Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  23 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Terminarz  

   Terminarz - III Liga gr. A Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 20.10.07 14:00 Gauchos Locos - FcBezAtu  
 2 20.10.07 19:00 Z. D. United - AZP Archeo Societas  
 3 21.10.07 09:00 Screen 7 Team - Cavalieria  
 4 21.10.07 14:00 Gumowe Zawory - FC Stokrotki  
 5 21.10.07 14:50 Twoja klaszcze u Rubika - GPR  
 6 21.10.07 15:40 MEHISTO - Same-Konkrety  
Kolejka nr 2   
 1 27.10.07 14:00 Twoja klaszcze u Rubika - FcBezAtu  
 2 27.10.07 14:50 Same-Konkrety - Z. D. United  
 3 28.10.07 09:00 FC Stokrotki - Screen 7 Team  
 4 28.10.07 14:00 Gauchos Locos - GPR  
 5 28.10.07 14:50 AZP Archeo Societas - Gumowe Zawory  
 6 28.10.07 15:40 Cavalieria - MEHISTO  
Kolejka nr 3   
 1 03.11.07 14:00 Gumowe Zawory - Same-Konkrety  
 2 03.11.07 14:50 Z. D. United - Cavalieria  
 3 04.11.07 09:00 Screen 7 Team - AZP Archeo Societas  
 4 04.11.07 14:00 Gauchos Locos - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 04.11.07 14:50 GPR - FcBezAtu  
 6 04.11.07 15:40 MEHISTO - FC Stokrotki  
Kolejka nr 4   
 1 10.11.07 14:00 MEHISTO - FcBezAtu  
 2 10.11.07 14:50 Z. D. United - FC Stokrotki  
 3 11.11.07 09:00 Gumowe Zawory - Gauchos Locos  
 4 11.11.07 14:00 GPR - Cavalieria  
 5 11.11.07 14:50 Screen 7 Team - Same-Konkrety  
 6 11.11.07 15:40 Twoja klaszcze u Rubika - AZP Archeo Societas  
Kolejka nr 5   
 1 17.11.07 14:00 Z. D. United - Gauchos Locos  
 2 17.11.07 14:50 GPR - Same-Konkrety  
 3 18.11.07 09:00 Screen 7 Team - Gumowe Zawory  
 4 18.11.07 14:00 Twoja klaszcze u Rubika - FC Stokrotki  
 5 18.11.07 14:50 FcBezAtu - Cavalieria  
 6 18.11.07 15:40 MEHISTO - AZP Archeo Societas  
Kolejka nr 6   
 1 24.11.07 14:00 Same-Konkrety - Twoja klaszcze u Rubika  
 2 24.11.07 14:50 Gumowe Zawory - FcBezAtu  
 3 25.11.07 09:00 GPR - AZP Archeo Societas  
 4 25.11.07 14:00 Cavalieria - FC Stokrotki  
 5 25.11.07 14:50 Screen 7 Team - Z. D. United  
 6 25.11.07 15:40 Gauchos Locos - MEHISTO  
Kolejka nr 7   
 1 08.12.07 14:00 GPR - Z. D. United  
 2 08.12.07 14:50 FC Stokrotki - Same-Konkrety  
 3 09.12.07 09:00 AZP Archeo Societas - FcBezAtu  
 4 09.12.07 14:00 Gumowe Zawory - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 09.12.07 14:50 Cavalieria - Gauchos Locos  
 6 09.12.07 15:40 Screen 7 Team - MEHISTO  
Kolejka nr 8   
 1 15.12.07 14:00 Gumowe Zawory - Z. D. United  
 2 15.12.07 14:50 Same-Konkrety - FcBezAtu  
 3 16.12.07 09:00 GPR - Screen 7 Team  
 4 16.12.07 14:00 Cavalieria - AZP Archeo Societas  
 5 16.12.07 14:50 FC Stokrotki - Gauchos Locos  
 6 16.12.07 15:40 MEHISTO - Twoja klaszcze u Rubika  
Kolejka nr 9   
 1 05.01.08 14:00 FC Stokrotki - FcBezAtu  
 2 05.01.08 14:50 Twoja klaszcze u Rubika - Z. D. United  
 3 06.01.08 09:00 AZP Archeo Societas - Same-Konkrety  
 4 06.01.08 14:00 Screen 7 Team - Gauchos Locos  
 5 06.01.08 14:50 Cavalieria - Gumowe Zawory  
 6 06.01.08 15:40 GPR - MEHISTO  
Kolejka nr 10   
 1 12.01.08 14:00 Z. D. United - MEHISTO  
 2 12.01.08 14:50 Same-Konkrety - Gauchos Locos  
 3 13.01.08 09:00 Screen 7 Team - FcBezAtu  
 4 13.01.08 14:00 FC Stokrotki - AZP Archeo Societas  
 5 13.01.08 14:50 Cavalieria - Twoja klaszcze u Rubika  
 6 13.01.08 15:40 GPR - Gumowe Zawory  
Kolejka nr 11   
 1 19.01.08 14:00 Same-Konkrety - Cavalieria  
 2 19.01.08 14:50 Z. D. United - FcBezAtu  
 3 20.01.08 09:00 AZP Archeo Societas - Gauchos Locos  
 4 20.01.08 14:00 Screen 7 Team - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 20.01.08 14:50 FC Stokrotki - GPR  
 6 20.01.08 15:40 Gumowe Zawory - MEHISTO  
Kolejka nr 12   
 1 09.02.08 14:00 FcBezAtu - Gauchos Locos  walkower 200 zł kary
 2 09.02.08 14:50 AZP Archeo Societas - Z. D. United  
 3 10.02.08 09:00 Cavalieria - Screen 7 Team  
 4 10.02.08 13:10 GPR - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 10.02.08 14:00 FC Stokrotki - Gumowe Zawory  
 6 10.02.08 14:50 Same-Konkrety - MEHISTO  
Kolejka nr 13   
 1 16.02.08 14:00 Twoja klaszcze u Rubika - FcBezAtu  
 2 16.02.08 14:50 Same-Konkrety - Z. D. United  
 3 17.02.08 09:00 FC Stokrotki - Screen 7 Team  
 4 17.02.08 13:10 Cavalieria - MEHISTO  
 5 17.02.08 14:00 Gauchos Locos - GPR  
 6 17.02.08 14:50 AZP Archeo Societas - Gumowe Zawory  
Kolejka nr 14   
 1 23.02.08 14:00 Gumowe Zawory - Same-Konkrety  
 2 23.02.08 14:50 Z. D. United - Cavalieria  
 3 24.02.08 09:00 Screen 7 Team - AZP Archeo Societas  
 4 24.02.08 13:10 Gauchos Locos - Twoja klaszcze u Rubika  
 5 24.02.08 14:00 GPR - FcBezAtu  
 6 24.02.08 14:50 MEHISTO - FC Stokrotki  
Kolejka nr 15   
 1 01.03.08 14:00 MEHISTO - FcBezAtu  
 2 01.03.08 14:50 Z. D. United - FC Stokrotki  
 3 02.03.08 09:00 Screen 7 Team - Same-Konkrety  
 4 02.03.08 13:10 Gumowe Zawory - Gauchos Locos  
 5 02.03.08 14:00 GPR - Cavalieria  
 6 02.03.08 14:50 Twoja klaszcze u Rubika - AZP Archeo Societas  
Kolejka nr 16   
 1 08.03.08 14:00 Z. D. United - Gauchos Locos  
 2 08.03.08 14:50 GPR - Same-Konkrety  
 3 09.03.08 09:00 Screen 7 Team - Gumowe Zawory  
 4 09.03.08 13:10 Twoja klaszcze u Rubika - FC Stokrotki  
 5 09.03.08 14:00 FcBezAtu - Cavalieria  
 6 09.03.08 14:50 MEHISTO - AZP Archeo Societas  
Kolejka nr 17   
 1 15.03.08 14:00 Same-Konkrety - Twoja klaszcze u Rubika  
 2 16.03.08 09:00 Screen 7 Team - Z. D. United  
 3 16.03.08 13:10 GPR - AZP Archeo Societas  
 4 16.03.08 14:00 Cavalieria - FC Stokrotki  
 5 16.03.08 14:50 Gauchos Locos - MEHISTO  
 6 24.03.08 14:50 Gumowe Zawory - FcBezAtu  
Kolejka nr 18   
 1 29.03.08 14:00 GPR - Z. D. United  
 2 29.03.08 14:50 FC Stokrotki - Same-Konkrety  
 3 30.03.08 13:10 AZP Archeo Societas - FcBezAtu  
 4 30.03.08 14:00 Cavalieria - Gauchos Locos  
 5 30.03.08 14:50 Gumowe Zawory - Twoja klaszcze u Rubika  
 6 30.03.08 19:00 Screen 7 Team - MEHISTO  
Kolejka nr 19   
 1 05.04.08 14:00 Gumowe Zawory - Z. D. United  
 2 06.04.08 09:00 GPR - Screen 7 Team  
 3 06.04.08 13:10 Cavalieria - AZP Archeo Societas  
 4 06.04.08 14:00 FC Stokrotki - Gauchos Locos  
 5 06.04.08 14:50 MEHISTO - Twoja klaszcze u Rubika  
 6 06.04.08 19:50 Same-Konkrety - FcBezAtu  
Kolejka nr 20   
 1 12.04.08 14:00 FC Stokrotki - FcBezAtu  
 2 12.04.08 14:50 Twoja klaszcze u Rubika - Z. D. United  
 3 13.04.08 09:00 Screen 7 Team - Gauchos Locos  
 4 13.04.08 13:10 AZP Archeo Societas - Same-Konkrety  
 5 13.04.08 14:00 Cavalieria - Gumowe Zawory  
 6 13.04.08 14:50 GPR - MEHISTO  
Kolejka nr 21   
 1 19.04.08 14:00 Z. D. United - MEHISTO  
 2 19.04.08 14:50 Same-Konkrety - Gauchos Locos  
 3 20.04.08 09:00 Screen 7 Team - FcBezAtu  
 4 20.04.08 13:10 FC Stokrotki - AZP Archeo Societas  
 5 20.04.08 14:00 GPR - Gumowe Zawory  
 6 20.04.08 14:50 Cavalieria - Twoja klaszcze u Rubika  
Kolejka nr 22   
 1 26.04.08 14:50 Z. D. United - FcBezAtu  
 2 26.04.08 16:30 Same-Konkrety - Cavalieria  
 3 26.04.08 18:10 FC Stokrotki - GPR  
 4 26.04.08 19:00 Gumowe Zawory - MEHISTO  
 5 27.04.08 09:00 AZP Archeo Societas - Gauchos Locos  
 6 27.04.08 13:10 Screen 7 Team - Twoja klaszcze u Rubika  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 3851337