Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  17 10 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, Baraże, Liga Biznesu, Ekstraklasa, 1 liga Awans, 1 liga Spadek, 2 liga gr A, 1 liga gr A, 2 liga gr B  
Strona główna - 1 liga gr B - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - 1 liga gr B
Wybierz zespół:
      Baltica
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  23   Dante (ob)  
 2  17  Arasimowicz Artur (po)  
 3  4  Białas Mariusz (ob)  
 4  6  Cholewicki Bogusław (po)  
 5  22  Felter Kamil (br)  
 6  3  Jórzak Marcin (ob)  
 7  7  Mańkowski Sebastian (na)  
 8  8  Perez Juan (po)  
 9  1  Siok Kamil (br)  
 10  11  Wagner Jakub (na)  
 11  10  Wądołowski Mariusz (po)  
      FC Całyczasdoprzodu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Kamiński Michał (ob)  
 2  8  Koziński Rafał (ob)  
 3  6  Muszyński Michał (ob)  
 4  11  Pawlak Adam (po)  
 5  17  Pawlak Piotr (po)  
 6  16  Siwiński Rafał (na)  
 7  7  Smoleński Mikołaj (na)  
 8  9  Stolarski Karol (po)  
 9  10  Tychanowicz Norbert (po)  
 10  5  Walczak Łukasz (ob)  
 11  1  Zamkowski Rafał (br)  
      FC Ukraina
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Danilewicz Grzegorz (na)  
 2  17  Karpovets Illia (ob)  
 3  10  Karpovets Volodymyr (po)  
 4  11  Lutskin Andriy (po)  
 5  45  Makarchuk Sergii (po)  
 6  4  Miasoiedov Glib (ob)  
 7  7  Popovych Bogdan (ob)  
 8  8  Shevchenko Dmytro (ob)  
 9  15  Smetana Ihor (na)  
 10  5  Tsymbaliuk Oleksii (na)  
 11  33  Walczuk Andrzej (na)  
 12  6  Yasynovyi Costa (ob)  
 13  1  Zhukovskyi Valerii (br)  
      KFC Rurabomber
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Cieślik Piotr (na)  
 2  0  Demidziuk Rafał (ob)  
 3  0  Jaskowski Marcin (po)  
 4  0  Karpiński Adrian (po)  
 5  0  Kucharski Piotr (ob)  
 6  0  Kurek Paweł (na)  
 7  0  Padała Michał (po)  
 8  0  Rudziński Wojciech (ob)  
 9  0  Stefański Jakub (br)  
 10  0  Waś Bartek (ob)  
 11  0  Żelewski Maciek (po)  
      NWM Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Białek Damian (br)  
 2  13  Ćwierzyński Olaf (na)  
 3  12  Dziubicki Daniel (br)  
 4  55  Godlewski Kuba (ob)  
 5  91  Grzelak Patryk (na)  
 6  19  Jakubowicz Oskar (po)  
 7  17  Januszewski Andrzej (ob)  
 8  4  Kucharski Maciej (ob)  
 9  32  Lisiecki Mateusz (br)  
 10  77  Noiszewski Bartek (po)  
 11  7  Ostasz Bartłomiej (na)  
 12  6  Sarnecki Michał (ob)  
 13  70  Sroka Tomasz (po)  
 14  5  Szaszkiewicz Marcin (po)  
 15  11  Wieczorkiewicz Wojtek ()  
 16  14  Zych Mikołaj (po)  
      OKS SŁUŻEW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  55  Bezpalko Denis (po)  
 2  17  Brzostowski Łukasz (na)  
 3  14  Jędrych Artur (po)  
 4  9  Lapin Yevgeni (po)  
 5  25  Lebid Vitaliy (na)  
 6  10  Lech Sebastian (ob)  
 7  24  Oksak Volodymyr (ob)  
 8  5  Patok Dawid (na)  
 9  23  Primak Wladyslaw (po)  
 10  1  Rosiński Paweł (br)  
 11  2  Sękowski Arek (ob)  
 12  21  Slobodyniuk Roman (ob)  
 13  4  Sobczak Adam (na)  
 14  7  Tomaszewski Łukasz (po)  
 15  11  Witkowski Artur (na)  
 16  8  Zawadzki Dominik (po)  
 17  22  Zhakyngaliyev Aldyiar (br)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Batorski Krzysztof ()  
 2  0  Czuba Rafał ()  
 3  25  Haliniak Witold ()  
 4  0  Khujanazaroff Alisher ()  
 5  12  Kowalczyk Krzysztof ()  
 6  1  Latka Witali ()  
 7  23  Pajkovski Bojan ()  
 8  0  Pilo Jakub ()  
 9  0  Remisiewicz Rafał ()  
 10  0  Rybicki Krzysztof ()  
 11  0  Strojwans Michał ()  
 12  99  Troszyn Nazar ()  
 13  21  Zambrowski Hubert ()  
 14  0  Zawadzki Łukasz ()  
      Portugalia Sport Klub
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4   Filipe (ob)  
 2  21   Pedro (po)  
 3  11  Araujo Duarte (na)  
 4  22  Cruz Decio (ob)  
 5  7  David Luis (na)  
 6  1  Fontes Artur (br)  
 7  6  Goncalves Tiago (po)  
 8  18  Martins Bruno (na)  
 9  17  Oliveira Luis ()  
 10  2  Pinto Ricardo (ob)  
 11  3  Reis Filipe (ob)  
 12  69  Santos Alvaro (ob)  
 13  9  Silva Tiago (po)  
 14  8  Soutelo Joao (po)  
 15  10  Tunes Dany (po)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bangis Łukasz (na)  
 2  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 3  9  Domagalski Filip (na)  
 4  7  Domagalski Maciej (ob)  
 5  4  Gerwel Arkadiusz (po)  
 6  8  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 7  5  Kaśnikowski Bartosz (ob)  
 8  11  Kowalski Maciej (po)  
 9  1  Popiołek Grzegorz (br)  
 10  6  Woźniak Szymon (po)  
 11  44  Zych Przemysław (po)  
      TG Sokół Brwinów
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Banasiak Paweł (ob)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  14  Bulik Konrad (ob)  
 4  16  Dębek Rafał (po)  
 5  21  Firlej Marcin (na)  
 6  9  Jędrej Andrzej (po)  
 7  3  Kozik Eryk (ob)  
 8  1  Krupowicz Adrian (br)  
 9  8  Książek Kamil (ob)  
 10  99  Kubera Przemek (po)  
 11  12  Latoszek Janusz (na)  
 12  6  Łępa Dominik (na)  
 13  5  Obsowski Jakub (ob)  
 14  7  Prażmo Sebastian (br)  
 15  13  Szeląg Kamil (ob)  
 16  10  Włodarski Krzysztof (na)  
 17  11  Zdulski Sebastian ()  
      Uwiąd Starczy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Baran Jacek (ob)  
 2  10  Bluszcz Łukasz (ob)  
 3  0  Celiński Jacek (po)  
 4  70  Dach Jakub (ob)  
 5  5  Herbst Mikołaj (ob)  
 6  9  Kulmiński Robert (na)  
 7  14  Kurasiński Artur (na)  
 8  18  Malinowski Artur (na)  
 9  1  Szulim Mateusz (br)  
 10  17  Zawadowski Jan (po)  
      ZGODA FC
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  86  Alberski Przemysław (po)  
 2  6  Brzuchacz Adrian (na)  
 3  40  Chsherbakov Oleg (po)  
 4  98  Dąbkowski Patryk (po)  
 5  7  Dobkowski Michał (po)  
 6  69  Dzisiów Piotr (na)  
 7  27  Gerlej Piotr (ob)  
 8  96  Kozłowski Michał (br)  
 9  22  Mazurkiewicz Paweł (ob)  
 10  16  Papież Piotr (ob)  
 11  77  Prusinowski Maciej (po)  
 12  17  Siudak Kacper (na)  
 13  2  Skórzyński Maciej (po)  
 14  5  Sochań Mariusz (po)  
 15  11  Stolarz Aleksander (po)  
 16  8  Tarapacz Kamil (na)  
 17  3  Ziółkowski Wiktor (ob)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 5368061