Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  25 06 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Ekstraklasa - Terminarz  

   Terminarz - Ekstraklasa Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 21.10.17 18:10 Chłopcy z Ferajny - Fizjoterapia Polska  relacja filmowa
 2 21.10.17 19:00 GS Naprzód - Gencjana  relacja filmowa
 3 22.10.17 18:10 TZM'98 - SQUAD  relacja filmowa
 4 22.10.17 19:50 MITRA WARSZAWA - FC United  relacja filmowa
 5 22.10.17 20:40 FC Eksperymentalna ¦mierć - Akademia Teatralna  relacja filmowa
 6 22.10.17 21:30 DAKAFIL.PL - Zgrana Paka  mecz rozegrany 24.03.2018 - re
Kolejka nr 2   
 1 28.10.17 17:20 Chłopcy z Ferajny - MITRA WARSZAWA  relacja filmowa
 2 28.10.17 18:10 FC Eksperymentalna ¦mierć - FC United  mecz rozegrany 08.04.2018r.
 3 29.10.17 17:20 Akademia Teatralna - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 4 29.10.17 18:10 Zgrana Paka - TZM'98  relacja filmowa
 5 29.10.17 19:50 Fizjoterapia Polska - GS Naprzód  relacja filmowa
 6 29.10.17 20:40 Gencjana - SQUAD  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 04.11.17 17:20 SQUAD - Chłopcy z Ferajny  mecz rozegrany 21.04.2018r.
 2 04.11.17 18:10 TZM'98 - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 3 05.11.17 17:20 Akademia Teatralna - Fizjoterapia Polska  mecz rozegrany 07.04.2018r. -
 4 05.11.17 18:10 FC Eksperymentalna ¦mierć - Gencjana  mecz kolejki
 5 05.11.17 19:50 MITRA WARSZAWA - GS Naprzód  relacja filmowa
 6 05.11.17 20:40 FC United - Zgrana Paka  relacja filmowa
Kolejka nr 4   
 1 11.11.17 17:20 Fizjoterapia Polska - TZM'98  mecz rozegrany 25.02.2018
 2 11.11.17 18:10 Akademia Teatralna - FC United  
 3 12.11.17 17:20 GS Naprzód - FC Eksperymentalna ¦mierć  
 4 12.11.17 18:10 SQUAD - MITRA WARSZAWA  
 5 12.11.17 19:00 DAKAFIL.PL - Gencjana  
 6 12.11.17 19:50 Chłopcy z Ferajny - Zgrana Paka  
Kolejka nr 5   
 1 18.11.17 16:30 FC Eksperymentalna ¦mierć - MITRA WARSZAWA  
 2 18.11.17 17:20 Gencjana - Akademia Teatralna  
 3 18.11.17 18:10 FC United - TZM'98  mecz rozegrany 02.12.2017
 4 19.11.17 19:00 Fizjoterapia Polska - SQUAD  
 5 19.11.17 19:50 GS Naprzód - Zgrana Paka  
 6 19.11.17 20:40 DAKAFIL.PL - Chłopcy z Ferajny  
Kolejka nr 6   
 1 25.11.17 17:20 Fizjoterapia Polska - Gencjana  relacja filmowa
 2 25.11.17 18:10 MITRA WARSZAWA - Akademia Teatralna  mecz kolejki
 3 26.11.17 17:20 SQUAD - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 4 26.11.17 18:10 GS Naprzód - TZM'98  relacja filmowa
 5 26.11.17 19:00 Chłopcy z Ferajny - FC United  relacja filmowa
 6 26.11.17 19:50 Zgrana Paka - FC Eksperymentalna ¦mierć  relacja filmowa
Kolejka nr 7   
 1 02.12.17 17:20 TZM'98 - Chłopcy z Ferajny  
 2 02.12.17 18:10 DAKAFIL.PL - MITRA WARSZAWA  relacja filmowa
 3 03.12.17 17:20 FC Eksperymentalna ¦mierć - Fizjoterapia Polska  relacja filmowa
 4 03.12.17 19:00 SQUAD - Zgrana Paka  relacja filmowa
 5 03.12.17 19:50 Akademia Teatralna - GS Naprzód  mecz kolejki
 6 03.12.17 20:40 FC United - Gencjana  relacja filmowa
Kolejka nr 8   
 1 09.12.17 17:20 Chłopcy z Ferajny - GS Naprzód  mecz kolejki
 2 09.12.17 18:10 FC Eksperymentalna ¦mierć - TZM'98  mecz rozegrany 21.04.2018r
 3 10.12.17 18:10 Zgrana Paka - Akademia Teatralna  relacja filmowa
 4 10.12.17 19:00 Fizjoterapia Polska - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 5 10.12.17 19:50 MITRA WARSZAWA - Gencjana  relacja filmowa
 6 10.12.17 20:40 FC United - SQUAD  relacja filmowa
Kolejka nr 9   
 1 16.12.17 17:20 Chłopcy z Ferajny - FC Eksperymentalna ¦mierć  relacja filmowa - mecz rozegra
 2 16.12.17 18:10 Fizjoterapia Polska - MITRA WARSZAWA  mecz rozegrany 20.01.2018; mec
 3 17.12.17 18:10 Akademia Teatralna - TZM'98  relacja filmowa - mecz rozegra
 4 17.12.17 19:00 DAKAFIL.PL - FC United  relacja filmowa - mecz rozegra
 5 17.12.17 20:40 Gencjana - Zgrana Paka  relacja filmowa - mecz rozegra
 6 17.12.17 21:30 GS Naprzód - SQUAD  relacja filmowa - mecz rozegra
Kolejka nr 10   
 1 06.01.18 17:20 TZM'98 - Gencjana  mecz kolejki
 2 06.01.18 18:10 FC United - Fizjoterapia Polska  
 3 07.01.18 18:10 Akademia Teatralna - Chłopcy z Ferajny  
 4 07.01.18 19:00 Zgrana Paka - MITRA WARSZAWA  
 5 07.01.18 19:50 GS Naprzód - DAKAFIL.PL  
 6 07.01.18 20:40 SQUAD - FC Eksperymentalna ¦mierć  
Kolejka nr 11   
 1 13.01.18 17:20 Chłopcy z Ferajny - Gencjana  relacja filmowa
 2 13.01.18 18:10 FC United - GS Naprzód  
 3 14.01.18 17:20 TZM'98 - MITRA WARSZAWA  relacja filmowa
 4 14.01.18 18:10 SQUAD - Akademia Teatralna  relacja filmowa
 5 14.01.18 19:00 Zgrana Paka - Fizjoterapia Polska  relacja meczowa
 6 14.01.18 19:50 DAKAFIL.PL - FC Eksperymentalna ¦mierć  mecz kolejki - relacja filmowa
Kolejka nr 12   
 1 03.02.18 16:30 GS Naprzód - Gencjana  mecz rozegrany 22.04.2018
 2 03.02.18 17:20 Fizjoterapia Polska - Chłopcy z Ferajny  relacja filmowa
 3 03.02.18 18:10 FC United - MITRA WARSZAWA  relacja filmowa
 4 04.02.18 18:10 Akademia Teatralna - FC Eksperymentalna ¦mierć  relacja filmowa
 5 04.02.18 19:00 SQUAD - TZM'98  relacja filmowa
 6 04.02.18 19:50 Zgrana Paka - DAKAFIL.PL  mecz kolejki
Kolejka nr 13   
 1 10.02.18 17:20 Chłopcy z Ferajny - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 2 10.02.18 18:10 TZM'98 - FC United  relacja filmowa
 3 11.02.18 18:10 Akademia Teatralna - Gencjana  relacja filmowa
 4 11.02.18 19:00 MITRA WARSZAWA - FC Eksperymentalna ¦mierć  mecz kolejki - relacja filmowa
 5 11.02.18 19:50 GS Naprzód - Zgrana Paka  
 6 11.02.18 20:40 SQUAD - Fizjoterapia Polska  relacja filmowa
Kolejka nr 14   
 1 17.02.18 16:30 FC Eksperymentalna ¦mierć - Gencjana  relacja filmowa
 2 17.02.18 17:20 SQUAD - Chłopcy z Ferajny  relacja filmowa
 3 18.02.18 17:20 Akademia Teatralna - Fizjoterapia Polska  relacja filmowa
 4 18.02.18 19:00 MITRA WARSZAWA - GS Naprzód  mecz kolejki
 5 18.02.18 19:50 FC United - Zgrana Paka  relacja filmowa
 6 18.02.18 20:40 TZM'98 - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
Kolejka nr 15   
 1 24.02.18 16:10 Chłopcy z Ferajny - TZM'98  mecz kolejki
 2 24.02.18 17:00 Fizjoterapia Polska - FC Eksperymentalna ¦mierć  Relacja filmowa
 3 24.02.18 17:50 MITRA WARSZAWA - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 4 25.02.18 18:25 GS Naprzód - Akademia Teatralna  relacja filmowa
 5 25.02.18 19:10 Gencjana - FC United  relacja filmowa
 6 25.02.18 19:55 Zgrana Paka - SQUAD  relacja filmowa
Kolejka nr 16   
 1 03.03.18 16:30 GS Naprzód - TZM'98  
 2 03.03.18 17:20 Chłopcy z Ferajny - FC United  Relacja filmowa
 3 03.03.18 18:10 Fizjoterapia Polska - Gencjana  Relacja filmowa
 4 04.03.18 19:00 MITRA WARSZAWA - Akademia Teatralna  mecz kolejki - relacja filmowa
 5 04.03.18 19:50 FC Eksperymentalna ¦mierć - Zgrana Paka  relacja filmowa
 6 04.03.18 20:40 SQUAD - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
Kolejka nr 17   
 1 10.03.18 17:20 FC United - Akademia Teatralna  relacja filmowa
 2 10.03.18 18:10 Gencjana - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 3 11.03.18 18:10 TZM'98 - Fizjoterapia Polska  mecz rozegrany 24.03.2018 - re
 4 11.03.18 19:00 Zgrana Paka - Chłopcy z Ferajny  relacja filmowa
 5 11.03.18 19:50 FC Eksperymentalna ¦mierć - GS Naprzód  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 11.03.18 20:40 MITRA WARSZAWA - SQUAD  relacja filmowa
Kolejka nr 18   
 1 17.03.18 16:30 TZM'98 - Akademia Teatralna  relacja filmowa
 2 17.03.18 17:20 FC United - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
 3 18.03.18 18:10 MITRA WARSZAWA - Fizjoterapia Polska  relacja filmowa
 4 18.03.18 19:00 Zgrana Paka - Gencjana  relacja filmowa
 5 18.03.18 19:50 SQUAD - GS Naprzód  relacja filmowa
 6 18.03.18 20:40 FC Eksperymentalna ¦mierć - Chłopcy z Ferajny  mecz kolejki - relacja filmowa
Kolejka nr 19   
 1 24.03.18 16:30 MITRA WARSZAWA - Chłopcy z Ferajny  relacja filmowa
 2 25.03.18 16:10 DAKAFIL.PL - Akademia Teatralna  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 25.03.18 17:00 GS Naprzód - Fizjoterapia Polska  relacja filmowa
 4 25.03.18 18:40 TZM'98 - Zgrana Paka  relacja filmowa
 5 25.03.18 19:30 FC Eksperymentalna ¦mierć - FC United  mecz rozegrany 14.04.2018r.
 6 25.03.18 20:20 SQUAD - Gencjana  relacja filmowa
Kolejka nr 20   
 1 07.04.18 14:00 FC United - SQUAD  relacja filmowa
 2 07.04.18 15:40 TZM'98 - FC Eksperymentalna ¦mierć  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 08.04.18 17:50 Zgrana Paka - Akademia Teatralna  
 4 08.04.18 18:40 MITRA WARSZAWA - Gencjana  
 5 08.04.18 19:30 Chłopcy z Ferajny - GS Naprzód  
 6 08.04.18 20:20 Fizjoterapia Polska - DAKAFIL.PL  relacja filmowa
Kolejka nr 21   
 1 14.04.18 17:20 MITRA WARSZAWA - Zgrana Paka  relacja filmowa
 2 15.04.18 16:10 Chłopcy z Ferajny - Akademia Teatralna  mecz kolejki - relacja filmowa
 3 15.04.18 17:00 Fizjoterapia Polska - FC United  relacja filmowa
 4 15.04.18 17:50 Gencjana - TZM'98  relcja filmowa
 5 15.04.18 19:30 FC Eksperymentalna ¦mierć - SQUAD  relacja filmowa
 6 15.04.18 20:20 DAKAFIL.PL - GS Naprzód  relacja filmowa
Kolejka nr 22   
 1 21.04.18 16:10 Gencjana - Chłopcy z Ferajny  relacja filmowa
 2 21.04.18 17:50 GS Naprzód - FC United  walkower
 3 22.04.18 16:55 Akademia Teatralna - SQUAD  relacja filmowa
 4 22.04.18 17:45 MITRA WARSZAWA - TZM'98  relacja filmowa
 5 22.04.18 18:35 Fizjoterapia Polska - Zgrana Paka  mecz kolejki - relacja filmowa
 6 22.04.18 19:25 FC Eksperymentalna ¦mierć - DAKAFIL.PL  relacja fillmowa

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4277542