Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  22 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Wyniki  

   Wyniki - III Liga gr. B Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 110.11.07  19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  8- 6( 3- 2) FC SPONTAN     Ko 
 210.11.07  19:50 FC Pyyk  0- 2( 0- 1) Synowie Gmocha     Ko 
 310.11.07  20:40 PW Krejzole  12- 2( 3- 1) Akademia Teatralna     Ko 
 411.11.07  19:00 Wyksztalciuchy  9- 3( 3- 3) WAS     Ko 
 511.11.07  19:50 Mazur Ryn  5- 10( 1- 6) Bossa Nowa     09.02.20K(1) 
Kolejka nr 2   
 117.11.07  18:10 FC SPONTAN  1- 5( 1- 4) FC Pyyk     Ko 
 217.11.07  19:00 Synowie Gmocha  8- 4( 4- 1) PW Krejzole     K(2) 
 318.11.07  19:00 Akademia Teatralna  1- 7( 1- 4) Wyksztalciuchy     K(12) 
 418.11.07  19:50 Mazur Ryn  5- 3( 2- 2) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     K(2) 
 518.11.07  20:40 WAS  3- 9( 0- 3) Bossa Nowa     Ko 
Kolejka nr 3   
 124.11.07  19:00 Wyksztalciuchy  7- 3( 6- 2) Synowie Gmocha     K(9) 
 224.11.07  19:50 PW Krejzole  2- 4( 2- 2) FC SPONTAN     Ko 
 325.11.07  19:00 WAS  3- 8( 2- 2) Akademia Teatralna     Ko 
 425.11.07  19:50 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  4- 7( 2- 1) Bossa Nowa     Ko 
 525.11.07  20:40 FC Pyyk  5- 2( 4- 2) Mazur Ryn     Ko 
Kolejka nr 4   
 108.12.07  18:10 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  1- 1( 1- 1) FC Pyyk     Ko 
 208.12.07  19:00 FC SPONTAN  3- 4( 2- 3) Wyksztalciuchy     K(2) 
 308.12.07  19:50 Mazur Ryn  5- 8( 2- 2) PW Krejzole     Ko 
 409.12.07  19:00 Synowie Gmocha  8- 2( 1- 2) WAS     Ko 
 509.12.07  20:40 Akademia Teatralna  4- 3( 4- 1) Bossa Nowa     Ko 
Kolejka nr 5   
 115.12.07  19:00 Wyksztalciuchy  8- 2( 2- 1) Mazur Ryn     Ko 
 215.12.07  19:50 Akademia Teatralna  1- 4( 0- 3) Synowie Gmocha     Ko 
 316.12.07  19:00 WAS  4- 10( 2- 5) FC SPONTAN     Ko 
 416.12.07  19:50 PW Krejzole  3- 2( 3- 1) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     Ko 
 516.12.07  20:40 FC Pyyk  0- 2( 0- 2) Bossa Nowa     K(11) 
Kolejka nr 6   
 105.01.08  19:00 FC Pyyk  4- 4( 2- 3) PW Krejzole     K(10) 
 205.01.08  19:50 FC SPONTAN  7- 9( 4- 4) Akademia Teatralna     Ko 
 306.01.08  19:00 Mazur Ryn  9- 3( 5- 0) WAS     Ko 
 406.01.08  19:50 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  1- 3( 0- 1) Wyksztalciuchy     Ko 
 506.01.08  20:40 Synowie Gmocha  6- 3( 2- 0) Bossa Nowa     K(5) 
Kolejka nr 7   
 112.01.08  19:00 Wyksztalciuchy  6- 3( 3- 2) FC Pyyk     K(13) 
 212.01.08  19:50 Synowie Gmocha  9- 2( 3- 0) FC SPONTAN     Ko 
 313.01.08  19:00 WAS  4- 4( 1- 1) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     K(2) 
 413.01.08  19:50 Akademia Teatralna  4- 2( 2- 2) Mazur Ryn     Ko 
 513.01.08  20:40 PW Krejzole  7- 7( 4- 4) Bossa Nowa     K(3) 
Kolejka nr 8   
 119.01.08  19:50 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  1- 6( 0- 2) Akademia Teatralna     K(1) 
 219.01.08  20:40 PW Krejzole  4- 5( 2- 2) Wyksztalciuchy     K(8) 
 320.01.08  19:00 FC Pyyk  3- 2( 2- 1) WAS     K(8) 
 420.01.08  19:50 Mazur Ryn  2- 3( 1- 1) Synowie Gmocha     K(78) 
 520.01.08  20:40 FC SPONTAN  2- 3( 0- 1) Bossa Nowa     K(2) 
Kolejka nr 9   
 109.02.08  19:00 Akademia Teatralna  -  -  FC Pyyk     16.02.20Ko 
 209.02.08  19:00 media express  9- 2( 4- 1) FC Pyyk     awansem K(3) 
 309.02.08  19:50 Synowie Gmocha  1- 4( 0- 1) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     K(6) 
 410.02.08  19:00 WAS  5- 10( 3- 5) PW Krejzole     K(4) 
 510.02.08  19:50 FC SPONTAN  7- 5( 1- 0) Mazur Ryn     mecz rozK(1) 
 610.02.08  20:40 Wyksztalciuchy  2- 3( 1- 1) Bossa Nowa     K(25) 
Kolejka nr 10   
 116.02.08  13:10 WAS  1- 3( 1- 0) Synowie Gmocha     awansem Ko 
 216.02.08  19:00 Akademia Teatralna  4- 2( 0- 1) FC Pyyk     Ko 
 316.02.08  19:50 media express  12- 5( 5- 3) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     Ko 
 416.02.08  20:40 Wyksztalciuchy  0- 0( 0- 0) Synowie Gmocha     mecz rozKo 
 516.02.08  20:40 Akademia Teatralna  1- 2( 0- 0) FC Pyyk     zaległy K(5) 
 617.02.08  19:00 WAS  3- 7( 1- 3) PW Krejzole     mecz rozKo 
 717.02.08  19:50 Bossa Nowa  8- 3( 4- 2) FC SPONTAN     Ko 
 817.02.08  20:40 Mazur Ryn  11- 6( 5- 3) Le¶ne Dziadki     Ko 
Kolejka nr 11   
 123.02.08  19:00 Synowie Gmocha  7- 1( 2- 1) FC Pyyk     K(25) 
 223.02.08  19:50 Le¶ne Dziadki  2- 12( 0- 2) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     Ko 
 323.02.08  20:40 media express  8- 2( 2- 0) FC SPONTAN     Ko 
 424.02.08  19:00 WAS  2- 7( 1- 3) Wyksztalciuchy     K(5) 
 524.02.08  19:50 Akademia Teatralna  14- 4( 7- 1) Mazur Ryn     Ko 
 624.02.08  20:40 Bossa Nowa  2- 3( 1- 1) PW Krejzole     K(3) 
Kolejka nr 12   
 101.03.08  19:00 Mazur Ryn  9- 7( 4- 3) PW Krejzole     mecz rozKo 
 201.03.08  19:50 FC SPONTAN  3- 9( 1- 4) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     Ko 
 301.03.08  20:40 Le¶ne Dziadki  3- 7( 0- 2) Wyksztalciuchy     K(1) 
 402.03.08  19:00 WAS  2- 4( 0- 4) FC Pyyk     K(2) 
 502.03.08  19:50 media express  8- 1( 4- 0) Akademia Teatralna     K(22) 
 602.03.08  20:40 Bossa Nowa  2- 1( 0- 1) Synowie Gmocha     K(14) 
Kolejka nr 13   
 108.03.08  19:00 Synowie Gmocha  4- 3( 2- 1) FC SPONTAN     K(5) 
 208.03.08  19:50 Mazur Ryn  5- 7( 1- 3) Wyksztalciuchy     Ko 
 308.03.08  20:40 FC Pyyk  3- 3( 0- 1) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     K(18) 
 409.03.08  19:00 Le¶ne Dziadki  3- 3( 1- 1) WAS     K(1) 
 509.03.08  19:50 Akademia Teatralna  10- 7( 5- 2) PW Krejzole     K(4) 
 609.03.08  20:40 Bossa Nowa  3- 2( 0- 1) media express     K(19) 
Kolejka nr 14   
 115.03.08  19:00 Mazur Ryn  2- 2( 1- 2) FC Pyyk     K(2) 
 215.03.08  19:50 Le¶ne Dziadki  6- 11( 1- 6) PW Krejzole     K(4) 
 315.03.08  20:40 FC SPONTAN  3- 6( 2- 1) Akademia Teatralna     K(2) 
 416.03.08  19:00 Synowie Gmocha  5- 0( 4- 0) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     K(7) 
 516.03.08  19:50 WAS  1- 9( 0- 4) media express     K(1) 
 616.03.08  20:40 Bossa Nowa  0- 12( 0- 3) Wyksztalciuchy     K(57) 
Kolejka nr 15   
 129.03.08  19:00 Mazur Ryn  5- 7( 1- 3) FC SPONTAN     K(2) 
 229.03.08  19:50 PW Krejzole  3- 2( 0- 0) FC Pyyk     K(3) 
 329.03.08  20:40 Wyksztalciuchy  6- 3( 3- 1) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     K(1) 
 430.03.08  19:00 Synowie Gmocha  -  -  WAS     rozegranKo 
 530.03.08  19:50 Le¶ne Dziadki  6- 5( 1- 3) media express     K(9) 
 630.03.08  20:40 Bossa Nowa  5- 5( 2- 2) Akademia Teatralna     K(3) 
Kolejka nr 16   
 105.04.08  10:40 Bossa Nowa  2- 6( 2- 2) FC Pyyk     K(6) 
 205.04.08  14:50 WAS  6- 9( 0- 1) Mazur Ryn     K(1) 
 305.04.08  17:20 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  6- 6( 4- 2) PW Krejzole     K(2) 
 405.04.08  19:00 Le¶ne Dziadki  2- 6( 2- 1) Akademia Teatralna     K(4) 
 505.04.08  19:50 FC SPONTAN  4- 5( 2- 2) Wyksztalciuchy     K(6) 
 605.04.08  20:40 Synowie Gmocha  4- 4( 1- 1) media express     K(5) 
 706.04.08  14:50 Wyksztalciuchy  1- 0( 1- 0) FC Pyyk     Ko 
 806.04.08  15:40 media express  0- 3( 0- 0) PW Krejzole     walkowerKo 
 906.04.08  16:30 Le¶ne Dziadki  4- 3( 4- 1) FC SPONTAN     Ko 
 1006.04.08  17:20 Synowie Gmocha  7- 4( 2- 0) Mazur Ryn     Ko 
 1106.04.08  18:10 Bossa Nowa  3- 8( 2- 4) WAS     Ko 
 1206.04.08  19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  3- 5( 2- 4) Akademia Teatralna     Ko 
Kolejka nr 17   
 112.04.08  19:00 media express  -  -  FC Pyyk     rozegranK(1) 
 212.04.08  19:50 Le¶ne Dziadki  4- 4( 2- 1) Synowie Gmocha     K(62) 
 312.04.08  20:40 PW Krejzole  5- 7( 3- 4) FC SPONTAN     K(12) 
 413.04.08  19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  5- 4( 3- 2) WAS     K(15) 
 513.04.08  19:50 Wyksztalciuchy  6- 1( 1- 1) Akademia Teatralna     K(7) 
 613.04.08  20:40 Bossa Nowa  8- 6( 3- 3) Mazur Ryn     K(3) 
Kolejka nr 18   
 119.04.08  19:00 FC SPONTAN  1- 9( 0- 2) FC Pyyk     K(6) 
 219.04.08  19:50 Synowie Gmocha  4- 7( 3- 0) PW Krejzole     K(6) 
 319.04.08  20:40 Wyksztalciuchy  11- 4( 3- 2) media express     K(14) 
 420.04.08  19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  3- 0( 0- 0) Mazur Ryn     walkowerK(1) 
 520.04.08  19:50 Akademia Teatralna  10- 4( 3- 3) WAS     K(10) 
 620.04.08  20:40 Bossa Nowa  6- 7( 3- 4) Le¶ne Dziadki     K(27) 
Kolejka nr 19   
 126.04.08  16:30 Mazur Ryn  3- 0( 0- 0) media express     walkowerK(2) 
 226.04.08  17:20 Wyksztalciuchy  7- 2( 3- 1) PW Krejzole     K(3) 
 326.04.08  18:10 Le¶ne Dziadki  3- 8( 3- 2) FC Pyyk     K(3) 
 427.04.08  19:00 FC SPONTAN  5- 5( 1- 3) WAS     K(2) 
 527.04.08  19:50 Synowie Gmocha  2- 2( 2- 2) Akademia Teatralna     K(11) 
 627.04.08  20:40 Bossa Nowa  2- 6( 2- 1) Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV     K(9) 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4469606