Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  22 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Terminarz  

   Terminarz - III Liga gr. A Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 20.10.07 14:00 Gauchos Locos - FcBezAtu  
 2 20.10.07 19:00 Z. D. United - AZP Archeo Societas  
 3 21.10.07 09:00 Screen 7 Team - Cavalieria  
 4 21.10.07 14:00 Gumowe Zawory - FC Stokrotki  
 5 21.10.07 14:50 Twoja klaszcze u Rubika - GPR  
 6 21.10.07 15:40 MEHISTO - Same-Konkrety  
Kolejka nr 2   
 1 27.10.07 14:00 Twoja klaszcze u Rubika - FcBezAtu  
 2 27.10.07 14:50 Same-Konkrety - Z. D. United  
 3 28.10.07 09:00 FC Stokrotki - Screen 7 Team  
 4 28.10.07 14:00 Gauchos Locos - GPR  
 5 28.10.07 14:50 AZP Archeo Societas - Gumowe Zawory  
 6 28.10.07 15:40 Cavalieria - MEHISTO  
Kolejka nr 3   
 1 03.11.07 14:00 Gumowe Zawory - Same-Konkrety  
 2 03.11.07 14:50 Z. D. United - Cavalieria  
 3 04.11.07 09:00 Screen 7 Team - AZP Archeo Societas  
 4 04.11.07 14:00 Gauchos Locos - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 04.11.07 14:50 GPR - FcBezAtu  
 6 04.11.07 15:40 MEHISTO - FC Stokrotki  
Kolejka nr 4   
 1 10.11.07 14:00 MEHISTO - FcBezAtu  
 2 10.11.07 14:50 Z. D. United - FC Stokrotki  
 3 11.11.07 09:00 Gumowe Zawory - Gauchos Locos  
 4 11.11.07 14:00 GPR - Cavalieria  
 5 11.11.07 14:50 Screen 7 Team - Same-Konkrety  
 6 11.11.07 15:40 Twoja klaszcze u Rubika - AZP Archeo Societas  
Kolejka nr 5   
 1 17.11.07 14:00 Z. D. United - Gauchos Locos  
 2 17.11.07 14:50 GPR - Same-Konkrety  
 3 18.11.07 09:00 Screen 7 Team - Gumowe Zawory  
 4 18.11.07 14:00 Twoja klaszcze u Rubika - FC Stokrotki  
 5 18.11.07 14:50 FcBezAtu - Cavalieria  
 6 18.11.07 15:40 MEHISTO - AZP Archeo Societas  
Kolejka nr 6   
 1 24.11.07 14:00 Same-Konkrety - Twoja klaszcze u Rubika  
 2 24.11.07 14:50 Gumowe Zawory - FcBezAtu  
 3 25.11.07 09:00 GPR - AZP Archeo Societas  
 4 25.11.07 14:00 Cavalieria - FC Stokrotki  
 5 25.11.07 14:50 Screen 7 Team - Z. D. United  
 6 25.11.07 15:40 Gauchos Locos - MEHISTO  
Kolejka nr 7   
 1 08.12.07 14:00 GPR - Z. D. United  
 2 08.12.07 14:50 FC Stokrotki - Same-Konkrety  
 3 09.12.07 09:00 AZP Archeo Societas - FcBezAtu  
 4 09.12.07 14:00 Gumowe Zawory - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 09.12.07 14:50 Cavalieria - Gauchos Locos  
 6 09.12.07 15:40 Screen 7 Team - MEHISTO  
Kolejka nr 8   
 1 15.12.07 14:00 Gumowe Zawory - Z. D. United  
 2 15.12.07 14:50 Same-Konkrety - FcBezAtu  
 3 16.12.07 09:00 GPR - Screen 7 Team  
 4 16.12.07 14:00 Cavalieria - AZP Archeo Societas  
 5 16.12.07 14:50 FC Stokrotki - Gauchos Locos  
 6 16.12.07 15:40 MEHISTO - Twoja klaszcze u Rubika  
Kolejka nr 9   
 1 05.01.08 14:00 FC Stokrotki - FcBezAtu  
 2 05.01.08 14:50 Twoja klaszcze u Rubika - Z. D. United  
 3 06.01.08 09:00 AZP Archeo Societas - Same-Konkrety  
 4 06.01.08 14:00 Screen 7 Team - Gauchos Locos  
 5 06.01.08 14:50 Cavalieria - Gumowe Zawory  
 6 06.01.08 15:40 GPR - MEHISTO  
Kolejka nr 10   
 1 12.01.08 14:00 Z. D. United - MEHISTO  
 2 12.01.08 14:50 Same-Konkrety - Gauchos Locos  
 3 13.01.08 09:00 Screen 7 Team - FcBezAtu  
 4 13.01.08 14:00 FC Stokrotki - AZP Archeo Societas  
 5 13.01.08 14:50 Cavalieria - Twoja klaszcze u Rubika  
 6 13.01.08 15:40 GPR - Gumowe Zawory  
Kolejka nr 11   
 1 19.01.08 14:00 Same-Konkrety - Cavalieria  
 2 19.01.08 14:50 Z. D. United - FcBezAtu  
 3 20.01.08 09:00 AZP Archeo Societas - Gauchos Locos  
 4 20.01.08 14:00 Screen 7 Team - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 20.01.08 14:50 FC Stokrotki - GPR  
 6 20.01.08 15:40 Gumowe Zawory - MEHISTO  
Kolejka nr 12   
 1 09.02.08 14:00 FcBezAtu - Gauchos Locos  walkower 200 zł kary
 2 09.02.08 14:50 AZP Archeo Societas - Z. D. United  
 3 10.02.08 09:00 Cavalieria - Screen 7 Team  
 4 10.02.08 13:10 GPR - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 10.02.08 14:00 FC Stokrotki - Gumowe Zawory  
 6 10.02.08 14:50 Same-Konkrety - MEHISTO  
Kolejka nr 13   
 1 16.02.08 14:00 Twoja klaszcze u Rubika - FcBezAtu  
 2 16.02.08 14:50 Same-Konkrety - Z. D. United  
 3 17.02.08 09:00 FC Stokrotki - Screen 7 Team  
 4 17.02.08 13:10 Cavalieria - MEHISTO  
 5 17.02.08 14:00 Gauchos Locos - GPR  
 6 17.02.08 14:50 AZP Archeo Societas - Gumowe Zawory  
Kolejka nr 14   
 1 23.02.08 14:00 Gumowe Zawory - Same-Konkrety  
 2 23.02.08 14:50 Z. D. United - Cavalieria  
 3 24.02.08 09:00 Screen 7 Team - AZP Archeo Societas  
 4 24.02.08 13:10 Gauchos Locos - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 24.02.08 14:00 GPR - FcBezAtu  
 6 24.02.08 14:50 MEHISTO - FC Stokrotki  
Kolejka nr 15   
 1 01.03.08 14:00 MEHISTO - FcBezAtu  
 2 01.03.08 14:50 Z. D. United - FC Stokrotki  
 3 02.03.08 09:00 Screen 7 Team - Same-Konkrety  
 4 02.03.08 13:10 Gumowe Zawory - Gauchos Locos  
 5 02.03.08 14:00 GPR - Cavalieria  
 6 02.03.08 14:50 Twoja klaszcze u Rubika - AZP Archeo Societas  
Kolejka nr 16   
 1 08.03.08 14:00 Z. D. United - Gauchos Locos  
 2 08.03.08 14:50 GPR - Same-Konkrety  
 3 09.03.08 09:00 Screen 7 Team - Gumowe Zawory  
 4 09.03.08 13:10 Twoja klaszcze u Rubika - FC Stokrotki  
 5 09.03.08 14:00 FcBezAtu - Cavalieria  
 6 09.03.08 14:50 MEHISTO - AZP Archeo Societas  
Kolejka nr 17   
 1 15.03.08 14:00 Same-Konkrety - Twoja klaszcze u Rubika  
 2 16.03.08 09:00 Screen 7 Team - Z. D. United  
 3 16.03.08 13:10 GPR - AZP Archeo Societas  
 4 16.03.08 14:00 Cavalieria - FC Stokrotki  
 5 16.03.08 14:50 Gauchos Locos - MEHISTO  
 6 24.03.08 14:50 Gumowe Zawory - FcBezAtu  
Kolejka nr 18   
 1 29.03.08 14:00 GPR - Z. D. United  
 2 29.03.08 14:50 FC Stokrotki - Same-Konkrety  
 3 30.03.08 13:10 AZP Archeo Societas - FcBezAtu  
 4 30.03.08 14:00 Cavalieria - Gauchos Locos  
 5 30.03.08 14:50 Gumowe Zawory - Twoja klaszcze u Rubika  
 6 30.03.08 19:00 Screen 7 Team - MEHISTO  
Kolejka nr 19   
 1 05.04.08 14:00 Gumowe Zawory - Z. D. United  
 2 06.04.08 09:00 GPR - Screen 7 Team  
 3 06.04.08 13:10 Cavalieria - AZP Archeo Societas  
 4 06.04.08 14:00 FC Stokrotki - Gauchos Locos  
 5 06.04.08 14:50 MEHISTO - Twoja klaszcze u Rubika  
 6 06.04.08 19:50 Same-Konkrety - FcBezAtu  
Kolejka nr 20   
 1 12.04.08 14:00 FC Stokrotki - FcBezAtu  
 2 12.04.08 14:50 Twoja klaszcze u Rubika - Z. D. United  
 3 13.04.08 09:00 Screen 7 Team - Gauchos Locos  
 4 13.04.08 13:10 AZP Archeo Societas - Same-Konkrety  
 5 13.04.08 14:00 Cavalieria - Gumowe Zawory  
 6 13.04.08 14:50 GPR - MEHISTO  
Kolejka nr 21   
 1 19.04.08 14:00 Z. D. United - MEHISTO  
 2 19.04.08 14:50 Same-Konkrety - Gauchos Locos  
 3 20.04.08 09:00 Screen 7 Team - FcBezAtu  
 4 20.04.08 13:10 FC Stokrotki - AZP Archeo Societas  
 5 20.04.08 14:00 GPR - Gumowe Zawory  
 6 20.04.08 14:50 Cavalieria - Twoja klaszcze u Rubika  
Kolejka nr 22   
 1 26.04.08 14:50 Z. D. United - FcBezAtu  
 2 26.04.08 16:30 Same-Konkrety - Cavalieria  
 3 26.04.08 18:10 FC Stokrotki - GPR  
 4 26.04.08 19:00 Gumowe Zawory - MEHISTO  
 5 27.04.08 09:00 AZP Archeo Societas - Gauchos Locos  
 6 27.04.08 13:10 Screen 7 Team - Twoja klaszcze u Rubika  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4469727