Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  24 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga gr A - Strzelcy  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Klasyfikacja strzelców - I Liga gr A
   M  Zawodnik  Bramki  na mecz  Zespół 
 1  Krystian Sutkowski 19  1.73SPoprzekątnej
 2  Filip Wójcicki 12  1.09Kuternogi
 3  Dawid Pluta 11  1.00Wybrzeże Klatki Schodowej
 4  Daniel Mikolajczyk 10  0.91Szmulkers Team
 5  Rafal Malek 10  0.91Szmulkers Team
 6  Radosław Niwiński 10  0.91OIRP Warszawa
 7  Piotr Borowski 10  0.91Wybrzeże Klatki Schodowej
 8  Piotr Stanik 10  0.91Przyjaciele Fryzjera
 9  Michał Ługowski 10  0.91SPoprzekątnej
 10  Kamil Galecki 9  0.82Szmulkers Team
 11  Karol Galimski 9  0.82Wybrzeże Klatki Schodowej
 12  Krzysztof Andrzejewski 9  0.82SPoprzekątnej
 13  Andrzej Sobczak 9  0.82LKS Dzika Grażyna
 14  Piotr Maleńczak 8  0.73Alea Iacta Est
 15  Mateusz Maciejewski 8  0.73SPoprzekątnej
 16  Piotr Pobudkiewicz 8  0.73LKS Dzika Grażyna
 17  Mariusz Jańczak 8  0.73Same Konkrety
 18  Konrad Kawka 7  0.64Alea Iacta Est
 19  Antek Rybiński 7  0.64Kuternogi
 20  Mariusz Łobasiuk 7  0.64Wybrzeże Klatki Schodowej
 21  Andrzej Cichocki 7  0.64Przyjaciele Fryzjera
 22  Maciej Cichocki 7  0.64Przyjaciele Fryzjera
 23  Alisher Khujanazaroff 7  0.64Pomarańczowi
 24  Wojtek Woźniak 7  0.64SPoprzekątnej
 25  Tomasz Wasak 7  0.64Same Konkrety
 26  Wojciech Merkwa 6  0.55OIRP Warszawa
 27  Michał Strojwans 6  0.55Pomarańczowi
 28  MARIUSZ SZCZEPAŃSKI 6  0.55ANTRAKT
 29  Patryk Nowicki 5  0.45Szmulkers Team
 30  Leszek Piechnik 5  0.45OIRP Warszawa
 31  Adam Kudelski 5  0.45Nieobliczalni
 32  Kamil Gołębiewski 5  0.45Nieobliczalni
 33  Rafał Remisiewicz 5  0.45Pomarańczowi
 34  Marcin Beresiński 5  0.45SPoprzekątnej
 35  Karol Andrzejewski 5  0.45SPoprzekątnej
 36  Piotr Pikiewicz 5  0.45LKS Dzika Grażyna
 37  Paweł Józwik 5  0.45Same Konkrety
 38  Bartek Kowalczyk 5  0.45Pomarańczowi
 39  ŁUKASZ PAPIS 5  0.45ANTRAKT
 40  Piotr Idzikowski 4  0.36Szmulkers Team
 41  Michał Orzechowski 4  0.36OIRP Warszawa
 42  DAMIAN GRYNOWIECKI 4  0.36ANTRAKT
 43  Adam Świeca 4  0.36Nieobliczalni
 44  Piotrek Marecki 4  0.36Wybrzeże Klatki Schodowej
 45  Wojtek Kołodziejczuk 4  0.36Wybrzeże Klatki Schodowej
 46  Tomasz Rothe 4  0.36Przyjaciele Fryzjera
 47  Jakub Pilo 4  0.36Pomarańczowi
 48  Krzysztof Batorski 4  0.36Pomarańczowi
 49  Hubert Zambrowski 4  0.36Pomarańczowi
 50  Witold Haliniak 4  0.36Pomarańczowi
 51  Partyk Wąsowski 4  0.36Kuternogi
 52  Bojan Pajkovski 4  0.36Pomarańczowi
 53  Aleksander Soszynski 3  0.27Szmulkers Team
 54  Jacek Tkaczyk 3  0.27OIRP Warszawa
 55  Przemysław Dziąg 3  0.27OIRP Warszawa
 56  PAWEŁ WOJCIECHOWSKI 3  0.27ANTRAKT
 57  Marcin Prusik 3  0.27Nieobliczalni
 58  Łukasz Kornacki 3  0.27Przyjaciele Fryzjera
 59  Witali Latka 3  0.27Pomarańczowi
 60  Karol Sasin 3  0.27SPoprzekątnej
 61  Kamil Gałązka 3  0.27Same Konkrety
 62  Maciej Moszczyński 3  0.27Same Konkrety
 63  Karim Ibrahim 3  0.27Same Konkrety
 64  Wacław Wilczewski 3  0.27LKS Dzika Grażyna
 65  Andrzej Manart 3  0.27Przyjaciele Fryzjera
 66  Rafał Krukowski 2  0.18Alea Iacta Est
 67  Paweł Kowalczyk 2  0.18Alea Iacta Est
 68  Grzegorz Zaręba 2  0.18Alea Iacta Est
 69  Michał Skłodowski 2  0.18Alea Iacta Est
 70  Piotr Maziarek 2  0.18OIRP Warszawa
 71  Miłosz Borowiecki 2  0.18OIRP Warszawa
 72  RAFAŁ KALINOWSKI 2  0.18ANTRAKT
 73  Marcin Zinkiewicz 2  0.18Nieobliczalni
 74  Krzysztof Kozłowski 2  0.18Nieobliczalni
 75  Mariusz Chojnacki 2  0.18Kuternogi
 76  Łukasz Dutkiewicz 2  0.18SPoprzekątnej
 77  Maksymilian Włoch 2  0.18LKS Dzika Grażyna
 78  Jakub Robiński 2  0.18LKS Dzika Grażyna
 79  Maciej Pikiewicz 2  0.18LKS Dzika Grażyna
 80  Łukasz Plaskot 2  0.18Same Konkrety
 81  Paweł Skowroński 2  0.18Same Konkrety
 82  Michal Sacharczuk 1  0.09Szmulkers Team
 83  Łukasz Andryszczyk 1  0.09Szmulkers Team
 84  Rafał Malinowski 1  0.09OIRP Warszawa
 85  Grzegorz Potepa 1  0.09OIRP Warszawa
 86  KAROL KWIETNIEWSKI 1  0.09ANTRAKT
 87  PIOTR SZLOSER 1  0.09ANTRAKT
 88  JACEK OLBRYŚ 1  0.09ANTRAKT
 89  Mariusz Galewski 1  0.09Nieobliczalni
 90  Tomasz Grzeszczak 1  0.09Kuternogi
 91  Karol Dadas 1  0.09Kuternogi
 92  Patryk Rytel 1  0.09Wybrzeże Klatki Schodowej
 93  Daniel Suska 1  0.09Wybrzeże Klatki Schodowej
 94  Jan Maruszewski 1  0.09Przyjaciele Fryzjera
 95  Grzegorz Napierała 1  0.09SPoprzekątnej
 96  Maciej Jastrzębski 1  0.09LKS Dzika Grażyna
 97  Przemysław Kur 1  0.09Same Konkrety
 98  Manu Maliar 1  0.09Przyjaciele Fryzjera
 99  Pedro Silveira 1  0.09Alea Iacta Est
 100  Piotr Brzozowski 1  0.09Szmulkers Team
 101  MOHAMED SAFADI 1  0.09ANTRAKT
 102  Adam Wudziński 1  0.09Kuternogi
 103  Piotr Kamiński 1  0.09Kuternogi
 104  Mateusz Wydrzyński 1  0.09Kuternogi
 105  Marcin Kaliński 1  0.09Nieobliczalni

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4430026