Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  19 06 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, Baraże, Liga Biznesu, Ekstraklasa, 1 liga Awans, 1 liga Spadek, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr B  
Strona główna - 2 liga gr A - Terminarz  

   Terminarz - 2 liga gr A Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 27.10.18 00:00 FC Bez Atu - Furia Warszawa  relacja filmowa
 2 28.10.18 18:10 Spartak Tartak - Brak Danych  relacja filmowa
 3 28.10.18 19:00 Mehisto - Los Esperantos  relacja filmowa
 4 28.10.18 19:50 Hardcore Team - Semper Invicta  relacja filmowa
 5 28.10.18 20:40 Podamy później - Dzierżążnia  relacja filmowa
 6 28.10.18 21:40 The Presja - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 03.11.18 11:30 Semper Invicta - Spartak Tartak  rozegrany 30.03.2019r - relacj
 2 04.11.18 18:10 Los Esperantos - Furia Warszawa  relacja filmowa
 3 04.11.18 19:00 Hardcore Team - The Presja  relacja filmowa
 4 04.11.18 19:50 Podamy później - FC Bez Atu  relacja filmowa
 5 04.11.18 20:40 Dzierżążnia - Brak Danych  relacja filmowa
 6 04.11.18 21:30 Kartofliska - Mehisto  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 10.11.18 09:30 Furia Warszawa - Semper Invicta  rozegrany 03.03.2019 - relacja
 2 11.11.18 18:10 Spartak Tartak - Los Esperantos  relacja filmowa
 3 11.11.18 19:00 Podamy później - Mehisto  relacja filmowa
 4 11.11.18 19:50 Hardcore Team - FC Bez Atu  relacja filmowa
 5 11.11.18 20:40 The Presja - Dzierżążnia  relacja filmowa
 6 11.11.18 21:30 Brak Danych - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 4   
 1 17.11.18 10:40 Semper Invicta - FC Bez Atu  relacja filmowa
 2 18.11.18 18:10 Mehisto - Furia Warszawa  relacja filmowa
 3 18.11.18 19:00 Los Esperantos - Brak Danych  relacja filmowa
 4 18.11.18 19:50 Podamy później - The Presja  relacja filmowa
 5 18.11.18 20:40 Dzierżążnia - Hardcore Team  relacja filmowa
 6 18.11.18 21:30 Kartofliska - Spartak Tartak  relacja filmowa
Kolejka nr 5   
 1 24.11.18 10:50 Semper Invicta - Los Esperantos  relacja filmowa
 2 25.11.18 18:10 Brak Danych - Mehisto  mecz kolejki
 3 25.11.18 19:00 Spartak Tartak - The Presja  relacja filmowa
 4 25.11.18 19:50 Hardcore Team - Podamy później  relacja filmowa
 5 25.11.18 20:40 Furia Warszawa - Dzierżążnia  relacja filmowa
 6 25.11.18 21:30 FC Bez Atu - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 6   
 1 01.12.18 10:40 Hardcore Team - Brak Danych  
 2 02.12.18 18:10 Spartak Tartak - Mehisto  relacja filmowa
 3 02.12.18 19:00 The Presja - Los Esperantos  relacja filmowa
 4 02.12.18 19:50 Furia Warszawa - Podamy później  relacja filmowa
 5 02.12.18 20:40 Dzierżążnia - FC Bez Atu  mecz kolejki
 6 02.12.18 21:30 Semper Invicta - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 7   
 1 08.12.18 10:40 Brak Danych - Semper Invicta  relacja filmowa
 2 09.12.18 18:10 Mehisto - Hardcore Team  relacja filmowa
 3 09.12.18 19:00 FC Bez Atu - The Presja  relacja filmowa
 4 09.12.18 19:50 Spartak Tartak - Furia Warszawa  mecz kolejki
 5 09.12.18 20:40 Los Esperantos - Dzierżążnia  relacja filmowa
 6 09.12.18 21:30 Kartofliska - Podamy później  relacja filmowa
Kolejka nr 8   
 1 15.12.18 10:40 Semper Invicta - Podamy później  relacja filmowa
 2 16.12.18 18:10 Mehisto - FC Bez Atu  relacja filmowa
 3 16.12.18 19:00 The Presja - Brak Danych  mecz kolejki
 4 16.12.18 19:50 Hardcore Team - Furia Warszawa  relacja filmowa
 5 16.12.18 20:40 Dzierżążnia - Spartak Tartak  relacja filmowa
 6 16.12.18 21:30 Kartofliska - Los Esperantos  relacja filmowa
Kolejka nr 9   
 1 05.01.19 10:40 Semper Invicta - The Presja  
 2 06.01.19 18:10 Brak Danych - Podamy później  ralacja filmowa
 3 06.01.19 19:00 Los Esperantos - Hardcore Team  walkower
 4 06.01.19 19:50 FC Bez Atu - Spartak Tartak  mecz kolejki
 5 06.01.19 20:40 Dzierżążnia - Mehisto  relacja filmowa
 6 06.01.19 21:30 Kartofliska - Furia Warszawa  relacja filmowa
Kolejka nr 10   
 1 12.01.19 10:40 Mehisto - Semper Invicta  relacja filmowa
 2 13.01.19 18:10 Furia Warszawa - The Presja  relacja filmowa
 3 13.01.19 19:00 Brak Danych - FC Bez Atu  relacja filmowa
 4 13.01.19 19:50 Podamy później - Los Esperantos  relacja filmowa
 5 13.01.19 20:40 Hardcore Team - Spartak Tartak  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 13.01.19 21:30 Dzierżążnia - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 11   
 1 19.01.19 10:00 Dzierżążnia - Semper Invicta  relacja filmowa
 2 20.01.19 18:10 Brak Danych - Furia Warszawa  relacja filmowa
 3 20.01.19 19:00 Podamy później - Spartak Tartak  relacja filmowa
 4 20.01.19 19:50 FC Bez Atu - Los Esperantos  relacja filmowa
 5 20.01.19 20:40 The Presja - Mehisto  mecz kolejki
 6 20.01.19 21:30 Kartofliska - Hardcore Team  relacja filmowa
Kolejka nr 12   
 1 09.02.19 10:40 Semper Invicta - Furia Warszawa  mecz kolejki - relacja filmowa
 2 10.02.19 18:10 Los Esperantos - Spartak Tartak  walkower
 3 10.02.19 19:00 Podamy później - Mehisto  relacja filmowa
 4 10.02.19 19:50 FC Bez Atu - Hardcore Team  relacja filmowa
 5 10.02.19 20:40 Dzierżążnia - The Presja  relacja filmowa
 6 10.02.19 21:30 Brak Danych - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 13   
 1 16.02.19 11:30 Semper Invicta - FC Bez Atu  
 2 17.02.19 18:10 Furia Warszawa - Mehisto  relacja filmowa
 3 17.02.19 19:00 The Presja - Podamy później  relacja filmowa
 4 17.02.19 19:50 Brak Danych - Los Esperantos  relacja filmowa
 5 17.02.19 20:40 Hardcore Team - Dzierżążnia  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 17.02.19 21:30 Spartak Tartak - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 14   
 1 23.02.19 10:50 Semper Invicta - Hardcore Team  relacja filmowa
 2 24.02.19 18:10 Brak Danych - Spartak Tartak  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 24.02.19 19:00 Los Esperantos - Mehisto  relacja filmowa
 4 24.02.19 19:50 Furia Warszawa - FC Bez Atu  relacja filmowa
 5 24.02.19 20:40 Dzierżążnia - Podamy później  relacja filmowa
 6 24.02.19 21:30 Kartofliska - The Presja  relacja filmowa
Kolejka nr 15   
 1 02.03.19 11:30 Spartak Tartak - Semper Invicta  walkower
 2 02.03.19 13:10 Furia Warszawa - Los Esperantos  
 3 03.03.19 18:10 The Presja - Hardcore Team  relacja filmowa
 4 03.03.19 19:00 FC Bez Atu - Podamy później  relacja filmowa
 5 03.03.19 20:40 Brak Danych - Dzierżążnia  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 03.03.19 21:30 Mehisto - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 16   
 1 09.03.19 10:40 Los Esperantos - Semper Invicta  
 2 10.03.19 18:10 The Presja - Spartak Tartak  relacja filmowa
 3 10.03.19 19:00 Podamy później - Hardcore Team  mecz kolejki - relacja filmowa
 4 10.03.19 19:50 Mehisto - Brak Danych  relacja filmowa
 5 10.03.19 20:40 Dzierżążnia - Furia Warszawa  relacja filmowa
 6 10.03.19 21:30 Kartofliska - FC Bez Atu  relacja filmowa
Kolejka nr 17   
 1 16.03.19 10:40 Semper Invicta - Kartofliska  
 2 17.03.19 18:10 Furia Warszawa - Podamy później  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 17.03.19 19:00 Hardcore Team - Brak Danych  relacja filmowa
 4 17.03.19 19:50 Spartak Tartak - Mehisto  relacja filmowa
 5 17.03.19 20:40 The Presja - Los Esperantos  relacja filmowa
 6 17.03.19 21:30 Dzierżążnia - FC Bez Atu  relacja filmowa
Kolejka nr 18   
 1 23.03.19 10:40 Semper Invicta - Brak Danych  relacja filmowa
 2 24.03.19 18:10 Furia Warszawa - Spartak Tartak  relacja filmowa
 3 24.03.19 19:00 Hardcore Team - Mehisto  relacja filmowa
 4 24.03.19 19:50 The Presja - FC Bez Atu  mecz kolejki - relacja filmowa
 5 24.03.19 20:40 Dzierżążnia - Los Esperantos  relacja filmowa
 6 24.03.19 21:30 Podamy później - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 19   
 1 30.03.19 10:40 Furia Warszawa - Hardcore Team  relacja filmowa
 2 31.03.19 18:10 Brak Danych - The Presja  walkower
 3 31.03.19 19:00 FC Bez Atu - Mehisto  relacja filmowa
 4 31.03.19 19:50 Podamy później - Semper Invicta  relacja filmowa
 5 31.03.19 20:40 Spartak Tartak - Dzierżążnia  relacja filmowa
 6 31.03.19 21:30 Los Esperantos - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 20   
 1 07.04.19 12:20 Podamy później - Brak Danych  
 2 07.04.19 18:10 FC Bez Atu - Spartak Tartak  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 07.04.19 19:00 Semper Invicta - The Presja  relacja filmowa
 4 07.04.19 19:50 Los Esperantos - Hardcore Team  relacja filmowa
 5 07.04.19 20:40 Dzierżążnia - Mehisto  relacja filmowa
 6 07.04.19 21:30 Furia Warszawa - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 21   
 1 13.04.19 09:10 Semper Invicta - Mehisto  relacja filmowa
 2 14.04.19 18:10 The Presja - Furia Warszawa  relacja filmowa
 3 14.04.19 19:00 FC Bez Atu - Brak Danych  relacja filmowa
 4 14.04.19 19:50 Los Esperantos - Podamy później  relacja filmowa
 5 14.04.19 20:40 Spartak Tartak - Hardcore Team  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 14.04.19 21:30 Dzierżążnia - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 22   
 1 27.04.19 10:20 Furia Warszawa - Brak Danych  walkower
 2 28.04.19 18:10 FC Bez Atu - Los Esperantos  walkower
 3 28.04.19 19:00 The Presja - Mehisto  relacja filmowa
 4 28.04.19 19:50 Podamy później - Spartak Tartak  mecz kolejki - relacja filmowa
 5 28.04.19 20:40 Dzierżążnia - Semper Invicta  walkower
 6 28.04.19 21:30 Hardcore Team - Kartofliska  walkower

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4999812