Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Sobota  15 12 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr A 2 liga gr B,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League B
Wybierz zespół:
      Alea Iacta Est
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (po)  
 2  30  Dąbrowski Jakub (po)  
 3  2  Długopolski Michał (ob)  
 4  19  Kawka Konrad (po)  
 5  22  Korczak Andrzej (po)  
 6  8  Kowalczyk Paweł (po)  
 7  3  Krukowski Rafał (po)  
 8  7  Kurzeja Krzysztof (po)  
 9  6  Maleńczak Piotr (po)  
 10  14  Silveira Pedro (na)  
 11  10  Skłodowski Michał (po)  
 12  12  Szlezingier Jakub (ob)  
 13  1  Szymański Paweł (br)  
 14  9  Zaręba Grzegorz (po)  
      ATLAS WARSZAWA
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  25  Bartosz Jakubczyk (po)  
 2  28  Brzeziński Jacek (po)  
 3  21  Grynicki Andrzej (po)  
 4  24  Jan Szulkowski (po)  
 5  22  Jaworski Radek (br)  
 6  23  Kiełcz Piotr (po)  
 7  6  Kotruchow Juliusz (na)  
 8  5  Maciejuk Szymon (na)  
 9  7  Pruszyński Michał (na)  
 10  10  Radosz Bartosz (ob)  
 11  12  Rzeszutko Daniel (ob)  
 12  3  Smoliński Antoni (ob)  
 13  1  Subocz Mikolaj (br)  
 14  8  Szkopiarek Jakub (ob)  
 15  26  Terlecki Andrzej (na)  
 16  27  Wierzchowski Krzysztof (po)  
 17  4  Zagubieniak Krzysztof (ob)  
 18  9  Żaczek Alan (na)  
      DAKAFIL.PL
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Antecki Artur (ob)  
 2  15  Berezucki Edward (na)  
 3  13  Brain Obem (po)  
 4  77  Djodjo John (na)  
 5  84  Emodi Odira (ob)  
 6  5  Fraś Grzegorz (po)  
 7  10  Gallardo Nioku (po)  
 8  22  Iwoha Chris (na)  
 9  4  Janiec Tomasz (ob)  
 10  23  Jankowski Karol (na)  
 11  9  Kenneth Alfred (ob)  
 12  21  Kępka-Mariański Wojtek (ob)  
 13  6  Kuru Mohamed (ob)  
 14  12  Lusiński Jacek (br)  
 15  99  Nwolisa Arinze (po)  
 16  3  Okala Jonh ()  
 17  11  Putin Sa (na)  
 18  1  Sławiński Karol (br)  
      FC SPONTAN
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Alberski Przemysław (ob)  
 2  1  Augustyniak Grzegorz (br)  
 3  35  Czerwonka Krzysztof (ob)  
 4  21  Dzisiów Krzysztof (na)  
 5  5  Kądziela Krystian (po)  
 6  36  Kolczewski Adrian (na)  
 7  8  Niedzielko Michał (ob)  
 8  15  Nowicki Krzysztof ()  
 9  7  Osica Bartosz (na)  
 10  11  Ptaszek Adrian (ob)  
 11  9  Sienicki Krzysiek (ob)  
 12  22  Smoktunowicz Michał (po)  
 13  20  Smoktunowicz Paweł (na)  
 14  69  Stankowski Łukasz (ob)  
 15  12  Terlecki Piotr (po)  
 16  3  Wilczewski Wacław (ob)  
 17  95  Zalewski Damian (po)  
      Gencjana
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Asinov Evgenio (na)  
 2  2  Borowik Tomasz (ob)  
 3  21  Dutkiewicz Łukasz (po)  
 4  1  Fiodorow Artur (br)  
 5  5  Hereśniak Pedro (ob)  
 6  16  Kasprzak Łukasz ()  
 7  0  Kosy Krzysztof (br)  
 8  7  Lepa Marcin (ob)  
 9  12  Maciesowicz Michał (ob)  
 10  14  Milashyn Alex (po)  
 11  15  Sasal Łukasz (na)  
 12  11  Sawicki Szczepan (po)  
 13  10  Słoniowski Tadek (na)  
 14  13  Trzeciński Maciej (po)  
 15  8  Zbyszewski Maciej (po)  
 16  9  Zbyszewski Marek (na)  
      SND SŁUŻEW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Bednarczyk Mateusz (po)  
 2  17  Brzostowski Łukasz (po)  
 3  24  Jędrych Artur (po)  
 4  20  Krasowski Mateusz (na)  
 5  25  Lech Sebastian (ob)  
 6  14  Mazurek Rafał (po)  
 7  16  Obrębski Hubert (po)  
 8  15  Pyza Daniel (na)  
 9  1  Rosiński Paweł (br)  
 10  2  Sękowski Arek (ob)  
 11  4  Sobczak Adam (na)  
 12  7  Tomaszewski Łukasz (po)  
 13  18  Walencik Marek (po)  
 14  22  Walenda Damian (ob)  
 15  11  Witkowski Artur (na)  
 16  23  Zawadzki Maciej (ob)  
      TG Sokół Brwinów
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Banasiak Paweł (ob)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  16  Dębek Rafał (po)  
 4  23  Fabisak Patryk (po)  
 5  21  Firlej Marcin (na)  
 6  9  Jędrej Andrzej (po)  
 7  18  Kozik Eryk (po)  
 8  1  Krupowicz Adrian (br)  
 9  8  Książek Kamil (ob)  
 10  19  Kubera Przemysław (po)  
 11  6  Łępa Dominik (na)  
 12  5  Obsowski Jakub (ob)  
 13  7  Prażmo Sebastian (br)  
 14  3  Szeląg Kamil (ob)  
 15  10  Włodarski Krzysztof (na)  
 16  11  Zdulski Sebastian (po)  
      Wybrzeże Klatki Schodowej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8   Pluta Dawid (po)  
 2  14  Adamiec Artur (na)  
 3  6  Borowski Piotr (po)  
 4  33  Ede Lucky (Po)  
 5  99  Fiodorow Artur (br)  
 6  23  Galimski Karol (ob)  
 7  7  Gawęcki Łukasz (po)  
 8  25  Kołodziejczuk Wojtek (ob)  
 9  17  Lachowski Mateusz (br)  
 10  5  Lipski Mateusz (ob)  
 11  21  Łobasiuk Mariusz (na)  
 12  15  Marecki Piotrek (ob)  
 13  13  Popielarz Bartek (br)  
 14  4  Rytel Patryk (na)  
 15  98  Sikorski Piotrek (br)  
 16  9  Suska Daniel (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4574612