Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  26 04 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga Spadek - Terminarz  

   Terminarz - I Liga Spadek Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 03.02.18 10:40 Pomarańczowi - Nieobliczalni  walkower
 2 03.02.18 12:20 Przyjaciele Fryzjera - OIRP Warszawa  mecz kolejki
 3 03.02.18 19:50 Kuternogi - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 4 04.02.18 14:00 The White - Szmulkers Team  walkower
 5 04.02.18 16:30 KFC 08 Rurabomber - Skorpiony  mecz rozegrany 24.03.2018 - re
 6 04.02.18 17:20 Sporting Praga - Legendarni FF  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 10.02.18 10:20 Nieobliczalni - Szmulkers Team  relacja filmowa
 2 10.02.18 19:00 Przyjaciele Fryzjera - Kuternogi  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 11.02.18 14:00 OIRP Warszawa - Sporting Praga  relacja filmowa
 4 11.02.18 14:50 Pomarańczowi - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 5 11.02.18 16:30 KFC 08 Rurabomber - The White  relacja filmowa
 6 11.02.18 17:20 Skorpiony - Legendarni FF  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 17.02.18 11:30 Szmulkers Team - Przyjaciele Fryzjera  mecz rozegrany 10.03.2018
 2 17.02.18 14:50 Skorpiony - OIRP Warszawa  relacja filmowa
 3 17.02.18 19:50 Kuternogi - Pomarańczowi  mecz rozegrany 04.03.2018r.
 4 18.02.18 15:40 Sporting Praga - The White  relacja filmowa
 5 18.02.18 16:30 Legendarni FF - Nieobliczalni  relacja filmowa
 6 18.02.18 18:10 TG Sokół Brwinów - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
Kolejka nr 4   
 1 24.02.18 10:20 Szmulkers Team - Sporting Praga  relacja filmowa
 2 24.02.18 11:10 Nieobliczalni - Przyjaciele Fryzjera  relacja filmowa
 3 24.02.18 15:20 Pomarańczowi - Skorpiony  Mecz kolejki - relacja filmowa
 4 24.02.18 19:30 The White - Kuternogi  relacja filmowa
 5 25.02.18 13:10 OIRP Warszawa - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 6 25.02.18 15:40 KFC 08 Rurabomber - Legendarni FF  relacja filmowa
Kolejka nr 5   
 1 03.03.18 12:20 Pomarańczowi - OIRP Warszawa  relacja filmowa
 2 03.03.18 15:40 Przyjaciele Fryzjera - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
 3 03.03.18 19:50 Kuternogi - Szmulkers Team  walkower
 4 04.03.18 14:50 Sporting Praga - Nieobliczalni  mecz rozegrany 24.03.2018r. -
 5 04.03.18 15:40 Legendarni FF - TG Sokół Brwinów  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 04.03.18 17:20 Skorpiony - The White  relacja filmowa
Kolejka nr 6   
 1 10.03.18 14:00 Pomarańczowi - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
 2 10.03.18 19:00 Legendarni FF - Kuternogi  relacja filmowa
 3 11.03.18 13:10 Szmulkers Team - OIRP Warszawa  walkower
 4 11.03.18 14:50 TG Sokół Brwinów - Skorpiony  relacja filmowa
 5 11.03.18 15:40 Sporting Praga - Przyjaciele Fryzjera  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 11.03.18 16:30 Nieobliczalni - The White  
Kolejka nr 7   
 1 17.03.17 09:50 The White - Przyjaciele Fryzjera  mecz rozegrany 08.04.2018r.
 2 17.03.18 10:40 Pomarańczowi - Sporting Praga  mecz kolejki
 3 17.03.18 18:10 Szmulkers Team - Legendarni FF  relacja filmowa
 4 17.03.18 19:50 Kuternogi - Skorpiony  relacja filmowa
 5 18.03.18 14:50 TG Sokół Brwinów - Nieobliczalni  relacja filmowa
 6 18.03.18 15:40 KFC 08 Rurabomber - OIRP Warszawa  relacja filmowa
Kolejka nr 8   
 1 24.03.18 09:50 Szmulkers Team - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 2 25.03.18 13:40 Skorpiony - Sporting Praga  relacja filmowa
 3 25.03.18 14:30 Nieobliczalni - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
 4 25.03.18 15:20 Przyjaciele Fryzjera - Pomarańczowi  walkower
 5 25.03.18 17:50 OIRP Warszawa - Kuternogi  relacja filmowa
 6 25.03.18 21:10 Legendarni FF - The White  mecz kolejki - relacja filmowa
Kolejka nr 9   
 1 07.04.18 11:30 Szmulkers Team - Skorpiony  relacja filmowa
 2 07.04.18 14:50 TG Sokół Brwinów - Przyjaciele Fryzjera  relacja filmowa
 3 07.04.18 18:10 The White - Pomarańczowi  relacja filmowa
 4 08.04.18 12:50 OIRP Warszawa - Legendarni FF  relacja filmowa
 5 08.04.18 14:30 KFC 08 Rurabomber - Sporting Praga  relacja filmowa
 6 08.04.18 16:10 Nieobliczalni - Kuternogi  mecz kolejki - relacja filmowa
Kolejka nr 10   
 1 14.04.18 09:50 OIRP Warszawa - Nieobliczalni  mecz rozegrany 07.04.2018 - -r
 2 14.04.18 12:20 KFC 08 Rurabomber - Szmulkers Team  mecz przełozony (KFC Rurabombe
 3 14.04.18 15:40 TG Sokół Brwinów - The White  relacja filmowa
 4 14.04.18 19:00 Sporting Praga - Kuternogi  relacja filmowa
 5 15.04.18 13:40 Skorpiony - Przyjaciele Fryzjera  Mecz kolejki - relacja filmowa
 6 15.04.18 15:20 Pomarańczowi - Legendarni FF  walkower
Kolejka nr 11   
 1 21.04.18 11:10 Szmulkers Team - Pomarańczowi  
 2 21.04.18 15:20 Nieobliczalni - Skorpiony  relacja filmowa
 3 21.04.18 20:20 Kuternogi - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
 4 22.04.18 12:45 Sporting Praga - TG Sokół Brwinów  walkower
 5 22.04.18 13:35 The White - OIRP Warszawa  relacja filmowa
 6 22.04.18 15:15 Legendarni FF - Przyjaciele Fryzjera  mecz kolejki - relacja filmowa

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4140853