Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  25 04 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga Spadek - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I Liga Spadek
Wybierz zespół:
      KFC 08 Rurabomber
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  33  Bułat Adam (po)  
 2  14  Demidziuk Rafał (ob)  
 3  99  Fabisiak Andrzej (br)  
 4  5  Górski Łukasz (po)  
 5  1  Koman Szymon (br)  
 6  8  Kurek Paweł (na)  
 7  4  Lelonek Przemek (na)  
 8  11  Padała Michał (po)  
 9  6  Palmowski Kamil (po)  
 10  3  Rogalski Marek (ob)  
 11  7  Rosochowicz Michał (ob)  
 12  17  Rudziński Wojciech (ob)  
 13  12  Stefański Jakub (ob)  
      Kuternogi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Chojnacki Mariusz (ob)  
 2  19  Dadas Karol (po)  
 3  5  Grzeszczak Tomasz (ob)  
 4  12  Kamiński Piotr (po)  
 5  25  Knol Antoni (po)  
 6  22  Rybiński Antek (po)  
 7  2  Sarnowski Zbylu (br)  
 8  9  Szerszeń Michał (ob)  
 9  13  Szymanski Paweł (br)  
 10  15  Wąsowski Partyk (po)  
 11  69  Wójcicki Filip (po)  
 12  99  Wudziński Adam (na)  
 13  14  Wydrzyński Mateusz (po)  
 14  1  Zreda Daniel (br)  
      Legendarni FF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  12  Butryn Tomasz (po)  
 2  5  Caballero Yin Diego (ob)  
 3  22  Dębiński Piotrek (br)  
 4  11  Kliczek Dominik (po)  
 5  17  Kubik Michal (po)  
 6  15  Mieskowicz Max (po)  
 7  20  Ojrzyński Kuba (po)  
 8  10  Rybacki Jan (po)  
 9  1  Szczawiński Bartosz (br)  
 10  9  Szulgowicz Marek (na)  
 11  14  Tchorzewski Mikolaj (ob)  
 12  8  Tomasik Robert (ob)  
 13  50  Walo Łukasz (po)  
 14  7  Wasilewski Piotr (ob)  
 15  21  Wolszczak Mateusz (ob)  
      Nieobliczalni
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Fiodorow Artur (br)  
 2  5  Galewski Mariusz (ob)  
 3  6  Gołębiewski Kamil (ob)  
 4  22  Kaliński Marcin (po)  
 5  98  Kosy Krzysztof (br)  
 6  13  Kozłowski Krzysztof (na)  
 7  3  Kudelski Adam (na)  
 8  97  Morawski Piotr (br)  
 9  11  Prusik Marcin (ob)  
 10  23  Sawicki Kuba (po)  
 11  99  Sikorski Piotr (br)  
 12  12  Szymański Paweł (br)  
 13  9  Świeca Adam (na)  
 14  21  Ziętek Marcin (ob)  
 15  4  Zinkiewicz Marcin (ob)  
      OIRP Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Bartosiak Robert (ob)  
 2  14  Borowiecki Miłosz (na)  
 3  17  Dziąg Przemysław (na)  
 4  35  Giera Michał (po)  
 5  4  Gilarski Adam (ob)  
 6  29  Górka Dominik (ob)  
 7  1  Łopata Grzegorz (br)  
 8  26  Malinowski Rafał (po)  
 9  20  Maziarek Piotr (po)  
 10  9  Merkwa Wojciech (na)  
 11  28  Niwiński Radosław (po)  
 12  10  Orzechowski Michał (po)  
 13  27  Piechnik Leszek (ob)  
 14  19  Potepa Grzegorz (na)  
 15  13  Rasała Filip (ob)  
 16  6  Tkaczyk Jacek (ob)  
 17  11  Wróbel Krzysztof (po)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Batorski Krzysztof ()  
 2  0  Czuba Rafał ()  
 3  99  Halandzhii Orest ()  
 4  25  Haliniak Witold ()  
 5  0  Khujanazaroff Alisher ()  
 6  6  Kowalczyk Bartek ()  
 7  1  Latka Witali ()  
 8  23  Pajkovski Bojan ()  
 9  10  Pilo Jakub ()  
 10  32  Remisiewicz Rafał ()  
 11  0  Rybicki Krzysztof ()  
 12  20  Strojwans Michał ()  
 13  21  Zambrowski Hubert ()  
 14  0  Zawadzki Łukasz ()  
      Przyjaciele Fryzjera
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Abramowicz Piotr (br)  
 2  7  Cichocki Andrzej (po)  
 3  11  Cichocki Maciej (ob)  
 4  12  Jaworski Radek (br)  
 5  9  Kapyś Rafał (na)  
 6  4  Kornacki Łukasz (ob)  
 7  8  Kowalski Rafał (ob)  
 8  3  Kuciński Paweł (na)  
 9  99  Maliar Manu (po)  
 10  21  Manart Andrzej (po)  
 11  10  Maruszewski Jan (po)  
 12  22  Rothe Tomasz (ob)  
 13  24  Skowronek Andrzej (po)  
 14  2  Stanik Piotr (ob)  
 15  23  Sycha Paweł (po)  
 16  20  Walczak Mariusz (po)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bangis Łukasz (po)  
 2  15  Białek Damian (br)  
 3  99  Bodnar Kamil (br)  
 4  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 5  9  Domagalski Filip (na)  
 6  20  Domagalski Maciej (ob)  
 7  21  Fiodorow Artur (br)  
 8  5  Głowacki Artur (ob)  
 9  7  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 10  11  Markowski Maciej (na)  
 11  22  Popiołek Grzegorz (br)  
 12  6  Rdzanek Hubert (po)  
 13  1  Szczepaniak Tomasz (br)  
 14  12  Woźniak Szymon (po)  
 15  44  Zych Przemysław (po)  
      Sporting Praga
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Getka Michał (na)  
 2  1  Koc Wiktor (br)  
 3  77  Lagunski Roman (po)  
 4  18  Lenzion Radek (po)  
 5  9  Lepianko Artur (ob)  
 6  16  Ośko Piotr (po)  
 7  14  Rybak Bartek (ob)  
 8  10  Rybak Jacek (ob)  
 9  7  Skup Dawid (po)  
 10  11  Sobczak Adam (na)  
 11  8  Substyk Mariusz (po)  
      Szmulkers Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Andryszczyk Łukasz (po)  
 2  15  Andrzejuk Michał (po)  
 3  24  Bichta Sebastian (po)  
 4  14  Brzozowski Piotr (po)  
 5  23  Cisek Damian (po)  
 6  93  Galecki Kamil (ob)  
 7  8  Idzikowski Piotr (po)  
 8  11  Krasucki Michal (na)  
 9  83  Lipiec Filip (po)  
 10  21  Malek Rafal (ob)  
 11  12  Mikolajczyk Daniel (po)  
 12  9  Nowicki Patryk (na)  
 13  1  Palys Marek (br)  
 14  99  Puchała Wiktor (br)  
 15  7  Sacharczuk Michal (po)  
 16  22  Sawicki Damian (po)  
 17  10  Soszynski Aleksander (na)  
 18  16  Trąbiński Mateusz (po)  
 19  20  Walasek Arkadiusz (po)  
      TG Sokół Brwinów
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Banasiak Paweł (ob)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  16  Dębek Rafał (po)  
 4  21  Firlej Marcin (na)  
 5  9  Jędrej Andrzej (po)  
 6  1  Krupowicz Adrian (br)  
 7  8  Książek Kamil (ob)  
 8  12  Latoszek Janusz (na)  
 9  6  Łępa Dominik (na)  
 10  5  Obsowski Jakub (ob)  
 11  7  Prażmo Sebastian (br)  
 12  3  Szeląg Kamil (ob)  
 13  10  Włodarski Krzysztof (na)  
 14  11  Zdulski Sebastian ()  
      The White
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Arasimowicz Artur (po)  
 2  5  Białas Mariusz (po)  
 3  11  Drwięga Adam (ob)  
 4  23  Grzesiński Mateusz (po)  
 5  3  Jórzak Marcin (ob)  
 6  15  Kozieł Krystian (na)  
 7  7  Mańkowski Sebastian (na)  
 8  12  Perez Juan (po)  
 9  22  Polanowski Andrzej (po)  
 10  27  Quaresma Ricardo (po)  
 11  6  Wagner Jakub (po)  
 12  10  Wądołowski Mariusz (ob)  
 13  1  Wojak Norbert (br)  
 14  21  Wrona Filip (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4139752