Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  22 04 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Liga Biznesu, 1 liga Awans, 1 liga Spadek, 2 liga gr A, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr B  
Strona główna - Ekstraklasa - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Ekstraklasa
Wybierz zespół:
      Akademia Teatralna
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  20  Bartosiak Piotr (po)  
 2  22  Białek Damian (br)  
 3  14  Białek Daniel (br)  
 4  10  Czerniejewski Patryk (na)  
 5  26  Darocha Konrad (ob)  
 6  77  Janasz Kamil (po)  
 7  21  Janik Łukasz (na)  
 8  4  Jasiński Robert (po)  
 9  13  Kostrzewski Wawrzyniec (na)  
 10  69  Kulczycki Arkadiusz (po)  
 11  44  Lisiecki Mateusz (br)  
 12  7  Polkowski Krzysztof (na)  
 13  11  Przystał Kamil (na)  
 14  99  Szmid Norbert (br)  
 15  5  Wilkoński Jerzy (ob)  
 16  17  Zawadowski Jan (po)  
 17  8  Żerucha Michał (ob)  
      ANTRAKT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  DĄBROWSKI ADRIAN (na)  
 2  99  FRANCZUK PATRYK (br)  
 3  22  GAJOWIAK SEBASTIAN (po)  
 4  7  GRYNOWIECKI DAMIAN (po)  
 5  3  KALINOWSKI RAFAŁ (ob)  
 6  23  KARWIŃSKI PAWEŁ (po)  
 7  1  KUSZEWSKI DAMIAN (br)  
 8  4  KWIETNIEWSKI KAROL (ob)  
 9  33  MARHOF MARIUSZ (ob)  
 10  12  OKNIŃSKI TOMASZ (br)  
 11  8  OLBRYŚ JACEK (po)  
 12  6  PAPIS ŁUKASZ (po)  
 13  10  STĘPNIAK ŁUKASZ (na)  
 14  9  SZCZEPAŃSKI MARIUSZ (na)  
 15  5  SZLOSER PIOTR (ob)  
 16  21  WELK MARCIN (po)  
 17  2  WOJCIECHOWSKI PAWEŁ (ob)  
      Chłopcy z Ferajny
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  33  Ciećwierz Kajetan (br)  
 2  19  Gołos Krzysztof (na)  
 3  23  Jóźwiak Bartosz (na)  
 4  11  Kaczyński Daniel (po)  
 5  99  Kamiński Daniel (br)  
 6  8  Krawczyk Rafał (ob)  
 7  9  Kwiećiński Aleksander (po)  
 8  7  Nowakowski Jakub (po)  
 9  5  Nowakowski Wojciech (ob)  
 10  6  Pająk Paweł (ob)  
 11  14  Paszyński Krzysztof (ob)  
 12  20  Popek Robert (po)  
 13  27  Raspopin Robert (na)  
 14  1  Zreda Daniel (br)  
      DAKAFIL.PL
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Akale Adam (ob)  
 2  4  Alfred Kenneth (ob)  
 3  77  Berezuk Edward (na)  
 4  15  Brain Obem (po)  
 5  7  Butenko Vadim (na)  
 6  2  Emodi Odira (ob)  
 7  8  Faasaba Rowland ()  
 8  6  Janiec Tomasz (ob)  
 9  23  Jankowski Karol (na)  
 10  21  Kępka-Mariański Wojtek (ob)  
 11  17  Kuru Mohamed (po)  
 12  10  Nioku Gallardo (po)  
 13  11  Nwolisa Arinze (na)  
 14  3  Okala John (ob)  
 15  29  Pasturczuk Karol ()  
 16  1  Sławiński Karol (br)  
      FC Eksperymentalna Śmierć
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Cichmiński Ludwik (ob)  
 2  87  Fornal Bartosz (po)  
 3  20  Gawroński Maciej (ob)  
 4  11  Kononchuk Victor (ob)  
 5  12  Miękina Maciej (br)  
 6  10  Nowak Michał (po)  
 7  7  Pawlak Krzysztof (po)  
 8  19  Staniszewski Paweł ()  
 9  6  Stańczykowski Rafał (ob)  
 10  1  Stryjek Paweł (br)  
 11  9  Tarnowski Paweł (na)  
 12  17  Trepiak Dominik (po)  
 13  8  Urbańczyk Sebastian (na)  
      FC SPONTAN
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Augustyniak Grzegorz (br)  
 2  13  Furtek Krzysztof (ob)  
 3  5  Kądziela Krystian (po)  
 4  8  Nieradka Andrzej (po)  
 5  66  Nowakowski Andrzej (po)  
 6  7  Osica Bartosz (ob)  
 7  11  Ptaszek Adrian (po)  
 8  9  Sienicki Krzysiek (na)  
 9  10  Sobczak Kuba (ob)  
 10  69  Stankowski Łukasz (po)  
 11  21  Terlecki Andrzej (po)  
 12  99  Urbański Michał (br)  
 13  3  Wilczewski Wacław (po)  
 14  6  Włoch Max (po)  
 15  95  Zalewski Damian (po)  
      Fizjoterapia Polska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Ćwik Dariusz ()  
 2  10  Ćwik Tomasz ()  
 3  11  Gibuła Karol ()  
 4  7  Kuzyn Sebastian ()  
 5  12  Latka Witalij ()  
 6  1  Lebiediuk Adam ()  
 7  5  Majewski Jacek ()  
 8  17  Nozdryń-Płotnicki Piotr ()  
 9  9  Osik Grzegorz ()  
 10  21  Sitkiewicz Piotr ()  
 11  18  Struk Kamil ()  
 12  13  Woda Mariusz ()  
      Gencjana
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Asinov Evgenio (na)  
 2  1  Fiodorow Artur (br)  
 3  5  Hereśniak Piotr (ob)  
 4  20  Kosy Krzysztof (br)  
 5  7  Lepa Marcin (ob)  
 6  12  Maciesowicz Michał (ob)  
 7  14  Milashyn Alex (na)  
 8  4  Orzechowski Michał (po)  
 9  15  Sasal Łukasz (na)  
 10  16  Sidorowicz Maciej (na)  
 11  10  Słoniowski Tadek (na)  
 12  11  Trzeciński Maciej (ob)  
 13  13  Walczuk Andriej (na)  
 14  8  Zbyszewski Maciej (po)  
 15  9  Zbyszewski Marek (na)  
      OknoNaSwiat
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Balcerzak Michał (br)  
 2  4  Grzelec Paweł (po)  
 3  12  Janeczek Adam (po)  
 4  7  Lewandowski Bartłomiej (ob)  
 5  16  Lewandowski Piotr (po)  
 6  14  Marcinkiewicz Adam (ob)  
 7  10  Niedziałek Patryk (po)  
 8  18  Pawłowski Paweł ()  
 9  21  Szymański Marcin (br)  
 10  17  Ścigalski Łukasz ()  
 11  15  Włodyga Krzysztof (po)  
 12  9  Włodyga Maciej (po)  
 13  11  Żydkiewicz Mateusz (na)  
      SPoprzekątnej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Andrzejewski Karol (ob)  
 2  8  Andrzejewski Krzysztof (po)  
 3  80  Bartoszek Wojtek (br)  
 4  21  Beresiński Marcin (po)  
 5  15  Butrym Grzegorz (na)  
 6  5  Dutkiewicz Łukasz (ob)  
 7  7  Ługowski Michał (po)  
 8  10  Maciejewski Mateusz (po)  
 9  13  Mazurek Jacek (ob)  
 10  1  Morawski Piotr (br)  
 11  77  Napierała Grzegorz (po)  
 12  99  Paczuski Daniel (po)  
 13  98  Paczuski Marcin (br)  
 14  2  Popowski Andrzej (na)  
 15  25  Roszczenda Paweł (br)  
 16  14  Safadi Mahamed (br)  
 17  11  Sasin Karol (na)  
 18  69  Skwierz Darek (po)  
 19  9  Sutkowski Krystian (na)  
 20  4  Woźniak Wojtek (po)  
 21  12  Zięba Robert (br)  
      SQUAD
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Bartol Błażej (na)  
 2  11  Błaszczyk Łukasz (na)  
 3  1  Czerwiński Łukasz (br)  
 4  5  Długosz Paweł (ob)  
 5  9  Fheelbum Adnan (na)  
 6  99  Kaczmarek Maciej (br)  
 7  33  Kozieł Maciej (po)  
 8  4  Krawczyk Tomasz (ob)  
 9  7  Kumór Paweł (ob)  
 10  13  Łukasiak Bartek (ob)  
 11  16  Pawlak Jakub (na)  
 12  10  Śledziak Cezary (ob)  
 13  21  Urbański Michał (po)  
 14  3  Wielgołaski Adam (na)  
 15  6  Wójcicki Rafał (ob)  
 16  8  Zadorozhnyi Oleksandr (na)  
 17  12  Ziarek Grzegorz (na)  
      TZM'98
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  15  Bednarczyk Kamil (po)  
 2  2  Gampel Krzysztof (ob)  
 3  6  Grochowalski Daniel (po)  
 4  9  Jankowski Jarosław (na)  
 5  12  Jarosz Krzysztof (na)  
 6  7  Jarosz Piotr (po)  
 7  8  Łapiński Piotr (br)  
 8  4  Mączewski Przemysław (ob)  
 9  3  Merkwa Wojciech (ob)  
 10  10  Polakowski Rafał (na)  
 11  23  Sadowski Michał (po)  
 12  14  Sławczyk Mariusz (na)  
 13  84  Szkolmowski Paweł (br)  
 14  21  Szymańczuk Paweł (po)  
 15  22  Szymańczuk Szymon (po)  
 16  20  Toruń Jakub (po)  
 17  85  Wysocki Paweł (br)  
 18  5  Zielinski Maciej (ob)  
 19  86  Żak Przemek (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4854063