Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  25 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Summer League 4 - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League 4
Wybierz zespół:
      CGW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  34  Badurowicz Leszek (po)  
 2  22  Białek Damian (br)  
 3  3  Brodowski Piotr (po)  
 4  18  Chmiel Maciek (na)  
 5  13  Ćwierzyński Olaf (na)  
 6  12  Dziubicki Daniel (br)  
 7  10  Jakubowicz Oskar (po)  
 8  4  Kucharski Maciej (ob)  
 9  17  Lisek Grzesiek (po)  
 10  19  Nowomiejski Marcin (po)  
 11  7  Ostasz Bartłomiej (po)  
 12  99  Stefański Partyk (na)  
 13  9  Wieczorkiewicz Wojciech (ob)  
 14  11  Wojewódzki Kacper (po)  
      DELTA CONTACT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Bodnar Mikołaj (br)  
 2  98  Brzeski Damian (br)  
 3  0  Celiński Cezary ()  
 4  0  Czajkowski Krzysztof ()  
 5  0  Gołaszewski Andrzej ()  
 6  0  Gołebiowski Paweł ()  
 7  0  Graczyk Marcin ()  
 8  0  Hankiewicz Robert ()  
 9  0  Jackowski Norbert ()  
 10  0  Janikowaski Andrzej ()  
 11  0  Jankiewicz Dawid ()  
 12  0  Kaja Marcin ()  
 13  0  Lewicki Krzysztof ()  
 14  99  Malczewski Łukasz (po)  
 15  0  Maliński Radosław ()  
 16  0  Mazurkiewicz Maciej ()  
 17  0  Panintazu Jakub ()  
 18  0  Prażuch Rafał ()  
 19  0  Wysocki Paweł ()  
      Emoqa Squad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  18  Binkowski Łukasz ()  
 2  17  Cegłowski Mateusz ()  
 3  7  Gos Piotr ()  
 4  77  Gos junior Piotr ()  
 5  44  Kamiński Karol ()  
 6  8  Korzeniowski Konrad ()  
 7  11  Mamla Kamil ()  
 8  50  Omelanczuk Marek ()  
 9  13  Pszczoła Marcin ()  
 10  5  Śledziak Czarek ()  
 11  98  Wójcicki Rafał ()  
 12  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 13  10  Zaremba Jarek ()  
      FC United
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (ob)  
 2  3  Czajka Łukasz (na)  
 3  8  Gawroński Maciek (ob)  
 4  6  Giwer Artur (na)  
 5  21  Havryliuk Taras (na)  
 6  11  Hereśniak Piotr (po)  
 7  22  Januszewski Andrzej (po)  
 8  1  Łukasik Bartek (br)  
 9  20  Makowski Marcin (ob)  
 10  5  Orzechowski Michał (po)  
 11  99  Prokurat Sergiusz (br)  
 12  16  Sasal Łukasz (po)  
 13  7  Szymańczuk Szymon (na)  
 14  2  Vertun Andrzej (po)  
 15  23  Warszawski Andrzej (br)  
 16  22  Zambrowski Hubert (po)  
      Kartofliska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Czerwonka Krzysztof (ob)  
 2  1  Dziubicki Daniel (br)  
 3  22  Grudziński Marcin (po)  
 4  5  Januszewski Mateusz (po)  
 5  6  Mogielnicki Paweł (po)  
 6  8  Muszyński Paweł (ob)  
 7  7  Polkowski Jakub (po)  
 8  9  Rzeźnikiewicz Radosław (na)  
 9  99  Sendecki Adam (po)  
 10  11  Socha Paweł (na)  
 11  21  Stań Dawid (po)  
 12  4  Śledzicki Łukasz (po)  
 13  3  Urbański Bartosz (ob)  
      Narodowy Bank Polski
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Ciostek Stanisław (po)  
 2  33  Damagalski Filip (na)  
 3  7  Janek Jacek (ob)  
 4  13  Klepacz Robert (ob)  
 5  7  Kowalczyk Daniel (po)  
 6  21  Krawczyk Wojciech (na)  
 7  22  Niemiec Sebastian (ob)  
 8  2  Nowacki Dariusz (po)  
 9  1  Ostrowiecki Piotr (br)  
 10  9  Popiołek Michał (na)  
 11  12  Serwa Dobromił (po)  
 12  8  Sobów Rafał (ob)  
 13  16  Szaniec Łukasz (ob)  
 14  0  Wieloch Michał (na)  
 15  10  Wodziński Maciej (po)  
 16  44  Wojczakowski Andrzej (ob)  
 17  6  Woźniak Szymon (po)  
      Semper Invicta & Friends
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Dąbrowski Wojciech (ob)  
 2  9  Drozdowski Karol (na)  
 3  18  Owczarek Ireneusz (ob)  
 4  5  Piwocki Piotr (ob)  
 5  1  Skoczylas Krzysztof (br)  
 6  11  Tkaczyk Mariusz (ob)  
 7  10  Wróblewski Antoni (po)  
 8  21  Wudziński Adam (ob)  
 9  6  Zaborek Marcin (na)  
 10  12  Zawiślak Cezary (na)  
      Welcome Airport Services
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Dutkiewicz Łukasz ()  
 2  0  Górecki Michał ()  
 3  7  Grendel Mikołaj ()  
 4  0  Gruźlewski Daniel ()  
 5  0  Jaś Przemysław ()  
 6  6  Karić Marko ()  
 7  0  Koniczuk Karol ()  
 8  8  Krakowiak Marcin ()  
 9  10  Leszkiewicz Jarek ()  
 10  17  Lipka Artur ()  
 11  0  Nowiński Aleksander ()  
 12  1  Roszczenda Paweł (br)  
 13  0  Sulich Marcin ()  
 14  22  Tarnowski Jakub ()  
 15  12  Urbański Norbert ()  
 16  2  Wolski Wojtek ()  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4431125