Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  24 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Komentarze  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Komentarze - I Liga - wybierz mecz...
Wybierz kolejkę:
Wyniki kolejka nr 1   
 121.10.06  15:40 Gencjana  2- 7( 0- 4) SQUAD     Ko 
 221.10.06  16:30 Legendarni FF  10- 0( 5- 0) Dynamo     Ko 
 321.10.06  17:20 Rozjazd  9- 0( 3- 0) SamBa     Ko 
 422.10.06  17:20 e-Pro  2- 6( 2- 3) IP     Ko 
 528.10.06  18:10 Krolewscy  5- 10( 4- 5) Racjonalny Traktor     Ko 
 629.10.06  19:00 TZM'98  7- 2( 4- 1) CERTUS     Ko 
Wyniki kolejka nr 2   
 122.10.06  18:05 TZM'98  5- 1( 1- 0) Racjonalny Traktor     Ko 
 228.10.06  15:40 e-Pro  2- 10( 2- 5) Gencjana     Ko 
 328.10.06  16:30 SQUAD  11- 4( 5- 2) Krolewscy     Ko 
 428.10.06  17:20 SamBa  6- 7( 2- 2) Dynamo     Ko 
 529.10.06  17:20 CERTUS  4- 5( 3- 2) Legendarni FF     Ko 
 629.10.06  18:10 IP  2- 5( 0- 1) Rozjazd     Ko 
Wyniki kolejka nr 3   
 104.11.06  15:40 Gencjana  4- 5( 3- 4) Dynamo     Ko 
 204.11.06  16:30 SQUAD  3- 2( 2- 1) e-Pro     Ko 
 304.11.06  17:20 Legendarni FF  8- 1( 4- 0) Racjonalny Traktor     Ko 
 404.11.06  18:10 Rozjazd  9- 4( 6- 0) Krolewscy     Ko 
 505.11.06  17:20 TZM'98  3- 8( 3- 5) SamBa     Ko 
 605.11.06  18:10 IP  8- 5( 5- 2) CERTUS     Ko 
Wyniki kolejka nr 4   
 118.11.06  15:40 SamBa  11- 3( 4- 0) e-Pro     Ko 
 218.11.06  16:30 Dynamo  3- 1( 0- 1) TZM'98     Ko 
 318.11.06  17:20 Legendarni FF  1- 2( 0- 0) Rozjazd     Ko 
 418.11.06  18:10 Krolewscy  3- 4( 2- 4) Gencjana     Ko 
 519.11.06  17:20 Racjonalny Traktor  3- 6( 2- 4) CERTUS     Ko 
 619.11.06  18:10 SQUAD  4- 2( 1- 1) IP     Ko 
Wyniki kolejka nr 5   
 102.12.06  15:40 e-Pro  2- 4( 0- 1) Dynamo     rozegranKo 
 202.12.06  16:30 Gencjana  2- 9( 1- 2) Legendarni FF     rozegranKo 
 302.12.06  17:20 Rozjazd  5- 4( 3- 2) Racjonalny Traktor     rozegranKo 
 402.12.06  18:10 TZM'98  1- 5( 1- 4) Krolewscy     rozegranKo 
 503.12.06  17:20 IP  4- 4( 4- 3) SamBa     rozegranKo 
 603.12.06  18:05 CERTUS  2- 3( 1- 1) SQUAD     rozegranK(2) 
Wyniki kolejka nr 6   
 109.12.06  15:40 Legendarni FF  6- 6( 2- 2) TZM'98     Ko 
 209.12.06  16:30 Racjonalny Traktor  1- 2( 0- 1) SQUAD     Ko 
 309.12.06  17:20 Rozjazd  8- 1( 3- 0) Gencjana     Ko 
 409.12.06  18:10 Krolewscy  8- 3( 6- 2) e-Pro     Ko 
 510.12.06  17:20 Dynamo  6- 2( 3- 0) IP     rozegranKo 
 610.12.06  18:10 SamBa  7- 2( 5- 0) CERTUS     Ko 
Wyniki kolejka nr 7   
 116.12.06  15:40 Gencjana  3- 4( 3- 2) Racjonalny Traktor     Ko 
 216.12.06  16:30 SQUAD  3- 4( 2- 1) SamBa     Ko 
 316.12.06  17:20 TZM'98  1- 3( 1- 0) Rozjazd     Ko 
 416.12.06  18:10 e-Pro  4- 6( 3- 0) Legendarni FF     Ko 
 517.12.06  17:20 IP  3- 7( 2- 4) Krolewscy     Ko 
 617.12.06  18:10 CERTUS  0- 0( 0- 0) Dynamo     Ko 
Wyniki kolejka nr 8   
 106.01.07  15:40 Racjonalny Traktor  3- 12( 1- 5) SamBa     Ko 
 206.01.07  16:30 Dynamo  2- 5( 0- 3) SQUAD     Ko 
 306.01.07  17:20 Rozjazd  8- 0( 5- 0) e-Pro     Ko 
 406.01.07  18:10 Gencjana  2- 7( 0- 4) TZM'98     Ko 
 507.01.07  17:20 Krolewscy  5- 2( 1- 1) CERTUS     Ko 
 607.01.07  18:10 Legendarni FF  5- 0( 2- 0) IP     Ko 
Wyniki kolejka nr 9   
 113.01.07  15:40 SamBa  11- 5( 4- 2) Gencjana     Ko 
 213.01.07  16:30 SQUAD  10- 5( 5- 1) TZM'98     Ko 
 313.01.07  17:20 Dynamo  2- 5( 1- 1) Rozjazd     rozegranKo 
 413.01.07  18:10 Krolewscy  2- 1( 0- 0) Legendarni FF     Ko 
 514.01.07  17:20 CERTUS  8- 6( 3- 3) e-Pro     Ko 
 614.01.07  18:10 Racjonalny Traktor  7- 3( 2- 2) IP     Ko 
Wyniki kolejka nr 10   
 120.01.07  15:40 Racjonalny Traktor  3- 4( 1- 4) Dynamo     rozegranK(2) 
 220.01.07  16:30 TZM'98  5- 5( 3- 2) e-Pro     rozegranKo 
 320.01.07  17:20 Legendarni FF  6- 3( 4- 1) SQUAD     rozegranK(2) 
 420.01.07  18:10 Krolewscy  5- 6( 1- 2) SamBa     rozegranKo 
 521.01.07  17:20 Gencjana  5- 11( 3- 4) IP     Ko 
 621.01.07  18:10 Rozjazd  6- 6( 2- 3) CERTUS     Ko 
Wyniki kolejka nr 11   
 127.01.07  15:40 e-Pro  1- 4( 0- 2) Racjonalny Traktor     K(21) 
 227.01.07  16:30 SamBa  7- 5( 3- 2) Legendarni FF     K(5) 
 327.01.07  17:20 SQUAD  2- 5( 2- 1) Rozjazd     Ko 
 427.01.07  18:10 Dynamo  4- 1( 0- 1) Krolewscy     Ko 
 528.01.07  17:20 CERTUS  6- 1( 2- 0) Gencjana     Ko 
 628.01.07  18:10 IP  7- 3( 2- 2) TZM'98     Ko 
Wyniki kolejka nr 12   
 117.02.07  15:40 SQUAD  3- 0( 0- 0) Gencjana     walkowerKo 
 217.02.07  16:30 Dynamo  5- 4( 0- 2) Legendarni FF     rozegranKo 
 317.02.07  17:20 SamBa  9- 3( 3- 0) Rozjazd     rozegranK(3) 
 417.02.07  18:10 Racjonalny Traktor  5- 8( 2- 3) Krolewscy     rozegranKo 
 518.02.07  17:20 IP  5- 2( 1- 1) e-Pro     Ko 
 618.02.07  18:10 CERTUS  2- 3( 2- 0) TZM'98     Ko 
Wyniki kolejka nr 13   
 124.02.07  15:40 TZM'98  9- 1( 1- 1) Racjonalny Traktor     Ko 
 224.02.07  16:30 Gencjana  2- 10( 1- 1) e-Pro     Ko 
 324.02.07  17:20 Krolewscy  3- 8( 0- 4) SQUAD     Ko 
 424.02.07  18:10 Dynamo  3- 2( 1- 1) SamBa     K(2) 
 525.02.07  17:20 Legendarni FF  2- 5( 1- 2) CERTUS     Ko 
 625.02.07  18:10 Rozjazd  6- 5( 3- 2) IP     Ko 
Wyniki kolejka nr 14   
 103.03.07  15:40 Dynamo  4- 2( 3- 2) Gencjana     Ko 
 203.03.07  16:30 e-Pro  4- 5( 2- 2) SQUAD     Ko 
 303.03.07  17:20 Racjonalny Traktor  1- 12( 1- 5) Legendarni FF     Ko 
 403.03.07  18:10 Krolewscy  3- 3( 1- 1) Rozjazd     Ko 
 504.03.07  17:20 SamBa  6- 4( 2- 2) TZM'98     Ko 
 604.03.07  18:10 CERTUS  4- 5( 3- 2) IP     Ko 
Wyniki kolejka nr 15   
 110.02.07  17:20 CERTUS  4- 2( 3- 2) Racjonalny Traktor     awansem Ko 
 210.02.07  18:10 IP  3- 11( 1- 4) SQUAD     rozegranKo 
 310.03.07  15:40 e-Pro  3- 6( 0- 3) SamBa     Ko 
 410.03.07  16:30 TZM'98  0- 8( 0- 1) Dynamo     Ko 
 510.03.07  17:20 Rozjazd  4- 2( 1- 0) Legendarni FF     Ko 
 610.03.07  18:10 Gencjana  2- 11( 0- 7) Krolewscy     Ko 
Wyniki kolejka nr 16   
 117.03.07  15:40 Dynamo  2- 3( 0- 0) e-Pro     Ko 
 217.03.07  16:30 Legendarni FF  4- 3( 2- 1) Gencjana     Ko 
 317.03.07  17:20 Racjonalny Traktor  2- 9( 2- 1) Rozjazd     Ko 
 417.03.07  18:10 Krolewscy  3- 5( 2- 2) TZM'98     Ko 
 518.03.07  17:20 SamBa  6- 4( 3- 1) IP     K(2) 
 618.03.07  18:10 SQUAD  3- 5( 2- 2) CERTUS     Ko 
Wyniki kolejka nr 17   
 124.03.07  15:40 TZM'98  9- 5( 5- 2) Legendarni FF     Ko 
 224.03.07  16:30 SQUAD  8- 1( 0- 0) Racjonalny Traktor     rozegranKo 
 324.03.07  17:20 Gencjana  2- 10( 2- 4) Rozjazd     Ko 
 424.03.07  18:10 e-Pro  4- 7( 3- 4) Krolewscy     Ko 
 525.03.07  17:20 IP  4- 3( 0- 0) Dynamo     Ko 
 625.03.07  18:10 CERTUS  8- 5( 4- 3) SamBa     Ko 
Wyniki kolejka nr 18   
 111.02.07  17:20 Krolewscy  4- 5( 2- 3) IP     awansem Ko 
 211.02.07  18:10 Dynamo  2- 7( 0- 3) CERTUS     awansem Ko 
 331.03.07  15:40 Racjonalny Traktor  7- 4( 3- 2) Gencjana     Ko 
 431.03.07  16:30 SamBa  0- 3( 0- 0) SQUAD     walkowerKo 
 531.03.07  17:20 Rozjazd  4- 0( 2- 0) TZM'98     Ko 
 631.03.07  18:10 Legendarni FF  9- 3( 3- 1) e-Pro     Ko 
Wyniki kolejka nr 19   
 114.04.07  16:30 SQUAD  5- 4( 2- 1) Dynamo     Ko 
 214.04.07  17:20 e-Pro  2- 5( 1- 4) Rozjazd     Ko 
 314.04.07  18:10 TZM'98  19- 2( 8- 0) Gencjana     K(2) 
 414.04.07  19:00 SamBa  8- 0( 4- 0) Racjonalny Traktor     Ko 
 515.04.07  17:20 CERTUS  11- 4( 9- 1) Krolewscy     rozrgranKo 
 615.04.07  18:10 IP  6- 3( 3- 1) Legendarni FF     rozegranKo 
Wyniki kolejka nr 20   
 121.04.07  15:40 Gencjana  0- 10( 0- 5) SamBa     Ko 
 221.04.07  16:30 TZM'98  2- 4( 0- 0) SQUAD     Ko 
 321.04.07  17:20 Rozjazd  1- 2( 1- 1) Dynamo     Ko 
 421.04.07  18:10 Legendarni FF  11- 2( 1- 1) Krolewscy     Ko 
 522.04.07  17:20 e-Pro  2- 4( 1- 2) CERTUS     awansem Ko 
 622.04.07  18:10 IP  15- 4( 10- 2) Racjonalny Traktor     K(2) 
Wyniki kolejka nr 21   
 128.04.07  15:40 Dynamo  9- 4( 4- 1) Racjonalny Traktor     Ko 
 228.04.07  16:30 e-Pro  6- 5( 3- 2) TZM'98     Ko 
 328.04.07  17:20 SQUAD  3- 1( 0- 0) Legendarni FF     awansem K(3) 
 428.04.07  18:10 SamBa  3- 0( 0- 0) Krolewscy     walkowerKo 
 529.04.07  17:20 IP  3- 0( 0- 0) Gencjana     walokoweKo 
 629.04.07  18:10 CERTUS  5- 5( 2- 3) Rozjazd     Ko 
Wyniki kolejka nr 22   
 105.05.07  15:40 Racjonalny Traktor  5- 5( 0- 0) e-Pro     awansem Ko 
 212.05.07  16:30 Gencjana  0- 3( 0- 0) CERTUS     walkowerKo 
 312.05.07  17:20 Legendarni FF  1- 2( 0- 0) SamBa     Ko 
 412.05.07  18:10 Krolewscy  3- 0( 0- 0) Dynamo     walkowerKo 
 512.05.07  19:00 TZM'98  8- 9( 3- 4) IP     Ko 
 612.05.07  19:50 Rozjazd  4- 2( 2- 0) SQUAD     Ko 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wej¶ć: 4429948