( 2- 1) SPoprzekątnej  DS  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 214.04.18  14:50 Alea Iacta Est  0- 0( 0- 0) OKS SŁUŻEW     Ko 
 314.04.18  19:50 ANTRAKT  3- 1( 1- 0) NWM Warszawa  PR+GB  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 415.04.18  14:30 Same Konkrety  6- 1( 0- 0) FC SPONTAN  DS  6.0  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

">Ko 
 515.04.18  21:10 Uwiąd Starczy  6- 4( 1- 2) LKS Dzika Grażyna  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 615.04.18  22:00 SGS  3- 6( 1- 3) Okno na Świat  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 11   
 121.04.18  09:35 SPoprzekątnej  2- 5( 1- 3) SGS  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 221.04.18  12:00 NWM Warszawa  6- 1( 3- 0) Alea Iacta Est  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 321.04.18  14:30 FC SPONTAN  8- 3( 4- 0) Wybrzeże Klatki Schodowej  DS  4.0  relacja relaja filmowa

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 421.04.18  19:30 Same Konkrety  0- 6( 0- 1) ANTRAKT  GB+PM  5.5  mecz kolPierwsza połowa

Druga połowa

">Ko 
 522.04.18  16:05 OKS SŁUŻEW  0- 6( 0- 2) Uwiąd Starczy  PR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 622.04.18  21:55 LKS Dzika Grażyna  1- 9( 1- 6) Okno na Świat  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4324276