Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  23 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Terminarz  

   Terminarz - III Liga gr. B Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 10.11.07 19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - FC SPONTAN  
 2 10.11.07 19:50 FC Pyyk - Synowie Gmocha  
 3 10.11.07 20:40 PW Krejzole - Akademia Teatralna  
 4 11.11.07 19:00 Wyksztalciuchy - WAS  
 5 11.11.07 19:50 Mazur Ryn - Bossa Nowa  09.02.2008 godzina 20.40
Kolejka nr 2   
 1 17.11.07 18:10 FC SPONTAN - FC Pyyk  
 2 17.11.07 19:00 Synowie Gmocha - PW Krejzole  
 3 18.11.07 19:00 Akademia Teatralna - Wyksztalciuchy  
 4 18.11.07 19:50 Mazur Ryn - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 5 18.11.07 20:40 WAS - Bossa Nowa  
Kolejka nr 3   
 1 24.11.07 19:00 Wyksztalciuchy - Synowie Gmocha  
 2 24.11.07 19:50 PW Krejzole - FC SPONTAN  
 3 25.11.07 19:00 WAS - Akademia Teatralna  
 4 25.11.07 19:50 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Bossa Nowa  
 5 25.11.07 20:40 FC Pyyk - Mazur Ryn  
Kolejka nr 4   
 1 08.12.07 18:10 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - FC Pyyk  
 2 08.12.07 19:00 FC SPONTAN - Wyksztalciuchy  
 3 08.12.07 19:50 Mazur Ryn - PW Krejzole  
 4 09.12.07 19:00 Synowie Gmocha - WAS  
 5 09.12.07 20:40 Akademia Teatralna - Bossa Nowa  
Kolejka nr 5   
 1 15.12.07 19:00 Wyksztalciuchy - Mazur Ryn  
 2 15.12.07 19:50 Akademia Teatralna - Synowie Gmocha  
 3 16.12.07 19:00 WAS - FC SPONTAN  
 4 16.12.07 19:50 PW Krejzole - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 5 16.12.07 20:40 FC Pyyk - Bossa Nowa  
Kolejka nr 6   
 1 05.01.08 19:00 FC Pyyk - PW Krejzole  
 2 05.01.08 19:50 FC SPONTAN - Akademia Teatralna  
 3 06.01.08 19:00 Mazur Ryn - WAS  
 4 06.01.08 19:50 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Wyksztalciuchy  
 5 06.01.08 20:40 Synowie Gmocha - Bossa Nowa  
Kolejka nr 7   
 1 12.01.08 19:00 Wyksztalciuchy - FC Pyyk  
 2 12.01.08 19:50 Synowie Gmocha - FC SPONTAN  
 3 13.01.08 19:00 WAS - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 13.01.08 19:50 Akademia Teatralna - Mazur Ryn  
 5 13.01.08 20:40 PW Krejzole - Bossa Nowa  
Kolejka nr 8   
 1 19.01.08 19:50 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Akademia Teatralna  
 2 19.01.08 20:40 PW Krejzole - Wyksztalciuchy  
 3 20.01.08 19:00 FC Pyyk - WAS  
 4 20.01.08 19:50 Mazur Ryn - Synowie Gmocha  
 5 20.01.08 20:40 FC SPONTAN - Bossa Nowa  
Kolejka nr 9   
 1 09.02.08 19:00 Akademia Teatralna - FC Pyyk  16.02.2008 godz. 20.40 (AT)
 2 09.02.08 19:00 media express - FC Pyyk  awansem z 17 kolejki
 3 09.02.08 19:50 Synowie Gmocha - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 10.02.08 19:00 WAS - PW Krejzole  
 5 10.02.08 19:50 FC SPONTAN - Mazur Ryn  mecz rozegrany 30.03 (przełoży
 6 10.02.08 20:40 Wyksztalciuchy - Bossa Nowa  
Kolejka nr 10   
 1 16.02.08 13:10 WAS - Synowie Gmocha  awansem z 15 kolejki
 2 16.02.08 19:00 Akademia Teatralna - FC Pyyk  
 3 16.02.08 19:50 media express - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 16.02.08 20:40 Wyksztalciuchy - Synowie Gmocha  mecz rozegrany 30.03 (przełoży
 5 16.02.08 20:40 Akademia Teatralna - FC Pyyk  zaległy z 9 kolejki
 6 17.02.08 19:00 WAS - PW Krejzole  mecz rozegrany 30.03 (przełoży
 7 17.02.08 19:50 Bossa Nowa - FC SPONTAN  
 8 17.02.08 20:40 Mazur Ryn - Le¶ne Dziadki  
Kolejka nr 11   
 1 23.02.08 19:00 Synowie Gmocha - FC Pyyk  
 2 23.02.08 19:50 Le¶ne Dziadki - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 3 23.02.08 20:40 media express - FC SPONTAN  
 4 24.02.08 19:00 WAS - Wyksztalciuchy  
 5 24.02.08 19:50 Akademia Teatralna - Mazur Ryn  
 6 24.02.08 20:40 Bossa Nowa - PW Krejzole  
Kolejka nr 12   
 1 01.03.08 19:00 Mazur Ryn - PW Krejzole  mecz rozegrany 12.04
 2 01.03.08 19:50 FC SPONTAN - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 3 01.03.08 20:40 Le¶ne Dziadki - Wyksztalciuchy  
 4 02.03.08 19:00 WAS - FC Pyyk  
 5 02.03.08 19:50 media express - Akademia Teatralna  
 6 02.03.08 20:40 Bossa Nowa - Synowie Gmocha  
Kolejka nr 13   
 1 08.03.08 19:00 Synowie Gmocha - FC SPONTAN  
 2 08.03.08 19:50 Mazur Ryn - Wyksztalciuchy  
 3 08.03.08 20:40 FC Pyyk - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 09.03.08 19:00 Le¶ne Dziadki - WAS  
 5 09.03.08 19:50 Akademia Teatralna - PW Krejzole  
 6 09.03.08 20:40 Bossa Nowa - media express  
Kolejka nr 14   
 1 15.03.08 19:00 Mazur Ryn - FC Pyyk  
 2 15.03.08 19:50 Le¶ne Dziadki - PW Krejzole  
 3 15.03.08 20:40 FC SPONTAN - Akademia Teatralna  
 4 16.03.08 19:00 Synowie Gmocha - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 5 16.03.08 19:50 WAS - media express  
 6 16.03.08 20:40 Bossa Nowa - Wyksztalciuchy  
Kolejka nr 15   
 1 29.03.08 19:00 Mazur Ryn - FC SPONTAN  
 2 29.03.08 19:50 PW Krejzole - FC Pyyk  
 3 29.03.08 20:40 Wyksztalciuchy - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 30.03.08 19:00 Synowie Gmocha - WAS  rozegrany 16.02.2008
 5 30.03.08 19:50 Le¶ne Dziadki - media express  
 6 30.03.08 20:40 Bossa Nowa - Akademia Teatralna  
Kolejka nr 16   
 1 05.04.08 10:40 Bossa Nowa - FC Pyyk  
 2 05.04.08 14:50 WAS - Mazur Ryn  
 3 05.04.08 17:20 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - PW Krejzole  
 4 05.04.08 19:00 Le¶ne Dziadki - Akademia Teatralna  
 5 05.04.08 19:50 FC SPONTAN - Wyksztalciuchy  
 6 05.04.08 20:40 Synowie Gmocha - media express  
 7 06.04.08 14:50 Wyksztalciuchy - FC Pyyk  
 8 06.04.08 15:40 media express - PW Krejzole  walkower
 9 06.04.08 16:30 Le¶ne Dziadki - FC SPONTAN  
 10 06.04.08 17:20 Synowie Gmocha - Mazur Ryn  
 11 06.04.08 18:10 Bossa Nowa - WAS  
 12 06.04.08 19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Akademia Teatralna  
Kolejka nr 17   
 1 12.04.08 19:00 media express - FC Pyyk  rozegrany 09.02.2008
 2 12.04.08 19:50 Le¶ne Dziadki - Synowie Gmocha  
 3 12.04.08 20:40 PW Krejzole - FC SPONTAN  
 4 13.04.08 19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - WAS  
 5 13.04.08 19:50 Wyksztalciuchy - Akademia Teatralna  
 6 13.04.08 20:40 Bossa Nowa - Mazur Ryn  
Kolejka nr 18   
 1 19.04.08 19:00 FC SPONTAN - FC Pyyk  
 2 19.04.08 19:50 Synowie Gmocha - PW Krejzole  
 3 19.04.08 20:40 Wyksztalciuchy - media express  
 4 20.04.08 19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Mazur Ryn  walkower
 5 20.04.08 19:50 Akademia Teatralna - WAS  
 6 20.04.08 20:40 Bossa Nowa - Le¶ne Dziadki  
Kolejka nr 19   
 1 26.04.08 16:30 Mazur Ryn - media express  walkower
 2 26.04.08 17:20 Wyksztalciuchy - PW Krejzole  
 3 26.04.08 18:10 Le¶ne Dziadki - FC Pyyk  
 4 27.04.08 19:00 FC SPONTAN - WAS  
 5 27.04.08 19:50 Synowie Gmocha - Akademia Teatralna  
 6 27.04.08 20:40 Bossa Nowa - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 3851341