Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  15 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga Spadek - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I Liga Spadek
Wybierz zespół:
      KFC 08 Rurabomber
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  33  Bułat Adam (po)  
 2  14  Demidziuk Rafał (ob)  
 3  99  Fabisiak Andrzej (br)  
 4  5  Górski Łukasz (po)  
 5  1  Koman Szymon (br)  
 6  8  Kurek Paweł (na)  
 7  4  Lelonek Przemek (na)  
 8  11  Padała Michał (po)  
 9  6  Palmowski Kamil (po)  
 10  3  Rogalski Marek (ob)  
 11  7  Rosochowicz Michał (ob)  
 12  17  Rudziński Wojciech (ob)  
 13  12  Stefański Jakub (ob)  
      Kuternogi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Chojnacki Mariusz (ob)  
 2  19  Dadas Karol (po)  
 3  5  Grzeszczak Tomasz (ob)  
 4  12  Kamiński Piotr (po)  
 5  25  Knol Antoni (po)  
 6  16  Pałys Marek (br)  
 7  22  Rybiński Antek (po)  
 8  2  Sarnowski Zbylu (br)  
 9  9  Szerszeń Michał (ob)  
 10  13  Szymanski Paweł (br)  
 11  15  Wąsowski Partyk (po)  
 12  69  Wójcicki Filip (po)  
 13  99  Wudziński Adam (na)  
 14  14  Wydrzyński Mateusz (po)  
 15  1  Zreda Daniel (br)  
      Legendarni FF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  12  Butryn Tomasz (po)  
 2  5  Caballero Yin Diego (ob)  
 3  22  Dębiński Piotrek (br)  
 4  11  Kliczek Dominik (po)  
 5  17  Kubik Michal (po)  
 6  15  Mieskowicz Max (po)  
 7  20  Ojrzyński Kuba (po)  
 8  10  Rybacki Jan (po)  
 9  1  Szczawiński Bartosz (br)  
 10  9  Szulgowicz Marek (na)  
 11  14  Tchorzewski Mikolaj (ob)  
 12  8  Tomasik Robert (ob)  
 13  50  Walo Łukasz (po)  
 14  7  Wasilewski Piotr (ob)  
 15  21  Wolszczak Mateusz (ob)  
      Nieobliczalni
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Fiodorow Artur (br)  
 2  5  Galewski Mariusz (ob)  
 3  6  Gołębiewski Kamil (ob)  
 4  22  Kaliński Marcin (po)  
 5  98  Kosy Krzysztof (br)  
 6  13  Kozłowski Krzysztof (na)  
 7  3  Kudelski Adam (na)  
 8  97  Morawski Piotr (br)  
 9  11  Prusik Marcin (ob)  
 10  23  Sawicki Kuba (po)  
 11  99  Sikorski Piotr (br)  
 12  12  Szymański Paweł (br)  
 13  9  Świeca Adam (na)  
 14  21  Ziętek Marcin (ob)  
 15  4  Zinkiewicz Marcin (ob)  
      OIRP Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Bartosiak Robert (ob)  
 2  14  Borowiecki Miłosz (na)  
 3  17  Dziąg Przemysław (na)  
 4  35  Giera Michał (po)  
 5  4  Gilarski Adam (ob)  
 6  29  Górka Dominik (ob)  
 7  1  Łopata Grzegorz (br)  
 8  26  Malinowski Rafał (po)  
 9  20  Maziarek Piotr (po)  
 10  9  Merkwa Wojciech (na)  
 11  28  Niwiński Radosław (po)  
 12  10  Orzechowski Michał (po)  
 13  27  Piechnik Leszek (ob)  
 14  19  Potepa Grzegorz (na)  
 15  13  Rasała Filip (ob)  
 16  6  Tkaczyk Jacek (ob)  
 17  11  Wróbel Krzysztof (po)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Batorski Krzysztof ()  
 2  0  Czuba Rafał ()  
 3  99  Halandzhii Orest ()  
 4  25  Haliniak Witold ()  
 5  0  Khujanazaroff Alisher ()  
 6  6  Kowalczyk Bartek ()  
 7  1  Latka Witali ()  
 8  23  Pajkovski Bojan ()  
 9  10  Pilo Jakub ()  
 10  32  Remisiewicz Rafał ()  
 11  0  Rybicki Krzysztof ()  
 12  20  Strojwans Michał ()  
 13  21  Zambrowski Hubert ()  
 14  0  Zawadzki Łukasz ()  
      Przyjaciele Fryzjera
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Abramowicz Piotr (br)  
 2  7  Cichocki Andrzej (po)  
 3  11  Cichocki Maciej (ob)  
 4  12  Jaworski Radek (br)  
 5  9  Kapyś Rafał (na)  
 6  4  Kornacki Łukasz (ob)  
 7  8  Kowalski Rafał (ob)  
 8  3  Kuciński Paweł (na)  
 9  99  Maliar Manu (po)  
 10  21  Manart Andrzej (po)  
 11  10  Maruszewski Jan (po)  
 12  22  Rothe Tomasz (ob)  
 13  24  Skowronek Andrzej (po)  
 14  2  Stanik Piotr (ob)  
 15  23  Sycha Paweł (po)  
 16  20  Walczak Mariusz (po)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bangis Łukasz (po)  
 2  15  Białek Damian (br)  
 3  99  Bodnar Kamil (br)  
 4  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 5  9  Domagalski Filip (na)  
 6  20  Domagalski Maciej (ob)  
 7  21  Fiodorow Artur (br)  
 8  5  Głowacki Artur (ob)  
 9  7  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 10  33  Maciołek Bartek (br)  
 11  11  Markowski Maciej (na)  
 12  22  Popiołek Grzegorz (br)  
 13  6  Rdzanek Hubert (po)  
 14  1  Szczepaniak Tomasz (br)  
 15  12  Woźniak Szymon (po)  
 16  44  Zych Przemysław (po)  
      Sporting Praga
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Getka Michał (na)  
 2  1  Koc Wiktor (br)  
 3  77  Lagunski Roman (po)  
 4  18  Lenzion Radek (po)  
 5  9  Lepianko Artur (ob)  
 6  16  Ośko Piotr (po)  
 7  14  Rybak Bartek (ob)  
 8  10  Rybak Jacek (ob)  
 9  7  Skup Dawid (po)  
 10  11  Sobczak Adam (na)  
 11  8  Substyk Mariusz (po)  
      Szmulkers Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Andryszczyk Łukasz (po)  
 2  15  Andrzejuk Michał (po)  
 3  24  Bichta Sebastian (po)  
 4  14  Brzozowski Piotr (po)  
 5  23  Cisek Damian (po)  
 6  93  Galecki Kamil (ob)  
 7  8  Idzikowski Piotr (po)  
 8  11  Krasucki Michal (na)  
 9  83  Lipiec Filip (po)  
 10  21  Malek Rafal (ob)  
 11  12  Mikolajczyk Daniel (po)  
 12  9  Nowicki Patryk (na)  
 13  1  Palys Marek (br)  
 14  99  Puchała Wiktor (br)  
 15  7  Sacharczuk Michal (po)  
 16  22  Sawicki Damian (po)  
 17  10  Soszynski Aleksander (na)  
 18  16  Trąbiński Mateusz (po)  
 19  20  Walasek Arkadiusz (po)  
      TG Sokół Brwinów
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Banasiak Paweł (ob)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  16  Dębek Rafał (po)  
 4  21  Firlej Marcin (na)  
 5  9  Jędrej Andrzej (po)  
 6  1  Krupowicz Adrian (br)  
 7  8  Książek Kamil (ob)  
 8  12  Latoszek Janusz (na)  
 9  6  Łępa Dominik (na)  
 10  5  Obsowski Jakub (ob)  
 11  7  Prażmo Sebastian (br)  
 12  3  Szeląg Kamil (ob)  
 13  10  Włodarski Krzysztof (na)  
 14  11  Zdulski Sebastian ()  
      The White
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Arasimowicz Artur (po)  
 2  5  Białas Mariusz (po)  
 3  11  Drwięga Adam (ob)  
 4  23  Grzesiński Mateusz (po)  
 5  3  Jórzak Marcin (ob)  
 6  15  Kozieł Krystian (na)  
 7  7  Mańkowski Sebastian (na)  
 8  12  Perez Juan (po)  
 9  22  Polanowski Andrzej (po)  
 10  27  Quaresma Ricardo (po)  
 11  6  Wagner Jakub (po)  
 12  10  Wądołowski Mariusz (ob)  
 13  1  Wojak Norbert (br)  
 14  21  Wrona Filip (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4456954