Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Sobota  18 08 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Terminarz  

   Terminarz - I Liga Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 20.10.07 15:40 Legendarni FF - Los Fiesteros  
 2 20.10.07 16:30 Dynamo - Rozjazd  
 3 20.10.07 17:20 SamBa - Vódka Squad  
 4 20.10.07 18:10 Krolewscy - SQUAD  
 5 21.10.07 17:20 TZM 98 - CERTUS  
 6 21.10.07 18:10 Racjonalny Traktor - IP  
Kolejka nr 2   
 1 27.10.07 15:40 Racjonalny Traktor - Rozjazd  
 2 27.10.07 16:30 Legendarni FF - TZM 98  
 3 27.10.07 17:20 Dynamo - Los Fiesteros  
 4 27.10.07 18:10 Krolewscy - Vódka Squad  
 5 28.10.07 17:20 CERTUS - SQUAD  
 6 28.10.07 18:10 SamBa - IP  
Kolejka nr 3   
 1 03.11.07 15:40 Krolewscy - Legendarni FF  
 2 03.11.07 16:30 Racjonalny Traktor - Los Fiesteros  
 3 03.11.07 17:20 Vódka Squad - SQUAD  
 4 03.11.07 18:10 SamBa - Dynamo  
 5 04.11.07 17:20 CERTUS - Rozjazd  
 6 04.11.07 18:10 TZM 98 - IP  
Kolejka nr 4   
 1 10.11.07 15:40 TZM 98 - Rozjazd  
 2 10.11.07 16:30 Dynamo - Vódka Squad  
 3 10.11.07 17:20 Los Fiesteros - SQUAD  
 4 10.11.07 18:10 SamBa - Krolewscy  
 5 11.11.07 17:20 CERTUS - Racjonalny Traktor  
 6 11.11.07 18:10 Legendarni FF - IP  
Kolejka nr 5   
 1 17.11.07 15:40 TZM 98 - Los Fiesteros  
 2 17.11.07 16:30 Dynamo - SQUAD  
 3 17.11.07 17:20 SamBa - Rozjazd  
 4 18.11.07 17:20 Vódka Squad - Legendarni FF  
 5 18.11.07 18:10 CERTUS - IP  
 6 09.12.07 19:50 Racjonalny Traktor - Krolewscy  mecz rozegrany z 09.12.2007
Kolejka nr 6   
 1 24.11.07 15:40 SamBa - Legendarni FF  
 2 24.11.07 16:30 Dynamo - Racjonalny Traktor  
 3 24.11.07 17:20 Rozjazd - SQUAD  
 4 24.11.07 18:10 TZM 98 - Vódka Squad  
 5 25.11.07 17:20 CERTUS - Krolewscy  
 6 25.11.07 18:10 IP - Los Fiesteros  
Kolejka nr 7   
 1 08.12.07 15:40 Racjonalny Traktor - TZM 98  
 2 08.12.07 16:30 SamBa - Los Fiesteros  
 3 08.12.07 17:20 Vódka Squad - Rozjazd  
 4 08.12.07 18:10 Dynamo - Krolewscy  19.01.2008 godzina 19.00
 5 09.12.07 17:20 CERTUS - Legendarni FF  
 6 09.12.07 18:10 SQUAD - IP  
Kolejka nr 8   
 1 15.12.07 15:40 Rozjazd - Legendarni FF  
 2 15.12.07 16:30 SQUAD - Racjonalny Traktor  
 3 15.12.07 17:20 SamBa - TZM 98  
 4 15.12.07 18:10 Krolewscy - Los Fiesteros  
 5 16.12.07 17:20 CERTUS - Dynamo  
 6 16.12.07 18:10 IP - Vódka Squad  
Kolejka nr 9   
 1 05.01.08 15:40 Vódka Squad - Los Fiesteros  
 2 05.01.08 16:30 Legendarni FF - Racjonalny Traktor  
 3 05.01.08 17:20 SQUAD - TZM 98  
 4 05.01.08 18:10 Rozjazd - Krolewscy  
 5 06.01.08 17:20 SamBa - CERTUS  
 6 06.01.08 18:10 Dynamo - IP  
Kolejka nr 10   
 1 12.01.08 15:40 Dynamo - Legendarni FF  
 2 12.01.08 16:30 Vódka Squad - Racjonalny Traktor  
 3 12.01.08 17:20 SamBa - SQUAD  
 4 12.01.08 18:10 TZM 98 - Krolewscy  
 5 13.01.08 17:20 CERTUS - Los Fiesteros  
 6 13.01.08 18:10 Rozjazd - IP  
Kolejka nr 11   
 1 19.01.08 15:40 SamBa - Racjonalny Traktor  
 2 19.01.08 16:30 Rozjazd - Los Fiesteros  
 3 19.01.08 17:20 Dynamo - TZM 98  
 4 19.01.08 18:10 SQUAD - Legendarni FF  
 5 20.01.08 17:20 CERTUS - Vódka Squad  
 6 20.01.08 18:10 Krolewscy - IP  
Kolejka nr 12   
 1 09.02.07 15:40 Legendarni FF - Los Fiesteros  
 2 09.02.08 16:30 Krolewscy - SQUAD  
 3 09.02.08 17:20 SamBa - Vódka Squad  
 4 09.02.08 18:10 Dynamo - Rozjazd  
 5 10.02.08 17:20 TZM 98 - CERTUS  
 6 10.02.08 18:10 Racjonalny Traktor - IP  
Kolejka nr 13   
 1 16.02.08 15:40 Racjonalny Traktor - Rozjazd  
 2 16.02.08 16:30 Legendarni FF - TZM 98  
 3 16.02.08 17:20 Krolewscy - Vódka Squad  
 4 16.02.08 18:10 Dynamo - Los Fiesteros  
 5 17.02.08 17:20 CERTUS - SQUAD  
 6 17.02.08 18:10 SamBa - IP  
Kolejka nr 14   
 1 23.02.08 15:40 Krolewscy - Legendarni FF  
 2 23.02.08 16:30 Racjonalny Traktor - Los Fiesteros  
 3 23.02.08 17:20 Vódka Squad - SQUAD  
 4 23.02.08 18:10 SamBa - Dynamo  
 5 24.02.08 17:20 CERTUS - Rozjazd  
 6 24.02.08 18:10 TZM 98 - IP  
Kolejka nr 15   
 1 01.03.08 15:40 TZM 98 - Rozjazd  
 2 01.03.08 16:30 Los Fiesteros - SQUAD  
 3 01.03.08 17:20 SamBa - Krolewscy  
 4 01.03.08 18:10 Dynamo - Vódka Squad  mecz rozegrany 30.03 (przełoży
 5 02.03.08 17:20 CERTUS - Racjonalny Traktor  
 6 02.03.08 18:10 Legendarni FF - IP  
Kolejka nr 16   
 1 08.03.08 15:40 TZM 98 - Los Fiesteros  
 2 08.03.08 16:30 Racjonalny Traktor - Krolewscy  
 3 08.03.08 17:20 SamBa - Rozjazd  
 4 08.03.08 18:10 Dynamo - SQUAD  
 5 09.03.08 17:20 Vódka Squad - Legendarni FF  
 6 09.03.08 18:10 CERTUS - IP  
Kolejka nr 17   
 1 15.03.08 15:40 Rozjazd - SQUAD  
 2 15.03.08 16:30 TZM 98 - Vódka Squad  
 3 15.03.08 17:20 SamBa - Legendarni FF  
 4 15.03.08 18:10 Dynamo - Racjonalny Traktor  
 5 16.03.08 17:20 CERTUS - Krolewscy  Walkower
 6 16.03.08 18:10 IP - Los Fiesteros  
Kolejka nr 18   
 1 29.03.08 15:40 Racjonalny Traktor - TZM 98  
 2 29.03.08 16:30 SamBa - Los Fiesteros  
 3 29.03.08 17:20 Vódka Squad - Rozjazd  
 4 29.03.08 18:10 Dynamo - Krolewscy  
 5 30.03.08 17:20 CERTUS - Legendarni FF  
 6 30.03.08 18:10 SQUAD - IP  
Kolejka nr 19   
 1 05.04.08 15:40 Rozjazd - Legendarni FF  
 2 05.04.08 16:30 SQUAD - Racjonalny Traktor  
 3 05.04.08 17:20 SamBa - TZM 98  mecz przełożony SAMBA
 4 05.04.08 18:10 Krolewscy - Los Fiesteros  
 5 06.04.08 18:10 IP - Vódka Squad  
 6 06.04.08 19:00 CERTUS - Dynamo  
Kolejka nr 20   
 1 12.04.08 15:40 Vódka Squad - Los Fiesteros  
 2 12.04.08 16:30 Legendarni FF - Racjonalny Traktor  
 3 12.04.08 17:20 SQUAD - TZM 98  
 4 12.04.08 18:10 Rozjazd - Krolewscy  
 5 13.04.08 17:20 SamBa - CERTUS  
 6 13.04.08 18:10 Dynamo - IP  
Kolejka nr 21   
 1 19.04.08 15:40 Vódka Squad - Racjonalny Traktor  
 2 19.04.08 16:30 TZM 98 - Krolewscy  
 3 19.04.08 17:20 SamBa - SQUAD  
 4 19.04.08 18:10 Dynamo - Legendarni FF  
 5 20.04.08 17:20 CERTUS - Los Fiesteros  walkower
 6 20.04.08 18:10 Rozjazd - IP  
Kolejka nr 22   
 1 26.04.08 15:40 SamBa - Racjonalny Traktor  
 2 26.04.08 19:00 Dynamo - TZM 98  
 3 26.04.08 19:50 SQUAD - Legendarni FF  
 4 26.04.08 20:40 Rozjazd - Los Fiesteros  
 5 27.04.08 14:50 SamBa - TZM 98  zaległy z 19 kolejki
 6 27.04.08 17:20 CERTUS - Vódka Squad  
 7 27.04.08 18:10 Krolewscy - IP  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4369346