Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  20 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - II Liga gr A - Terminarz  

   Terminarz - II Liga gr A Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 21.10.17 11:30 EPRO - Twoja Klaszcze u Rubika  relacja filmowa
 2 21.10.17 16:30 Portugalia Sport Klub - ATLAS WARSZAWA  relacja filmowa
 3 22.10.17 17:20 Football Champions - ShowTime  mecz rozegrany 18.11.2017
 4 22.10.17 18:10 FC Całyczasdoprzodu - Hardcore Team  relacja filmowa
 5 22.10.17 19:00 Spartak Tartak - Los Esperantos  relacja filmowa
 6 22.10.17 19:50 Dzierż±żnia - Semper Invicta  relacja filmowa
 7 22.10.17 20:40 FC Bez Atu - The Presja  relacja filmowa
 8 22.10.17 21:30 Mehisto - Kartofliska  relacja filmowa
Kolejka nr 2   
 1 28.10.17 13:10 Semper Invicta - EPRO  relacja filmowa
 2 28.10.17 14:00 Twoja Klaszcze u Rubika - Los Esperantos  relacja filmowa
 3 29.10.17 17:20 The Presja - Portugalia Sport Klub  relacja filmowa
 4 29.10.17 18:10 Spartak Tartak - FC Całyczasdoprzodu  relacja filmowa
 5 29.10.17 19:00 Mehisto - Football Champions  relacja filmowa
 6 29.10.17 19:50 Dzierż±żnia - ShowTime  relacja filmowa
 7 29.10.17 20:40 ATLAS WARSZAWA - Kartofliska  relacja filmowa
 8 29.10.17 21:30 Hardcore Team - FC Bez Atu  relacja filmowa
Kolejka nr 3   
 1 04.11.17 13:10 EPRO - Portugalia Sport Klub  relacja filmowa
 2 04.11.17 16:30 Mehisto - Twoja Klaszcze u Rubika  mecz przełożony (TKuR)
 3 05.11.17 17:20 FC Całyczasdoprzodu - ShowTime  relacja filmowa
 4 05.11.17 18:10 Spartak Tartak - ATLAS WARSZAWA  relacja filmowa
 5 05.11.17 19:00 Hardcore Team - The Presja  relacja filmowa
 6 05.11.17 19:50 Football Champions - Semper Invicta  
 7 05.11.17 20:40 Los Esperantos - FC Bez Atu  relacja filmowa
 8 05.11.17 21:30 Kartofliska - Dzierż±żnia  mecz kolejki
Kolejka nr 4   
 1 11.11.17 11:30 ATLAS WARSZAWA - EPRO  
 2 11.11.17 16:30 FC Całyczasdoprzodu - Football Champions  
 3 12.11.17 17:20 ShowTime - Portugalia Sport Klub  
 4 12.11.17 18:10 Los Esperantos - Mehisto  
 5 12.11.17 19:00 Twoja Klaszcze u Rubika - Spartak Tartak  
 6 12.11.17 19:50 Semper Invicta - Hardcore Team  
 7 12.11.17 20:40 The Presja - Dzierż±żnia  
 8 12.11.17 21:30 Kartofliska - FC Bez Atu  
Kolejka nr 5   
 1 18.11.17 10:40 Los Esperantos - EPRO  
 2 18.11.17 12:20 Portugalia Sport Klub - Twoja Klaszcze u Rubika  
 3 19.11.17 17:20 Football Champions - Hardcore Team  mecz przełożony (Football Cham
 4 19.11.17 18:10 Mehisto - The Presja  
 5 19.11.17 19:00 ATLAS WARSZAWA - ShowTime  
 6 19.11.17 19:50 Dzierż±żnia - FC Całyczasdoprzodu  
 7 19.11.17 20:40 FC Bez Atu - Semper Invicta  
 8 19.11.17 21:30 Spartak Tartak - Kartofliska  
Kolejka nr 6   
 1 25.11.17 11:30 ShowTime - Los Esperantos  hala na Felińskiego 15
 2 25.11.17 14:00 ATLAS WARSZAWA - The Presja  hala na Felińskiego 15
 3 26.11.17 17:20 FC Całyczasdoprzodu - EPRO  hala na Narbutta 14
 4 26.11.17 18:10 Semper Invicta - Portugalia Sport Klub  hala na Narbutta 14
 5 26.11.17 19:00 Football Champions - Spartak Tartak  hala na Narbutta 14
 6 26.11.17 19:50 Hardcore Team - Mehisto  hala na Narbutta 14
 7 26.11.17 20:40 Dzierż±żnia - FC Bez Atu  hala na Narbutta 14
 8 26.11.17 21:30 Kartofliska - Twoja Klaszcze u Rubika  hala na Narbutta 14
Kolejka nr 7   
 1 02.12.17 10:40 EPRO - The Presja  hala na Narbutta 14
 2 02.12.17 12:20 ATLAS WARSZAWA - Los Esperantos  hala na Narbutta 14
 3 03.12.17 17:20 Twoja Klaszcze u Rubika - ShowTime  hala na Narbutta 14
 4 03.12.17 18:10 Semper Invicta - Spartak Tartak  hala na Narbutta 14
 5 03.12.17 19:00 FC Całyczasdoprzodu - Mehisto  hala na Narbutta 14
 6 03.12.17 19:50 Football Champions - FC Bez Atu  hala na Narbutta 14
 7 03.12.17 20:40 Kartofliska - Portugalia Sport Klub  hala na Narbutta 14
 8 03.12.17 21:30 Hardcore Team - Dzierż±żnia  hala na Narbutta 14

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 3844448