Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  21 11 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I liga grupa A, I liga grupa B II liga,  
Strona główna - - Terminarz  

   Terminarz - 1 liga Spadek Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 09.02.19 09:50 EPRO - SGS  rozegrany 24.02.2019 - relacja
 2 09.02.19 13:10 OIRP Warszawa - Alea Iacta Est  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 09.02.19 15:40 Legendarni FF - KFC Rurabomber  relacja filmowa
 4 10.02.19 14:50 Football Champions - Skorpiony  
 5 10.02.19 15:40 Portugalia Sport Klub - NWM Warszawa  relacja filmowa
 6 10.02.19 21:30 TG Sokół Brwinów - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 16.02.19 12:20 Alea Iacta Est - SGS  
 2 16.02.19 15:40 OIRP Warszawa - Portugalia Sport Klub  
 3 16.02.19 16:30 Football Champions - Legendarni FF  
 4 17.02.19 14:00 Skorpiony - Uwiąd Starczy  
 5 17.02.19 14:50 EPRO - TG Sokół Brwinów  
 6 17.02.19 19:00 KFC Rurabomber - NWM Warszawa  walkower
Kolejka nr 3   
 1 23.02.19 11:40 NWM Warszawa - Alea Iacta Est  rozegrany 24.03.2019r.
 2 23.02.19 12:30 OIRP Warszawa - EPRO  relcja filmowa
 3 23.02.19 14:05 SGS - Uwiąd Starczy  mecz kolejki - relacja filmowa
 4 23.02.19 15:45 Portugalia Sport Klub - Legendarni FF  relacja filmowa
 5 24.02.19 15:40 TG Sokół Brwinów - Skorpiony  relacja filmowa
 6 24.02.19 20:40 KFC Rurabomber - Football Champions  relacja filmowa
Kolejka nr 4   
 1 02.03.19 12:20 Legendarni FF - EPRO  
 2 02.03.19 14:00 SGS - Skorpiony  
 3 02.03.19 15:40 Football Champions - Alea Iacta Est  
 4 03.03.19 14:50 Portugalia Sport Klub - KFC Rurabomber  
 5 03.03.19 15:40 Uwiąd Starczy - NWM Warszawa  
 6 03.03.19 21:30 OIRP Warszawa - TG Sokół Brwinów  
Kolejka nr 5   
 1 09.03.19 11:30 KFC Rurabomber - OIRP Warszawa  
 2 09.03.19 13:10 Skorpiony - Legendarni FF  
 3 09.03.19 16:30 NWM Warszawa - Football Champions  
 4 10.03.19 14:00 Alea Iacta Est - TG Sokół Brwinów  
 5 10.03.19 14:50 SGS - Portugalia Sport Klub  
 6 10.03.19 21:30 EPRO - Uwiąd Starczy  
Kolejka nr 6   
 1 16.03.19 11:30 EPRO - KFC Rurabomber  mecz kolejki - relacja filmowa
 2 16.03.19 13:10 Skorpiony - OIRP Warszawa  relacja filmowa
 3 16.03.19 15:40 NWM Warszawa - SGS  relacja filmowa
 4 17.03.19 13:10 TG Sokół Brwinów - Legendarni FF  
 5 17.03.19 14:00 Alea Iacta Est - Portugalia Sport Klub  
 6 17.03.19 21:30 Football Champions - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
Kolejka nr 7   
 1 23.03.19 11:30 EPRO - Portugalia Sport Klub  relacja filmowa
 2 23.03.19 12:20 OIRP Warszawa - NWM Warszawa  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 23.03.19 13:10 Skorpiony - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 4 23.03.19 15:40 Legendarni FF - SGS  relacja filmowa
 5 24.03.19 14:00 Uwiąd Starczy - KFC Rurabomber  
 6 24.03.19 21:30 TG Sokół Brwinów - Football Champions  
Kolejka nr 8   
 1 30.03.19 13:10 SGS - OIRP Warszawa  relacja filmowa
 2 30.03.19 14:00 Alea Iacta Est - KFC Rurabomber  relacja filmowa
 3 31.03.19 12:20 EPRO - Football Champions  relacja filmowa
 4 31.03.19 13:10 NWM Warszawa - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 5 31.03.19 14:00 Skorpiony - Portugalia Sport Klub  relacja filmowa
 6 31.03.19 21:30 Uwiąd Starczy - Legendarni FF  relacja filmowa
Kolejka nr 9   
 1 06.04.19 09:30 EPRO - Alea Iacta Est  
 2 06.04.19 10:20 NWM Warszawa - Skorpiony  
 3 06.04.19 12:00 OIRP Warszawa - Legendarni FF  
 4 06.04.19 13:40 Portugalia Sport Klub - Uwiąd Starczy  rozegrany 13.04.2019r relacja
 5 06.04.19 15:20 SGS - Football Champions  
 6 06.04.19 19:30 TG Sokół Brwinów - KFC Rurabomber  
Kolejka nr 10   
 1 13.04.19 10:00 Skorpiony - EPRO  mecz kolejki - relacja filmowa
 2 13.04.19 10:50 SGS - KFC Rurabomber  relacja filmowa
 3 13.04.19 13:20 NWM Warszawa - Legendarni FF  relacja filmowa
 4 14.04.19 11:30 Football Champions - OIRP Warszawa  mecz rozegrany 27.04.19
 5 14.04.19 14:00 Alea Iacta Est - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
 6 14.04.19 21:30 TG Sokół Brwinów - Portugalia Sport Klub  relacja filmowa
Kolejka nr 11   
 1 27.04.19 11:10 EPRO - NWM Warszawa  relacja filmowa
 2 27.04.19 12:00 Legendarni FF - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 3 27.04.19 12:50 Skorpiony - KFC Rurabomber  relacja filmowa
 4 27.04.19 19:30 SGS - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 5 28.04.19 13:10 OIRP Warszawa - Uwiąd Starczy  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 28.04.19 14:50 Portugalia Sport Klub - Football Champions  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 5486807