Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  15 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga Spadek - Terminarz  

   Terminarz - I Liga Spadek Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 03.02.18 10:40 Pomarańczowi - Nieobliczalni  walkower
 2 03.02.18 12:20 Przyjaciele Fryzjera - OIRP Warszawa  mecz kolejki
 3 03.02.18 19:50 Kuternogi - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 4 04.02.18 14:00 The White - Szmulkers Team  walkower
 5 04.02.18 16:30 KFC 08 Rurabomber - Skorpiony  mecz rozegrany 24.03.2018 - re
 6 04.02.18 17:20 Sporting Praga - Legendarni FF  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 10.02.18 10:20 Nieobliczalni - Szmulkers Team  relacja filmowa
 2 10.02.18 19:00 Przyjaciele Fryzjera - Kuternogi  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 11.02.18 14:00 OIRP Warszawa - Sporting Praga  relacja filmowa
 4 11.02.18 14:50 Pomarańczowi - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 5 11.02.18 16:30 KFC 08 Rurabomber - The White  relacja filmowa
 6 11.02.18 17:20 Skorpiony - Legendarni FF  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 17.02.18 11:30 Szmulkers Team - Przyjaciele Fryzjera  mecz rozegrany 10.03.2018
 2 17.02.18 14:50 Skorpiony - OIRP Warszawa  relacja filmowa
 3 17.02.18 19:50 Kuternogi - Pomarańczowi  mecz rozegrany 04.03.2018r.
 4 18.02.18 15:40 Sporting Praga - The White  relacja filmowa
 5 18.02.18 16:30 Legendarni FF - Nieobliczalni  relacja filmowa
 6 18.02.18 18:10 TG Sokół Brwinów - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
Kolejka nr 4   
 1 24.02.18 10:20 Szmulkers Team - Sporting Praga  relacja filmowa
 2 24.02.18 11:10 Nieobliczalni - Przyjaciele Fryzjera  relacja filmowa
 3 24.02.18 15:20 Pomarańczowi - Skorpiony  Mecz kolejki - relacja filmowa
 4 24.02.18 19:30 The White - Kuternogi  relacja filmowa
 5 25.02.18 13:10 OIRP Warszawa - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 6 25.02.18 15:40 KFC 08 Rurabomber - Legendarni FF  relacja filmowa
Kolejka nr 5   
 1 03.03.18 12:20 Pomarańczowi - OIRP Warszawa  relacja filmowa
 2 03.03.18 15:40 Przyjaciele Fryzjera - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
 3 03.03.18 19:50 Kuternogi - Szmulkers Team  walkower
 4 04.03.18 14:50 Sporting Praga - Nieobliczalni  mecz rozegrany 24.03.2018r. -
 5 04.03.18 15:40 Legendarni FF - TG Sokół Brwinów  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 04.03.18 17:20 Skorpiony - The White  relacja filmowa
Kolejka nr 6   
 1 10.03.18 14:00 Pomarańczowi - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
 2 10.03.18 19:00 Legendarni FF - Kuternogi  relacja filmowa
 3 11.03.18 13:10 Szmulkers Team - OIRP Warszawa  walkower
 4 11.03.18 14:50 TG Sokół Brwinów - Skorpiony  relacja filmowa
 5 11.03.18 15:40 Sporting Praga - Przyjaciele Fryzjera  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 11.03.18 16:30 Nieobliczalni - The White  
Kolejka nr 7   
 1 17.03.17 09:50 The White - Przyjaciele Fryzjera  mecz rozegrany 08.04.2018r.
 2 17.03.18 10:40 Pomarańczowi - Sporting Praga  mecz kolejki
 3 17.03.18 18:10 Szmulkers Team - Legendarni FF  relacja filmowa
 4 17.03.18 19:50 Kuternogi - Skorpiony  relacja filmowa
 5 18.03.18 14:50 TG Sokół Brwinów - Nieobliczalni  relacja filmowa
 6 18.03.18 15:40 KFC 08 Rurabomber - OIRP Warszawa  relacja filmowa
Kolejka nr 8   
 1 24.03.18 09:50 Szmulkers Team - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 2 25.03.18 13:40 Skorpiony - Sporting Praga  relacja filmowa
 3 25.03.18 14:30 Nieobliczalni - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
 4 25.03.18 15:20 Przyjaciele Fryzjera - Pomarańczowi  walkower
 5 25.03.18 17:50 OIRP Warszawa - Kuternogi  relacja filmowa
 6 25.03.18 21:10 Legendarni FF - The White  mecz kolejki - relacja filmowa
Kolejka nr 9   
 1 07.04.18 11:30 Szmulkers Team - Skorpiony  relacja filmowa
 2 07.04.18 14:50 TG Sokół Brwinów - Przyjaciele Fryzjera  relacja filmowa
 3 07.04.18 18:10 The White - Pomarańczowi  relacja filmowa
 4 08.04.18 12:50 OIRP Warszawa - Legendarni FF  relacja filmowa
 5 08.04.18 14:30 KFC 08 Rurabomber - Sporting Praga  relacja filmowa
 6 08.04.18 16:10 Nieobliczalni - Kuternogi  mecz kolejki - relacja filmowa
Kolejka nr 10   
 1 14.04.18 09:50 OIRP Warszawa - Nieobliczalni  mecz rozegrany 07.04.2018 - -r
 2 14.04.18 12:20 KFC 08 Rurabomber - Szmulkers Team  mecz przełozony (KFC Rurabombe
 3 14.04.18 15:40 TG Sokół Brwinów - The White  relacja filmowa
 4 14.04.18 19:00 Sporting Praga - Kuternogi  relacja filmowa
 5 15.04.18 13:40 Skorpiony - Przyjaciele Fryzjera  Mecz kolejki - relacja filmowa
 6 15.04.18 15:20 Pomarańczowi - Legendarni FF  walkower
Kolejka nr 11   
 1 21.04.18 11:10 Szmulkers Team - Pomarańczowi  
 2 21.04.18 15:20 Nieobliczalni - Skorpiony  relacja filmowa
 3 21.04.18 20:20 Kuternogi - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
 4 22.04.18 12:45 Sporting Praga - TG Sokół Brwinów  walkower
 5 22.04.18 13:35 The White - OIRP Warszawa  relacja filmowa
 6 22.04.18 15:15 Legendarni FF - Przyjaciele Fryzjera  mecz kolejki - relacja filmowa

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4456960