Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  26 04 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - LBF I Liga A - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - LBF I Liga A
Wybierz zespół:
      ALPACON
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Basior Dominik ()  
 2  6  Deg Jakub (po)  
 3  10  Dończyk Michał ()  
 4  77  Ibrahim Karim (po)  
 5  99  Jakóbczak Maciej (na)  
 6  3  Jędrasik Krzysztof (ob)  
 7  7  Kmieciński Adam (na)  
 8  9  Moszczyński Maciej (ob)  
 9  2  Moszczyński Paweł (ob)  
 10  1  Skalski Rajmund (br)  
 11  42  Szeliga Seweryn (po)  
 12  4  Ufnal Jan (ob)  
 13  8  Wróbel Jarosław (po)  
 14  13  Wyżykowski Bartosz (na)  
      Emoqa Squad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  18  Binkowski Łukasz ()  
 2  17  Cegłowski Mateusz ()  
 3  7  Gos Piotr ()  
 4  77  Gos junior Piotr ()  
 5  44  Kamiński Karol ()  
 6  8  Korzeniowski Konrad ()  
 7  11  Mamla Kamil ()  
 8  50  Omelanczuk Marek ()  
 9  13  Pszczoła Marcin ()  
 10  98  Wójcicki Rafał ()  
 11  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 12  10  Zaremba Jarek ()  
      GWW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Dąbrowski Wojciech ()  
 2  8  Doktór Maciej ()  
 3  6  Domagała Mariusz ()  
 4  1  Lusiński Jacek ()  
 5  69  Milej Wojciech ()  
 6  0  Nadworny Bartosz ()  
 7  15  Olek Artur ()  
 8  18  Owczarek Ireneusz ()  
 9  16  Piotrowski Michał ()  
 10  10  Rokicki Jakub ()  
 11  12  Skoczylas Krzysztof ()  
 12  0  Stoch Witold ()  
 13  11  Tkaczyk Mariusz ()  
 14  7  Wietrzychowski Bartłomiej ()  
 15  77  Wróblewski Antek ()  
 16  9  Wudziński Adam ()  
 17  5  Zaborek Marcin ()  
      PKF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  98  Augustyniak Grzesiek (br)  
 2  2  Cienkowski Leszek (ob)  
 3  77  Czapliński Mateusz (po)  
 4  8  Druz Marek (na)  
 5  19  Górski Łukasz (po)  
 6  1  Gumieniak Tomasz (br)  
 7  78  Kędzior Maciej (ob)  
 8  10  Lepieszka Albert (na)  
 9  9  Orlik Krzysztof (na)  
 10  5  Ożga Radosław (po)  
 11  6  Piotrowski Michał (po)  
 12  7  Przemysław Koblak (po)  
 13  99  Sikorski Piotr (br)  
 14  4  Stańczykowski Rafał (po)  
 15  89  Woźniak Czarek (po)  
 16  11  Zaudytu Michał (na)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4140831