Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Sobota  20 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Summer League B - Terminarz  

   Terminarz - Summer League B Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 26.08.18 16:40 ATLAS WARSZAWA - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa - rozegrany 30
 2 26.08.18 18:20 Alea Iacta Est - Gencjana  relacja filmowa
 3 26.08.18 19:10 FC SPONTAN - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 4 26.08.18 19:30 TG Sokół Brwinów - SND SŁUŻEW  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 02.09.18 17:30 DAKAFIL.PL - ATLAS WARSZAWA   relacja filmowa - rozegrany 1
 2 02.09.18 19:10 Wybrzeże Klatki Schodowej - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 3 02.09.18 19:30 SND SŁUŻEW - FC SPONTAN  relacja filmowa
 4 02.09.18 20:50 Gencjana - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 09.09.18 16:40 ATLAS WARSZAWA - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 2 09.09.18 17:30 SND SŁUŻEW - Gencjana  relacja filmowa
 3 09.09.18 19:10 FC SPONTAN - Alea Iacta Est  mecz przełożony (Alea iacta Es
 4 09.09.18 20:50 Wybrzeże Klatki Schodowej - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
Kolejka nr 4   
 1 16.09.18 16:40 Alea Iacta Est - ATLAS WARSZAWA  walkower
 2 16.09.18 18:20 DAKAFIL.PL - SND SŁUŻEW  relacja filmowa - rozegrany 30
 3 16.09.18 19:10 Gencjana - Wybrzeże Klatki Schodowej  
 4 16.09.18 21:10 TG Sokół Brwinów - FC SPONTAN  
Kolejka nr 5   
 1 23.09.18 17:30 Wybrzeże Klatki Schodowej - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 2 23.09.18 17:45 SND SŁUŻEW - ATLAS WARSZAWA  walkower
 3 23.09.18 19:10 Alea Iacta Est - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 4 23.09.18 19:30 FC SPONTAN - Gencjana  relacja filmowa
Kolejka nr 6   
 1 30.09.18 16:00 ATLAS WARSZAWA - FC SPONTAN  relacja filmowa
 2 30.09.18 18:20 SND SŁUŻEW - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa
 3 30.09.18 18:45 DAKAFIL.PL - Gencjana  relacja filmowa
 4 30.09.18 20:50 TG Sokół Brwinów - Alea Iacta Est  relacja filmowa
Kolejka nr 7   
 1 07.10.18 15:55 Gencjana - ATLAS WARSZAWA  walkower
 2 07.10.18 17:10 TG Sokół Brwinów - DAKAFIL.PL  Boisko C
 3 07.10.18 17:35 Alea Iacta Est - SND SŁUŻEW  Boisko A
 4 07.10.18 18:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - FC SPONTAN  Boisko C
 5 07.10.18 19:15 FC SPONTAN - Alea Iacta Est  Boisko A - zal. z 3 kol.

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4465097