Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  23 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Komentarze  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Komentarze - I Liga - wybierz mecz...
Wybierz kolejkę:
Wyniki kolejka nr 1   
 120.10.07  15:40 Legendarni FF  5- 3( 3- 1) Los Fiesteros     Ko 
 220.10.07  16:30 Dynamo  3- 2( 1- 0) Rozjazd     K(9) 
 320.10.07  17:20 SamBa  12- 1( 3- 0) Vódka Squad     K(7) 
 420.10.07  18:10 Krolewscy  7- 5( 4- 4) SQUAD     Ko 
 521.10.07  17:20 TZM 98  6- 0( 2- 0) CERTUS     Ko 
 621.10.07  18:10 Racjonalny Traktor  5- 3( 2- 3) IP     Ko 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 1    
Wyniki kolejka nr 2   
 127.10.07  15:40 Racjonalny Traktor  1- 10( 1- 5) Rozjazd     Ko 
 227.10.07  16:30 Legendarni FF  4- 3( 1- 0) TZM 98     K(5) 
 327.10.07  17:20 Dynamo  4- 3( 2- 3) Los Fiesteros     K(3) 
 427.10.07  18:10 Krolewscy  3- 6( 1- 0) Vódka Squad     K(11) 
 528.10.07  17:20 CERTUS  8- 7( 1- 7) SQUAD     K(5) 
 628.10.07  18:10 SamBa  3- 5( 0- 2) IP     K(2) 
Wyniki kolejka nr 3   
 103.11.07  15:40 Krolewscy  3- 8( 2- 5) Legendarni FF     K(1) 
 203.11.07  16:30 Racjonalny Traktor  8- 5( 5- 2) Los Fiesteros     K(5) 
 303.11.07  17:20 Vódka Squad  4- 3( 2- 2) SQUAD     K(9) 
 403.11.07  18:10 SamBa  3- 3( 2- 2) Dynamo     K(19) 
 504.11.07  17:20 CERTUS  2- 10( 0- 5) Rozjazd     K(5) 
 604.11.07  18:10 TZM 98  5- 5( 3- 1) IP     Ko 
Wyniki kolejka nr 4   
 110.11.07  15:40 TZM 98  2- 3( 1- 3) Rozjazd     K(3) 
 210.11.07  16:30 Dynamo  3- 0( 1- 0) Vódka Squad     K(9) 
 310.11.07  17:20 Los Fiesteros  3- 6( 0- 2) SQUAD     Ko 
 410.11.07  18:10 SamBa  8- 1( 3- 0) Krolewscy     K(21) 
 511.11.07  17:20 CERTUS  5- 8( 0- 4) Racjonalny Traktor     Ko 
 611.11.07  18:10 Legendarni FF  5- 6( 2- 3) IP     K(12) 
Wyniki kolejka nr 5   
 117.11.07  15:40 TZM 98  1- 2( 1- 1) Los Fiesteros     Ko 
 217.11.07  16:30 Dynamo  3- 4( 0- 3) SQUAD     Ko 
 317.11.07  17:20 SamBa  4- 6( 3- 2) Rozjazd     K(23) 
 418.11.07  17:20 Vódka Squad  1- 7( 0- 3) Legendarni FF     K(9) 
 518.11.07  18:10 CERTUS  3- 10( 2- 2) IP     Ko 
 609.12.07  19:50 Racjonalny Traktor  3- 3( 2- 0) Krolewscy     mecz rozKo 
Wyniki kolejka nr 6   
 124.11.07  15:40 SamBa  9- 3( 5- 2) Legendarni FF     K(12) 
 224.11.07  16:30 Dynamo  4- 1( 2- 0) Racjonalny Traktor     Ko 
 324.11.07  17:20 Rozjazd  5- 3( 2- 2) SQUAD     K(3) 
 424.11.07  18:10 TZM 98  5- 7( 2- 3) Vódka Squad     K(7) 
 525.11.07  17:20 CERTUS  3- 2( 1- 0) Krolewscy     K(3) 
 625.11.07  18:10 IP  5- 2( 1- 1) Los Fiesteros     Ko 
Wyniki kolejka nr 7   
 108.12.07  15:40 Racjonalny Traktor  5- 5( 0- 2) TZM 98     K(1) 
 208.12.07  16:30 SamBa  2- 4( 0- 2) Los Fiesteros     K(51) 
 308.12.07  17:20 Vódka Squad  1- 11( 0- 5) Rozjazd     K(5) 
 408.12.07  18:10 Dynamo  3- 2( 1- 1) Krolewscy     19.01.20K(2) 
 509.12.07  17:20 CERTUS  3- 6( 3- 1) Legendarni FF     K(3) 
 609.12.07  18:10 SQUAD  5- 2( 3- 1) IP     Ko 
Wyniki kolejka nr 8   
 115.12.07  15:40 Rozjazd  4- 0( 1- 0) Legendarni FF     K(38) 
 215.12.07  16:30 SQUAD  7- 2( 4- 0) Racjonalny Traktor     Ko 
 315.12.07  17:20 SamBa  1- 3( 0- 1) TZM 98     K(4) 
 415.12.07  18:10 Krolewscy  2- 3( 0- 0) Los Fiesteros     Ko 
 516.12.07  17:20 CERTUS  2- 5( 0- 3) Dynamo     Ko 
 616.12.07  18:10 IP  8- 4( 3- 2) Vódka Squad     K(1) 
Wyniki kolejka nr 9   
 105.01.08  15:40 Vódka Squad  3- 5( 1- 2) Los Fiesteros     K(6) 
 205.01.08  16:30 Legendarni FF  4- 1( 1- 0) Racjonalny Traktor     K(16) 
 305.01.08  17:20 SQUAD  1- 3( 0- 1) TZM 98     K(6) 
 405.01.08  18:10 Rozjazd  2- 1( 0- 0) Krolewscy     K(6) 
 506.01.08  17:20 SamBa  11- 6( 6- 2) CERTUS     K(7) 
 606.01.08  18:10 Dynamo  4- 1( 2- 1) IP     K(1) 
Wyniki kolejka nr 10   
 112.01.08  15:40 Dynamo  1- 6( 1- 4) Legendarni FF     K(6) 
 212.01.08  16:30 Vódka Squad  3- 3( 1- 2) Racjonalny Traktor     K(4) 
 312.01.08  17:20 SamBa  7- 4( 3- 2) SQUAD     K(4) 
 412.01.08  18:10 TZM 98  3- 1( 2- 0) Krolewscy     K(1) 
 513.01.08  17:20 CERTUS  3- 4( 2- 0) Los Fiesteros     K(2) 
 613.01.08  18:10 Rozjazd  8- 3( 3- 0) IP     K(12) 
Wyniki kolejka nr 11   
 119.01.08  15:40 SamBa  6- 3( 5- 2) Racjonalny Traktor     K(4) 
 219.01.08  16:30 Rozjazd  6- 4( 3- 1) Los Fiesteros     K(4) 
 319.01.08  17:20 Dynamo  3- 2( 2- 1) TZM 98     K(2) 
 419.01.08  18:10 SQUAD  3- 5( 2- 0) Legendarni FF     K(5) 
 520.01.08  17:20 CERTUS  4- 6( 1- 1) Vódka Squad     K(2) 
 620.01.08  18:10 Krolewscy  7- 3( 2- 1) IP     K(14) 
Wyniki kolejka nr 12   
 109.02.07  15:40 Legendarni FF  7- 2( 3- 0) Los Fiesteros     K(4) 
 209.02.08  16:30 Krolewscy  2- 5( 1- 3) SQUAD     Ko 
 309.02.08  17:20 SamBa  12- 3( 4- 1) Vódka Squad     K(4) 
 409.02.08  18:10 Dynamo  5- 4( 1- 2) Rozjazd     K(38) 
 510.02.08  17:20 TZM 98  10- 6( 7- 3) CERTUS     Ko 
 610.02.08  18:10 Racjonalny Traktor  7- 4( 4- 0) IP     K(3) 
Wyniki kolejka nr 13   
 116.02.08  15:40 Racjonalny Traktor  0- 21( 0- 8) Rozjazd     K(36) 
 216.02.08  16:30 Legendarni FF  4- 3( 3- 2) TZM 98     K(6) 
 316.02.08  17:20 Krolewscy  6- 4( 3- 1) Vódka Squad     K(5) 
 416.02.08  18:10 Dynamo  5- 4( 2- 3) Los Fiesteros     Ko 
 517.02.08  17:20 CERTUS  2- 7( 0- 3) SQUAD     Ko 
 617.02.08  18:10 SamBa  4- 4( 2- 2) IP     K(2) 
Wyniki kolejka nr 14   
 123.02.08  15:40 Krolewscy  4- 3( 0- 1) Legendarni FF     K(25) 
 223.02.08  16:30 Racjonalny Traktor  6- 8( 2- 2) Los Fiesteros     K(2) 
 323.02.08  17:20 Vódka Squad  2- 2( 1- 2) SQUAD     K(7) 
 423.02.08  18:10 SamBa  1- 1( 1- 1) Dynamo     K(1) 
 524.02.08  17:20 CERTUS  2- 8( 1- 4) Rozjazd     K(28) 
 624.02.08  18:10 TZM 98  5- 8( 3- 6) IP     K(1) 
Wyniki kolejka nr 15   
 101.03.08  15:40 TZM 98  5- 2( 2- 1) Rozjazd     K(17) 
 201.03.08  16:30 Los Fiesteros  1- 2( 0- 0) SQUAD     Ko 
 301.03.08  17:20 SamBa  0- 2( 0- 1) Krolewscy     K(7) 
 401.03.08  18:10 Dynamo  5- 3( 1- 1) Vódka Squad     mecz rozKo 
 502.03.08  17:20 CERTUS  1- 5( 0- 2) Racjonalny Traktor     Ko 
 602.03.08  18:10 Legendarni FF  6- 5( 3- 1) IP     K(7) 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 1    
Wyniki kolejka nr 16   
 108.03.08  15:40 TZM 98  6- 1( 5- 1) Los Fiesteros     Ko 
 208.03.08  16:30 Racjonalny Traktor  0- 6( 0- 2) Krolewscy     K(16) 
 308.03.08  17:20 SamBa  3- 4( 1- 0) Rozjazd     K(26) 
 408.03.08  18:10 Dynamo  3- 3( 1- 3) SQUAD     K(7) 
 509.03.08  17:20 Vódka Squad  3- 3( 3- 2) Legendarni FF     K(25) 
 609.03.08  18:10 CERTUS  2- 12( 1- 4) IP     K(2) 
Wyniki kolejka nr 17   
 115.03.08  15:40 Rozjazd  8- 3( 3- 1) SQUAD     K(13) 
 215.03.08  16:30 TZM 98  4- 3( 4- 0) Vódka Squad     K(11) 
 315.03.08  17:20 SamBa  3- 3( 2- 1) Legendarni FF     K(18) 
 415.03.08  18:10 Dynamo  7- 2( 2- 1) Racjonalny Traktor     K(5) 
 516.03.08  17:20 CERTUS  0- 3( 0- 0) Krolewscy     WalkowerK(3) 
 616.03.08  18:10 IP  6- 4( 2- 2) Los Fiesteros     K(14) 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 2    
Wyniki kolejka nr 18   
 129.03.08  15:40 Racjonalny Traktor  4- 12( 2- 3) TZM 98     K(4) 
 229.03.08  16:30 SamBa  8- 1( 3- 0) Los Fiesteros     K(6) 
 329.03.08  17:20 Vódka Squad  6- 4( 2- 3) Rozjazd     K(15) 
 429.03.08  18:10 Dynamo  0- 4( 0- 1) Krolewscy     K(18) 
 530.03.08  17:20 CERTUS  4- 14( 0- 7) Legendarni FF     K(1) 
 630.03.08  18:10 SQUAD  5- 5( 1- 2) IP     K(2) 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 19   
 105.04.08  15:40 Rozjazd  5- 3( 1- 1) Legendarni FF     K(65) 
 205.04.08  16:30 SQUAD  4- 5( 1- 2) Racjonalny Traktor     K(12) 
 305.04.08  17:20 SamBa  -  -  TZM 98     mecz przKo 
 405.04.08  18:10 Krolewscy  1- 5( 1- 2) Los Fiesteros     K(10) 
 506.04.08  18:10 IP  6- 3( 4- 2) Vódka Squad     K(3) 
 606.04.08  19:00 CERTUS  3- 8( 1- 7) Dynamo     K(1) 
Wyniki kolejka nr 20   
 112.04.08  15:40 Vódka Squad  3- 4( 1- 1) Los Fiesteros     K(6) 
 212.04.08  16:30 Legendarni FF  5- 4( 3- 2) Racjonalny Traktor     K(21) 
 312.04.08  17:20 SQUAD  2- 4( 1- 1) TZM 98     K(5) 
 412.04.08  18:10 Rozjazd  5- 3( 3- 2) Krolewscy     K(25) 
 513.04.08  17:20 SamBa  8- 5( 5- 2) CERTUS     K(2) 
 613.04.08  18:10 Dynamo  2- 5( 1- 3) IP     K(8) 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 21   
 119.04.08  15:40 Vódka Squad  3- 4( 2- 1) Racjonalny Traktor     K(20) 
 219.04.08  16:30 TZM 98  3- 7( 1- 3) Krolewscy     K(7) 
 319.04.08  17:20 SamBa  6- 3( 2- 3) SQUAD     K(6) 
 419.04.08  18:10 Dynamo  2- 3( 1- 2) Legendarni FF     K(14) 
 520.04.08  17:20 CERTUS  0- 3( 0- 0) Los Fiesteros     walkowerK(3) 
 620.04.08  18:10 Rozjazd  5- 7( 1- 5) IP     K(20) 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 6    
Wyniki kolejka nr 22   
 126.04.08  15:40 SamBa  3- 7( 2- 2) Racjonalny Traktor     K(1) 
 226.04.08  19:00 Dynamo  4- 5( 2- 2) TZM 98     Ko 
 326.04.08  19:50 SQUAD  6- 8( 5- 6) Legendarni FF     K(12) 
 426.04.08  20:40 Rozjazd  7- 1( 4- 1) Los Fiesteros     Ko 
 527.04.08  14:50 SamBa  4- 0( 1- 0) TZM 98     zaległy Ko 
 627.04.08  17:20 CERTUS  3- 0( 0- 0) Vódka Squad     Ko 
 727.04.08  18:10 Krolewscy  3- 4( 0- 0) IP     K(4) 

UWAGA! Liczba relacji w tabeli wyniki: 7    

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4472130