Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  25 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Summer League 2 - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League 2
Wybierz zespół:
      DAKAFIL.PL
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Antecki Artur (ob)  
 2  13  Brain Obem (po)  
 3  77  Djodjo John (na)  
 4  84  Emodi Odira (ob)  
 5  5  Fraś Grzegorz (po)  
 6  10  Gallardo Nioku (po)  
 7  22  Iwoha Chris (na)  
 8  4  Janiec Tomasz (ob)  
 9  23  Jankowski Karol (na)  
 10  9  Kenneth Alfred (ob)  
 11  21  Kępka-Mariański Wojtek (ob)  
 12  6  Kuru Mohamed (ob)  
 13  12  Lusiński Jacek (br)  
 14  99  Nwolisa Arinze (po)  
 15  3  Okala Jonh ()  
 16  11  Putin Sa (na)  
 17  1  Sławiński Karol (br)  
      Kuternogi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Chojnacki Mariusz (ob)  
 2  19  Dadas Karol (po)  
 3  5  Grzeszczak Tomasz (ob)  
 4  12  Kamiński Piotr (po)  
 5  25  Knol Antoni (po)  
 6  26  Pałys Marek (br)  
 7  22  Rybiński Antek (po)  
 8  2  Sarnowski Zbylu (br)  
 9  9  Szerszeń Michał (ob)  
 10  13  Szymanski Paweł (br)  
 11  15  Wąsowski Partyk (po)  
 12  69  Wójcicki Filip (po)  
 13  99  Wudziński Adam (na)  
 14  14  Wydrzyński Mateusz (po)  
 15  1  Zreda Daniel (br)  
      OKS SŁUŻEW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Bednarczyk Mateusz (po)  
 2  17  Brzostowski Łukasz (po)  
 3  20  Krasowski Mateusz (na)  
 4  14  Mazurek Rafał (po)  
 5  16  Obrębski Hubert (po)  
 6  15  Pyza Daniel (na)  
 7  1  Rosiński Paweł (br)  
 8  2  Sękowski Arek (ob)  
 9  4  Sobczak Adam (na)  
 10  7  Tomaszewski Łukasz (po)  
 11  18  Walencik Marek (po)  
 12  22  Walenda Damian (ob)  
 13  11  Witkowski Artur (na)  
 14  23  Zawadzki Maciej (ob)  
      Podamy Później
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Chełchowski Maciej (po)  
 2  9  Chełchowski Michał (po)  
 3  5  Chełchowski Piotr (ob)  
 4  19  Dymerski Bartłomiej (na)  
 5  13  Kaczyński Adrian (po)  
 6  8  Kardaś Karol (po)  
 7  3  Kielak Artur (ob)  
 8  1  Maciejewski Konrad (br)  
 9  14  Modzelewski Adam (ob)  
 10  10  Sajdo Igor (po)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Batorski Krzysztof ()  
 2  0  Czuba Rafał ()  
 3  99  Halandzhii Orest ()  
 4  25  Haliniak Witold ()  
 5  0  Khujanazaroff Alisher ()  
 6  6  Kowalczyk Bartek ()  
 7  1  Latka Witali ()  
 8  23  Pajkovski Bojan ()  
 9  10  Pilo Jakub ()  
 10  32  Remisiewicz Rafał ()  
 11  0  Rybicki Krzysztof ()  
 12  20  Strojwans Michał ()  
 13  98  Wrzoskiewicz Karol (br)  
 14  21  Zambrowski Hubert ()  
 15  0  Zawadzki Łukasz ()  
      Portugalia Sport Klub
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22   Decio ()  
 2  4   Felipe ()  
 3  77   Guilherme ()  
 4  21   Pedro ()  
 5  11  Araujo Duarte ()  
 6  99  Candeias Jose (br)  
 7  6  Concalves Tiago ()  
 8  7  David Luis ()  
 9  1  Fonte Arturo (br)  
 10  20  Louro Ricardo ()  
 11  10  Mafra Andre (na)  
 12  18  Martins Bruno ()  
 13  2  Pinto Ricardo ()  
 14  69  Santos Alvaro ()  
 15  9  Silva Tiago ()  
 16  8  Soutelo Joao ()  
      Spartak Tartak
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bijas Jan ()  
 2  12  Chmielewski Marcin ()  
 3  20  Domaradzki Krzysztof ()  
 4  6  Dorosz Krzysztof ()  
 5  23  Guzy Wojciech ()  
 6  21  Paklepa Ariel ()  
 7  11  Pieńkos Antek ()  
 8  99  Pieszczyk Łukasz ()  
 9  15  Pilitowski Romuald ()  
 10  3  Poliszak Konrad ()  
 11  5  Przywała Paweł ()  
 12  8  Roguski Stanisław ()  
 13  9  Witkowski Maciej ()  
 14  4  Wojewódzki Cyryl ()  
 15  7  Wojewódzki Kacper ()  
 16  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 17  22  Zalewski Dawid (br)  
      SQUAD
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Bartol Błażej (na)  
 2  11  Błaszczyk Łukasz (na)  
 3  1  Czerwiński Łukasz (br)  
 4  5  Długosz Paweł (ob)  
 5  9  Fheelbum Adnan (na)  
 6  4  Krawczyk Tomasz (ob)  
 7  7  Kumór Paweł (ob)  
 8  16  Pawlak Jakub (na)  
 9  13  Pilecki Maciej (na)  
 10  14  Sławczyk Mariusz (ob)  
 11  10  Śledziak Cezary (ob)  
 12  3  Wielgołaski Adam (na)  
 13  6  Wójcicki Rafał (ob)  
 14  8  Zadorozhnyi Oleksandr (na)  
 15  12  Ziarek Grzegorz (na)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4431120