Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  26 10 2021    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I Liga Awans A, I Liga Awans B, I Liga Spadek A, I Liga Spadek B, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga Awans, I Liga Spadek, II liga, Summer League A, I liga grupa A, Summer League B, Summer League 1, Summer League 2  
Strona główna - I liga grupa B - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I liga grupa B
Wybierz zespół:
      BRAK DANYCH
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  92  Jackowski Patryk (br)  
 2  7  Jadczak Maciej (ob)  
 3  9  Jaroszewski Mariusz (na)  
 4  80  Kontek Krystian (br)  
 5  19  Nikiel Szymon (ob)  
 6  6  Piotrak Krzysztof ()  
 7  20  Skowroński Karol (ob)  
 8  18  Solarski Marek (na)  
 9  10  Wojciechowski Michał (ob)  
 10  13  Wojtas Dominik (po)  
 11  4  Wojtas Karol (po)  
 12  14  Wolski Marcin (na)  
 13  1  Ziętek Wojtek (br)  
      Dzierżążnia
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Biniek Piotr (na)  
 2  12  Czajkowski Michał (na)  
 3  13  Danelczyk Mariusz (ob)  
 4  1  Koniarski Jerzy (br)  
 5  9  Lipkowski Piotr (ob)  
 6  2  Łabecki Wojciech (ob)  
 7  8  Malicki Paweł (na)  
 8  7  Skarzyński Paweł (na)  
 9  11  Stachura Chrystian (po)  
 10  5  Szewczyk Mateusz (po)  
      Football Champions
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Arasimowicz Artur (ob)  
 2  14  Biskup Aleksander (po)  
 3  1  Guziak Artur (br)  
 4  3  Jórzak Marcin (ob)  
 5  10  Kita Łukasz (na)  
 6  9  Kozieł Krystion (ob)  
 7  6  Nowak Łukasz (po)  
 8  8  Perez Juan (po)  
 9  13  Pobozy Jan (po)  
 10  4  Pyziak Grzesiek (po)  
 11  19  Sobieszczuk Sebastian (na)  
 12  93  Tywonek Patryk (po)  
 13  37  Zabijak Mateusz (ob)  
      Kartofliska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Czerwonka Krzysztof (po)  
 2  8  Drygalski Adam (ob)  
 3  12  Dziubicki Daniel (br)  
 4  69  Ferszter Konrad (ob)  
 5  99  Grudziński Marcin (po)  
 6  6  Januszewski Mateusz (ob)  
 7  21  Majewski Jakub (po)  
 8  7  Mogielnicki Paweł (po)  
 9  1  Muszyński Paweł (br)  
 10  88  Panyszak Dawid (br)  
 11  42  Rzeźnikiewicz Radosław (na)  
 12  4  Śledziecki Łukasz (po)  
 13  46  Urbański Bartłomiej (ob)  
      PSK
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  21   Pedro (ob)  
 2  37  Adnane Anas (na)  
 3  3  Amorim Jaime (ob)  
 4  19  Azevedo Luis (ob)  
 5  18  Barreira Mario (na)  
 6  7  Coelho Francisco (ob)  
 7  22  Cruz Decio (ob)  
 8  4  Fontes Filipe (ob)  
 9  10  Golaço Gonçalo (na)  
 10  6  Gonçalves Tiago (po)  
 11  13  Martins Bruno (po)  
 12  17  Oliveira Luis (na)  
 13  2  Pinto Ricardo (ob)  
 14  5  Reis Filipe (br)  
 15  69  Santos Alvaro (ob)  
 16  20  Silva Ruben (po)  
 17  9  Silva Tiago (po)  
 18  12  Sousa Fernando (po)  
 19  77  Sousa Igor (po)  
 20  8  Soutelo Joao (po)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Balcerkiewicz Paweł (po)  
 2  5  Chmielewski Łukasz (ob)  
 3  10  Domagalski Filip (na)  
 4  7  Domagalski Maciej (ob)  
 5  84  Jankowski Karol (na)  
 6  4  Kowalski Maciej (po)  
 7  1  Lebiediuk Adam (br)  
 8  21  Stankiewicz Albert (na)  
 9  33  Strecker Michał (br)  
 10  12  Subocz Mikołaj (br)  
 11  6  Woźniak Szymon (po)  
      Spartak Tartak
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Chmielewski Marcin (po)  
 2  6  Dorosz Krzysztof (ob)  
 3  23  Guzy Wojciech (na)  
 4  2  Hlazkov Vladyslav (ob)  
 5  11  Paklepa Ariel (na)  
 6  77  Pieszczyk Łukasz (na)  
 7  15  Pilitowski Romuald (ob)  
 8  8  Roguski Stanley (na)  
 9  3  Syvukha Viktor (ob)  
 10  4  Ufimtsev Vova (ob)  
 11  7  Wojewódzki Kacper (po)  
 12  1  Zalewski Dawid (br)  
      T.G. Sokół
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Baran Paweł (na)  
 2  9  Dębek Rafał (na)  
 3  23  Fabisiak Patryk (na)  
 4  21  Firlej Marcin (na)  
 5  11  Kaszuba Kacper (na)  
 6  1  Krupowicz Adrian (br)  
 7  8  Książek Kamil (ob)  
 8  6  Łępa Domink (ob)  
 9  4  Maciejewski Dominik (ob)  
 10  5  Obsowski Jakub (ob)  
 11  7  Prażmo Sebastian (br)  
 12  10  Włodarski Krzysztof (na)  
      Uwiąd Starczy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Baran Jacek (ob)  
 2  14  Baran Radosław (ob)  
 3  16  Bluszcz Łukasz (ob)  
 4  3  Dach Jakub (na)  
 5  2  Kulmiński Robert (na)  
 6  4  Kurasiński Artur (na)  
 7  5  Malinowski Artur (na)  
 8  1  Szulim Mateusz (br)  
 9  15  Wojciechowski Marcin (na)  
 10  7  Zapruszewski Jarosław (ob)  
 11  10  Zawadowski Jan (0b)  
      Wybrzeże Klatki Schodowej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Adamiec Artur (na)  
 2  6  Borowski Piotr (po)  
 3  55  Dygas Hubert (ob)  
 4  23  Galimski Karol (ob)  
 5  7  Gawęcki Łukasz (po)  
 6  25  Kołodziejczuk Wojtek (ob)  
 7  10  Kuśmider Artur (po)  
 8  5  Lipski Mateusz (ob)  
 9  21  Łobasiuk Mariusz (na)  
 10  26  Mańkowski Jarek (br)  
 11  15  Marecki Piotrek (ob)  
 12  99  Michalak Kuba (po)  
 13  81  Miękus Maciek (po)  
 14  2  Mińkowski Igor (po)  
 15  8  Pluta Dawid (na)  
 16  88  Sikorski Piotrek (br)  
 17  9  Suska Daniel (na)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 7167235