Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  17 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - LBF I Liga B - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - LBF I Liga B
Wybierz zespół:
      AZS APS
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Brzeziński Piotr - zm. (ob)  
 2  0  Drzozowski Seweryn - zm. (ob)  
 3  0  Gryglewicz Janek (po)  
 4  0  Hemperek Jakub - zm. (po)  
 5  0  Jabłoński Krzysztof - zm. (ob)  
 6  0  Jasiński Patryk - zm. (na)  
 7  0  Kowalski Michał - zm. (ob)  
 8  0  Krzywik Mateusz - zm. (po)  
 9  0  Kupiecki Arek ()  
 10  0  Leszczyński Robert ()  
 11  0  Major Norbert ()  
 12  0  Młynarczyk Michał zm. (br)  
 13  0  Olszyna Michał ()  
 14  0  Perkowski Kuba ()  
 15  0  Proszowski Jakub ()  
 16  0  Słomkowski Karol ()  
 17  0  Smoleń Sebastian ()  
 18  0  Starczewski Jakub (po)  
 19  0  Szymczak Karol ()  
 20  0  Średziński Maciek (po)  
 21  0  Trawiński Paweł (na)  
 22  0  Wargocki Zbyszek ()  
 23  0  Zgierski Adrian - zm. (po)  
      Budimex BT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Chajecki Michał ()  
 2  1  Garstecki Błażej (br)  
 3  0  Kozioł Michał ()  
 4  0  Krzewicki Krystian ()  
 5  0  Łysiak Przemysław ()  
 6  0  Milewski Paweł ()  
 7  0  Osiadło Mateusz ()  
 8  0  Piotrowski Piotr ()  
 9  0  Pykało Piotr ()  
 10  0  Szerszeń Krzysztof ()  
 11  0  Woźniak Cezary ()  
      VEA
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Ajron Rafał (po)  
 2  17  Bibi Bartek (na)  
 3  4  Juniorczyk Tomek (ob)  
 4  1  Kony Konrad (br)  
 5  85  Kowalczyk Wojtek (ob)  
 6  2  Nowak Andrzej (ob)  
 7  23  Pałys Marek (br)  
 8  5  Perinho Marcin ()  
 9  11  Sadam Adam (po)  
 10  99  Sikorski Piotr (br)  
 11  84  Soczi Łukasz (ob)  
 12  3  Szczuka Maciej (po)  
 13  27  Tryban Kamil (po)  
 14  9  Vol Marcin (na)  
      Welcome Airport Services
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Dutkiewicz Łukasz ()  
 2  0  Górecki Michał ()  
 3  7  Grendel Mikołaj ()  
 4  0  Gruźlewski Daniel ()  
 5  0  Jaś Przemysław ()  
 6  6  Karić Marko ()  
 7  0  Koniczuk Karol ()  
 8  10  Leszkiewicz Jarek ()  
 9  17  Lipka Artur ()  
 10  0  Nowiński Aleksander ()  
 11  1  Roszczenda Paweł (br)  
 12  0  Sulich Marcin ()  
 13  22  Tarnowski Jakub ()  
 14  12  Urbański Norbert ()  
 15  2  Wolski Wojtek ()  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4459643