Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  16 07 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Summer League 2 - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League 2
Wybierz zespół:
      DAKAFIL.PL
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Antecki Artur (ob)  
 2  13  Brain Obem (po)  
 3  77  Djodjo John (na)  
 4  84  Emodi Odira (ob)  
 5  5  Fraś Grzegorz (po)  
 6  10  Gallardo Nioku (po)  
 7  22  Iwoha Chris (na)  
 8  4  Janiec Tomasz (ob)  
 9  23  Jankowski Karol (na)  
 10  9  Kenneth Alfred (ob)  
 11  21  Kępka-Mariański Wojtek (ob)  
 12  6  Kuru Mohamed (ob)  
 13  12  Lusiński Jacek (br)  
 14  99  Nwolisa Arinze (po)  
 15  3  Okala Jonh ()  
 16  11  Putin Sa (na)  
 17  1  Sławiński Karol (br)  
      Kuternogi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Chojnacki Mariusz (ob)  
 2  19  Dadas Karol (po)  
 3  5  Grzeszczak Tomasz (ob)  
 4  12  Kamiński Piotr (po)  
 5  25  Knol Antoni (po)  
 6  26  Pałys Marek (br)  
 7  22  Rybiński Antek (po)  
 8  2  Sarnowski Zbylu (br)  
 9  9  Szerszeń Michał (ob)  
 10  13  Szymanski Paweł (br)  
 11  15  Wąsowski Partyk (po)  
 12  69  Wójcicki Filip (po)  
 13  99  Wudziński Adam (na)  
 14  14  Wydrzyński Mateusz (po)  
 15  1  Zreda Daniel (br)  
      OKS SŁUŻEW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Bednarczyk Mateusz (po)  
 2  17  Brzostowski Łukasz (po)  
 3  20  Krasowski Mateusz (na)  
 4  14  Mazurek Rafał (po)  
 5  16  Obrębski Hubert (po)  
 6  15  Pyza Daniel (na)  
 7  1  Rosiński Paweł (br)  
 8  2  Sękowski Arek (ob)  
 9  4  Sobczak Adam (na)  
 10  7  Tomaszewski Łukasz (po)  
 11  18  Walencik Marek (po)  
 12  22  Walenda Damian (ob)  
 13  11  Witkowski Artur (na)  
 14  23  Zawadzki Maciej (ob)  
      Podamy Później
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Chełchowski Maciej (po)  
 2  9  Chełchowski Michał (po)  
 3  5  Chełchowski Piotr (ob)  
 4  19  Dymerski Bartłomiej (na)  
 5  13  Kaczyński Adrian (po)  
 6  8  Kardaś Karol (po)  
 7  3  Kielak Artur (ob)  
 8  1  Maciejewski Konrad (br)  
 9  14  Modzelewski Adam (ob)  
 10  10  Sajdo Igor (po)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Batorski Krzysztof ()  
 2  0  Czuba Rafał ()  
 3  99  Halandzhii Orest ()  
 4  25  Haliniak Witold ()  
 5  0  Khujanazaroff Alisher ()  
 6  6  Kowalczyk Bartek ()  
 7  1  Latka Witali ()  
 8  23  Pajkovski Bojan ()  
 9  10  Pilo Jakub ()  
 10  32  Remisiewicz Rafał ()  
 11  0  Rybicki Krzysztof ()  
 12  20  Strojwans Michał ()  
 13  98  Wrzoskiewicz Karol (br)  
 14  21  Zambrowski Hubert ()  
 15  0  Zawadzki Łukasz ()  
      Portugalia Sport Klub
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22   Decio ()  
 2  4   Felipe ()  
 3  77   Guilherme ()  
 4  21   Pedro ()  
 5  11  Araujo Duarte ()  
 6  99  Candeias Jose (br)  
 7  6  Concalves Tiago ()  
 8  7  David Luis ()  
 9  1  Fonte Arturo (br)  
 10  20  Louro Ricardo ()  
 11  10  Mafra Andre (na)  
 12  18  Martins Bruno ()  
 13  2  Pinto Ricardo ()  
 14  69  Santos Alvaro ()  
 15  9  Silva Tiago ()  
 16  8  Soutelo Joao ()  
      Spartak Tartak
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bijas Jan ()  
 2  12  Chmielewski Marcin ()  
 3  20  Domaradzki Krzysztof ()  
 4  6  Dorosz Krzysztof ()  
 5  23  Guzy Wojciech ()  
 6  21  Paklepa Ariel ()  
 7  11  Pieńkos Antek ()  
 8  99  Pieszczyk Łukasz ()  
 9  15  Pilitowski Romuald ()  
 10  3  Poliszak Konrad ()  
 11  5  Przywała Paweł ()  
 12  8  Roguski Stanisław ()  
 13  9  Witkowski Maciej ()  
 14  4  Wojewódzki Cyryl ()  
 15  7  Wojewódzki Kacper ()  
 16  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 17  22  Zalewski Dawid (br)  
      SQUAD
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Bartol Błażej (na)  
 2  11  Błaszczyk Łukasz (na)  
 3  1  Czerwiński Łukasz (br)  
 4  5  Długosz Paweł (ob)  
 5  9  Fheelbum Adnan (na)  
 6  4  Krawczyk Tomasz (ob)  
 7  7  Kumór Paweł (ob)  
 8  16  Pawlak Jakub (na)  
 9  13  Pilecki Maciej (na)  
 10  14  Sławczyk Mariusz (ob)  
 11  10  Śledziak Cezary (ob)  
 12  3  Wielgołaski Adam (na)  
 13  6  Wójcicki Rafał (ob)  
 14  8  Zadorozhnyi Oleksandr (na)  
 15  12  Ziarek Grzegorz (na)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4318977