Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  17 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Summer League C - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League C
Wybierz zespół:
      DELTA CONTACT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Bodnar Mikołaj (br)  
 2  98  Brzeski Damian (br)  
 3  0  Celiński Cezary ()  
 4  0  Czajkowski Krzysztof ()  
 5  0  Gołaszewski Andrzej ()  
 6  0  Gołebiowski Paweł ()  
 7  0  Graczyk Marcin ()  
 8  0  Hankiewicz Robert ()  
 9  0  Jackowski Norbert ()  
 10  0  Janikowaski Andrzej ()  
 11  0  Jankiewicz Dawid ()  
 12  0  Kaja Marcin ()  
 13  0  Lewicki Krzysztof ()  
 14  99  Malczewski Łukasz (po)  
 15  0  Maliński Radosław ()  
 16  0  Mazurkiewicz Maciej ()  
 17  0  Panintazu Jakub ()  
 18  0  Prażuch Rafał ()  
 19  0  Wysocki Paweł ()  
      Emoqa Squad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  18  Binkowski Łukasz ()  
 2  17  Cegłowski Mateusz ()  
 3  7  Gos Piotr ()  
 4  77  Gos junior Piotr ()  
 5  44  Kamiński Karol ()  
 6  8  Korzeniowski Konrad ()  
 7  11  Mamla Kamil ()  
 8  50  Omelanczuk Marek ()  
 9  13  Pszczoła Marcin ()  
 10  5  Śledziak Czarek ()  
 11  98  Wójcicki Rafał ()  
 12  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 13  10  Zaremba Jarek ()  
      FC United
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (ob)  
 2  3  Czajka Łukasz (na)  
 3  8  Gawroński Maciek (ob)  
 4  6  Giwer Artur (na)  
 5  21  Havryliuk Taras (na)  
 6  11  Hereśniak Piotr (po)  
 7  22  Januszewski Andrzej (po)  
 8  1  Łukasik Bartek (br)  
 9  20  Makowski Marcin (ob)  
 10  5  Orzechowski Michał (po)  
 11  99  Prokurat Sergiusz (br)  
 12  16  Sasal Łukasz (po)  
 13  7  Szymańczuk Szymon (na)  
 14  2  Vertun Andrzej (po)  
 15  23  Warszawski Andrzej (br)  
 16  22  Zambrowski Hubert (po)  
      Kartofliska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Czerwonka Krzysztof (ob)  
 2  1  Dziubicki Daniel (br)  
 3  22  Grudziński Marcin (po)  
 4  5  Januszewski Mateusz (po)  
 5  6  Mogielnicki Paweł (po)  
 6  8  Muszyński Paweł (ob)  
 7  7  Polkowski Jakub (po)  
 8  9  Rzeźnikiewicz Radosław (na)  
 9  99  Sendecki Adam (po)  
 10  11  Socha Paweł (na)  
 11  21  Stań Dawid (po)  
 12  4  Śledzicki Łukasz (po)  
 13  3  Urbański Bartosz (ob)  
      KFC Rurabomber
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Aponte Navas Dawid (br)  
 2  0  Cieślik Piotr (na)  
 3  0  Demidziuk Rafał (ob)  
 4  0  Grzywacz Igor (po)  
 5  0  Jaskowski Marcin (po)  
 6  0  Karpiński Adrian (po)  
 7  0  Koman Szymon (br)  
 8  0  Kucharski Piotr (ob)  
 9  0  Kurek Paweł (na)  
 10  0  Lelonek Przemek (na)  
 11  0  Padała Michał (po)  
 12  0  Rudziński Wojciech (ob)  
 13  0  Stefański Jakub (br)  
 14  0  Waś Bartek (ob)  
 15  0  Żelewski Maciek (po)  
      Kuternogi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Chojnacki Mariusz (ob)  
 2  19  Dadas Karol (po)  
 3  5  Grzeszczak Tomasz (ob)  
 4  12  Kamiński Piotr (po)  
 5  25  Knol Antoni (po)  
 6  26  Pałys Marek (br)  
 7  22  Rybiński Antek (po)  
 8  2  Sarnowski Zbylu (br)  
 9  9  Szerszeń Michał (ob)  
 10  13  Szymanski Paweł (br)  
 11  15  Wąsowski Partyk (po)  
 12  69  Wójcicki Filip (po)  
 13  99  Wudziński Adam (na)  
 14  14  Wydrzyński Mateusz (po)  
 15  1  Zreda Daniel (br)  
      Narodowy Bank Polski
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Ciostek Stanisław (po)  
 2  33  Damagalski Filip (na)  
 3  7  Janek Jacek (ob)  
 4  13  Klepacz Robert (ob)  
 5  7  Kowalczyk Daniel (po)  
 6  21  Krawczyk Wojciech (na)  
 7  22  Niemiec Sebastian (ob)  
 8  2  Nowacki Dariusz (po)  
 9  1  Ostrowiecki Piotr (br)  
 10  9  Popiołek Michał (na)  
 11  12  Serwa Dobromił (po)  
 12  8  Sobów Rafał (ob)  
 13  16  Szaniec Łukasz (ob)  
 14  0  Wieloch Michał (na)  
 15  10  Wodziński Maciej (po)  
 16  44  Wojczakowski Andrzej (ob)  
 17  6  Woźniak Szymon (po)  
      Semper Invicta & Friends
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Dąbrowski Wojciech (ob)  
 2  9  Drozdowski Karol (na)  
 3  18  Owczarek Ireneusz (ob)  
 4  5  Piwocki Piotr (ob)  
 5  1  Skoczylas Krzysztof (br)  
 6  11  Tkaczyk Mariusz (ob)  
 7  10  Wróblewski Antoni (po)  
 8  21  Wudziński Adam (ob)  
 9  6  Zaborek Marcin (na)  
 10  12  Zawiślak Cezary (na)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4458664