Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Sobota  15 12 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr A 2 liga gr B,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League A
Wybierz zespół:
      Akademia Teatralna
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  20  Bartosiak Piotr (po)  
 2  22  Białek Damian (br)  
 3  26  Darocha Konrad (ob)  
 4  15  Jasiński Andrzej (po)  
 5  13  Kostrzewski Wawrzyniec (na)  
 6  69  Kulczycki Arkadiusz (na)  
 7  44  Lisiecki Mateusz (br)  
 8  14  Lisiecki Paweł (po)  
 9  7  Polkowski Krzysztof (na)  
 10  11  Przystał Kamil (na)  
 11  5  Wilkoński Jerzy (po)  
 12  17  Zawadowski Jan (ob)  
 13  8  Żerucha Michał (ob)  
      FC Całyczasdoprzodu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Kamiński Michał (ob)  
 2  8  Koziński Rafał (po)  
 3  3  Marciński Łukasz (po)  
 4  6  Muszyński Michał (ob)  
 5  11  Pawlak Adam (po)  
 6  13  Pawlak Piotr (na)  
 7  7  Smoleński Mikołaj (na)  
 8  10  Tychanowicz Norbert (po)  
 9  15  Walczak Krzysztof (ob)  
 10  5  Walczak Łukasz (ob)  
 11  1  Zamkowski Rafał (br)  
 12  14  Zawadzki Andrzej (po)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22   Nazar ()  
 2  11  Batorski Krzysztof ()  
 3  0  Czuba Rafał ()  
 4  99  Halandzhii Orest ()  
 5  25  Haliniak Witold ()  
 6  0  Khujanazaroff Alisher ()  
 7  6  Kowalczyk Bartek ()  
 8  1  Latka Witali ()  
 9  23  Pajkovski Bojan ()  
 10  10  Pilo Jakub ()  
 11  32  Remisiewicz Rafał ()  
 12  0  Rybicki Krzysztof ()  
 13  20  Strojwans Michał ()  
 14  98  Wrzoskiewicz Karol (br)  
 15  21  Zambrowski Hubert ()  
 16  0  Zawadzki Łukasz ()  
      Przyjaciele Fryzjera
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Abramowicz Piotr (br)  
 2  16  Błażewski Maciej (po)  
 3  7  Cichocki Andrzej (po)  
 4  11  Cichocki Maciej (ob)  
 5  12  Jaworski Radek (br)  
 6  9  Kapyś Rafał (na)  
 7  15  Knir Jarek (po)  
 8  4  Kornacki Łukasz (ob)  
 9  8  Kowalski Rafał (ob)  
 10  3  Kuciński Paweł (na)  
 11  99  Maliar Manu (po)  
 12  21  Manart Andrzej (po)  
 13  10  Maruszewski Jan (po)  
 14  25  Piasecki Wojtek (na)  
 15  22  Rothe Tomasz (ob)  
 16  24  Skowronek Andrzej (po)  
 17  2  Stanik Piotr (ob)  
 18  23  Sycha Paweł (po)  
 19  20  Walczak Mariusz (po)  
      Same Konkrety
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Gacek Wojciech (na)  
 2  11  Gałązka Kamil (po)  
 3  98  Ibrahim Karim (na)  
 4  99  Jakóbczak Maciej (po)  
 5  9  Jańczak Mariusz (na)  
 6  20  Józwik Paweł (po)  
 7  15  Kaczmarczyk Łukasz (ob)  
 8  33  Kulik Marcin (br)  
 9  8  Kur Przemysław (ob)  
 10  16  Moszczyński Maciej (ob)  
 11  5  Plaskot Łukasz (ob)  
 12  14  Potepa Piotr (ob)  
 13  22  Rasała Filip (po)  
 14  23  Sieciechowicz Tomasz (po)  
 15  12  Skalski Rajmund (br)  
 16  10  Skowroński Paweł (po)  
 17  21  Tkaczyk Jacek (ob)  
 18  7  Wasak Tomasz (po)  
 19  44  Wiczołek Cezary (br)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bangis Łukasz (po)  
 2  15  Białek Damian (br)  
 3  99  Bodnar Kamil (br)  
 4  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 5  9  Domagalski Filip (na)  
 6  20  Domagalski Maciej (ob)  
 7  21  Fiodorow Artur (br)  
 8  23  Gerwer Andrzej (po)  
 9  5  Głowacki Artur (ob)  
 10  7  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 11  17  Maciołek Baretk (br)  
 12  11  Markowski Maciej (na)  
 13  22  Popiołek Grzegorz (br)  
 14  6  Rdzanek Hubert (po)  
 15  1  Szczepaniak Tomasz (br)  
 16  12  Woźniak Szymon (po)  
 17  44  Zych Przemysław (po)  
      SQUAD
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Bartol Błażej (na)  
 2  11  Błaszczyk Łukasz (na)  
 3  1  Czerwiński Łukasz (br)  
 4  5  Długosz Paweł (ob)  
 5  9  Fheelbum Adnan (na)  
 6  4  Krawczyk Tomasz (ob)  
 7  7  Kumór Paweł (ob)  
 8  16  Pawlak Jakub (na)  
 9  13  Pilecki Maciej (na)  
 10  14  Sławczyk Mariusz (ob)  
 11  10  Śledziak Cezary (ob)  
 12  3  Wielgołaski Adam (na)  
 13  6  Wójcicki Rafał (ob)  
 14  8  Zadorozhnyi Oleksandr (na)  
 15  12  Ziarek Grzegorz (na)  
      The White
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Arasimowicz Artur (po)  
 2  5  Białas Mariusz (po)  
 3  11  Drwięga Adam (ob)  
 4  23  Grzesiński Mateusz (po)  
 5  3  Jórzak Marcin (ob)  
 6  15  Kozieł Krystian (na)  
 7  7  Mańkowski Sebastian (na)  
 8  12  Perez Juan (po)  
 9  22  Polanowski Andrzej (po)  
 10  27  Quaresma Ricardo (po)  
 11  6  Wagner Jakub (po)  
 12  10  Wądołowski Mariusz (ob)  
 13  1  Wojak Norbert (br)  
 14  21  Wrona Filip (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4576461