Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  14 11 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr B  
Strona główna - 2 liga gr A - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - 2 liga gr A
Wybierz zespół:
      Brak Danych
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  23  Chwałek Jakub (po)  
 2  92  Jackowski Patryk (br)  
 3  9  Jaroszewski Mariusz (na)  
 4  21  Kaczmarzyk Paweł (po)  
 5  5  Palimąka Tomasz (ob)  
 6  7  Pieńczuk Patryk (po)  
 7  20  Skowroński Karol (ob)  
 8  18  Solarski Marek (po)  
 9  99  Szafraniec Bartłomiej (ob)  
 10  8  Uśpieński Jakub (po)  
 11  1  Wesołowski Szymon (br)  
 12  10  Wojciechowski Michał (na)  
 13  13  Wojtas Dominik (ob)  
 14  4  Wojtas Karol (ob)  
 15  14  Wolski Marcin (po)  
 16  11  Zgrzywa Rafał (na)  
      Dzierżążnia
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Biniek Piotr (na)  
 2  14  Bordiuk Jarosław (pp)  
 3  13  Danelczyk Mariusz (ob)  
 4  4  Kijak Bartosz (na)  
 5  1  Koniarski Jerzy (br)  
 6  9  Lipkowski Piotr (ob)  
 7  6  Łabecki Janusz (na)  
 8  2  Łabecki Wojciech (ob)  
 9  8  Malicki Paweł (po)  
 10  7  Skarzyński Paweł (na)  
 11  11  Stachura Chrystian (na)  
      FC Bez Atu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Hajbowicz Rafał (po)  
 2  99  Marchewka Krzysiek (ob)  
 3  33  Moszkowski Kuba (na)  
 4  22  Parzydeł Maciek (na)  
 5  21  Parzydeł Michał (po)  
 6  23  Popadiak Maciek (ob)  
 7  26  Syski Mariusz (na)  
 8  2  Szczykno Rafał (po)  
 9  1  Wiśniewski Kamil (br)  
      Furia Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0   (br)  
 2  17  Barański Jan (ob)  
 3  2  Jabłonowski Jakub (ob)  
 4  9  Kalicki Michał (na)  
 5  13  Kasprzak Karol (po)  
 6  4  Kęczkowski Mikołaj (ob)  
 7  10  Khorkholyuk Paweł (na)  
 8  99  Kostyk Michał (na)  
 9  19  Kwiatkowski Łukasz (br)  
 10  21  Majak Kamil (po)  
 11  3  Pawłowski Mateusz (ob)  
 12  1  Skass Mikołaj (br)  
 13  6  Topczewski Tomasz (po)  
 14  7  Zwierzchowski Marek (na)  
      Hardcore Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Antczak Michał (ob)  
 2  8  Kędziorek Damian (po)  
 3  6  Królikowski Adam (ob)  
 4  0  Łęczycki Kamil ()  
 5  99  Rogala Patryk (po)  
 6  22  Sawicki Paweł (ob)  
 7  0  Skociński Przemysław (ob)  
 8  1  Szczawiński Bartosz (br)  
 9  9  Szczepański Jan (na)  
 10  0  Zalewski Rafał ()  
      Kartofliska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Czerwonka Krzysztof ()  
 2  1  Dziubicki Daniel ()  
 3  22  Grudziński Marcin ()  
 4  5  Januszewski Mateusz ()  
 5  6  Mogielnicki Paweł ()  
 6  8  Muszyński Paweł ()  
 7  7  Polkowski Jakub ()  
 8  88  Rzeźnikiewicz Radek ()  
 9  99  Sendocki Adam ()  
 10  11  Socha Paweł ()  
 11  4  Śledziewski Łukasz ()  
 12  3  Urbański Bartosz ()  
      Los Esperantos
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  91  Brzeszcz Łukasz (po)  
 2  3  Bylinka Marcin (na)  
 3  8  Grabowski Łukasz (ob)  
 4  2  Kasprzyk Piotr (ob)  
 5  7  Kosk Kuba (ob)  
 6  4  Mitkowski Marcin (po)  
 7  9  Osiecki Michał (po)  
 8  1  Paczała Bartłomiej (br)  
 9  5  Szkiełkowski Maciej (na)  
      Mehisto
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Bierzanek Piotr (po)  
 2  18  Bors Piotr (na)  
 3  8  Dąbrowski Jacek (po)  
 4  9  Dzierzbicki Wojtek (na)  
 5  10  Fijałkowski Piotr (ob)  
 6  23  Michalak Robert (br)  
 7  2  Pleskot Partyk (na)  
 8  26  Reich Mateusz (po)  
 9  0  Skowerski Sławek (ob)  
 10  16  Skowerski Wojtek (ob)  
 11  12  Traczyk Paweł (br)  
 12  7  Zawadzki Michał (ob)  
      Podamy później
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Barcikowski Jędrzej (na)  
 2  5  Chełchowski Maciej (na)  
 3  9  Chełchowski Michał (na)  
 4  7  Chełchowski Piotr (ob)  
 5  19  Dymerski Bartek (po)  
 6  13  Kaczyński Adrian (ob)  
 7  8  Kardaś Karol (ob)  
 8  17  Kępisty Piotr (br)  
 9  3  Kielak Artur (ob)  
 10  1  Maciejewski Konrad (ob)  
      Semper Invicta
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Dąbrowski Wojciech (ob)  
 2  9  Drozdowski Karol (na)  
 3  44  Gieroń Piotr (po)  
 4  11  Grzywaczewski Darek (po)  
 5  3  Jalas Krzysztof (br)  
 6  7  Lewicki Bartek (na)  
 7  8  Olek Artur (na)  
 8  6  Piotrowski Michał (po)  
 9  5  Piwocki Piotr (ob)  
 10  2  Rokicki Jakub (br)  
 11  1  Stoch Witold (br)  
 12  77  Tkaczyk Mariusz (ob)  
 13  13  Trzeciakowski Rafał (ob)  
 14  21  Wudziński Adam (ob)  
 15  12  Zawiślak Cezary (po)  
 16  14  Żurek Mikołaj (na)  
      Spartak Tartak
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bijas Jan (na)  
 2  5  Chmielewski Marcin (ob)  
 3  68  Domaradzki Krzysztof (na)  
 4  6  Dorosz Krzysztof (ob)  
 5  23  Guzy Wojciech (na)  
 6  20  Ośko Piotr (ob)  
 7  11  Paklepa Ariel (na)  
 8  16  Parchan Piotr (po)  
 9  77  Pieszczyk Łukasz (na)  
 10  15  Pilitowski Romuald (ob)  
 11  8  Roguski Stanley (na)  
 12  9  Witkowski Maciej (po)  
 13  4  Wojewódzki Cyryl (ob)  
 14  7  Wojewódzki Kacper (po)  
 15  1  Zalewski Dawid (br)  
      The Presja
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Bulach Krzysztof (ob)  
 2  4  Dychenko Anton (na)  
 3  7  Gagaska Łukasz (po)  
 4  5  Krakowski Artur (na)  
 5  8  Mroczek Michał (po)  
 6  8  Nieradka Patryk (na)  
 7  1  Pałys Marek (br)  
 8  81  Podskarbi Marek (po)  
 9  10  Popis Maciej (po)  
 10  11  Shleiko Ivan (po)  
 11  2  Sober Łukasz (ob)  
 12  3  Śliwiński Tomasz (ob)  
 13  6  Zawada Bartłomiej (ob)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4511124