Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Piatek  20 07 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga Awans - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I Liga Awans
Wybierz zespół:
      Alea Iacta Est
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (po)  
 2  30  Dąbrowski Jakub (po)  
 3  2  Długopolski Michał (ob)  
 4  19  Kawka Konrad (po)  
 5  22  Korczak Andrzej (po)  
 6  8  Kowalczyk Paweł (po)  
 7  3  Krukowski Rafał (po)  
 8  7  Kurzeja Krzysztof (po)  
 9  6  Maleńczak Piotr (po)  
 10  14  Silveira Pedro (na)  
 11  10  Skłodowski Michał (po)  
 12  12  Szlezingier Jakub (ob)  
 13  1  Szymański Paweł (br)  
 14  9  Zaręba Grzegorz (po)  
      ANTRAKT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  GRYNOWIECKI DAMIAN (po)  
 2  2  KALINOWSKI RAFAŁ (ob)  
 3  12  KUSZEWSKI DAMIAN (br)  
 4  3  KWIETNIEWSKI KAROL (ob)  
 5  1  LEBIEDIUK ADAM (br)  
 6  11  MARCHOFF MARIUSZ - zm. (po)  
 7  99  OKNINSKI TOMASZ (br)  
 8  9  OLBRYŚ JACEK (po)  
 9  21  PAPIS ŁUKASZ (po)  
 10  20  SAFADI MOHAMED (br)  
 11  7  STĘPNIAK ŁUKASZ (ob)  
 12  8  SUPIŃSKI MARCIN - zm. (po)  
 13  22  SYKALUK ADAM (na)  
 14  22  SZCZEPAŃSKI MARIUSZ (po)  
 15  5  SZLOSER PIOTR (ob)  
 16  8  WALASEK JACEK (po)  
 17  11  WELK MARCIN (po)  
 18  4  WOJCIECHOWSKI PAWEŁ (ob)  
 19  6  ZAJĄC ROBERT - zm (ob)  
      FC SPONTAN
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Alberski Przemysław (ob)  
 2  1  Augustyniak Grzegorz (br)  
 3  21  Dzisiów Krzysztof (na)  
 4  5  Kądziela Krystian (po)  
 5  8  Niedzielko Michał (ob)  
 6  7  Osica Bartosz (na)  
 7  11  Ptaszek Adrian (ob)  
 8  9  Sienicki Krzysiek (ob)  
 9  21  Smoktunowicz Michał (po)  
 10  20  Smoktunowicz Paweł (na)  
 11  69  Stankowski Łukasz (ob)  
 12  12  Terlecki Piotr (po)  
 13  3  Wilczewski Wacław (ob)  
 14  95  Zalewski Damian (po)  
      LKS Dzika Grażyna
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  12  Augustyniak Grzegorz ()  
 2  99  Furtek Krzysztof ()  
 3  0  Jastrzębski Maciej ()  
 4  1  Kropiwnicki Krystian ()  
 5  14  Pałyska Bartłomiej ()  
 6  19  Pikiewicz Maciej ()  
 7  13  Pikiewicz Piotr ()  
 8  17  Pobudkiewicz Piotr ()  
 9  15  Robiński Jakub ()  
 10  23  Sobczak Jakub ()  
 11  21  Subocz Mikołaj ()  
 12  11  Wilczewski Wacław ()  
 13  3  Włoch Maksymilian ()  
      NWM Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Białek Damian (br)  
 2  13  Ćwierzyński Olaf (na)  
 3  91  Grzelak Patryk (na)  
 4  19  Jakubowicz Oskar (po)  
 5  17  Januszewski Andrzej (ob)  
 6  4  Kucharski Maciej (ob)  
 7  10  Kulczycki Arkadiusz (po)  
 8  32  Lisiecki Mateusz (br)  
 9  99  Nowakowski Mateusz (po)  
 10  7  Ostasz Bartłomiej (po)  
 11  6  Sarnecki Michał (ob)  
 12  5  Szaszkiewicz Marcin (po)  
 13  11  Wieczorkiewicz Wojciech (ob)  
 14  24  Wojewódzki Kacper (po)  
 15  25  Wojewódzki Tymek (po)  
 16  8  Żerucha Michał (po)  
      Okno na Świat
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Balcerzak Michał (br)  
 2  4  Grzelec Paweł (po)  
 3  21  Hereśniak Piotr (po)  
 4  12  Janeczek Adam (po)  
 5  7  Lewandowski Bartłomiej (po)  
 6  16  Lewandowski Piotr (po)  
 7  14  Marcinkiewicz Adam (ob)  
 8  10  Niedziałek Patryk (po)  
 9  15  Włodyga Krzysztof (po)  
 10  9  Włodyga Maciej (po)  
      OKS SŁUŻEW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  24  Balicki Witold (ob)  
 2  99  Biliński Kamil (po)  
 3  9  Emiroglu Ayhan (na)  
 4  18  Kapała Marcin (po)  
 5  25  Kuratowski Marek (po)  
 6  22  Obrębski Hubert (po)  
 7  21  Ozdemir Hami (po)  
 8  15  Pyza Daniel (na)  
 9  1  Rosiński Paweł (br)  
 10  14  Rychlik Dawid (po)  
 11  2  Sękowski Arek (ob)  
 12  7  Tomaszewski Łukasz (po)  
 13  20  Tretiak Radek (na)  
 14  11  Witkowski Artur (na)  
 15  8  Zawadzki Dominik (po)  
 16  23  Zawadzki Maciej (ob)  
      Same Konkrety
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Gacek Wojciech (na)  
 2  11  Gałązka Kamil (po)  
 3  99  Ibrahim Karim (na)  
 4  9  Jańczak Mariusz (na)  
 5  20  Józwik Paweł (po)  
 6  15  Kaczmarczyk Łukasz (ob)  
 7  33  Kulik Marcin (br)  
 8  8  Kur Przemysław (ob)  
 9  16  Moszczyński Maciej (ob)  
 10  5  Plaskot Łukasz (ob)  
 11  14  Potepa Piotr (ob)  
 12  23  Sieciechowicz Tomasz (po)  
 13  12  Skalski Rajmund (br)  
 14  10  Skowroński Paweł (po)  
 15  7  Wasak Tomasz (po)  
 16  44  Wiczołek Cezary (br)  
      SGS
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Borucki - Tumkiewicz Krzysztof (po)  
 2  18  Bryła Tomasz (po)  
 3  3  Czewrwonka Krzysztof (po)  
 4  22  Dąbrowski Daniel (po)  
 5  9  Grywiński Krzysztof (po)  
 6  7  Jakubik Damian (po)  
 7  21  Jędrzejek Andrzej (br)  
 8  16  Masłowski Michał (po)  
 9  5  Mosór Radosław (po)  
 10  8  Mosór Sławomir (po)  
 11  17  Rybicki Karol (po)  
 12  15  Sarzyniak Stanisław (po)  
 13  1  Urbański Michał (br)  
 14  10  Westfal Jakub (po)  
      SPoprzekątnej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Andrzejewski Karol (ob)  
 2  8  Andrzejewski Krzysztof (po)  
 3  21  Beresiński Marcin (po)  
 4  15  Butrym Grzegorz (ob)  
 5  5  Dutkiewicz Łukasz (ob)  
 6  22  Koman Szymon (br)  
 7  7  Ługowski Michał (ob)  
 8  10  Maciejewski Mateusz (po)  
 9  98  Markowski Krzysztof (po)  
 10  13  Mazurek Jacek (ob)  
 11  1  Morawski Piotr (br)  
 12  77  Napierała Grzegorz (po)  
 13  99  Paczuski Daniel (po)  
 14  11  Sasin Karol (na)  
 15  12  Stryjek Paweł (br)  
 16  9  Sutkowski Krystian (na)  
 17  4  Woźniak Wojtek (po)  
      Uwiąd Starczy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Baran Jacek (ob)  
 2  10  Bluszcz Łukasz (ob)  
 3  22  Broniarek Mariusz (po)  
 4  0  Celiński Jacek (po)  
 5  70  Dach Jakub (ob)  
 6  5  Herbst Mikołaj (ob)  
 7  9  Kulmiński Robert (na)  
 8  14  Kurasiński Artur (na)  
 9  18  Malinowski Artur (na)  
 10  99  Schoenich Grzegorz (br)  
 11  1  Szulim Mateusz (br)  
 12  21  Szustak Jakub (po)  
 13  20  Zaparuszewski Jarosław (ob)  
 14  17  Zawadowski Jan (po)  
      Wybrzeże Klatki Schodowej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8   Pluta Dawid (po)  
 2  14  Adamiec Artur (na)  
 3  6  Borowski Piotr (po)  
 4  99  Fiodorow Artur (br)  
 5  23  Galimski Karol (ob)  
 6  7  Gawęcki Łukasz (po)  
 7  25  Kołodziejczuk Wojtek (ob)  
 8  17  Lachowski Mateusz (br)  
 9  5  Lipski Mateusz (ob)  
 10  21  Łobasiuk Mariusz (na)  
 11  15  Marecki Piotrek (ob)  
 12  13  Popielarz Bartek (br)  
 13  4  Rytel Patryk (na)  
 14  98  Sikorski Radek (br)  
 15  9  Suska Daniel (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4324361