Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Piatek  22 03 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Liga Biznesu, Ekstraklasa, 1 liga Awans, 1 liga Spadek, 2 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr B  
Strona główna - 1 liga gr A - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - 1 liga gr A
Wybierz zespół:
      Alea Iacta Est
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (po)  
 2  13  Antczak Krzysztof (br)  
 3  30  Dąbrowski Jakub ()  
 4  2  Długopolski Michał (ob)  
 5  11  Kaśków Mateusz (po)  
 6  19  Kawka Konrad (po)  
 7  8  Kowalczyk Paweł (po)  
 8  3  Krukowski Rafał (po)  
 9  7  Kurzeja Krzysztof (po)  
 10  6  Maleńczak Piotr (na)  
 11  10  Skłodowski Michał (po)  
 12  5  Słomiński Jakub (po)  
 13  12  Szlezingier Jakub ()  
 14  1  Szymański Paweł (br)  
 15  9  Zaręba Grzegorz (po)  
      EPRO
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Chmielewski Wojtek (ob)  
 2  22  Felak Filip (br)  
 3  2  Floryan Przemek (na)  
 4  4  Goryński Krzysiek (po)  
 5  5  Kamiński Piotrek (ob)  
 6  10  Kotrych Adam (po)  
 7  1  Kuszewski Damian (br)  
 8  12  Malec Grzesiek (na)  
 9  33  Michalak Robert (br)  
 10  15  Rutkowski Rafał (na)  
 11  3  Siwiński Piotrek (ob)  
 12  13  Szutkowski Jarek (ob)  
      FC United
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (ob)  
 2  3  Czajka Łukasz (na)  
 3  6  Giwer Artur (na)  
 4  10  Hereśniak Piotr (ob)  
 5  69  Łukasik Bartek (br)  
 6  12  Macesowicz Michał (ob)  
 7  1  Makowski Marcin (ob)  
 8  5  Orzechowski Michał (po)  
 9  13  Sasal Łukasz (po)  
 10  7  Szymańczuk Szymon (na)  
 11  8  Urbańczyk Sebastian (po)  
 12  2  Vertun Andrzej (po)  
      Football Champions
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Biskup Aleksander (po)  
 2  0  Ćwiąkała Maciej (po)  
 3  11  Fabisiak Michał (po)  
 4  10  Kita Łukasz (po)  
 5  1  Kozieł Krystian (br)  
 6  4  Pyziak Grzegorz (ob)  
 7  19  Sobieszczuk Sebastian (na)  
 8  7  Śliwiński Przemek (na)  
 9  8  Zabijak Mateusz (ob)  
      Kuternogi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Chojnacki Mariusz (ob)  
 2  19  Dadas Karol (na)  
 3  5  Grzeszczak Tomek (po)  
 4  1  Pałys Marek (br)  
 5  22  Rybiński Antek (na)  
 6  9  Szerszeń Michał (ob)  
 7  15  Wąsowski Patryk (po)  
 8  69  Wójcicki Filip (na)  
 9  2  Zreda Daniel (br)  
      Legendarni FF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Araujo Duarte ()  
 2  12  Butrym Tomasz (na)  
 3  5  Caballero Yin Diego (po)  
 4  10  Chluchnik Łukasz (na)  
 5  4  Kaczyński Radosław (ob)  
 6  1  Krzyżanowski Stanisław (br)  
 7  13  Mieszkowski Krzysztof (po)  
 8  0  Stańczak Jakub (po)  
 9  9  Szulgowicz Marek (na)  
 10  14  Tchorzewski Mikołaj (ob)  
 11  23  Toboja Tomasz (po)  
 12  8  Tomasik Robert (ob)  
 13  7  Wasilewski Piotr (ob)  
 14  99  Yermolenko Vlad (po)  
      Nieobliczalni
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  12  Arcab Łukasz (br)  
 2  1  Fiodorow Artur (br)  
 3  5  Galewski Mariusz (na)  
 4  6  Gołębiewski Kamil (ob)  
 5  13  Kozłowski Krzysztof (na)  
 6  3  Kudelski Adam (na)  
 7  21  Lisek Hubert (na)  
 8  11  Prusik Marcin (ob)  
 9  9  Świeca Adam (na)  
 10  4  Zinkiewicz Marcin (ob)  
      OIRP Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Borowiecki Miłosz (na)  
 2  17  Dziąg Przemysław (na)  
 3  0  Giera Michał (po)  
 4  4  Gilarski Adam (ob)  
 5  0  Górka Dominik (ob)  
 6  35  Kochański Marek (po)  
 7  18  Kulaszka Marcin (po)  
 8  1  Łopata Grzegorz (br)  
 9  19  Malinowski Rafał (ob)  
 10  20  Maziarek Piotr ()  
 11  9  Merkwa Wojtek (na)  
 12  28  Niwiński Radek ()  
 13  0  Olender Aleksander (po)  
 14  10  Orzechowski Michał (na)  
 15  13  Rasała Filip (ob)  
 16  27  Rudy Michał (po)  
 17  6  Tkaczyk Jacek (ob)  
 18  0  Wróbel Krzysztof (ob)  
      Przyjaciele Fryzjera
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  24   ()  
 2  1  Abramowicz Piotr (br)  
 3  7  Błażejewski Maciej (po)  
 4  22  Cichocki Andrzej (po)  
 5  11  Cichocki Maciej (na)  
 6  12  Jaworski Radosław (br)  
 7  25  Kapyś Rafał (po)  
 8  4  Kornacki Łukasz (ob)  
 9  99  Limanowski Krzsztof (br)  
 10  3  Manart Mateusz (po)  
 11  10  Maruszewski Jan (ob)  
 12  20  Piasecki Wojciech (na)  
 13  23  Rothe Tomasz (po)  
 14  2  Stanik Piotr (ob)  
 15  21  Sycha Paweł (po)  
      Same Konkrety
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Gałązka Kamil (po)  
 2  17  Ibrahim Karim (po)  
 3  9  Jańczak Mariusz (na)  
 4  22  Jędrasik Krzysztof (po)  
 5  20  Józwik Paweł (ob)  
 6  8  Kur Przemek (ob)  
 7  16  Moszczyński Maciek (ob)  
 8  5  Plaskot Łukasz (po)  
 9  1  Skalski Rajmund (br)  
 10  10  Skowroński Paweł (po)  
 11  7  Wasak Tomasz (po)  
      SGS
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Borucki Tomasz (ob)  
 2  4  Borucki-Tumkiewicz Krzysztof (po)  
 3  22  Bylinka Marcin (na)  
 4  3  Czerwonka Krzysztof (po)  
 5  14  Dąbrowski Daniel (po)  
 6  9  Grywiński Krzysztof (po)  
 7  7  Jakubik Damian (po)  
 8  5  Mosór Radosław (po)  
 9  8  Mosór Sławomir (po)  
 10  11  Ryder Paweł (po)  
 11  1  Urbański Michał (br)  
 12  10  Westfal Jakub (po)  
      Wybrzeże Klatki Schodowej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Adamiec Artur (na)  
 2  6  Borowski Piotrek (na)  
 3  23  Galimski Karol ()  
 4  7  Gawęcki Łukasz (po)  
 5  25  Kołodziejczuk Wojtek (ob)  
 6  5  Lipski Mateusz (ob)  
 7  21  Łobasiuk Mariusz (na)  
 8  15  Marecki Piotrek (ob)  
 9  8  Pluta Dawid (po)  
 10  1  Sikorski Piotrek (br)  
 11  9  Suska Daniel (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4785078