Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  22 11 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr A 2 liga gr B,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - BARAŻE
Wybierz zespół:
      Akademia Teatralna
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  20  Bartosiak Piotr (po)  
 2  22  Białek Damian (br)  
 3  26  Darocha Konrad (ob)  
 4  7  Janasz Kamil (po)  
 5  6  Kostrzewski Wawrzyniec (na)  
 6  10  Kulczycki Arkadiusz (na)  
 7  77  Lipiński Michał (po)  
 8  44  Lisiecki Mateusz (br)  
 9  99  Lisiecki Paweł (po)  
 10  11  Przystał Kamil (na)  
 11  21  Szcześniak Przemek (br)  
 12  4  Wilkoński Jerzy (po)  
 13  8  Żerucha Michał (ob)  
      ATLAS WARSZAWA
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Jaworski Radek (br)  
 2  23  Kiełpsz Maciej (po)  
 3  6  Kotruchow Juliusz (na)  
 4  5  Maciejuk Szymon (na)  
 5  7  Pruszyński Michał (na)  
 6  10  Radosz Bartosz (ob)  
 7  12  Rzeszutko Daniel (ob)  
 8  3  Smoliński Antoni (ob)  
 9  1  Subocz Mikolaj (br)  
 10  8  Szkopiarek Jakub (ob)  
 11  4  Zagubieniak Krzysztof (ob)  
 12  9  Żaczek Alan (na)  
      DAKAFIL.PL
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Antecki Artur (ob)  
 2  13  Brain Obem (po)  
 3  77  Djodjo John (na)  
 4  84  Emodi Odira (ob)  
 5  5  Fraś Grzegorz (po)  
 6  10  Gallardo Nioku (po)  
 7  22  Iwoha Chris (na)  
 8  4  Janiec Tomasz (ob)  
 9  23  Jankowski Karol (na)  
 10  9  Kenneth Alfred (ob)  
 11  21  Kępka-Mariański Wojtek (ob)  
 12  6  Kuru Mohamed (ob)  
 13  12  Lusiński Jacek (br)  
 14  3  Okala Jonh ()  
 15  11  Putin Sa (na)  
 16  1  Sławiński Karol (br)  
      Dzierżążnia
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Biniek Piotr (na)  
 2  3  Bordiuk Jarosław (po)  
 3  13  Danelczyk Mariusz (ob)  
 4  4  Kijak Bartosz (na)  
 5  1  Koniarski Jerzy (br)  
 6  9  Lipkowski Piotr (ob)  
 7  6  Łabecki Janusz (na)  
 8  2  Łabecki Wojciech (ob)  
 9  8  Malicki Paweł (po)  
 10  7  Skarzyński Paweł (na)  
 11  11  Stachura Chrysrian (ob)  
      EPRO
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Bogacz Max (na)  
 2  6  Chmielewski Wojtek (ob)  
 3  4  Goryński Krzysiek (po)  
 4  12  Grzesiek Malec (na)  
 5  7  Kotrych Adam (po)  
 6  99  Kurtyłowski Darek (br)  
 7  1  Kuszewski Damian (br)  
 8  98  Okniński Tomek (br)  
 9  2  Przemek Floryan (na)  
 10  8  Sidorowicz Maciek (po)  
 11  3  Siwiński Piotrek (ob)  
 12  16  Stefaniak Kuba (ob)  
 13  13  Szutkowski Jarek (ob)  
      FC Bez Atu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  27  Adamczyk Artur (ob)  
 2  19  Chrząstowski Adrian (na)  
 3  13  Hajbowicz Rafał (po)  
 4  14  Jarmuszewicz Jęrek (po)  
 5  6  Kalbarczyk Konrad (po)  
 6  1  Kassenberg Adam (br)  
 7  99  Marchewka Krzysztof (ob)  
 8  22  Parzydeł Maciek (po)  
 9  21  Parzydeł Michał (na)  
 10  23  Popadiak Maciek (ob)  
 11  15  Senderski Karol (ob)  
 12  26  Syski Mariusz (na)  
 13  12  Szczotka Artur (br)  
 14  2  Szczykno Rafał (po)  
 15  9  Węgłowski Maciej (na)  
 16  92  Wiśniewski Jacek (br)  
 17  93  Zalewski Damian (po)  
      Fizjoterapia Polska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  19  Ćwik Dariusz ()  
 2  14  Ćwik Tomasz ()  
 3  22  Gibuła Karol ()  
 4  12  Kuszewski Damian (br)  
 5  1  Lebiediuk Adam (br)  
 6  11  Majewski Jacek ()  
 7  4  Nozdryń-Płotnicki Michał ()  
 8  6  Nozdryń-Płotnicki Piotr ()  
 9  7  Osik Grzegorz ()  
 10  8  Sitkiewicz Piotr ()  
 11  18  Struk Kamil ()  
 12  20  Woda Mariusz ()  
      Kuternogi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Chojnacki Mariusz (ob)  
 2  19  Dadas Karol (po)  
 3  5  Grzeszczak Tomasz (ob)  
 4  12  Kamiński Piotr (po)  
 5  25  Knol Antoni (po)  
 6  16  Pałys Marek (br)  
 7  22  Rybiński Antek (po)  
 8  2  Sarnowski Zbylu (br)  
 9  9  Szerszeń Michał (ob)  
 10  13  Szymanski Paweł (br)  
 11  15  Wąsowski Partyk (po)  
 12  69  Wójcicki Filip (po)  
 13  99  Wudziński Adam (na)  
 14  14  Wydrzyński Mateusz (po)  
 15  1  Zreda Daniel (br)  
      Legendarni FF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  12  Butryn Tomasz (po)  
 2  5  Caballero Yin Diego (ob)  
 3  22  Dębiński Piotrek (br)  
 4  11  Kliczek Dominik (po)  
 5  17  Kubik Michal (po)  
 6  15  Mieskowicz Max (po)  
 7  20  Ojrzyński Kuba (po)  
 8  10  Rybacki Jan (po)  
 9  1  Szczawiński Bartosz (br)  
 10  9  Szulgowicz Marek (na)  
 11  14  Tchorzewski Mikolaj (ob)  
 12  8  Tomasik Robert (ob)  
 13  50  Walo Łukasz (po)  
 14  7  Wasilewski Piotr (ob)  
 15  21  Wolszczak Mateusz (ob)  
      Okno na Świat
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Balcerzak Michał (br)  
 2  4  Grzelec Paweł (po)  
 3  21  Hereśniak Piotr (po)  
 4  12  Janeczek Adam (po)  
 5  7  Lewandowski Bartłomiej (po)  
 6  16  Lewandowski Piotr (po)  
 7  14  Marcinkiewicz Adam (ob)  
 8  10  Niedziałek Patryk (po)  
 9  15  Włodyga Krzysztof (po)  
 10  9  Włodyga Maciej (po)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Batorski Krzysztof ()  
 2  0  Czuba Rafał ()  
 3  99  Halandzhii Orest ()  
 4  25  Haliniak Witold ()  
 5  0  Khujanazaroff Alisher ()  
 6  6  Kowalczyk Bartek ()  
 7  1  Latka Witali ()  
 8  23  Pajkovski Bojan ()  
 9  10  Pilo Jakub ()  
 10  32  Remisiewicz Rafał ()  
 11  0  Rybicki Krzysztof ()  
 12  20  Strojwans Michał ()  
 13  21  Zambrowski Hubert ()  
 14  0  Zawadzki Łukasz ()  
      Portugalia Sport Klub
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22   Decio ()  
 2  4   Felipe ()  
 3  77   Guilherme ()  
 4  11  Araujo Duarte ()  
 5  99  Candeias Jose (br)  
 6  6  Concalves Tiago ()  
 7  7  David Luis ()  
 8  1  Fonte Arturo (br)  
 9  10  Mafra Andre (na)  
 10  2  Pinto Ricardo ()  
 11  69  Santos Alvaro ()  
 12  9  Silva Tiago ()  
 13  8  Soutelo Joao ()  
      Przyjaciele Fryzjera
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Abramowicz Piotr (br)  
 2  7  Cichocki Andrzej (po)  
 3  11  Cichocki Maciej (ob)  
 4  12  Jaworski Radek (br)  
 5  9  Kapyś Rafał (na)  
 6  4  Kornacki Łukasz (ob)  
 7  8  Kowalski Rafał (ob)  
 8  3  Kuciński Paweł (na)  
 9  99  Maliar Manu (po)  
 10  21  Manart Andrzej (po)  
 11  10  Maruszewski Jan (po)  
 12  22  Rothe Tomasz (ob)  
 13  24  Skowronek Andrzej (po)  
 14  2  Stanik Piotr (ob)  
 15  23  Sycha Paweł (po)  
 16  20  Walczak Mariusz (po)  
      Same Konkrety
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Gacek Wojciech (na)  
 2  11  Gałązka Kamil (po)  
 3  99  Ibrahim Karim (na)  
 4  9  Jańczak Mariusz (na)  
 5  20  Józwik Paweł (po)  
 6  15  Kaczmarczyk Łukasz (ob)  
 7  33  Kulik Marcin (br)  
 8  8  Kur Przemysław (ob)  
 9  16  Moszczyński Maciej (ob)  
 10  5  Plaskot Łukasz (ob)  
 11  14  Potepa Piotr (ob)  
 12  23  Sieciechowicz Tomasz (po)  
 13  12  Skalski Rajmund (br)  
 14  10  Skowroński Paweł (po)  
 15  7  Wasak Tomasz (po)  
 16  44  Wiczołek Cezary (br)  
      ShowTime
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Borzęcki Damian (na)  
 2  5  Druś Adrian (po)  
 3  7  Dudek Adan (na)  
 4  8  Kadłubański Sebastian (na)  
 5  19  Kawka Konrad (na)  
 6  2  Lipiński Łukasz (ob)  
 7  1  Matysek Krystian (br)  
 8  4  Milewski Adrian (po)  
 9  43  Misztal Andrzej (po)  
 10  11  Podobas Bartek (po)  
 11  21  Rogus Andrzej (po)  
 12  87  Sieroczniewicz Artur (po)  
 13  10  Truszkowski Alan (na)  
 14  6  Truszkowski Bartek (po)  
 15  3  Zdankiewicz Tomasz (ob)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bangis Łukasz (po)  
 2  15  Białek Damian (br)  
 3  99  Bodnar Kamil (br)  
 4  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 5  9  Domagalski Filip (na)  
 6  20  Domagalski Maciej (ob)  
 7  21  Fiodorow Artur (br)  
 8  5  Głowacki Artur (ob)  
 9  7  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 10  33  Maciołek Bartek (br)  
 11  11  Markowski Maciej (na)  
 12  22  Popiołek Grzegorz (br)  
 13  6  Rdzanek Hubert (po)  
 14  1  Szczepaniak Tomasz (br)  
 15  12  Woźniak Szymon (po)  
 16  44  Zych Przemysław (po)  
      SPoprzekątnej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Andrzejewski Karol (ob)  
 2  8  Andrzejewski Krzysztof (po)  
 3  21  Beresiński Marcin (po)  
 4  15  Butrym Grzegorz (ob)  
 5  5  Dutkiewicz Łukasz (ob)  
 6  22  Koman Szymon (br)  
 7  7  Ługowski Michał (ob)  
 8  10  Maciejewski Mateusz (po)  
 9  98  Markowski Krzysztof (po)  
 10  13  Mazurek Jacek (ob)  
 11  1  Morawski Piotr (br)  
 12  77  Napierała Grzegorz (po)  
 13  99  Paczuski Daniel (po)  
 14  11  Sasin Karol (na)  
 15  12  Stryjek Paweł (br)  
 16  9  Sutkowski Krystian (na)  
 17  4  Woźniak Wojtek (po)  
      The White
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Arasimowicz Artur (po)  
 2  5  Białas Mariusz (po)  
 3  11  Drwięga Adam (ob)  
 4  23  Grzesiński Mateusz (po)  
 5  3  Jórzak Marcin (ob)  
 6  15  Kozieł Krystian (na)  
 7  7  Mańkowski Sebastian (na)  
 8  12  Perez Juan (po)  
 9  22  Polanowski Andrzej (po)  
 10  27  Quaresma Ricardo (po)  
 11  6  Wagner Jakub (po)  
 12  10  Wądołowski Mariusz (ob)  
 13  1  Wojak Norbert (br)  
 14  21  Wrona Filip (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4529505