Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Piatek  24 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr A, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga gr B - Terminarz  

   Terminarz - I Liga gr B Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 22.10.17 15:40 The White - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 2 22.10.17 16:30 KFC 08 Rurabomber - Skorpiony  relacja filmowa
 3 22.10.17 17:20 OKS SŁUŻEW - NWM Warszawa  relacja filmowa
 4 22.10.17 17:20 SGS - FC SPONTAN  relacja filmowa
 5 22.10.17 19:00 Sporting Praga - Legendarni FF  relacja filmowa
 6 22.10.17 21:30 Okno na Świat - Uwiąd Starczy  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 29.10.17 13:10 KFC 08 Rurabomber - Sporting Praga  relacja filmowa
 2 29.10.17 14:00 TG Sokół Brwinów - Skorpiony  relacja filmowa
 3 29.10.17 14:50 The White - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 4 29.10.17 15:40 Uwiąd Starczy - Legendarni FF  relacja filmowa
 5 29.10.17 19:00 NWM Warszawa - SGS  relacja filmowa
 6 29.10.17 21:30 FC SPONTAN - Okno na Świat  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 04.11.17 19:50 Okno na Świat - TG Sokół Brwinów  relacja filmowa
 2 05.11.17 14:00 SGS - OKS SŁUŻEW  relacja filmowa
 3 05.11.17 15:40 Sporting Praga - The White  relacja filmowa
 4 05.11.17 17:20 FC SPONTAN - KFC 08 Rurabomber  relacja filmowa
 5 05.11.17 19:00 Legendarni FF - NWM Warszawa  relacja filmowa
 6 05.11.17 21:30 Skorpiony - Uwiąd Starczy  mecz kolejki
Kolejka nr 4   
 1 12.11.17 13:10 Uwiąd Starczy - FC SPONTAN  
 2 12.11.17 14:00 OKS SŁUŻEW - Skorpiony  mecz przełożony (OKS Służew)
 3 12.11.17 14:50 The White - SGS  
 4 12.11.17 15:40 TG Sokół Brwinów - Sporting Praga  
 5 12.11.17 16:30 KFC 08 Rurabomber - Legendarni FF  
 6 12.11.17 20:40 NWM Warszawa - Okno na Świat  
Kolejka nr 5   
 1 19.11.17 14:50 SGS - TG Sokół Brwinów  
 2 19.11.17 15:40 Skorpiony - The White  
 3 19.11.17 16:30 Legendarni FF - FC SPONTAN  
 4 19.11.17 17:20 Uwiąd Starczy - OKS SŁUŻEW  
 5 19.11.17 18:10 Sporting Praga - NWM Warszawa  
 6 19.11.17 21:30 Okno na Świat - KFC 08 Rurabomber  
Kolejka nr 6   
 1 26.11.17 14:00 Legendarni FF - SGS  
 2 26.11.17 15:40 OKS SŁUŻEW - KFC 08 Rurabomber  
 3 26.11.17 16:30 FC SPONTAN - Skorpiony  
 4 26.11.17 17:20 NWM Warszawa - The White  mecz przełożony (The White)
 5 26.11.17 20:40 TG Sokół Brwinów - Uwiąd Starczy  
 6 26.11.17 21:30 Okno na Świat - Sporting Praga  
Kolejka nr 7   
 1 03.12.17 13:10 TG Sokół Brwinów - FC SPONTAN  
 2 03.12.17 14:00 NWM Warszawa - KFC 08 Rurabomber  
 3 03.12.17 14:50 Uwiąd Starczy - SGS  
 4 03.12.17 16:30 Skorpiony - Sporting Praga  
 5 03.12.17 18:10 Okno na Świat - OKS SŁUŻEW  
 6 03.12.17 21:30 Legendarni FF - The White  
Kolejka nr 8   
 1 09.12.17 19:50 The White - Okno na Świat  
 2 10.12.17 14:50 SGS - Skorpiony  
 3 10.12.17 15:40 FC SPONTAN - NWM Warszawa  
 4 10.12.17 16:30 KFC 08 Rurabomber - Uwiąd Starczy  
 5 10.12.17 17:20 OKS SŁUŻEW - Sporting Praga  
 6 10.12.17 21:30 TG Sokół Brwinów - Legendarni FF  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 3852594