Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Niedziela  19 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga gr A - Terminarz  

   Terminarz - I Liga gr A Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 21.10.17 10:40 Pomarańczowi - Szmulkers Team  relacja filmowa
 2 21.10.17 12:20 Przyjaciele Fryzjera - Kuternogi  relacja filmowa
 3 21.10.17 13:10 Same Konkrety - Nieobliczalni  relacja filmowa
 4 21.10.17 17:20 OIRP Warszawa - SPoprzekątnej  relacja filmowa
 5 21.10.17 19:50 ANTRAKT - Alea Iacta Est  relacja filmowa
 6 22.10.17 14:50 Wybrzeże Klatki Schodowej - LKS Dzika Grażyna  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 28.10.17 10:40 SPoprzekątnej - Szmulkers Team  relacja filmowa
 2 28.10.17 11:30 Same Konkrety - Pomarańczowi  relacja filmowa
 3 28.10.17 12:20 OIRP Warszawa - Przyjaciele Fryzjera  relacja filmowa
 4 28.10.17 19:00 Kuternogi - Wybrzeże Klatki Schodowej  mecz przełożony (Wybrzeże Klat
 5 28.10.17 19:50 Nieobliczalni - ANTRAKT  relacja filmowa
 6 29.10.17 16:30 LKS Dzika Grażyna - Alea Iacta Est  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 04.11.17 10:40 Szmulkers Team - Nieobliczalni  relacja filmowa
 2 04.11.17 11:30 OIRP Warszawa - Same Konkrety  relacja filmowa
 3 04.11.17 12:20 Alea Iacta Est - SPoprzekątnej  relacja filmowa
 4 04.11.17 19:00 ANTRAKT - Kuternogi  mecz kolejki
 5 05.11.17 13:10 Wybrzeże Klatki Schodowej - Przyjaciele Fryzjera  relacja filmowa
 6 05.11.17 14:50 Pomarańczowi - LKS Dzika Grażyna  relacja filmowa
Kolejka nr 4   
 1 11.11.17 10:40 Przyjaciele Fryzjera - Alea Iacta Est  
 2 11.11.17 19:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - Pomarańczowi  
 3 11.11.17 19:50 OIRP Warszawa - ANTRAKT  
 4 12.11.17 11:30 Nieobliczalni - SPoprzekątnej  
 5 12.11.17 12:20 Same Konkrety - Szmulkers Team  
 6 12.11.17 21:30 LKS Dzika Grażyna - Kuternogi  
Kolejka nr 5   
 1 18.11.17 11:30 Alea Iacta Est - Pomarańczowi  
 2 18.11.17 13:10 Same Konkrety - Przyjaciele Fryzjera  
 3 18.11.17 19:00 SPoprzekątnej - ANTRAKT  
 4 18.11.17 19:50 Kuternogi - OIRP Warszawa  
 5 19.11.17 13:10 Szmulkers Team - LKS Dzika Grażyna  
 6 19.11.17 14:00 Nieobliczalni - Wybrzeże Klatki Schodowej  
Kolejka nr 6   
 1 25.11.17 10:40 Szmulkers Team - OIRP Warszawa  
 2 25.11.17 12:20 Pomarańczowi - Nieobliczalni  
 3 25.11.17 13:10 Alea Iacta Est - Same Konkrety  
 4 25.11.17 19:00 SPoprzekątnej - Kuternogi  
 5 25.11.17 19:50 ANTRAKT - Wybrzeże Klatki Schodowej  
 6 26.11.17 14:50 LKS Dzika Grażyna - Przyjaciele Fryzjera  
Kolejka nr 7   
 1 02.12.17 11:30 OIRP Warszawa - Alea Iacta Est  
 2 02.12.17 13:10 Przyjaciele Fryzjera - SPoprzekątnej  
 3 02.12.17 16:30 Pomarańczowi - ANTRAKT  
 4 02.12.17 19:00 Kuternogi - Nieobliczalni  
 5 02.12.17 19:50 Wybrzeże Klatki Schodowej - Szmulkers Team  
 6 03.12.17 15:40 Same Konkrety - LKS Dzika Grażyna  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 3842569