Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Sobota  16 02 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga Awans, 1 liga Spadek, 2 liga gr A, 1 liga gr A, 2 liga gr B  
Strona główna - 1 liga gr B - Komentarze  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Komentarze - 1 liga gr B - wybierz mecz...
Wybierz kolejkę:
Wyniki kolejka nr 1   
 127.10.18  14:00 ZGODA FC  11- 4( 4- 0) KFC Rurabomber  AR  5.5  Ko 
 228.10.18  14:50 Pomarańczowi  4- 6( 2- 3) Skorpiony  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 328.10.18  15:40 Portugalia Sport Klub  1- 0( 1- 0) NWM Warszawa  AR  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 428.10.18  16:30 FC Ukraina  6- 6( 3- 1) Baltica  AR  6.0  relacja reacja filmowa

">Ko 
 528.10.18  18:10 OKS SŁUŻEW  4- 3( 0- 2) FC Całyczasdoprzodu  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 628.10.18  21:30 TG Sokół Brwinów  3- 3( 1- 0) Uwi±d Starczy  PR+PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 2   
 104.11.18  14:50 FC Ukraina  5- 0( 0- 0) Pomarańczowi     walkowerKo 
 204.11.18  15:40 NWM Warszawa  2- 1( 1- 1) TG Sokół Brwinów  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 304.11.18  16:30 Skorpiony  2- 3( 0- 1) Portugalia Sport Klub  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 404.11.18  18:10 FC Całyczasdoprzodu  -  -  KFC Rurabomber     mecz przKo 
 504.11.18  19:00 Baltica  4- 1( 2- 0) OKS SŁUŻEW  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 604.11.18  19:50 Uwi±d Starczy  3- 7( 0- 1) ZGODA FC  PR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 5    
Wyniki kolejka nr 3   
 110.11.18  13:40 KFC Rurabomber  0- 13( 0- 5) Pomarańczowi  AR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 210.11.18  14:30 NWM Warszawa  3- 3( 1- 3) FC Całyczasdoprzodu  AR  4.5  Ko 
 310.11.18  16:10 ZGODA FC  12- 3( 5- 1) Portugalia Sport Klub  DS  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 410.11.18  20:20 OKS SŁUŻEW  6- 4( 0- 2) FC Ukraina  DS  6.0  relacja relacja filmowa

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 511.11.18  17:20 TG Sokół Brwinów  5- 7( 3- 3) Skorpiony  DS  5.5  Ko 
 611.11.18  19:00 Uwi±d Starczy  3- 8( 2- 4) Baltica  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 4   
 117.11.18  14:50 Portugalia Sport Klub  1- 5( 0- 3) Pomarańczowi  DS  4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 218.11.18  14:50 Skorpiony  3- 0( 0- 0) KFC Rurabomber  DS  4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 318.11.18  15:40 FC Całyczasdoprzodu  2- 13( 0- 5) ZGODA FC  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 418.11.18  16:30 FC Ukraina  3- 1( 2- 1) NWM Warszawa  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 518.11.18  18:10 OKS SŁUŻEW  2- 2( 1- 1) Uwi±d Starczy  DS  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 618.11.18  21:30 Baltica  4- 2( 0- 0) TG Sokół Brwinów  AR  4.5  relacja relacja filmowa

">Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 5   
 124.11.18  12:30 NWM Warszawa  5- 3( 2- 2) Pomarańczowi  PM  6.0  mecz kolrelacja filmowa 1

relacja filmowa 2

wywiad 

">Ko 
 225.11.18  14:50 Uwi±d Starczy  2- 2( 1- 0) FC Ukraina  DS  5.5  Ko 
 325.11.18  15:40 Baltica  7- 2( 2- 0) Portugalia Sport Klub  PM  6.0  relacja relacja filmowa

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 425.11.18  16:30 KFC Rurabomber  3- 6( 1- 3) OKS SŁUŻEW  PM  6.0  relacja relacja filmowa

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 525.11.18  17:20 ZGODA FC  9- 4( 5- 4) Skorpiony  PM  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 625.11.18  21:30 TG Sokół Brwinów  1- 4( 0- 3) FC Całyczasdoprzodu  PR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 6   
 101.12.18  15:40 Pomarańczowi  3- 12( 3- 12) ZGODA FC  DS  6.0  Ko 
 202.12.18  14:00 FC Ukraina  2- 8( 1- 2) TG Sokół Brwinów    5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 302.12.18  15:40 KFC Rurabomber  2- 10( 1- 4) NWM Warszawa    4.5  Ko 
 402.12.18  16:30 FC Całyczasdoprzodu  2- 4( 1- 2) Baltica    5.0  Ko 
 502.12.18  18:10 Portugalia Sport Klub  1- 2( 1- 1) OKS SŁUŻEW  PR  4.0  Ko 
 602.12.18  21:30 Skorpiony  4- 7( 1- 4) Uwi±d Starczy  AR  6.0  Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 7   
 108.12.18  19:00 TG Sokół Brwinów  2- 3( 0- 1) Pomarańczowi    3.5  relacja relacja filmowa 1

relacja filmowa 2

">Ko 
 208.12.18  19:50 OKS SŁUŻEW  2- 1( 1- 0) NWM Warszawa  DS  6.0  Ko 
 309.12.18  14:50 Skorpiony  3- 16( 1- 7) FC Całyczasdoprzodu  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 409.12.18  15:40 ZGODA FC  6- 3( 3- 1) Baltica  DS  5.5  mecz kolpierwsza połowa

druga połowa

wywiad

jedna bramka samobójcza

">Ko 
 509.12.18  16:30 FC Ukraina  5- 3( 1- 1) Portugalia Sport Klub  DS+PR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 609.12.18  21:30 Uwi±d Starczy  4- 2( 3- 1) KFC Rurabomber  AR  5.0  relacja relacja filmowa

">Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 8   
 115.12.18  19:00 Skorpiony  5- 6( 2- 3) OKS SŁUŻEW  DS  6.0  relacja relacja filmowa

jedna bramka samobojcza

">Ko 
 216.12.18  14:50 Pomarańczowi  4- 1( 0- 0) Uwi±d Starczy  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 316.12.18  15:40 NWM Warszawa  2- 7( 1- 3) Baltica  DS  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 416.12.18  16:30 FC Całyczasdoprzodu  2- 1( 0- 1) Portugalia Sport Klub  AR  2.5  relacja relacja filmowa

">Ko 
 516.12.18  17:20 FC Ukraina  9- 6( 3- 3) KFC Rurabomber  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 616.12.18  21:30 TG Sokół Brwinów  3- 8( 0- 4) ZGODA FC  PR  5.5  relacja relacja filmowa

">Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 9   
 105.01.19  15:40 FC Całyczasdoprzodu  8- 4( 4- 1) KFC Rurabomber  DS  6.0  mecz zalKo 
 205.01.19  19:00 NWM Warszawa  3- 2( 1- 2) Skorpiony  AR  6.0  Ko 
 305.01.19  19:50 OKS SŁUŻEW  3- 6( 2- 3) ZGODA FC  AR  5.5  Ko 
 406.01.19  14:50 FC Ukraina  7- 3( 2- 1) FC Całyczasdoprzodu    5.5  Ko 
 506.01.19  16:30 Baltica  1- 4( 0- 1) Pomarańczowi    4.0  Ko 
 606.01.19  17:20 Portugalia Sport Klub  1- 6( 1- 1) Uwi±d Starczy  DS  6.0  Ko 
 706.01.19  21:30 TG Sokół Brwinów  4- 2( 2- 1) KFC Rurabomber  PR  5.5  Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 7    
Wyniki kolejka nr 10   
 112.01.19  14:00 NWM Warszawa  3- 8( 3- 5) ZGODA FC  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 212.01.19  19:50 Pomarańczowi  10- 5( 3- 2) OKS SŁUŻEW  DS  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 313.01.19  14:50 Portugalia Sport Klub  5- 0( 2- 0) TG Sokół Brwinów  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 413.01.19  15:40 Baltica  6- 3( 2- 1) KFC Rurabomber  PM  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 
 513.01.19  19:00 Skorpiony  3- 7( 1- 2) FC Ukraina  AR+PR  6.0  mmecz kopierwsza połowa

druga połowa

">Ko 
 613.01.19  21:30 FC Całyczasdoprzodu  5- 3( 2- 0) Uwi±d Starczy  AR  6.0  relacja relacja filmowa

">Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 11   
 119.01.19  14:10 Pomarańczowi  5- 1( 2- 1) FC Całyczasdoprzodu  AR  5.5  Ko 
 220.01.19  14:50 KFC Rurabomber  2- 9( 0- 3) Portugalia Sport Klub  DS  4.5  Ko 
 320.01.19  15:40 Skorpiony  2- 1( 2- 1) Baltica  DS  6.0  Ko 
 420.01.19  16:30 ZGODA FC  9- 3( 4- 1) FC Ukraina  PM  6.0  relacja Ko 
 520.01.19  19:00 NWM Warszawa  4- 2( 0- 0) Uwi±d Starczy  AR  6.0  Ko 
 620.01.19  21:30 OKS SŁUŻEW  2- 4( 1- 1) TG Sokół Brwinów  AR  5.0  Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4695577