Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  14 11 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr A 2 liga gr B,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League 3
Wybierz zespół:
      Alea Iacta Est
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (po)  
 2  30  Dąbrowski Jakub (po)  
 3  2  Długopolski Michał (ob)  
 4  19  Kawka Konrad (po)  
 5  22  Korczak Andrzej (po)  
 6  8  Kowalczyk Paweł (po)  
 7  3  Krukowski Rafał (po)  
 8  7  Kurzeja Krzysztof (po)  
 9  6  Maleńczak Piotr (po)  
 10  14  Silveira Pedro (na)  
 11  10  Skłodowski Michał (po)  
 12  12  Szlezingier Jakub (ob)  
 13  1  Szymański Paweł (br)  
 14  9  Zaręba Grzegorz (po)  
      FC Bez Atu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  27  Adamczyk Artur (ob)  
 2  19  Chrząstowski Adrian (na)  
 3  13  Hajbowicz Rafał (po)  
 4  14  Jarmuszewicz Jęrek (po)  
 5  6  Kalbarczyk Konrad (po)  
 6  1  Kassenberg Adam (br)  
 7  25  Kłosowski Partyk (br)  
 8  31  Litwin Andrzej (po)  
 9  99  Marchewka Krzysztof (ob)  
 10  22  Parzydeł Maciek (po)  
 11  21  Parzydeł Michał (na)  
 12  23  Popadiak Maciek (ob)  
 13  15  Senderski Karol (ob)  
 14  26  Syski Mariusz (na)  
 15  12  Szczotka Artur (br)  
 16  2  Szczykno Rafał (po)  
 17  9  Węgłowski Maciej (na)  
 18  30  Wiśniewski Krzysztof (br)  
 19  93  Zalewski Paweł (po)  
      FC Całyczasdoprzodu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Kamiński Michał (ob)  
 2  8  Koziński Rafał (po)  
 3  3  Marciński Łukasz (po)  
 4  6  Muszyński Michał (ob)  
 5  11  Pawlak Adam (po)  
 6  13  Pawlak Piotr (na)  
 7  7  Smoleński Mikołaj (na)  
 8  10  Tychanowicz Norbert (po)  
 9  5  Walczak Łukasz (ob)  
 10  1  Zamkowski Rafał (br)  
      FC SPONTAN
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Alberski Przemysław (ob)  
 2  1  Augustyniak Grzegorz (br)  
 3  21  Dzisiów Krzysztof (na)  
 4  5  Kądziela Krystian (po)  
 5  8  Niedzielko Michał (ob)  
 6  15  Nowicki Krzysztof ()  
 7  7  Osica Bartosz (na)  
 8  11  Ptaszek Adrian (ob)  
 9  9  Sienicki Krzysiek (ob)  
 10  22  Smoktunowicz Michał (po)  
 11  20  Smoktunowicz Paweł (na)  
 12  69  Stankowski Łukasz (ob)  
 13  12  Terlecki Piotr (po)  
 14  3  Wilczewski Wacław (ob)  
 15  95  Zalewski Damian (po)  
      Furia Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Barański Jan (ob)  
 2  69  Cichecki Jakub (ob)  
 3  5  Feliński Łukasz (po)  
 4  2  Jabłonowski Jakub (ob)  
 5  9  Kalicki Michał (na)  
 6  13  Kasprzak Karol (po)  
 7  22  Kęczkowski Mikołaj (po)  
 8  10  Khorkholyuk Paweł (na)  
 9  99  Kostyk Michał (na)  
 10  19  Kwiatkowski Łukasz (br)  
 11  21  Majak Kamil (po)  
 12  26  Skass Mikołaj (br)  
 13  23  Stachura Paweł (ob)  
 14  85  Staniszewski Adrian (po)  
 15  25  Swoczyna Bernard (ob)  
 16  6  Topczewski Tomasz (po)  
 17  7  Zwierzchowski Marek (na)  
 18  8  Zwierzyński Michał (po)  
      Gencjana
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Asinov Evgenio (na)  
 2  2  Borowik Tomasz (ob)  
 3  21  Dutkiewicz Łukasz (po)  
 4  1  Fiodorow Artur (br)  
 5  5  Hereśniak Pedro (ob)  
 6  16  Kasprzak Łukasz ()  
 7  0  Kosy Krzysztof (br)  
 8  7  Lepa Marcin (ob)  
 9  12  Maciesowicz Michał (ob)  
 10  14  Milashyn Alex (po)  
 11  15  Sasal Łukasz (na)  
 12  11  Sawicki Szczepan (po)  
 13  10  Słoniowski Tadek (na)  
 14  13  Trzeciński Maciej (po)  
 15  8  Zbyszewski Maciej (po)  
 16  9  Zbyszewski Marek (na)  
      TG Sokół Brwinów
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Banasiak Paweł (ob)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  16  Dębek Rafał (po)  
 4  23  Fabisak Patryk (po)  
 5  21  Firlej Marcin (na)  
 6  9  Jędrej Andrzej (po)  
 7  18  Kozik Eryk (po)  
 8  1  Krupowicz Adrian (br)  
 9  8  Książek Kamil (ob)  
 10  19  Kubera Przemysław (po)  
 11  6  Łępa Dominik (na)  
 12  5  Obsowski Jakub (ob)  
 13  7  Prażmo Sebastian (br)  
 14  3  Szeląg Kamil (ob)  
 15  10  Włodarski Krzysztof (na)  
 16  11  Zdulski Sebastian (po)  
      The White
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Arasimowicz Artur (po)  
 2  5  Białas Mariusz (po)  
 3  11  Drwięga Adam (ob)  
 4  23  Grzesiński Mateusz (po)  
 5  3  Jórzak Marcin (ob)  
 6  15  Kozieł Krystian (na)  
 7  7  Mańkowski Sebastian (na)  
 8  12  Perez Juan (po)  
 9  22  Polanowski Andrzej (po)  
 10  27  Quaresma Ricardo (po)  
 11  6  Wagner Jakub (po)  
 12  10  Wądołowski Mariusz (ob)  
 13  1  Wojak Norbert (br)  
 14  21  Wrona Filip (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4511398