Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Piatek  20 07 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga Awans - Terminarz  

   Terminarz - I Liga Awans Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 03.02.18 11:30 SGS - LKS Dzika Grażyna  relacja filmowa
 2 03.02.18 13:10 Same Konkrety - SPoprzekątnej  relacja filmowa
 3 03.02.18 19:00 OKS SŁUŻEW - ANTRAKT  mecz kolejki
 4 04.02.18 15:40 Alea Iacta Est - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
 5 04.02.18 16:30 NWM Warszawa - FC SPONTAN  relacja filmowa
 6 04.02.18 21:30 Okno na Świat - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 10.02.18 11:10 Alea Iacta Est - Same Konkrety  mecz kolejki - relacja filmowa
 2 10.02.18 12:00 LKS Dzika Grażyna - SPoprzekątnej  relacja filmowa
 3 10.02.18 16:30 NWM Warszawa - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 4 10.02.18 19:50 ANTRAKT - Wybrzeże Klatki Schodowej  mecz rozegrany 22.04.2018
 5 11.02.18 15:40 FC SPONTAN - SGS  relacja filmowa
 6 11.02.18 21:30 Uwiąd Starczy - Okno na Świat  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 17.02.18 12:20 Same Konkrety - SGS  mecz kolejki
 2 17.02.18 14:00 SPoprzekątnej - Alea Iacta Est  mecz rozegrany 11.03.2018
 3 17.02.18 18:10 Okno na Świat - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 4 17.02.18 19:00 ANTRAKT - FC SPONTAN  relacja filmowa
 5 18.02.18 14:50 NWM Warszawa - LKS Dzika Grażyna  relacja filmowa
 6 18.02.18 21:30 Wybrzeże Klatki Schodowej - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
Kolejka nr 4   
 1 24.02.18 12:00 Alea Iacta Est - SGS  relacja filmowa
 2 24.02.18 13:40 Same Konkrety - NWM Warszawa  relacja filmowa
 3 24.02.18 18:40 ANTRAKT - LKS Dzika Grażyna  Relacja filmowa
 4 25.02.18 14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 5 25.02.18 20:40 Uwiąd Starczy - SPoprzekątnej  relacja filmowa
 6 25.02.18 21:30 Okno na Świat - FC SPONTAN  mecz kolejki - relacja filmowa
Kolejka nr 5   
 1 03.03.18 13:10 Wybrzeże Klatki Schodowej - LKS Dzika Grażyna  mecz rozegrany 18.03.2018
 2 03.03.18 14:00 SPoprzekątnej - NWM Warszawa  relacja fimowa
 3 03.03.18 19:00 ANTRAKT - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 4 04.03.18 14:00 Uwiąd Starczy - SGS  relacja filmowa
 5 04.03.18 18:10 FC SPONTAN - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 6 04.03.18 21:30 Same Konkrety - Okno na Świat  relacja filmowa
Kolejka nr 6   
 1 10.03.18 13:10 LKS Dzika Grażyna - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 2 10.03.18 15:40 NWM Warszawa - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa
 3 10.03.18 16:30 FC SPONTAN - SPoprzekątnej  Mecz kolejki - relacja filmowa
 4 10.03.18 19:50 ANTRAKT - Okno na Świat  relacja filmowa
 5 11.03.18 14:00 SGS - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 6 11.03.18 21:30 Uwiąd Starczy - Same Konkrety  relacja filmowa
Kolejka nr 7   
 1 17.03.18 12:20 Same Konkrety - LKS Dzika Grażyna  
 2 17.03.18 14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - SGS  relacja filmowa
 3 17.03.18 14:50 FC SPONTAN - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 4 17.03.18 19:00 ANTRAKT - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
 5 18.03.18 17:20 OKS SŁUŻEW - SPoprzekątnej  relacja filmowa
 6 18.03.18 21:30 NWM Warszawa - Okno na Świat  mecz kolejki - relacja filmowa
Kolejka nr 8   
 1 24.03.18 12:20 Wybrzeże Klatki Schodowej - Same Konkrety  relacja filmowa
 2 24.03.18 13:10 SGS - NWM Warszawa  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 24.03.18 15:40 LKS Dzika Grażyna - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 4 24.03.18 19:00 SPoprzekątnej - ANTRAKT  relacja filmowa
 5 24.03.18 19:50 Okno na Świat - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 6 25.03.18 22:00 Uwiąd Starczy - FC SPONTAN  relacja filmowa
Kolejka nr 9   
 1 07.04.18 13:10 Alea Iacta Est - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa
 2 07.04.18 19:00 ANTRAKT - SGS  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 08.04.18 12:00 FC SPONTAN - LKS Dzika Grażyna  walkower
 4 08.04.18 13:40 NWM Warszawa - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
 5 08.04.18 17:00 OKS SŁUŻEW - Same Konkrety  relacja filmowa
 6 08.04.18 22:00 SPoprzekątnej - Okno na Świat  relacja filmowa
Kolejka nr 10   
 1 14.04.18 14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - SPoprzekątnej  relacja filmowa
 2 14.04.18 14:50 Alea Iacta Est - OKS SŁUŻEW  
 3 14.04.18 19:50 ANTRAKT - NWM Warszawa  relacja filmowa
 4 15.04.18 14:30 Same Konkrety - FC SPONTAN  mecz kolejki - relacja filmowa
 5 15.04.18 21:10 Uwiąd Starczy - LKS Dzika Grażyna  relacja filmowa
 6 15.04.18 22:00 SGS - Okno na Świat  relacja filmowa
Kolejka nr 11   
 1 21.04.18 09:35 SPoprzekątnej - SGS  relacja filmowa
 2 21.04.18 12:00 NWM Warszawa - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 3 21.04.18 14:30 FC SPONTAN - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa
 4 21.04.18 19:30 Same Konkrety - ANTRAKT  mecz kolejki - relacja filmowa
 5 22.04.18 16:05 OKS SŁUŻEW - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
 6 22.04.18 21:55 LKS Dzika Grażyna - Okno na Świat  relacja filmowa

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4324276