Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  19 12 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 2 liga gr A, 2 liga gr B  
Strona główna - 1 liga gr B - Terminarz  

   Terminarz - 1 liga gr B Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 27.10.18 14:00 ZGODA FC - KFC Rurabomber  mecz przełożony (FC Zgoda)
 2 28.10.18 14:50 Pomarańczowi - Skorpiony  relacja filmowa
 3 28.10.18 15:40 Portugalia Sport Klub - NWM Warszawa  relacja filmowa
 4 28.10.18 16:30 FC Ukraina - Baltica  relacja filmowa
 5 28.10.18 18:10 OKS SŁUŻEW - FC Całyczasdoprzodu  relacja filmowa
 6 28.10.18 21:30 TG Sokół Brwinów - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 04.11.18 14:50 FC Ukraina - Pomarańczowi  walkower
 2 04.11.18 15:40 NWM Warszawa - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 3 04.11.18 16:30 Skorpiony - Portugalia Sport Klub  relacja filmowa
 4 04.11.18 18:10 FC Całyczasdoprzodu - KFC Rurabomber  mecz przełożony
 5 04.11.18 19:00 Baltica - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 6 04.11.18 19:50 Uwiąd Starczy - ZGODA FC  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 10.11.18 13:40 KFC Rurabomber - Pomarańczowi  relacja filmowa
 2 10.11.18 14:30 NWM Warszawa - FC Całyczasdoprzodu  
 3 10.11.18 16:10 ZGODA FC - Portugalia Sport Klub  relacja filmowa
 4 10.11.18 20:20 OKS SŁUŻEW - FC Ukraina  relacja filmowa
 5 11.11.18 17:20 TG Sokół Brwinów - Skorpiony  mecz przełożony
 6 11.11.18 19:00 Uwiąd Starczy - Baltica  mecz przełożony
Kolejka nr 4   
 1 17.11.18 14:50 Portugalia Sport Klub - Pomarańczowi  relacja filmowa
 2 18.11.18 14:50 Skorpiony - KFC Rurabomber  relacja filmowa
 3 18.11.18 15:40 FC Całyczasdoprzodu - ZGODA FC  relacja filmowa
 4 18.11.18 16:30 FC Ukraina - NWM Warszawa  relacja filmowa
 5 18.11.18 18:10 OKS SŁUŻEW - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
 6 18.11.18 21:30 Baltica - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
Kolejka nr 5   
 1 24.11.18 12:30 NWM Warszawa - Pomarańczowi  mecz kolejki - relacja filmowa
 2 25.11.18 14:50 Uwiąd Starczy - FC Ukraina  mecz przełożony (Uwiąd Starczy
 3 25.11.18 15:40 Baltica - Portugalia Sport Klub  relacja filmowa
 4 25.11.18 16:30 KFC Rurabomber - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 5 25.11.18 17:20 ZGODA FC - Skorpiony  relacja filmowa
 6 25.11.18 21:30 TG Sokół Brwinów - FC Całyczasdoprzodu  relacja filmowa
Kolejka nr 6   
 1 01.12.18 15:40 Pomarańczowi - ZGODA FC  
 2 02.12.18 14:00 FC Ukraina - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 3 02.12.18 15:40 KFC Rurabomber - NWM Warszawa  
 4 02.12.18 16:30 FC Całyczasdoprzodu - Baltica  
 5 02.12.18 18:10 Portugalia Sport Klub - OKS SŁUŻEW  
 6 02.12.18 21:30 Skorpiony - Uwiąd Starczy  
Kolejka nr 7   
 1 08.12.18 19:00 TG Sokół Brwinów - Pomarańczowi  relacja filmowa
 2 08.12.18 19:50 OKS SŁUŻEW - NWM Warszawa  mecz przełożony (NWM Warszawa)
 3 09.12.18 14:50 Skorpiony - FC Całyczasdoprzodu  relacja filmowa
 4 09.12.18 15:40 ZGODA FC - Baltica  mecz kolejki
 5 09.12.18 16:30 FC Ukraina - Portugalia Sport Klub  relacja filmowa
 6 09.12.18 21:30 Uwiąd Starczy - KFC Rurabomber  relacja filmowa
Kolejka nr 8   
 1 15.12.18 19:00 Skorpiony - OKS SŁUŻEW  
 2 16.12.18 14:50 Pomarańczowi - Uwiąd Starczy  
 3 16.12.18 15:40 NWM Warszawa - Baltica  
 4 16.12.18 16:30 FC Całyczasdoprzodu - Portugalia Sport Klub  mecz przełożony (Portugalia Sp
 5 16.12.18 17:20 FC Ukraina - KFC Rurabomber  
 6 16.12.18 21:30 TG Sokół Brwinów - ZGODA FC  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4583640