Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  23 05 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Summer League 1 - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Summer League 1
Wybierz zespół:
      Akademia Teatralna
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  20  Bartosiak Piotr (po)  
 2  22  Białek Damian (br)  
 3  26  Darocha Konrad (ob)  
 4  13  Kostrzewski Wawrzyniec (na)  
 5  69  Kulczycki Arkadiusz (na)  
 6  44  Lisiecki Mateusz (br)  
 7  14  Lisiecki Paweł (po)  
 8  7  Polkowski Krzysztof (na)  
 9  11  Przystał Kamil (na)  
 10  5  Wilkoński Jerzy (po)  
 11  17  Zawadowski Jan (ob)  
 12  8  Żerucha Michał (ob)  
      ATLAS WARSZAWA
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Jaworski Radek (br)  
 2  23  Kiełcz Piotr (po)  
 3  6  Kotruchow Juliusz (na)  
 4  5  Maciejuk Szymon (na)  
 5  7  Pruszyński Michał (na)  
 6  10  Radosz Bartosz (ob)  
 7  12  Rzeszutko Daniel (ob)  
 8  3  Smoliński Antoni (ob)  
 9  1  Subocz Mikolaj (br)  
 10  8  Szkopiarek Jakub (ob)  
 11  4  Zagubieniak Krzysztof (ob)  
 12  9  Żaczek Alan (na)  
      KFC Rurabomber
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Cieślik Piotr (na)  
 2  0  Demidziuk Rafał (ob)  
 3  0  Jaskowski Marcin (po)  
 4  0  Karpiński Adrian (po)  
 5  0  Kucharski Piotr (ob)  
 6  0  Kurek Paweł (na)  
 7  0  Padała Michał (po)  
 8  0  Rudziński Wojciech (ob)  
 9  0  Stefański Jakub (br)  
 10  0  Waś Bartek (ob)  
 11  0  Żelewski Maciek (po)  
      Los Esperantos
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  91  Brzeszcz Łukasz (na)  
 2  11  Bylinka Marcin (na)  
 3  8  Grabowski Łukasz (ob)  
 4  23  Kamiński Tomasz (na)  
 5  2  Kasprzyk Piotr (ob)  
 6  7  Kosk Kuba (ob)  
 7  5  Kuśnieruk Aleksander (ob)  
 8  6  Maciejewski Radosław (po)  
 9  4  Mitkowski Marcin (po)  
 10  9  Osiecki Michał (po)  
 11  1  Paczała Bartłomiej (br)  
 12  10  Warchoł Mateusz (na)  
      Przyjaciele Fryzjera
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Abramowicz Piotr (br)  
 2  7  Cichocki Andrzej (po)  
 3  11  Cichocki Maciej (ob)  
 4  12  Jaworski Radek (br)  
 5  9  Kapyś Rafał (na)  
 6  4  Kornacki Łukasz (ob)  
 7  8  Kowalski Rafał (ob)  
 8  3  Kuciński Paweł (na)  
 9  99  Maliar Manu (po)  
 10  21  Manart Andrzej (po)  
 11  10  Maruszewski Jan (po)  
 12  22  Rothe Tomasz (ob)  
 13  24  Skowronek Andrzej (po)  
 14  2  Stanik Piotr (ob)  
 15  23  Sycha Paweł (po)  
 16  20  Walczak Mariusz (po)  
      Same Konkrety
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Gacek Wojciech (na)  
 2  11  Gałązka Kamil (po)  
 3  99  Ibrahim Karim (na)  
 4  9  Jańczak Mariusz (na)  
 5  20  Józwik Paweł (po)  
 6  15  Kaczmarczyk Łukasz (ob)  
 7  33  Kulik Marcin (br)  
 8  8  Kur Przemysław (ob)  
 9  16  Moszczyński Maciej (ob)  
 10  5  Plaskot Łukasz (ob)  
 11  14  Potepa Piotr (ob)  
 12  23  Sieciechowicz Tomasz (po)  
 13  12  Skalski Rajmund (br)  
 14  10  Skowroński Paweł (po)  
 15  7  Wasak Tomasz (po)  
 16  44  Wiczołek Cezary (br)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bangis Łukasz (po)  
 2  15  Białek Damian (br)  
 3  99  Bodnar Kamil (br)  
 4  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 5  9  Domagalski Filip (na)  
 6  20  Domagalski Maciej (ob)  
 7  21  Fiodorow Artur (br)  
 8  5  Głowacki Artur (ob)  
 9  7  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 10  11  Markowski Maciej (na)  
 11  22  Popiołek Grzegorz (br)  
 12  6  Rdzanek Hubert (po)  
 13  1  Szczepaniak Tomasz (br)  
 14  12  Woźniak Szymon (po)  
 15  44  Zych Przemysław (po)  
      Wybrzeże Klatki Schodowej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8   Pluta Dawid (po)  
 2  14  Adamiec Artur (na)  
 3  6  Borowski Piotr (po)  
 4  99  Fiodorow Artur (br)  
 5  23  Galimski Karol (ob)  
 6  7  Gawęcki Łukasz (po)  
 7  25  Kołodziejczuk Wojtek (ob)  
 8  17  Lachowski Mateusz (br)  
 9  5  Lipski Mateusz (ob)  
 10  21  Łobasiuk Mariusz (na)  
 11  15  Marecki Piotrek (ob)  
 12  13  Popielarz Bartek (br)  
 13  4  Rytel Patryk (na)  
 14  98  Sikorski Radek (br)  
 15  9  Suska Daniel (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4199090