Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Niedziela  25 07 2021    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I Liga Awans A, I Liga Awans B, I Liga Spadek B, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga Awans, I Liga Spadek, II liga, Summer League A, I liga grupa B, I liga grupa A, Summer League B, Summer League 1, Summer League 2  
Strona główna - I Liga Spadek A - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I Liga Spadek A
Wybierz zespół:
      Alea Iacta Est
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (po)  
 2  30  Dąbrowski Jakub ()  
 3  2  Długopolski Michał (ob)  
 4  11  Kaśków Mateusz (po)  
 5  19  Kawka Konrad (po)  
 6  8  Kowalczyk Paweł (po)  
 7  3  Krukowski Rafał (po)  
 8  7  Kurzeja Krzysztof (po)  
 9  22  Lazarewicz Paweł (po)  
 10  6  Maleńczak Piotr (na)  
 11  31  Osica Bartek (po)  
 12  10  Skłodowski Michał (po)  
 13  5  Słomiński Jakub (po)  
 14  12  Szlezingier Jakub ()  
 15  1  Szymański Paweł (br)  
 16  9  Zaręba Grzegorz (po)  
      BRAK DANYCH
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  92  Jackowski Patryk (br)  
 2  7  Jadczak Maciej (ob)  
 3  9  Jaroszewski Mariusz (na)  
 4  21  Karczmarzyk Paweł (po)  
 5  80  Kontek Krystian (br)  
 6  22  Kuśnichowski Marcin (po)  
 7  19  Nikiel Szymon (ob)  
 8  6  Piotrak Krzysztof ()  
 9  20  Skowroński Karol (ob)  
 10  18  Solarski Marek (na)  
 11  10  Wojciechowski Michał (ob)  
 12  13  Wojtas Dominik (po)  
 13  4  Wojtas Karol (po)  
 14  14  Wolski Marcin (na)  
 15  1  Ziętek Wojtek (br)  
      EPRO
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Chmielewski Wojtek (ob)  
 2  8  Czempiński Andrzej (po)  
 3  10  Dębski Artur (po)  
 4  2  Floryan Przemek (na)  
 5  4  Goryński Krzysiek (po)  
 6  11  Hellich Krzysztof (po)  
 7  5  Kamiński Piotrek (ob)  
 8  1  Kuszewski Damian (br)  
 9  21  Malec Grzesiek (na)  
 10  15  Rutkowski Rafał (na)  
 11  3  Siwiński Piotrek (ob)  
 12  12  Stefaniak Kuba (ob)  
 13  13  Szutkowski Jarek (ob)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  29   Nazar (na)  
 2  31   Sasza (na)  
 3  12  Alecu Silviu ()  
 4  7  Erdenebayer Tamir (po)  
 5  19  Frankowski Adrian (br)  
 6  25  Haliniak Witold (po)  
 7  5  Khujanazarov Alisher (po)  
 8  2  Kiepuszewski Piotr (po)  
 9  22  Kowalczyk Bartosz (po)  
 10  1  Latka Vitalii (br)  
 11  8  Nowak Radek (po)  
 12  23  Ostapczuk Dima (po)  
 13  9  Ościk Rafał (po)  
 14  10  Pajkowski Bojan (po)  
 15  3  Strojwans Michał (po)  
 16  11  Trzaskowski Łukasz (po)  
 17  21  Zambrowskii Hubert (po)  
 18  6  Zawadzki Łukasz (po)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Balcerkiewicz Paweł (po)  
 2  5  Chmielewski Łukasz (ob)  
 3  10  Domagalski Filip (na)  
 4  7  Domagalski Maciej (ob)  
 5  84  Jankowski Karol (na)  
 6  4  Kowalski Maciej (po)  
 7  1  Lebiediuk Adam (br)  
 8  21  Stankiewicz Albert (na)  
 9  33  Strecker Michał (br)  
 10  12  Subocz Mikołaj (br)  
 11  6  Woźniak Szymon (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 7000431