Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Piatek  20 07 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - LBF I Liga - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - LBF I Liga
Wybierz zespół:
      ALPACON
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Basior Dominik ()  
 2  6  Deg Jakub (po)  
 3  10  Dończyk Michał ()  
 4  77  Ibrahim Karim (po)  
 5  99  Jakóbczak Maciej (na)  
 6  3  Jędrasik Krzysztof (ob)  
 7  7  Kmieciński Adam (na)  
 8  9  Moszczyński Maciej (ob)  
 9  2  Moszczyński Paweł (ob)  
 10  1  Skalski Rajmund (br)  
 11  42  Szeliga Seweryn (po)  
 12  4  Ufnal Jan (ob)  
 13  8  Wróbel Jarosław (po)  
 14  13  Wyżykowski Bartosz (na)  
      AZS APS
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Brzeziński Piotr - zm. (ob)  
 2  0  Drzozowski Seweryn - zm. (ob)  
 3  0  Gryglewicz Janek (po)  
 4  0  Hemperek Jakub - zm. (po)  
 5  0  Jabłoński Krzysztof - zm. (ob)  
 6  0  Jasiński Patryk - zm. (na)  
 7  0  Kowalski Michał - zm. (ob)  
 8  0  Krzywik Mateusz - zm. (po)  
 9  0  Kupiecki Arek ()  
 10  0  Leszczyński Robert ()  
 11  0  Major Norbert ()  
 12  0  Młynarczyk Michał zm. (br)  
 13  0  Olszyna Michał ()  
 14  0  Perkowski Kuba ()  
 15  0  Proszowski Jakub ()  
 16  0  Słomkowski Karol ()  
 17  0  Smoleń Sebastian ()  
 18  0  Starczewski Jakub (po)  
 19  0  Szymczak Karol ()  
 20  0  Średziński Maciek (po)  
 21  0  Trawiński Paweł (na)  
 22  0  Wargocki Zbyszek ()  
 23  0  Zgierski Adrian - zm. (po)  
      Budimex BT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Chajecki Michał ()  
 2  1  Garstecki Błażej (br)  
 3  0  Kozioł Michał ()  
 4  0  Krzewicki Krystian ()  
 5  0  Łysiak Przemysław ()  
 6  0  Milewski Paweł ()  
 7  0  Osiadło Mateusz ()  
 8  0  Piotrowski Piotr ()  
 9  0  Pykało Piotr ()  
 10  0  Szerszeń Krzysztof ()  
 11  0  Woźniak Cezary ()  
      Emoqa Squad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  18  Binkowski Łukasz ()  
 2  17  Cegłowski Mateusz ()  
 3  7  Gos Piotr ()  
 4  77  Gos junior Piotr ()  
 5  44  Kamiński Karol ()  
 6  8  Korzeniowski Konrad ()  
 7  11  Mamla Kamil ()  
 8  50  Omelanczuk Marek ()  
 9  13  Pszczoła Marcin ()  
 10  98  Wójcicki Rafał ()  
 11  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 12  10  Zaremba Jarek ()  
      GWW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Dąbrowski Wojciech ()  
 2  8  Doktór Maciej ()  
 3  6  Domagała Mariusz ()  
 4  1  Lusiński Jacek ()  
 5  69  Milej Wojciech ()  
 6  0  Nadworny Bartosz ()  
 7  18  Owczarek Ireneusz ()  
 8  16  Piotrowski Michał ()  
 9  10  Rokicki Jakub ()  
 10  12  Skoczylas Krzysztof ()  
 11  0  Stoch Witold ()  
 12  11  Tkaczyk Mariusz ()  
 13  7  Wietrzychowski Bartłomiej ()  
 14  77  Wróblewski Antek ()  
 15  9  Wudziński Adam ()  
 16  5  Zaborek Marcin ()  
      PKF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  98  Augustyniak Grzesiek (br)  
 2  2  Cienkowski Leszek (ob)  
 3  77  Czapliński Mateusz (po)  
 4  8  Druz Marek (na)  
 5  19  Górski Łukasz (po)  
 6  1  Gumieniak Tomasz (br)  
 7  78  Kędzior Maciej (ob)  
 8  10  Lepieszka Albert (na)  
 9  9  Orlik Krzysztof (na)  
 10  5  Ożga Radosław (po)  
 11  6  Piotrowski Michał (po)  
 12  7  Przemysław Koblak (po)  
 13  99  Sikorski Piotr (br)  
 14  4  Stańczykowski Rafał (po)  
 15  89  Woźniak Czarek (po)  
 16  11  Zaudytu Michał (na)  
      VEA
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Ajron Rafał (po)  
 2  17  Bibi Bartek (na)  
 3  4  Juniorczyk Tomek (ob)  
 4  1  Kony Konrad (br)  
 5  85  Kowalczyk Wojtek (ob)  
 6  2  Nowak Andrzej (ob)  
 7  5  Perinho Marcin ()  
 8  11  Sadam Adam (po)  
 9  84  Soczi Łukasz (ob)  
 10  3  Szczuka Maciej (po)  
 11  17  Tryban Kamil (po)  
 12  9  Vol Marcin (na)  
      Welcome Airport Services
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Dutkiewicz Łukasz ()  
 2  0  Górecki Michał ()  
 3  7  Grendel Mikołaj ()  
 4  0  Gruźlewski Daniel ()  
 5  0  Jaś Przemysław ()  
 6  6  Karić Marko ()  
 7  0  Koniczuk Karol ()  
 8  10  Leszkiewicz Jarek ()  
 9  17  Lipka Artur ()  
 10  0  Nowiński Aleksander ()  
 11  1  Roszczenda Paweł (br)  
 12  0  Sulich Marcin ()  
 13  22  Tarnowski Jakub ()  
 14  2  Wolski Wojtek ()  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4324331