Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  28 05 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Summer League 4 - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League 4
Wybierz zespół:
      CGW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  34  Badurowicz Leszek (po)  
 2  22  Białek Damian (br)  
 3  17  Chmiel Maciek (na)  
 4  13  Ćwierzyński Olaf (na)  
 5  12  Dziubicki Daniel (br)  
 6  10  Jakubowicz Oskar (po)  
 7  4  Kucharski Maciej (ob)  
 8  17  Lisek Grzesiek (po)  
 9  7  Ostasz Bartłomiej (po)  
 10  99  Stefański Partyk (na)  
 11  9  Wieczorkiewicz Wojciech (ob)  
 12  11  Wojewódzki Kacper (po)  
      DELTA CONTACT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Bodnar Mikołaj (br)  
 2  98  Brzeski Damian (br)  
 3  0  Celiński Cezary ()  
 4  0  Czajkowski Krzysztof ()  
 5  0  Gołaszewski Andrzej ()  
 6  0  Gołebiowski Paweł ()  
 7  0  Graczyk Marcin ()  
 8  0  Hankiewicz Robert ()  
 9  0  Jackowski Norbert ()  
 10  0  Janikowaski Andrzej ()  
 11  0  Jankiewicz Dawid ()  
 12  0  Kaja Marcin ()  
 13  0  Lewicki Krzysztof ()  
 14  99  Malczewski Łukasz (po)  
 15  0  Maliński Radosław ()  
 16  0  Mazurkiewicz Maciej ()  
 17  0  Panintazu Jakub ()  
 18  0  Prażuch Rafał ()  
 19  0  Wysocki Paweł ()  
      Emoqa Squad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  18  Binkowski Łukasz ()  
 2  17  Cegłowski Mateusz ()  
 3  7  Gos Piotr ()  
 4  77  Gos junior Piotr ()  
 5  44  Kamiński Karol ()  
 6  8  Korzeniowski Konrad ()  
 7  11  Mamla Kamil ()  
 8  50  Omelanczuk Marek ()  
 9  13  Pszczoła Marcin ()  
 10  5  Śledziak Czarek ()  
 11  98  Wójcicki Rafał ()  
 12  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 13  10  Zaremba Jarek ()  
      FC United
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (ob)  
 2  3  Czajka Łukasz (na)  
 3  8  Gawroński Maciek (ob)  
 4  6  Giwer Artur (na)  
 5  21  Havryliuk Taras (na)  
 6  22  Januszewski Andrzej (po)  
 7  1  Łukasik Bartek (br)  
 8  20  Makowski Marcin (ob)  
 9  5  Orzechowski Michał (po)  
 10  99  Prokurat Sergiusz (br)  
 11  16  Sasal Łukasz (po)  
 12  7  Szymańczuk Szymon (na)  
 13  2  Vertun Andrzej (po)  
 14  23  Warszawski Andrzej (br)  
 15  22  Zambrowski Hubert (po)  
      Kartofliska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Czerwonka Krzysztof (ob)  
 2  1  Dziubicki Daniel (br)  
 3  22  Grudziński Marcin (po)  
 4  5  Januszewski Mateusz (po)  
 5  6  Mogielnicki Paweł (po)  
 6  8  Muszyński Paweł (ob)  
 7  7  Polkowski Jakub (po)  
 8  9  Rzeźnikiewicz Radosław (na)  
 9  99  Sendecki Adam (po)  
 10  11  Socha Paweł (na)  
 11  21  Stań Dawid (po)  
 12  4  Śledzicki Łukasz (po)  
 13  3  Urbański Bartosz (ob)  
      Narodowy Bank Polski
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Ciostek Stanisław (po)  
 2  33  Damagalski Filip (na)  
 3  7  Janek Jacek (ob)  
 4  13  Klepacz Robert (ob)  
 5  7  Kowalczyk Daniel (po)  
 6  21  Krawczyk Wojciech (na)  
 7  22  Niemiec Sebastian (ob)  
 8  2  Nowacki Dariusz (po)  
 9  1  Ostrowiecki Piotr (br)  
 10  9  Popiołek Michał (na)  
 11  12  Serwa Dobromił (po)  
 12  8  Sobów Rafał (ob)  
 13  16  Szaniec Łukasz (ob)  
 14  0  Wieloch Michał (na)  
 15  10  Wodziński Maciej (po)  
 16  44  Wojczakowski Andrzej (ob)  
 17  6  Woźniak Szymon (po)  
      Semper Invicta & Friends
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Dąbrowski Wojciech (ob)  
 2  9  Drozdowski Karol (na)  
 3  18  Owczarek Ireneusz (ob)  
 4  5  Piwocki Piotr (ob)  
 5  1  Skoczylas Krzysztof (br)  
 6  11  Tkaczyk Mariusz (ob)  
 7  10  Wróblewski Antoni (po)  
 8  21  Wudziński Adam (ob)  
 9  6  Zaborek Marcin (na)  
 10  12  Zawiślak Cezary (na)  
      Welcome Airport Services
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Dutkiewicz Łukasz ()  
 2  0  Górecki Michał ()  
 3  7  Grendel Mikołaj ()  
 4  0  Gruźlewski Daniel ()  
 5  0  Jaś Przemysław ()  
 6  6  Karić Marko ()  
 7  0  Koniczuk Karol ()  
 8  10  Leszkiewicz Jarek ()  
 9  17  Lipka Artur ()  
 10  0  Nowiński Aleksander ()  
 11  1  Roszczenda Paweł (br)  
 12  0  Sulich Marcin ()  
 13  22  Tarnowski Jakub ()  
 14  12  Urbański Norbert ()  
 15  2  Wolski Wojtek ()  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4211734