Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  19 12 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 2 liga gr A, 2 liga gr B  
Strona główna - 1 liga gr B - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - 1 liga gr B
Wybierz zespół:
      Baltica
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  23   Dante (ob)  
 2  17  Arasimowicz Artur (po)  
 3  4  Białas Mariusz (ob)  
 4  6  Cholewicki Bogusław (po)  
 5  22  Felter Kamil (br)  
 6  3  Jórzak Marcin (ob)  
 7  7  Mańkowski Sebastian (na)  
 8  8  Perez Juan (po)  
 9  1  Siok Kamil (br)  
 10  11  Wagner Jakub (na)  
 11  10  Wądołowski Mariusz (po)  
      FC Całyczasdoprzodu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Kamiński Michał (ob)  
 2  8  Koziński Rafał (ob)  
 3  6  Muszyński Michał (ob)  
 4  11  Pawlak Adam (po)  
 5  17  Pawlak Piotr (po)  
 6  16  Siwiński Rafał (na)  
 7  7  Smoleński Mikołaj (na)  
 8  9  Stolarski Karol (po)  
 9  10  Tychanowicz Norbert (po)  
 10  5  Walczak Łukasz (ob)  
 11  1  Zamkowski Rafał (br)  
      FC Ukraina
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Danilewicz Grzegorz (na)  
 2  17  Karpovets Illia (ob)  
 3  10  Karpovets Volodymyr (po)  
 4  11  Lutskin Andriy (po)  
 5  45  Makarchuk Sergii (po)  
 6  4  Miasoiedov Glib (ob)  
 7  7  Popovych Bogdan (ob)  
 8  8  Shevchenko Dmytro (ob)  
 9  15  Smetana Ihor (na)  
 10  5  Tsymbaliuk Oleksii (na)  
 11  33  Walczuk Andrzej (na)  
 12  6  Yasynovyi Costa (ob)  
 13  1  Zhukovskyi Valerii (br)  
      KFC Rurabomber
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Cieślik Piotr (na)  
 2  0  Demidziuk Rafał (ob)  
 3  0  Jaskowski Marcin (po)  
 4  0  Karpiński Adrian (po)  
 5  0  Kucharski Piotr (ob)  
 6  0  Kurek Paweł (na)  
 7  0  Padała Michał (po)  
 8  0  Rudziński Wojciech (ob)  
 9  0  Stefański Jakub (br)  
 10  0  Waś Bartek (ob)  
 11  0  Żelewski Maciek (po)  
      NWM Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Białek Damian (br)  
 2  13  Ćwierzyński Olaf (na)  
 3  12  Dziubicki Daniel (br)  
 4  55  Godlewski Kuba (ob)  
 5  91  Grzelak Patryk (na)  
 6  19  Jakubowicz Oskar (po)  
 7  17  Januszewski Andrzej (ob)  
 8  4  Kucharski Maciej (ob)  
 9  32  Lisiecki Mateusz (br)  
 10  77  Noiszewski Bartek (po)  
 11  7  Ostasz Bartłomiej (na)  
 12  6  Sarnecki Michał (ob)  
 13  70  Sroka Tomasz (po)  
 14  5  Szaszkiewicz Marcin (po)  
 15  11  Wieczorkiewicz Wojtek ()  
 16  14  Zych Mikołaj (po)  
      OKS SŁUŻEW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  55  Bezpalko Denis (po)  
 2  17  Brzostowski Łukasz (na)  
 3  14  Jędrych Artur (po)  
 4  9  Lapin Yevgeni (po)  
 5  10  Lech Sebastian (ob)  
 6  5  Patok Dawid (na)  
 7  23  Primak Wladyslaw (po)  
 8  1  Rosiński Paweł (br)  
 9  2  Sękowski Arek (ob)  
 10  21  Slobodyniuk Roman (ob)  
 11  4  Sobczak Adam (na)  
 12  7  Tomaszewski Łukasz (po)  
 13  11  Witkowski Artur (na)  
 14  8  Zawadzki Dominik (po)  
 15  22  Zhakyngaliyev Aldyiar (br)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Batorski Krzysztof ()  
 2  0  Czuba Rafał ()  
 3  25  Haliniak Witold ()  
 4  0  Khujanazaroff Alisher ()  
 5  12  Kowalczyk Krzysztof ()  
 6  1  Latka Witali ()  
 7  23  Pajkovski Bojan ()  
 8  0  Pilo Jakub ()  
 9  0  Remisiewicz Rafał ()  
 10  0  Rybicki Krzysztof ()  
 11  0  Strojwans Michał ()  
 12  99  Troszyn Nazar ()  
 13  21  Zambrowski Hubert ()  
 14  0  Zawadzki Łukasz ()  
      Portugalia Sport Klub
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4   Filipe (ob)  
 2  21   Pedro (po)  
 3  11  Araujo Duarte (na)  
 4  22  Cruz Decio (ob)  
 5  7  David Luis (na)  
 6  1  Fontes Artur (br)  
 7  6  Goncalves Tiago (po)  
 8  18  Martins Bruno (na)  
 9  17  Oliveira Luis ()  
 10  2  Pinto Ricardo (ob)  
 11  3  Reis Filipe (ob)  
 12  69  Santos Alvaro (ob)  
 13  9  Silva Tiago (po)  
 14  8  Soutelo Joao (po)  
 15  10  Tunes Dany (po)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bangis Łukasz (na)  
 2  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 3  9  Domagalski Filip (na)  
 4  7  Domagalski Maciej (ob)  
 5  4  Gerwel Arkadiusz (po)  
 6  8  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 7  5  Kaśnikowski Bartosz (ob)  
 8  11  Kowalski Maciej (po)  
 9  1  Popiołek Grzegorz (br)  
 10  6  Woźniak Szymon (po)  
 11  44  Zych Przemysław (po)  
      TG Sokół Brwinów
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Banasiak Paweł (ob)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  14  Bulik Konrad (ob)  
 4  16  Dębek Rafał (po)  
 5  21  Firlej Marcin (na)  
 6  9  Jędrej Andrzej (po)  
 7  3  Kozik Eryk (ob)  
 8  1  Krupowicz Adrian (br)  
 9  8  Książek Kamil (ob)  
 10  99  Kubera Przemek (po)  
 11  12  Latoszek Janusz (na)  
 12  6  Łępa Dominik (na)  
 13  5  Obsowski Jakub (ob)  
 14  7  Prażmo Sebastian (br)  
 15  13  Szeląg Kamil (ob)  
 16  10  Włodarski Krzysztof (na)  
 17  11  Zdulski Sebastian ()  
      Uwiąd Starczy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Baran Jacek (ob)  
 2  10  Bluszcz Łukasz (ob)  
 3  0  Celiński Jacek (po)  
 4  70  Dach Jakub (ob)  
 5  5  Herbst Mikołaj (ob)  
 6  9  Kulmiński Robert (na)  
 7  14  Kurasiński Artur (na)  
 8  18  Malinowski Artur (na)  
 9  1  Szulim Mateusz (br)  
 10  17  Zawadowski Jan (po)  
      ZGODA FC
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  86  Alberski Przemysław (po)  
 2  6  Brzuchacz Adrian (na)  
 3  40  Chsherbakov Oleg (po)  
 4  98  Dąbkowski Patryk (po)  
 5  7  Dobkowski Michał (po)  
 6  69  Dzisiów Piotr (na)  
 7  27  Gerlej Piotr (ob)  
 8  96  Kozłowski Michał (br)  
 9  22  Mazurkiewicz Paweł (ob)  
 10  16  Papież Piotr (ob)  
 11  77  Prusinowski Maciej (po)  
 12  17  Siudak Kacper (na)  
 13  2  Skórzyński Maciej (po)  
 14  5  Sochań Mariusz (po)  
 15  11  Stolarz Aleksander (po)  
 16  8  Tarapacz Kamil (na)  
 17  3  Ziółkowski Wiktor (ob)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4583579