Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  26 11 2020    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I Liga Awans A, I Liga Awans B, I Liga Spadek A, I Liga Spadek B, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga Awans, I Liga Spadek, II liga, Summer League A, I liga grupa B, I liga grupa A, Summer League B, Summer League 1 Summer League 2,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League 2
Wybierz zespół:
      Brak danych
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  92  Jackowski Patryk (br)  
 2  5  Jadczak Maciej (ob)  
 3  9  Jaroszewski Mariusz (na)  
 4  21  Kaczmarzyk Paweł (po)  
 5  91  Mazurek Patryk (po)  
 6  20  Skowroński Karol (ob)  
 7  18  Solarski Marek (na)  
 8  10  Wojciechowski Michał (na)  
 9  13  Wojtas Dominik (ob)  
 10  4  Wojtas Karol (ob)  
 11  14  Wolski Marcin (po)  
 12  11  Zgrzywa Rafał (na)  
 13  1  Ziętek Wojciech (br)  
      FC Bez Atu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Adamczyk Artur (ob)  
 2  12  Gwardyjski Andrzej (br)  
 3  13  Hajbowicz Rafał (po)  
 4  8  Mańkowski Kamil (ob)  
 5  99  Marchewka Krzysiek (ob)  
 6  24  Matwiejuk Grzegorz (po)  
 7  7  Pajkowski Bojan (po)  
 8  22  Parzydeł Maciek (na)  
 9  21  Parzydeł Michał (po)  
 10  33  Paszkowski Kuba (na)  
 11  23  Popadiak Maciek (ob)  
 12  26  Syski Mariusz (na)  
 13  3  Szczotka Artur (br)  
 14  2  Szczykno Rafał (po)  
 15  9  Taras Anton (po)  
 16  10  Walczuk Andrzej (na)  
 17  1  Wiśniewski Kamil (br)  
 18  30  Zambrowski Hubert (po)  
      FC SPONTAN
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Augustyniak Grzegorz (br)  
 2  13  Furtek Krzysztof (ob)  
 3  5  Kądziela Krystian (po)  
 4  8  Nieradka Andrzej (po)  
 5  66  Nowakowski Andrzej (po)  
 6  7  Osica Bartosz (ob)  
 7  11  Ptaszek Adrian (po)  
 8  9  Sienicki Krzysiek (na)  
 9  10  Sobczak Kuba (ob)  
 10  69  Stankowski Łukasz (po)  
 11  21  Terlecki Andrzej (po)  
 12  99  Urbański Michał (br)  
 13  3  Wilczewski Wacław (po)  
 14  6  Włoch Max (po)  
 15  95  Zalewski Damian (po)  
      KFC Rurabomber
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Cieślik Piotr (na)  
 2  0  Demidziuk Rafał (ob)  
 3  0  Jaskowski Marcin (po)  
 4  0  Karpiński Adrian (po)  
 5  0  Kucharski Piotr (ob)  
 6  0  Kurek Paweł (na)  
 7  1  Navas Dawid Aponte (br)  
 8  0  Padała Michał (po)  
 9  0  Rudziński Wojciech (ob)  
 10  0  Stefański Jakub (br)  
 11  0  Waś Bartek (ob)  
 12  0  Żelewski Maciek (po)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Balcerkiewicz Paweł (po)  
 2  10  Bangis Łukasz (na)  
 3  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 4  9  Domagalski Filip (na)  
 5  7  Domagalski Maciej (ob)  
 6  4  Gerwel Arkadiusz (po)  
 7  84  Jankowski Karol (po)  
 8  8  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 9  5  Kaśnikowski Bartosz (ob)  
 10  21  Kępka-Mariański Wojtek (po)  
 11  11  Kowalski Maciej (po)  
 12  12  Lebiediuk Adam (br)  
 13  1  Popiołek Grzegorz (br)  
 14  22  Stankiewicz Albert (po)  
 15  23  Subocz Mikołaj (br)  
 16  6  Woźniak Szymon (po)  
 17  44  Zych Przemysław (po)  
      SQUAD
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Bartol Błażej (na)  
 2  11  Błaszczyk Łukasz (na)  
 3  1  Czerwiński Łukasz (br)  
 4  5  Długosz Paweł (ob)  
 5  9  Fheelbum Adnan (na)  
 6  4  Krawczyk Tomasz ()  
 7  7  Kumór Paweł (ob)  
 8  16  Pawlak Jakub (na)  
 9  10  Śledziak Cezary (ob)  
 10  21  Urbaniak Michał (na)  
 11  3  Wielgołaski Adam (na)  
 12  6  Wójcicki Rafał (ob)  
 13  12  Ziarek Grzegorz (na)  
      VS United
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (ob)  
 2  29  Białek Damian (br)  
 3  3  Czajka Łukasz (na)  
 4  99  Dziubicki Daniel (br)  
 5  6  Giwer Artur (na)  
 6  21  Hawryluk Taras (na)  
 7  10  Hereśniak Piotr (ob)  
 8  69  Łukasik Bartek (br)  
 9  12  Macesowicz Michał (ob)  
 10  1  Makowski Marcin (ob)  
 11  5  Orzechowski Michał (po)  
 12  13  Sasal Łukasz (po)  
 13  11  Szarpak Mateusz (na)  
 14  7  Szymańczuk Szymon (na)  
 15  8  Urbańczyk Sebastian (po)  
 16  2  Vertun Andrzej (po)  
      Wybrzeże Klatki Schodowej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Adamiec Artur (po)  
 2  6  Borowski Piotr (po)  
 3  55  Dygas Hubert (ob)  
 4  23  Galimski Karol (ob)  
 5  7  Gawęcki Łukasz (po)  
 6  25  Kołodziejczuk Wojtek (ob)  
 7  5  Lipski Mateusz (ob)  
 8  21  Łobasiuk Mariusz (na)  
 9  15  Marecki Piotrek (ob)  
 10  81  Miękus Maciek (po)  
 11  8  Pluta Dawid (po)  
 12  1  Sikorski Piotrek (br)  
 13  9  Suska Daniel (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 6540963