Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Sobota  22 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Summer League 1 - Strzelcy  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Klasyfikacja strzelców - Summer League 1
   M  Zawodnik  Bramki  na mecz  Zespół 
 1  Piotr Borowski 14  2.00Wybrzeże Klatki Schodowej
 2  Kamil Przystał 14  2.00Akademia Teatralna
 3  Piotrek Marecki 8  1.14Wybrzeże Klatki Schodowej
 4  Marcin Jaskowski 8  1.14KFC Rurabomber
 5  Kamil Gałązka 7  1.00Same Konkrety
 6  Piotr Bartosiak 7  1.00Akademia Teatralna
 7  Andrzej Cichocki 6  0.86Przyjaciele Fryzjera
 8  Maciej Markowski 6  0.86Skorpiony
 9  Krzysztof Polkowski 6  0.86Akademia Teatralna
 10  Filip Domagalski 5  0.71Skorpiony
 11  Mariusz Jańczak 5  0.71Same Konkrety
 12  Michał Żerucha 5  0.71Akademia Teatralna
 13  Jerzy Wilkoński 5  0.71Akademia Teatralna
 14  Jan Maruszewski 4  0.57Przyjaciele Fryzjera
 15  Maciej Cichocki 4  0.57Przyjaciele Fryzjera
 16  Maciej Domagalski 4  0.57Skorpiony
 17  Artur Adamiec 4  0.57Wybrzeże Klatki Schodowej
 18  Paweł Józwik 4  0.57Same Konkrety
 19  Konrad Darocha 4  0.57Akademia Teatralna
 20  Maciej Jakóbczak 4  0.57Same Konkrety
 21  Piotr Stanik 3  0.43Przyjaciele Fryzjera
 22  Przemysław Zych 3  0.43Skorpiony
 23  Dawid Pluta 3  0.43Wybrzeże Klatki Schodowej
 24  Wojtek Kołodziejczuk 3  0.43Wybrzeże Klatki Schodowej
 25  Przemysław Kur 3  0.43Same Konkrety
 26  Andrzej Gerwer 3  0.43Skorpiony
 27  Jakubczyk Bartosz 3  0.43ATLAS WARSZAWA
 28  Kuba Kosk 2  0.29Los Esperantos
 29  Łukasz Kornacki 2  0.29Przyjaciele Fryzjera
 30  Mariusz Walczak 2  0.29Przyjaciele Fryzjera
 31  Jakub Szkopiarek 2  0.29ATLAS WARSZAWA
 32  Piotr Kiełcz 2  0.29ATLAS WARSZAWA
 33  Mariusz Łobasiuk 2  0.29Wybrzeże Klatki Schodowej
 34  Karol Galimski 2  0.29Wybrzeże Klatki Schodowej
 35  Tomasz Wasak 2  0.29Same Konkrety
 36  Piotr Cieślik 2  0.29KFC Rurabomber
 37  Rafał Demidziuk 2  0.29KFC Rurabomber
 38  Michał Padała 2  0.29KFC Rurabomber
 39  Mateusz Lisiecki 2  0.29Akademia Teatralna
 40  Arkadiusz Kulczycki 2  0.29Akademia Teatralna
 41  Paweł Lisiecki 2  0.29Akademia Teatralna
 42  Szulkowski Jan 2  0.29ATLAS WARSZAWA
 43  Łukasz Grabowski 1  0.14Los Esperantos
 44  Tomasz Kamiński 1  0.14Los Esperantos
 45  Andrzej Manart 1  0.14Przyjaciele Fryzjera
 46  Paweł Sycha 1  0.14Przyjaciele Fryzjera
 47  Andrzej Skowronek 1  0.14Przyjaciele Fryzjera
 48  Artur Głowacki 1  0.14Skorpiony
 49  Łukasz Kaczmarczyk 1  0.14Skorpiony
 50  Alan Żaczek 1  0.14ATLAS WARSZAWA
 51  Bartosz Radosz 1  0.14ATLAS WARSZAWA
 52  Daniel Rzeszutko 1  0.14ATLAS WARSZAWA
 53  Antoni Smoliński 1  0.14ATLAS WARSZAWA
 54  Wojciech Gacek 1  0.14Same Konkrety
 55  Maciej Moszczyński 1  0.14Same Konkrety
 56  Adrian Karpiński 1  0.14KFC Rurabomber
 57  Damian Białek 1  0.14Akademia Teatralna
 58  Andrzej Grynicki 1  0.14ATLAS WARSZAWA

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4425607