Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Niedziela  15 12 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I liga grupa A, I liga grupa B II liga,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Liga Biznesu
Wybierz zespół:
      DELTA CONTACT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Bąk Andrzej ()  
 2  1  Bodnar Mikołaj (br)  
 3  0  Celiński Cezary ()  
 4  0  Czajkowski Krzysztof ()  
 5  0  Dziełak Kuba ()  
 6  0  Gołebiowski Paweł ()  
 7  0  Graczyk Marcin ()  
 8  0  Hankiewicz Robert ()  
 9  0  Jackowski Norbert ()  
 10  0  Jadkowski Mikołaj ()  
 11  0  Jankiewicz Dawid ()  
 12  0  Kaja Marcin ()  
 13  0  Lewicki Krzysztof ()  
 14  12  Malczewski Krzysztof ()  
 15  0  Maliński Radosław ()  
 16  0  Mazurkiewicz Maciej ()  
 17  0  Prażuch Rafał ()  
 18  14  Tolak Andrzej ()  
 19  0  Wysocki Paweł ()  
      Emoqa Squad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  18  Binkowski Łukasz ()  
 2  17  Cegłowski Mateusz ()  
 3  7  Gos Piotr ()  
 4  77  Gos Piotr junior ()  
 5  44  Kamiński Karol ()  
 6  8  Korzeniowski Konrad ()  
 7  11  Mamla Kamil ()  
 8  50  Omelanczuk Marek ()  
 9  13  Pszczoła Marcin ()  
 10  28  Śledziak Czarek ()  
 11  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 12  10  Zaremba Jarek ()  
      Eurosport-Discovery
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Białek Damian (br)  
 2  8  Błażewicz Michał ()  
 3  21  Bonecki Maciej ()  
 4  11  Ciołecki Łukasz ()  
 5  12  Dziubicki Daniel (br)  
 6  33  Furjan Marek ()  
 7  9  Janowicz Kamil ()  
 8  27  Jedynak Tomasz ()  
 9  34  Kalina Mateusz ()  
 10  17  Kołomański Michał ()  
 11  31  Koziarski Piotr (br)  
 12  10  Kwiatkowski Piotr ()  
 13  1  Lisiecki Mateusz (br)  
 14  7  Luciński Michał ()  
 15  19  Podobas Michał ()  
 16  20  Przybyłowicz Łukasz ()  
 17  13  Rainka Bartosz ()  
 18  44  Rajca Dominik ()  
 19  23  Skiba Michał ()  
      Kierownicy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  25  Antczak Mariusz ()  
 2  12  Deliś Piotr ()  
 3  1  Fiodorow Artur ()  
 4  15  Kosterski Daniel ()  
 5  22  Lewandowski Adam ()  
 6  8  Lewandowski Radek ()  
 7  3  Majewski Arkadiusz ()  
 8  0  Mańk Andrzej ()  
 9  21  Napierski Marcin ()  
 10  5  Ostrowski Patryk ()  
 11  0  Pawlak Krzysztof ()  
 12  10  Piłko Jacek ()  
 13  9  Sawa Adam ()  
 14  6  Warakomski Robert ()  
 15  2  Wykowski Grzegorz ()  
 16  4  Zadrożny Radosław ()  
      m-sound
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Adamiec Artur (na)  
 2  6  Borowski Piotrek (na)  
 3  23  Galimski Karol ()  
 4  7  Gawęcki Łukasz (po)  
 5  12  Górski Łukasz (po)  
 6  25  Kołodziejczuk Wojtek (ob)  
 7  11  Kuśmierz Karol (po)  
 8  5  Lipski Mateusz (ob)  
 9  21  Łobasiuk Mariusz (na)  
 10  15  Marecki Piotrek (ob)  
 11  81  Miękus Maciek (po)  
 12  8  Pluta Dawid (po)  
 13  1  Sikorski Piotrek (br)  
 14  99  Skass Mikołaj (br)  
 15  9  Suska Daniel (po)  
      Narodowy Bank Polski
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Ciostek Stanisław (po)  
 2  7  Janek Jacek (ob)  
 3  11  Kaniowski Arkadiusz (na)  
 4  13  Klepacz Robert (ob)  
 5  99  Kowalczyk Jacek (po)  
 6  21  Krawczyk Wojciech (na)  
 7  17  Kwietniewski Karol (ob)  
 8  22  Niemiec Sebastian (ob)  
 9  1  Ostrowiecki Piotr (br)  
 10  12  Pasiurczyk Karol (br)  
 11  9  Popiołek Michał (na)  
 12  2  Serwa Dobromił (po)  
 13  8  Sobów Rafał (ob)  
 14  16  Szaniec Łukasz (ob)  
 15  0  Szewczyk Jakub (ob)  
 16  25  Wernich Maciek (po)  
 17  0  Wieloch Michał (na)  
 18  10  Wodziński Adam (po)  
 19  31  Woroch Andrzej (na)  
 20  6  Woźniak Szymon (po)  
      pauza
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0   ()  
 2  0   ()  
 3  0   ()  
 4  0   ()  
 5  0   ()  
 6  0   ()  
 7  0   ()  
 8  0   ()  
 9  0   ()  
 10  0   ()  
 11  0   ()  
 12  0   ()  
 13  0   ()  
 14  0   ()  
 15  0   ()  
 16  0   ()  
      PKF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Burzyk Adam ()  
 2  7  Cienkowski Leszek ()  
 3  11  Czapliński Mateusz ()  
 4  19  Drużga Marek ()  
 5  27  Kędzior Maciej ()  
 6  99  Koblak Przemysław ()  
 7  78  Laskowski Eugeniusz ()  
 8  10  Lepieszka Albert ()  
 9  8  Ożga Radosław ()  
 10  20  Sak Sylwester ()  
 11  6  Stańczykowski Rafał ()  
 12  4  Szczerbowski Andrzej ()  
 13  5  Wiciński Bogdan ()  
 14  9  Więckowski Michał ()  
 15  21  Wojewódzki Kacper ()  
      PZU Sport Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Czaplicki Marek (po)  
 2  23  Grot Andrzej (po)  
 3  41  Klimek Sebastian (ob)  
 4  2  Kopa Marian (na)  
 5  35  Kordyl Józef (po)  
 6  9  Kotko Tomek (na)  
 7  22  Pawlak Mateusz (po)  
 8  8  Socha Maciej (po)  
 9  1  Somla Grzegorz (br)  
 10  14  Stańczewski Paweł (po)  
 11  99  Subocz Mikołaj (br)  
 12  24  Śłonecki Piotr (po)  
 13  45  Trybuła Mateusz (po)  
 14  26  Ufnal Mateusz (ob)  
 15  12  Urbański Michał (br)  
 16  13  Wojdyna Dawid (po)  
      WOLF Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Adamski Dawid (ob)  
 2  6  Dończyk Michał (po)  
 3  99  Jakóbczak Maciej (na)  
 4  12  Juchnowicz Kamil (na)  
 5  4  Kamiński Kornel (ob)  
 6  1  Karolak Tommaso (br)  
 7  8  Kowalczyk Kacper (po)  
 8  16  Kubicki Aleksander (po)  
 9  13  Ługowski Paweł (na)  
 10  11  Milewski Paweł (po)  
 11  2  Moszczyński Maciek (ob)  
 12  42  Szymański Piotr (po)  
 13  9  Zmarzły Przemysław (ob)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 5579046