Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  14 08 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Terminarz  

   Terminarz - III Liga gr. B Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Wybierz kolejkę:
Kolejka nr 1   
 1 10.11.07 19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - FC SPONTAN  
 2 10.11.07 19:50 FC Pyyk - Synowie Gmocha  
 3 10.11.07 20:40 PW Krejzole - Akademia Teatralna  
 4 11.11.07 19:00 Wyksztalciuchy - WAS  
 5 11.11.07 19:50 Mazur Ryn - Bossa Nowa  09.02.2008 godzina 20.40
Kolejka nr 2   
 1 17.11.07 18:10 FC SPONTAN - FC Pyyk  
 2 17.11.07 19:00 Synowie Gmocha - PW Krejzole  
 3 18.11.07 19:00 Akademia Teatralna - Wyksztalciuchy  
 4 18.11.07 19:50 Mazur Ryn - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 5 18.11.07 20:40 WAS - Bossa Nowa  
Kolejka nr 3   
 1 24.11.07 19:00 Wyksztalciuchy - Synowie Gmocha  
 2 24.11.07 19:50 PW Krejzole - FC SPONTAN  
 3 25.11.07 19:00 WAS - Akademia Teatralna  
 4 25.11.07 19:50 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Bossa Nowa  
 5 25.11.07 20:40 FC Pyyk - Mazur Ryn  
Kolejka nr 4   
 1 08.12.07 18:10 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - FC Pyyk  
 2 08.12.07 19:00 FC SPONTAN - Wyksztalciuchy  
 3 08.12.07 19:50 Mazur Ryn - PW Krejzole  
 4 09.12.07 19:00 Synowie Gmocha - WAS  
 5 09.12.07 20:40 Akademia Teatralna - Bossa Nowa  
Kolejka nr 5   
 1 15.12.07 19:00 Wyksztalciuchy - Mazur Ryn  
 2 15.12.07 19:50 Akademia Teatralna - Synowie Gmocha  
 3 16.12.07 19:00 WAS - FC SPONTAN  
 4 16.12.07 19:50 PW Krejzole - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 5 16.12.07 20:40 FC Pyyk - Bossa Nowa  
Kolejka nr 6   
 1 05.01.08 19:00 FC Pyyk - PW Krejzole  
 2 05.01.08 19:50 FC SPONTAN - Akademia Teatralna  
 3 06.01.08 19:00 Mazur Ryn - WAS  
 4 06.01.08 19:50 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Wyksztalciuchy  
 5 06.01.08 20:40 Synowie Gmocha - Bossa Nowa  
Kolejka nr 7   
 1 12.01.08 19:00 Wyksztalciuchy - FC Pyyk  
 2 12.01.08 19:50 Synowie Gmocha - FC SPONTAN  
 3 13.01.08 19:00 WAS - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 13.01.08 19:50 Akademia Teatralna - Mazur Ryn  
 5 13.01.08 20:40 PW Krejzole - Bossa Nowa  
Kolejka nr 8   
 1 19.01.08 19:50 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Akademia Teatralna  
 2 19.01.08 20:40 PW Krejzole - Wyksztalciuchy  
 3 20.01.08 19:00 FC Pyyk - WAS  
 4 20.01.08 19:50 Mazur Ryn - Synowie Gmocha  
 5 20.01.08 20:40 FC SPONTAN - Bossa Nowa  
Kolejka nr 9   
 1 09.02.08 19:00 Akademia Teatralna - FC Pyyk  16.02.2008 godz. 20.40 (AT)
 2 09.02.08 19:00 media express - FC Pyyk  awansem z 17 kolejki
 3 09.02.08 19:50 Synowie Gmocha - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 10.02.08 19:00 WAS - PW Krejzole  
 5 10.02.08 19:50 FC SPONTAN - Mazur Ryn  mecz rozegrany 30.03 (przełoży
 6 10.02.08 20:40 Wyksztalciuchy - Bossa Nowa  
Kolejka nr 10   
 1 16.02.08 13:10 WAS - Synowie Gmocha  awansem z 15 kolejki
 2 16.02.08 19:00 Akademia Teatralna - FC Pyyk  
 3 16.02.08 19:50 media express - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 16.02.08 20:40 Wyksztalciuchy - Synowie Gmocha  mecz rozegrany 30.03 (przełoży
 5 16.02.08 20:40 Akademia Teatralna - FC Pyyk  zaległy z 9 kolejki
 6 17.02.08 19:00 WAS - PW Krejzole  mecz rozegrany 30.03 (przełoży
 7 17.02.08 19:50 Bossa Nowa - FC SPONTAN  
 8 17.02.08 20:40 Mazur Ryn - Le¶ne Dziadki  
Kolejka nr 11   
 1 23.02.08 19:00 Synowie Gmocha - FC Pyyk  
 2 23.02.08 19:50 Le¶ne Dziadki - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 3 23.02.08 20:40 media express - FC SPONTAN  
 4 24.02.08 19:00 WAS - Wyksztalciuchy  
 5 24.02.08 19:50 Akademia Teatralna - Mazur Ryn  
 6 24.02.08 20:40 Bossa Nowa - PW Krejzole  
Kolejka nr 12   
 1 01.03.08 19:00 Mazur Ryn - PW Krejzole  mecz rozegrany 12.04
 2 01.03.08 19:50 FC SPONTAN - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 3 01.03.08 20:40 Le¶ne Dziadki - Wyksztalciuchy  
 4 02.03.08 19:00 WAS - FC Pyyk  
 5 02.03.08 19:50 media express - Akademia Teatralna  
 6 02.03.08 20:40 Bossa Nowa - Synowie Gmocha  
Kolejka nr 13   
 1 08.03.08 19:00 Synowie Gmocha - FC SPONTAN  
 2 08.03.08 19:50 Mazur Ryn - Wyksztalciuchy  
 3 08.03.08 20:40 FC Pyyk - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 09.03.08 19:00 Le¶ne Dziadki - WAS  
 5 09.03.08 19:50 Akademia Teatralna - PW Krejzole  
 6 09.03.08 20:40 Bossa Nowa - media express  
Kolejka nr 14   
 1 15.03.08 19:00 Mazur Ryn - FC Pyyk  
 2 15.03.08 19:50 Le¶ne Dziadki - PW Krejzole  
 3 15.03.08 20:40 FC SPONTAN - Akademia Teatralna  
 4 16.03.08 19:00 Synowie Gmocha - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 5 16.03.08 19:50 WAS - media express  
 6 16.03.08 20:40 Bossa Nowa - Wyksztalciuchy  
Kolejka nr 15   
 1 29.03.08 19:00 Mazur Ryn - FC SPONTAN  
 2 29.03.08 19:50 PW Krejzole - FC Pyyk  
 3 29.03.08 20:40 Wyksztalciuchy - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  
 4 30.03.08 19:00 Synowie Gmocha - WAS  rozegrany 16.02.2008
 5 30.03.08 19:50 Le¶ne Dziadki - media express  
 6 30.03.08 20:40 Bossa Nowa - Akademia Teatralna  
Kolejka nr 16   
 1 05.04.08 10:40 Bossa Nowa - FC Pyyk  
 2 05.04.08 14:50 WAS - Mazur Ryn  
 3 05.04.08 17:20 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - PW Krejzole  
 4 05.04.08 19:00 Le¶ne Dziadki - Akademia Teatralna  
 5 05.04.08 19:50 FC SPONTAN - Wyksztalciuchy  
 6 05.04.08 20:40 Synowie Gmocha - media express  
 7 06.04.08 14:50 Wyksztalciuchy - FC Pyyk  
 8 06.04.08 15:40 media express - PW Krejzole  walkower
 9 06.04.08 16:30 Le¶ne Dziadki - FC SPONTAN  
 10 06.04.08 17:20 Synowie Gmocha - Mazur Ryn  
 11 06.04.08 18:10 Bossa Nowa - WAS  
 12 06.04.08 19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Akademia Teatralna  
Kolejka nr 17   
 1 12.04.08 19:00 media express - FC Pyyk  rozegrany 09.02.2008
 2 12.04.08 19:50 Le¶ne Dziadki - Synowie Gmocha  
 3 12.04.08 20:40 PW Krejzole - FC SPONTAN  
 4 13.04.08 19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - WAS  
 5 13.04.08 19:50 Wyksztalciuchy - Akademia Teatralna  
 6 13.04.08 20:40 Bossa Nowa - Mazur Ryn  
Kolejka nr 18   
 1 19.04.08 19:00 FC SPONTAN - FC Pyyk  
 2 19.04.08 19:50 Synowie Gmocha - PW Krejzole  
 3 19.04.08 20:40 Wyksztalciuchy - media express  
 4 20.04.08 19:00 Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV - Mazur Ryn  walkower
 5 20.04.08 19:50 Akademia Teatralna - WAS  
 6 20.04.08 20:40 Bossa Nowa - Le¶ne Dziadki  
Kolejka nr 19   
 1 26.04.08 16:30 Mazur Ryn - media express  walkower
 2 26.04.08 17:20 Wyksztalciuchy - PW Krejzole  
 3 26.04.08 18:10 Le¶ne Dziadki - FC Pyyk  
 4 27.04.08 19:00 FC SPONTAN - WAS  
 5 27.04.08 19:50 Synowie Gmocha - Akademia Teatralna  
 6 27.04.08 20:40 Bossa Nowa - Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4360013