Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Niedziela  28 02 2021    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I Liga Awans B, I Liga Spadek A, I Liga Spadek B, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga Awans, I Liga Spadek, II liga, Summer League A, I liga grupa B, I liga grupa A, Summer League B, Summer League 1, Summer League 2  
Strona główna - I Liga Awans A - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I Liga Awans A
Wybierz zespół:
      Kuternogi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Chojnacki Mariusz (ob)  
 2  19  Dadas Karol (po)  
 3  17  Dąbrowski Andrzej (po)  
 4  5  Grzeszczak Tomasz (ob)  
 5  99  Koniarski Jerzy (br)  
 6  1  Pałys Marek (br)  
 7  7  Rutkowski Krzysztof (ob)  
 8  22  Rybiński Antek (po)  
 9  2  Sarnowski Zbylu (br)  
 10  9  Szerszeń Michał (ob)  
 11  15  Wąsowski Patryk (na)  
 12  69  Wójcicki Filip (po)  
 13  12  Zreda Daniel (br)  
      Nieobliczalni
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Ber Szymon (na)  
 2  1  Fiodorow Artur (br)  
 3  6  Gołębiewski Kamil (ob)  
 4  13  Kozłowski Krzysztof (ob)  
 5  3  Kudelski Adam (na)  
 6  21  Lisek Hubert (na)  
 7  22  Ługowski Michał (po)  
 8  11  Prusik Marcin (ob)  
 9  10  Szczepanik Piotr (po)  
 10  9  Świeca Adam (na)  
 11  4  Zinkiewicz Marcin (ob)  
      PSK
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  21   Pedro (ob)  
 2  37  Adnane Anas (na)  
 3  3  Amorim Jaime (ob)  
 4  19  Azevedo Luis (ob)  
 5  18  Barreira Mario (na)  
 6  7  Coelho Francisco (ob)  
 7  22  Cruz Decio (ob)  
 8  4  Fontes Filipe (ob)  
 9  10  Golaço Gonçalo (na)  
 10  6  Gonçalves Tiago (po)  
 11  13  Martins Bruno (po)  
 12  17  Oliveira Luis (na)  
 13  2  Pinto Ricardo (ob)  
 14  5  Reis Filipe (br)  
 15  69  Santos Alvaro (ob)  
 16  20  Silva Ruben (po)  
 17  9  Silva Tiago (po)  
 18  12  Sousa Fernando (po)  
 19  77  Sousa Igor (po)  
 20  8  Soutelo Joao (po)  
      SGS
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Borucki-Tumkiewicz Krzysztof (po)  
 2  3  Czerwonka Krzysztof (po)  
 3  12  Dąbrowski Daniel (po)  
 4  9  Grywiński Krzysztof (po)  
 5  7  Jakubik Damian (po)  
 6  5  Mosór Radosław (po)  
 7  8  Mosór Sławomir (po)  
 8  16  Ryder Paweł (po)  
 9  1  Urbański Michał (br)  
 10  10  Westfal Jakub (po)  
      Uwiąd Starczy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Baran Jacek (ob)  
 2  14  Baran Radosław (ob)  
 3  16  Bluszcz Łukasz (ob)  
 4  3  Dach Jakub (na)  
 5  2  Kulmiński Robert (na)  
 6  4  Kurasiński Artur (na)  
 7  5  Malinowski Artur (na)  
 8  22  Mierzejewski Adrian (na)  
 9  1  Szulim Mateusz (br)  
 10  15  Wojciechowski Marcin (na)  
 11  7  Zapruszewski Jarosław (ob)  
 12  10  Zawadowski Jan (0b)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 6719471