Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  24 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga gr A - Wyniki  

   Wyniki - I Liga gr A Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 121.10.17  10:40 Pomarańczowi  6- 7( 5- 3) Szmulkers Team  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 221.10.17  12:20 Przyjaciele Fryzjera  4- 3( 0- 3) Kuternogi  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 321.10.17  13:10 Same Konkrety  2- 0( 1- 0) Nieobliczalni  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 421.10.17  17:20 OIRP Warszawa  2- 3( 0- 2) SPoprzek±tnej  GB  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 521.10.17  19:50 ANTRAKT  1- 2( 1- 0) Alea Iacta Est  DS  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 622.10.17  14:50 Wybrzeże Klatki Schodowej  1- 5( 1- 3) LKS Dzika Grażyna  PM+JS  6.0  relacja relacja filmowa

relacja filmowa 2

">Ko 
Kolejka nr 2   
 128.10.17  10:40 SPoprzek±tnej  8- 7( 4- 2) Szmulkers Team  PJ  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 228.10.17  11:30 Same Konkrety  3- 3( 1- 2) Pomarańczowi  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 328.10.17  12:20 OIRP Warszawa  0- 2( 0- 0) Przyjaciele Fryzjera  PJ  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 428.10.17  19:00 Kuternogi  3- 12( 2- 5) Wybrzeże Klatki Schodowej  AR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 528.10.17  19:50 Nieobliczalni  3- 3( 2- 1) ANTRAKT  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 629.10.17  16:30 LKS Dzika Grażyna  2- 0( 0- 0) Alea Iacta Est  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 3   
 104.11.17  10:40 Szmulkers Team  6- 1( 4- 1) Nieobliczalni  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 204.11.17  11:30 OIRP Warszawa  5- 5( 2- 2) Same Konkrety  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 304.11.17  12:20 Alea Iacta Est  3- 4( 1- 1) SPoprzek±tnej  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 404.11.17  19:00 ANTRAKT  2- 4( 1- 1) Kuternogi  DS+GB  5.0  mecz kolpierwsza połowa

druga połowa

">Ko 
 505.11.17  13:10 Wybrzeże Klatki Schodowej  7- 4( 2- 3) Przyjaciele Fryzjera  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 605.11.17  14:50 Pomarańczowi  2- 6( 0- 3) LKS Dzika Grażyna  PJ  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 4   
 111.11.17  10:40 Przyjaciele Fryzjera  2- 3( 1- 0) Alea Iacta Est  DS  6.0  Ko 
 211.11.17  19:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  2- 9( 0- 3) Pomarańczowi  DS  6.0  Ko 
 311.11.17  19:50 OIRP Warszawa  2- 3( 2- 2) ANTRAKT  DS  5.0  Ko 
 412.11.17  11:30 Nieobliczalni  3- 8( 1- 3) SPoprzek±tnej  DS  5.5  Ko 
 512.11.17  12:20 Same Konkrety  2- 2( 1- 2) Szmulkers Team  DS  6.0  Ko 
 612.11.17  21:30 LKS Dzika Grażyna  3- 0( 1- 0) Kuternogi  PR  6.0  Ko 
Kolejka nr 5   
 118.11.17  11:30 Alea Iacta Est  1- 2( 0- 1) Pomarańczowi  PM  6.0  Ko 
 218.11.17  13:10 Same Konkrety  3- 2( 1- 0) Przyjaciele Fryzjera  PM  6.0  Ko 
 318.11.17  19:00 SPoprzek±tnej  4- 0( 2- 0) ANTRAKT  DS  3.5  Ko 
 418.11.17  19:50 Kuternogi  4- 6( 0- 4) OIRP Warszawa  DS  6.0  Ko 
 519.11.17  13:10 Szmulkers Team  1- 9( 1- 3) LKS Dzika Grażyna  PJ  6.0  Ko 
 619.11.17  14:00 Nieobliczalni  1- 3( 0- 2) Wybrzeże Klatki Schodowej  PJ  6.0  Ko 
Kolejka nr 6   
 125.11.17  10:40 Szmulkers Team  6- 7( 3- 2) OIRP Warszawa  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 225.11.17  12:20 Pomarańczowi  3- 3( 2- 1) Nieobliczalni  GB  5.0  Ko 
 325.11.17  13:10 Alea Iacta Est  2- 3( 1- 0) Same Konkrety  PM  6.0  mecz kolpierwsza połowa

druga połowa

wywiad

">Ko 
 425.11.17  19:00 SPoprzek±tnej  8- 1( 1- 0) Kuternogi  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 525.11.17  19:50 ANTRAKT  1- 2( 0- 0) Wybrzeże Klatki Schodowej  AR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 626.11.17  14:50 LKS Dzika Grażyna  2- 5( 0- 0) Przyjaciele Fryzjera  PM  6.0  Ko 
Kolejka nr 7   
 102.12.17  11:30 OIRP Warszawa  2- 3( 1- 2) Alea Iacta Est  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 202.12.17  13:10 Przyjaciele Fryzjera  1- 12( 0- 4) SPoprzek±tnej  DS  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 302.12.17  16:30 Pomarańczowi  4- 5( 4- 1) ANTRAKT  DS  3.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 402.12.17  19:00 Kuternogi  1- 2( 1- 0) Nieobliczalni  GB  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 502.12.17  19:50 Wybrzeże Klatki Schodowej  6- 2( 2- 1) Szmulkers Team  GB  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 603.12.17  15:40 Same Konkrety  3- 3( 0- 3) LKS Dzika Grażyna  PM  6.0  mecz kolpierwsza połowa

druga połowa

wywiad

">Ko 
Kolejka nr 8   
 109.12.17  10:40 LKS Dzika Grażyna  0- 3( 0- 0) SPoprzek±tnej  GB  6.0  mecz rozKo 
 209.12.17  12:20 OIRP Warszawa  2- 4( 0- 3) Pomarańczowi  PJ  6.0  mecz kolpierwsza połowa

druga połowa

wywiad

">Ko 
 309.12.17  14:00 Nieobliczalni  0- 1( 0- 0) Alea Iacta Est  PJ  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 409.12.17  16:30 ANTRAKT  5- 3( 1- 2) Przyjaciele Fryzjera  GB  4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 509.12.17  19:00 Szmulkers Team  3- 5( 1- 2) Kuternogi  DS  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 610.12.17  14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  2- 5( 1- 2) Same Konkrety  DS  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
Kolejka nr 9   
 116.12.17  11:30 Przyjaciele Fryzjera  6- 4( 3- 2) Nieobliczalni  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 216.12.17  12:20 OIRP Warszawa  2- 3( 2- 0) LKS Dzika Grażyna  PM  6.0  mecz rozrelacja filmowa 2.1

relacja filmowa 2.2

relacja filmowa 2.3

 

">Ko 
 316.12.17  16:30 Alea Iacta Est  2- 2( 0- 0) Wybrzeże Klatki Schodowej  PM  6.0  mecz rozrelacja filmowa

">Ko 
 416.12.17  19:00 Szmulkers Team  0- 5( 0- 0) ANTRAKT     Ko 
 516.12.17  19:50 Kuternogi  3- 3( 0- 2) Pomarańczowi  DS  5.5  mecz rozpierwsza połowa

druga połowa

">Ko 
 617.12.17  14:50 Same Konkrety  1- 8( 1- 3) SPoprzek±tnej  PM  5.5  Ko 
Kolejka nr 10   
 106.01.18  11:30 Alea Iacta Est  3- 2( 2- 0) Szmulkers Team  PM  5.5  Ko 
 206.01.18  12:20 Nieobliczalni  3- 6( 0- 5) OIRP Warszawa  PM  6.0  mecz kolKo 
 306.01.18  13:10 Pomarańczowi  8- 4( 1- 3) Przyjaciele Fryzjera  PM  4.5  Ko 
 406.01.18  19:00 ANTRAKT  2- 0( 2- 0) LKS Dzika Grażyna  GB  6.0  Ko 
 506.01.18  19:50 Same Konkrety  3- 4( 2- 0) Kuternogi  GB  5.0  Ko 
 607.01.18  14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  4- 6( 2- 3) SPoprzek±tnej  GB  5.5  Ko 
Kolejka nr 11   
 113.01.18  11:30 Przyjaciele Fryzjera  4- 10( 1- 3) Szmulkers Team  PJ  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 213.01.18  12:20 LKS Dzika Grażyna  0- 3( 0- 1) Nieobliczalni  GB  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 313.01.18  13:10 SPoprzek±tnej  6- 2( 1- 0) Pomarańczowi  PJ  6.0  mecz kolpierwsza połowa

druga połowa

wywiad

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 413.01.18  14:00 OIRP Warszawa  3- 6( 1- 4) Wybrzeże Klatki Schodowej  PJ  5.5  relacja I czę¶ć

II czę¶ć

">Ko 
 513.01.18  19:50 Same Konkrety  5- 2( 3- 1) ANTRAKT  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 614.01.18  16:30 Kuternogi  2- 4( 0- 2) Alea Iacta Est  DS  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4429963