Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  24 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - II Liga Spadek - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - II Liga Spadek
Wybierz zespół:
      Dzieci Warszawy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  21  Andrzejuk Michał - zm. ()  
 2  4  Chrząstowski Adrian (po)  
 3  23  Herbeć Maciej (ob)  
 4  12  Ilczuk Mariusz - zm. ()  
 5  2  Kierepka Krzysztof (po)  
 6  19  Klabarczyk Konrad (ob)  
 7  26  Kolasa Piotr (po)  
 8  28  Linke Tomasz (po)  
 9  83  Lipiec Filip - zm. ()  
 10  20  Mikołajczyk Daniel - zm. ()  
 11  17  Milewski Karol (na)  
 12  80  Minasi Marcello (na)  
 13  5  Nowicki Patryk - zm. ()  
 14  99  Prenta Paweł (po)  
 15  10  Przybyła Bernard (na)  
 16  69  Sar Paweł (ob)  
 17  99  Sobczak Adam - zm. ()  
 18  3  Supronowicz Piotr - zm. ()  
 19  22  Szatułowicz Bartek - zm. ()  
 20  1  Tomaszewski Krzysztof (br)  
 21  1  Trąbiński Mateusz - zm ()  
 22  8  Wicher Hubert - zm. ()  
      Hardcore Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Chmurski Michał (na)  
 2  20  Fiodorow Artur (br)  
 3  1  Kassenberg Adam (br)  
 4  99  Kropiwnicki Krystian (br)  
 5  6  Królikowski Adam (po)  
 6  8  Łęczycki Kamil (po)  
 7  12  Olczyk Paweł (br)  
 8  23  Sawicki Paweł (po)  
 9  4  Skociński Przemysław (ob)  
 10  9  Szczepański Jan (na)  
 11  15  Topolski Paweł (ob)  
 12  5  Zalewski Rafał (ob)  
      Kartofliska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Czerwonka Krzysztof (ob)  
 2  1  Dziubicki Daniel (br)  
 3  22  Grudziński Marcin (po)  
 4  5  Januszewski Mateusz (po)  
 5  6  Mogielnicki Paweł (po)  
 6  8  Muszyński Paweł (ob)  
 7  7  Polkowski Jakub (po)  
 8  9  Rzeźnikiewicz Radosław (na)  
 9  99  Sendecki Adam (po)  
 10  11  Socha Paweł (na)  
 11  21  Stań Dawid (po)  
 12  4  Śledzicki Łukasz (po)  
 13  3  Urbański Bartosz (ob)  
      Los Esperantos
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  91  Brzeszcz Łukasz (po)  
 2  11  Bylinka Macin (po)  
 3  8  Grabowski Łukasz (po)  
 4  15  Jagiełło Rafał (po)  
 5  23  Kamiński Tomasz (na)  
 6  2  Kasprzyk Piotr (ob)  
 7  13  Kirejczyk Krzysztof (po)  
 8  7  Kosk Kuba (np)  
 9  4  Mitkowski Marcin (po)  
 10  9  Osiecki Michał (po)  
 11  1  Paczała Bartłomiej (br)  
 12  99  Sikorski Piotrek (br)  
 13  10  Warchoł Mateusz (po)  
 14  12  Żółkowski Krzysztof (br)  
      Mehisto
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Bierzanek Piotr (po)  
 2  18  Bors Piotr (po)  
 3  8  Dąbrowski Jacek (po)  
 4  9  Dzierzbicki Wojciech (na)  
 5  10  Fijałkowski Piotr (ob)  
 6  23  Michalak Robert (br)  
 7  2  Pleskot Patryk (na)  
 8  26  Reich Mateusz (po)  
 9  0  Skowerski Sławek (ob)  
 10  16  Skowerski Wojciech (ob)  
 11  12  Traczyk Paweł (br)  
 12  7  Zawacki Michał (ob)  
      Semper Invicta
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Dąbrowski Wojciech (ob)  
 2  9  Drozdowski Karol (na)  
 3  11  Grzywaczewski Darek (po)  
 4  69  Milej Wojtek (po)  
 5  8  Olek Artur (na)  
 6  6  Piotrowski Michał (po)  
 7  5  Piwocki Piotr (ob)  
 8  7  Rokicki Jakub (na)  
 9  20  Sarnecki Karol (po)  
 10  99  Skoczylas Krzysztof (br)  
 11  1  Stoch Witold (br)  
 12  10  Wróblewski Antoni (ob)  
 13  21  Wudziński Adam (ob)  
 14  12  Zawiślak Cezary (po)  
      Spartak Tartak
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bijas Jan ()  
 2  12  Chmielewski Marcin ()  
 3  20  Domaradzki Krzysztof ()  
 4  6  Dorosz Krzysztof ()  
 5  23  Guzy Wojciech ()  
 6  21  Paklepa Ariel ()  
 7  11  Pieńkos Antek ()  
 8  99  Pieszczyk Łukasz ()  
 9  15  Pilitowski Romuald ()  
 10  3  Poliszak Konrad ()  
 11  5  Przywała Paweł ()  
 12  8  Roguski Stanisław ()  
 13  9  Witkowski Maciej ()  
 14  4  Wojewódzki Cyryl ()  
 15  7  Wojewódzki Kacper ()  
 16  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 17  22  Zalewski Dawid (br)  
      The Presja
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Błachowski Krzysztof (po)  
 2  22  Bułach Andrzej (po)  
 3  10  Dychenko Anton (ob)  
 4  14  Krakowski Artur (po)  
 5  7  Mroczek Michał (na)  
 6  21  Pałys Marek (br)  
 7  11  Pasterniak Alek (na)  
 8  81  Podskarbi Marek (po)  
 9  2  Popis Maciek (ob)  
 10  8  Shleiko Ivan (na)  
 11  6  Sobera Łukasz (po)  
 12  9  Śliwiński Tomasz (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4430036