Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  24 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga gr A - Terminarz  

   Terminarz - I Liga gr A Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 21.10.17 10:40 Pomarańczowi - Szmulkers Team  relacja filmowa
 2 21.10.17 12:20 Przyjaciele Fryzjera - Kuternogi  relacja filmowa
 3 21.10.17 13:10 Same Konkrety - Nieobliczalni  relacja filmowa
 4 21.10.17 17:20 OIRP Warszawa - SPoprzek±tnej  relacja filmowa
 5 21.10.17 19:50 ANTRAKT - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 6 22.10.17 14:50 Wybrzeże Klatki Schodowej - LKS Dzika Grażyna  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 28.10.17 10:40 SPoprzek±tnej - Szmulkers Team  relacja filmowa
 2 28.10.17 11:30 Same Konkrety - Pomarańczowi  relacja filmowa
 3 28.10.17 12:20 OIRP Warszawa - Przyjaciele Fryzjera  relacja filmowa
 4 28.10.17 19:00 Kuternogi - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa - mecz rozegra
 5 28.10.17 19:50 Nieobliczalni - ANTRAKT  relacja filmowa
 6 29.10.17 16:30 LKS Dzika Grażyna - Alea Iacta Est  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 04.11.17 10:40 Szmulkers Team - Nieobliczalni  relacja filmowa
 2 04.11.17 11:30 OIRP Warszawa - Same Konkrety  relacja filmowa
 3 04.11.17 12:20 Alea Iacta Est - SPoprzek±tnej  relacja filmowa
 4 04.11.17 19:00 ANTRAKT - Kuternogi  mecz kolejki
 5 05.11.17 13:10 Wybrzeże Klatki Schodowej - Przyjaciele Fryzjera  relacja filmowa
 6 05.11.17 14:50 Pomarańczowi - LKS Dzika Grażyna  relacja filmowa
Kolejka nr 4   
 1 11.11.17 10:40 Przyjaciele Fryzjera - Alea Iacta Est  
 2 11.11.17 19:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - Pomarańczowi  
 3 11.11.17 19:50 OIRP Warszawa - ANTRAKT  
 4 12.11.17 11:30 Nieobliczalni - SPoprzek±tnej  
 5 12.11.17 12:20 Same Konkrety - Szmulkers Team  
 6 12.11.17 21:30 LKS Dzika Grażyna - Kuternogi  
Kolejka nr 5   
 1 18.11.17 11:30 Alea Iacta Est - Pomarańczowi  
 2 18.11.17 13:10 Same Konkrety - Przyjaciele Fryzjera  
 3 18.11.17 19:00 SPoprzek±tnej - ANTRAKT  
 4 18.11.17 19:50 Kuternogi - OIRP Warszawa  
 5 19.11.17 13:10 Szmulkers Team - LKS Dzika Grażyna  
 6 19.11.17 14:00 Nieobliczalni - Wybrzeże Klatki Schodowej  
Kolejka nr 6   
 1 25.11.17 10:40 Szmulkers Team - OIRP Warszawa  relacja filmowa
 2 25.11.17 12:20 Pomarańczowi - Nieobliczalni  
 3 25.11.17 13:10 Alea Iacta Est - Same Konkrety  mecz kolejki
 4 25.11.17 19:00 SPoprzek±tnej - Kuternogi  relacja filmowa
 5 25.11.17 19:50 ANTRAKT - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa
 6 26.11.17 14:50 LKS Dzika Grażyna - Przyjaciele Fryzjera  
Kolejka nr 7   
 1 02.12.17 11:30 OIRP Warszawa - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 2 02.12.17 13:10 Przyjaciele Fryzjera - SPoprzek±tnej  relacja filmowa
 3 02.12.17 16:30 Pomarańczowi - ANTRAKT  relacja filmowa
 4 02.12.17 19:00 Kuternogi - Nieobliczalni  relacja filmowa
 5 02.12.17 19:50 Wybrzeże Klatki Schodowej - Szmulkers Team  relacja filmowa
 6 03.12.17 15:40 Same Konkrety - LKS Dzika Grażyna  mecz kolejki
Kolejka nr 8   
 1 09.12.17 10:40 LKS Dzika Grażyna - SPoprzek±tnej  mecz rozegrany 14.01.2018
 2 09.12.17 12:20 OIRP Warszawa - Pomarańczowi  mecz kolejki
 3 09.12.17 14:00 Nieobliczalni - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 4 09.12.17 16:30 ANTRAKT - Przyjaciele Fryzjera  relacja filmowa
 5 09.12.17 19:00 Szmulkers Team - Kuternogi  relacja filmowa
 6 10.12.17 14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - Same Konkrety  relacja filmowa
Kolejka nr 9   
 1 16.12.17 11:30 Przyjaciele Fryzjera - Nieobliczalni  relacja filmowa - mecz rozegra
 2 16.12.17 12:20 OIRP Warszawa - LKS Dzika Grażyna  mecz rozegrany 20.01.2018 - re
 3 16.12.17 16:30 Alea Iacta Est - Wybrzeże Klatki Schodowej  mecz rozegrany 20.01.2018 - re
 4 16.12.17 19:00 Szmulkers Team - ANTRAKT  
 5 16.12.17 19:50 Kuternogi - Pomarańczowi  mecz rozegrany 20.01.2018; mec
 6 17.12.17 14:50 Same Konkrety - SPoprzek±tnej  
Kolejka nr 10   
 1 06.01.18 11:30 Alea Iacta Est - Szmulkers Team  
 2 06.01.18 12:20 Nieobliczalni - OIRP Warszawa  mecz kolejki
 3 06.01.18 13:10 Pomarańczowi - Przyjaciele Fryzjera  
 4 06.01.18 19:00 ANTRAKT - LKS Dzika Grażyna  
 5 06.01.18 19:50 Same Konkrety - Kuternogi  
 6 07.01.18 14:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - SPoprzek±tnej  
Kolejka nr 11   
 1 13.01.18 11:30 Przyjaciele Fryzjera - Szmulkers Team  relacja filmowa
 2 13.01.18 12:20 LKS Dzika Grażyna - Nieobliczalni  relacja filmowa - mecz rozegra
 3 13.01.18 13:10 SPoprzek±tnej - Pomarańczowi  mecz kolejki
 4 13.01.18 14:00 OIRP Warszawa - Wybrzeże Klatki Schodowej  relacja filmowa
 5 13.01.18 19:50 Same Konkrety - ANTRAKT  relacja filmowa
 6 14.01.18 16:30 Kuternogi - Alea Iacta Est  relacja filmowa

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4430039