Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Sobota  15 12 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr A 2 liga gr B,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League D
Wybierz zespół:
      CGW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  34  Badurowicz Leszek (po)  
 2  22  Białek Damian (br)  
 3  3  Brodowski Piotr (po)  
 4  18  Chmiel Maciek (na)  
 5  13  Ćwierzyński Olaf (na)  
 6  12  Dziubicki Daniel (br)  
 7  10  Jakubowicz Oskar (po)  
 8  4  Kucharski Maciej (ob)  
 9  17  Lisek Grzesiek (po)  
 10  19  Nowomiejski Marcin (po)  
 11  7  Ostasz Bartłomiej (po)  
 12  99  Stefański Partyk (na)  
 13  9  Wieczorkiewicz Wojciech (ob)  
 14  11  Wojewódzki Kacper (po)  
      FC Bez Atu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  27  Adamczyk Artur (ob)  
 2  19  Chrząstowski Adrian (na)  
 3  13  Hajbowicz Rafał (po)  
 4  14  Jarmuszewicz Jęrek (po)  
 5  6  Kalbarczyk Konrad (po)  
 6  1  Kassenberg Adam (br)  
 7  25  Kłosowski Partyk (br)  
 8  31  Litwin Andrzej (po)  
 9  99  Marchewka Krzysztof (ob)  
 10  22  Parzydeł Maciek (po)  
 11  21  Parzydeł Michał (na)  
 12  23  Popadiak Maciek (ob)  
 13  15  Senderski Karol (ob)  
 14  26  Syski Mariusz (na)  
 15  12  Szczotka Artur (br)  
 16  2  Szczykno Rafał (po)  
 17  9  Węgłowski Maciej (na)  
 18  30  Wiśniewski Krzysztof (br)  
 19  93  Zalewski Paweł (po)  
      Furia Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Barański Jan (ob)  
 2  69  Cichecki Jakub (ob)  
 3  5  Feliński Łukasz (po)  
 4  2  Jabłonowski Jakub (ob)  
 5  9  Kalicki Michał (na)  
 6  13  Kasprzak Karol (po)  
 7  22  Kęczkowski Mikołaj (po)  
 8  10  Khorkholyuk Paweł (na)  
 9  99  Kostyk Michał (na)  
 10  19  Kwiatkowski Łukasz (br)  
 11  21  Majak Kamil (po)  
 12  27  Sikorski Michał (po)  
 13  26  Skass Mikołaj (br)  
 14  23  Stachura Paweł (ob)  
 15  85  Staniszewski Adrian (po)  
 16  25  Swoczyna Bernard (ob)  
 17  6  Topczewski Tomasz (po)  
 18  7  Zwierzchowski Marek (na)  
 19  8  Zwierzyński Michał (po)  
      Los Esperantos
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  91  Brzeszcz Łukasz (na)  
 2  11  Bylinka Marcin (na)  
 3  8  Grabowski Łukasz (ob)  
 4  23  Kamiński Tomasz (na)  
 5  2  Kasprzyk Piotr (ob)  
 6  7  Kosk Kuba (ob)  
 7  5  Kuśnieruk Aleksander (ob)  
 8  6  Maciejewski Radosław (po)  
 9  4  Mitkowski Marcin (po)  
 10  9  Osiecki Michał (po)  
 11  1  Paczała Bartłomiej (br)  
 12  10  Warchoł Mateusz (na)  
      Podamy Później
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Chełchowski Maciej (po)  
 2  9  Chełchowski Michał (po)  
 3  5  Chełchowski Piotr (ob)  
 4  19  Dymerski Bartłomiej (na)  
 5  13  Kaczyński Adrian (po)  
 6  8  Kardaś Karol (po)  
 7  3  Kielak Artur (ob)  
 8  1  Maciejewski Konrad (br)  
 9  14  Modzelewski Adam (ob)  
 10  10  Sajdo Igor (po)  
      Portugalia Sport Klub
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22   Decio ()  
 2  4   Felipe ()  
 3  77   Guilherme ()  
 4  21   Pedro ()  
 5  11  Araujo Duarte ()  
 6  99  Candeias Jose (br)  
 7  6  Concalves Tiago ()  
 8  7  David Luis ()  
 9  1  Fonte Arturo (br)  
 10  20  Louro Ricardo ()  
 11  10  Mafra Andre (na)  
 12  18  Martins Bruno ()  
 13  2  Pinto Ricardo ()  
 14  69  Santos Alvaro ()  
 15  9  Silva Tiago ()  
 16  8  Soutelo Joao ()  
      Spartak Tartak
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bijas Jan ()  
 2  12  Chmielewski Marcin ()  
 3  20  Domaradzki Krzysztof ()  
 4  6  Dorosz Krzysztof ()  
 5  23  Guzy Wojciech ()  
 6  21  Paklepa Ariel ()  
 7  11  Pieńkos Antek ()  
 8  99  Pieszczyk Łukasz ()  
 9  15  Pilitowski Romuald ()  
 10  3  Poliszak Konrad ()  
 11  5  Przywała Paweł ()  
 12  8  Roguski Stanisław ()  
 13  9  Witkowski Maciej ()  
 14  4  Wojewódzki Cyryl ()  
 15  7  Wojewódzki Kacper ()  
 16  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 17  22  Zalewski Dawid (br)  
      Welcome Airport Services
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Dutkiewicz Łukasz ()  
 2  0  Górecki Michał ()  
 3  7  Grendel Mikołaj ()  
 4  0  Gruźlewski Daniel ()  
 5  0  Jaś Przemysław ()  
 6  6  Karić Marko ()  
 7  0  Koniczuk Karol ()  
 8  8  Krakowiak Marcin ()  
 9  10  Leszkiewicz Jarek ()  
 10  17  Lipka Artur ()  
 11  0  Nowiński Aleksander ()  
 12  1  Roszczenda Paweł (br)  
 13  0  Sulich Marcin ()  
 14  22  Tarnowski Jakub ()  
 15  12  Urbański Norbert ()  
 16  2  Wolski Wojtek ()  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4574554