Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  26 10 2021    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I Liga Awans A, I Liga Awans B, I Liga Spadek A, I Liga Spadek B, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga Awans, I Liga Spadek, II liga, Summer League A, I liga grupa A, Summer League B, Summer League 1, Summer League 2  
Strona główna - I liga grupa B - Terminarz  

   Terminarz - I liga grupa B Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 02.11.19 00:00 BRAK DANYCH - Uwiąd Starczy  
 2 03.11.19 00:00 Skorpiony - Football Champions  
 3 03.11.19 00:00 T.G. Sokół - Spartak Tartak  
 4 03.11.19 00:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - PSK  
 5 03.11.19 00:00 Kartofliska - Dzierżążnia  
Kolejka nr 2   
 1 09.11.19 14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - Spartak Tartak  relacja filmowa
 2 10.11.19 15:20 BRAK DANYCH - Football Champions  relacja filmowa
 3 10.11.19 17:50 PSK - Skorpiony  relacja filmowa
 4 10.11.19 19:30 T.G. Sokół - Kartofliska  relacja filmowa
 5 10.11.19 22:00 Dzierżążnia - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 17.11.19 14:30 Uwiąd Starczy - T.G. Sokół  
 2 17.11.19 15:20 Football Champions - PSK  
 3 17.11.19 16:10 Spartak Tartak - Skorpiony  relacja filmowa - zaległy roze
 4 17.11.19 18:40 Kartofliska - Wybrzeże Klatki Schodowej  
 5 17.11.19 22:00 Dzierżążnia - BRAK DANYCH  
Kolejka nr 4   
 1 23.11.19 15:40 BRAK DANYCH - PSK  relacja filmowa
 2 24.11.19 16:10 Football Champions - Kartofliska  relacja filmowa
 3 24.11.19 17:50 T.G. Sokół - Wybrzeże Klatki Schodowej  
 4 24.11.19 21:10 Uwiąd Starczy - Spartak Tartak  relacja filmowa
 5 24.11.19 22:00 Dzierżążnia - Skorpiony  relacja filmowa
Kolejka nr 5   
 1 30.11.19 14:00 Dzierżążnia - Wybrzeże Klatki Schodowej  
 2 30.11.19 15:40 BRAK DANYCH - Skorpiony  
 3 01.12.19 16:10 PSK - Uwiąd Starczy  
 4 01.12.19 21:10 Spartak Tartak - Kartofliska  
 5 01.12.19 22:00 Football Champions - T.G. Sokół  
Kolejka nr 6   
 1 07.12.19 15:40 Football Champions - Spartak Tartak  relacja filmowa
 2 07.12.19 19:50 T.G. Sokół - Dzierżążnia  relacja filmowa
 3 08.12.19 15:20 Kartofliska - PSK  relacja filmowa
 4 08.12.19 17:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - BRAK DANYCH  relacja filmowa
 5 08.12.19 22:00 Skorpiony - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
Kolejka nr 7   
 1 15.12.19 13:40 Skorpiony - Wybrzeże Klatki Schodowej  
 2 15.12.19 15:20 Uwiąd Starczy - Football Champions  
 3 15.12.19 19:30 Dzierżążnia - Spartak Tartak  
 4 15.12.19 21:10 BRAK DANYCH - Kartofliska  
 5 15.12.19 22:00 PSK - T.G. Sokół  
Kolejka nr 8   
 1 21.12.19 10:40 Skorpiony - T.G. Sokół  relacja filmowa
 2 21.12.19 15:40 Football Champions - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa - zaległy roze
 3 22.12.19 13:40 BRAK DANYCH - Spartak Tartak  
 4 22.12.19 21:10 Dzierżążnia - PSK  
 5 22.12.19 22:00 Kartofliska - Uwiąd Starczy  relacja filmowa - zaległy roze
Kolejka nr 9   
 1 11.01.20 15:40 Kartofliska - Skorpiony  relacja filmowa
 2 11.01.20 16:30 PSK - Spartak Tartak  relacja filmowa
 3 12.01.20 15:20 Football Champions - Dzierżążnia  relacja filmowa
 4 12.01.20 21:10 Uwiąd Starczy - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa
 5 12.01.20 22:00 T.G. Sokół - BRAK DANYCH  relacja filmowa

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 7167033